PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش کامل سایت صبا اس ام اس + پورتال اختصاصی

aminrt4
October 6th, 2014, 13:22
سلام دوستان

بنده صاحب سایت صبا اس ام اس هستم و به علت مشغله های زیاد بعد گذشت 2 سال از تاسیس سایت صبا اس ام اس هنوز نتونستم به تبلیغات و سایر کار های مربوط به سایت بپردازم

این سایت دارای یک بخش مدیدیرت محتوای جدید و کاملا اختصاصی میباشد که با هزینه ی معادل 1 میلیون و 300 هزارتومان برنامه نویسی شده
قالب سایت هم با مبلغ 300 هزار تومان طراحی شده

ادرس سایت : saba-sms.com

دامین 3 سال پیش ثبت شده است

قیمت پایه : 1 میلیون 600 هزار تومان

به بهترین پیشنهاد فروخته میشود

ضمنا بیشتر بخش های سایت به صورت اوپن سورس میباشد که کل این سیستم را اقای علی کریم ابادی نوشته اند ( maker.ir )

sms.mojit.ir
October 7th, 2014, 13:51
قصد بدی ندارم. ولی پنل نمایندگی که مال شرکت relax.ir هستش. قیمتش هم 200 تومنه . حالا می مونه اینکه چند تا کاربر داری و میزان ارسالشون چقدر هست.

با نصب یک وردپرس رایگان و خرید یه قالب 40 تا 50 تومنی میشه یه سایت عالی دراورد.
قالب سایتت هم که 300 تومن نمی ارزه اخرش 20 تومن. بهتر از این هم میتونید توی نت با یه سرچ پیدا کنید. قالب های خوبی برای سایت پیامک توی نت هست .

سیستم مدیریت محتوا هم که ندیدم . ولی با 200 تومن میشه یک سیتم مدیریت محتوای خوب دراورد.
اگه مال شما از نوع اریگانش نبود.

کلا سایتت و پنل نمایندگی 400 تومن بیشتر نمی ارزه . ( هزینه هاست و دامین جدا)

aminrt4
October 9th, 2014, 20:16
قصد بدی ندارم. ولی پنل نمایندگی که مال شرکت relax.ir هستش. قیمتش هم 200 تومنه . حالا می مونه اینکه چند تا کاربر داری و میزان ارسالشون چقدر هست.

قالب سایتت هم که 300 تومن نمی ارزه اخرش 20 تومن. بهتر از این هم میتونید توی نت با یه سرچ پیدا کنید. قالب های خوبی برای سایت پیامک توی نت هست .

سیستم مدیریت محتوا هم که ندیدم . ولی با 200 تومن میشه یک سیتم مدیریت محتوای خوب دراورد.

سلام دوست من
با توجه به حرفه و کار شما اینطور اظهار نظر کردن در مورد سایت بعید نیست و طبیعی هستش

این سایت با این هزینه ها ساخته شده

این برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا که گفته شد رو تو سایت با ثبت نام کردن هر برنامه نویس و هر کسی که کمی از این جریانات سر در بیاره متوجه میشه

من قصد فروش پنل رو ندارم پنل اس ام اس برای خودم میمیونه فقط سایت برای فروش گزاشته شده

این پنل هم زمانی که من خریدم 500 تومن بوده و الان نمیدونم چقدر هست

در هر صورت نظری که دادین برای زدن تو سر مال خیلی خوب بود امیدوارم ثواب این کارتون رو بگیرید .ممنون

ali2k
October 10th, 2014, 00:28

سیستم مدیریت محتوا اختصاصی نوشته شده کافیه ثبت نام کنید و مشاهد کنید ...
وقتی با عجله قصد تخریب تاپیک دیگران را داشته باشید خیلی چیزا را نمی بینید

sms.mojit.ir
October 11th, 2014, 11:03
سیستم مدیریت محتوا اختصاصی نوشته شده کافیه ثبت نام کنید و مشاهد کنید ...
وقتی با عجله قصد تخریب تاپیک دیگران را داشته باشید خیلی چیزا را نمی بینید

من اصلا قصد تخریب پست فروش شما رو ندارم.
منظور منو هرکسی که تو کاره سامانه پیامک هستش متوجه میشه . که چه قیمت بالایی واسه فروش در نظرگرفتی .

در ضمن در رابطه با کار من اینکه من اصلا روی سایت مانور نمیدم و فقط ارسال انبوه دارم.
می تونی از تاریخ پست هام نگاه کنی و ببینی که چندین ماه اصلا تو سایت نرفتم.

قسمت پنل مدیریت هم نگاه کردم انچنان امکانات زیادی ندارد فقط بخش فروش و پشتییبانی داره اونم که خیلی ساده طراحی شده . و
تعجب من اونجا هستش که شما میگید قالب سایت 300 تومن واسه طراحیش خرج کردید.

به هر حال اگه نظر منو قبول ندارید بچه های قسمت طراحیاسکریپت و فروش سامانه پیامک میتونند نظر بدند.

aminrt4
October 11th, 2014, 12:37
من اصلا قصد تخریب پست فروش شما رو ندارم.
منظور منو هرکسی که تو کاره سامانه پیامک هستش متوجه میشه . که چه قیمت بالایی واسه فروش در نظرگرفتی .

در ضمن در رابطه با کار من اینکه من اصلا روی سایت مانور نمیدم و فقط ارسال انبوه دارم.
می تونی از تاریخ پست هام نگاه کنی و ببینی که چندین ماه اصلا تو سایت نرفتم.

قسمت پنل مدیریت هم نگاه کردم انچنان امکانات زیادی ندارد فقط بخش فروش و پشتییبانی داره اونم که خیلی ساده طراحی شده . و
تعجب من اونجا هستش که شما میگید قالب سایت 300 تومن واسه طراحیش خرج کردید.

به هر حال اگه نظر منو قبول ندارید بچه های قسمت طراحیاسکریپت و فروش سامانه پیامک میتونند نظر بدند.

دوست عزیز زمانی برای یک سایت اقدام به سفارش قالب اختصاصی کردین اون موقه این تعجبی که از قیمت دارید برطرف میشه ...

sms.mojit.ir
October 13th, 2014, 12:50
دوست عزیز زمانی برای یک سایت اقدام به سفارش قالب اختصاصی کردین اون موقه این تعجبی که از قیمت دارید برطرف میشه ...

دوست عزیز توی همین گروه طراح های بسیار قوی هم هستند که با قیمت کمتراز قیمت شما سایت های بسیار بسیار زیبا و قوی طراحی می کنند.
کافیه یک مقدار جستجو کنید..