PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامنه com با قابلیت مخفی کردن اطلاعات whois

horap30
October 6th, 2014, 13:07
سلام دوستان عزیز
میخاستم یک دومین com ثبت کنم اما برام خیلی مهم هست که کنترل پنلتون قابلیت مخفی کردن اطلاعات whois رو داشته باشه. نمیخام کوچکترین اطلاعاتی دیده بشه در whois
لطفا راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

منظورم از مخفی کردن اطلاعات دامین whois protection هست. هزینه اش رو هم پرداخت میکنم.

songkadehnew
October 6th, 2014, 13:46
این امکان رو دارا می باشد

ای وب هاست - خرید هاست | خرید سرور مجازی | خرید سرور اختصاصی | خرید هاست لینوکس | هاست لینوکس | هاست پربازدید (http://www.i-whost.net/)

در هنگام ثبت دامین میتوانید تیک مخفی کردن اطلاعات رو بزنید و هزینه رو بپردازید
موفق باشید

iwpanel
October 6th, 2014, 15:13
سلام دوستان عزیز
میخاستم یک دومین com ثبت کنم اما برام خیلی مهم هست که کنترل پنلتون قابلیت مخفی کردن اطلاعات whois رو داشته باشه. نمیخام کوچکترین اطلاعاتی دیده بشه در whois
لطفا راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

منظورم از مخفی کردن اطلاعات دامین whois protection هست. هزینه اش رو هم پرداخت میکنم.

سلام در خدمتیم دو تا پنل داریم که این کار رو انجام میدن

راه های ارتباطی با ما
Id Yahoo : Techshiraz

Email 1: Techshiraz@yahoo.com
Email 2: domain@shiraz.technology

MOHAMMAD MOHSEN
October 6th, 2014, 20:08
سلام دوستان عزیز
لطفا راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

سلام
این امکان در رجیسترار اینترنت بی اس فراهم هست ما از این رجیسترار پنل ریسلر داریم و می تونیم براتون ثبت کنیم دات کام رو بصورت خودکار در ریسلو ثبت می کنیم. پس در سایت سفارش نذارید. البته در نظر داشته باشید این رجیسترار پنل جدا به مشتری نمیده و سایت ما از طریق API به سرور رجسترار وصل هست و می تونید تغییرات رو خودتون از سایت ما بصورت آنلاین اعمال کنید و کد انتقال هم می تونید از سایت ما بگیرید

این امکان رایگان هست و هزینه در بر نداره قیمت ثبت دات کام در این رجیسترار 37200 هست. در صورتیکه تمایل دارید ما دامین رو براتون ثبت کنیم لطفا در سایت ما ثبت نام کنید و دامین رو تیکت کنید و ما براتون فاکتور ایجاد می کنیم و دامین رو ثبت می کنیم. لطفا در هنگام ثبت نام در سایت ما اطلاعات رو درست و کامل وارد فرمایید آدرس حداقل باید شامل خیابان اصلی کوچه و پلاک باشه

https://www.karbaran.com/register.php