PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا به این عکس نگاه کنید ببینید ویرویسی شده فیل هام یا نه؟

pctak
October 6th, 2014, 13:11
سلام. بعد از ریستور اینجور شدن... و بعد یکی برای امتحان با اسمه فارسی ساختم و کاملا کار میکردش... هاست هم به گردن نگرفت مشکل ب وجود اومده بعد از ریستور رو..... و گفتم ولش کن اشکال نداره بابا میرم همه رو پاک میکنم دوباره از نوع درستشون میکنم....

ولی جالب اینجا بودش هر چقدر که بگید تمام شکلک رو از داخل پوشه پاک کردمش و بعدش یه رفلش زدم دوباره همه برمیگرده؟؟؟؟ این عکس رو ببین هیچ جوری پاک نمیشن خدایییی؟؟؟

دسترسی پوشه هم روی 777 هستش...

نمیدونم ویروسی شدن یا نه؟؟؟

لطفا بگید من باید چیکار کنم آخه؟

http://up-is.ir/up93/p3/141254958518831.jpg (http://up-is.ir/)

- - - Updated - - -

up

kool
October 6th, 2014, 13:58
نام فایل ها به صورت فارسی بوده؟
انگار به نوعی کاراپتید شدن. خود پوشه شکلک ها رو هم پاک میکنید باز برمیگرده؟ از اینطوری حذف میشه، خذفش بکنید و تصاویر رو از بکاپ روی سیستم خودتون باز کرده و دوباره آپلود کنید.

parax
October 6th, 2014, 14:52
سلام
بله ویروس هستند
با کلم یا csx میتونید اسکن کنید هاست رو در صورتی که نصب باشند

pctak
October 12th, 2014, 15:12
نام فایل ها به صورت فارسی بوده؟
انگار به نوعی کاراپتید شدن. خود پوشه شکلک ها رو هم پاک میکنید باز برمیگرده؟ از اینطوری حذف میشه، خذفش بکنید و تصاویر رو از بکاپ روی سیستم خودتون باز کرده و دوباره آپلود کنید.

سلام بله نام ها فارسی بودن و هیچ مشکل نداشتن قبلانا....

ولی من رفتم کلا پوشه رو پاک کردم و دوباره با همون نام یک پوشه جدید ساختم مشکل حل شدش؟

شکلک ها رو از بکاپ قبلی خودم ریستور کردم بازم مثه عکس بالا در میامدن...

ولی برای تست رفتم بازم با نام فارسی باز شکلک ساختم که هیچ مشکلی نداشتش و ب خوبی کار میکردش و برای تست کردن رفتم همون ی دونه شکلک رو پاک کردم که بازم میامدش و مثه عکس پست اول میشدش؟ که بازم مجبور ب پاک کردن کل پوشه شدم و بازم دوباره ساختم و دیگه نباید پاکشون کنم من تا آخره عمر...

سلام
بله ویروس هستند

به هاستنیگ گفتم ولی هیچ جوری قبول نمیکنه حرفمو و حرفه دیگران رو....

ما هم گرفتار شدیم....

من همیشه توی این جریان موندم که چرا هاستنیگ ها هیچ وقت مشکلی که از طرف اونا هستش رو قبول نمیکنن و همیشه یک حرفی رو میزنن اینکه هاست هیچ مشکلی نداره مشکل از طرف شماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در کل من مجبورم همینجوری با اون مشکل بسازم چون از نظره هاستنیگ مشکل از من هستش و حرفم خریدار نداره؟؟

ممنون از محبت شما که پیگیری کردین به مشکلم..

InterServer.ir
October 12th, 2014, 16:52
سلام
بله ویروس هستند

سلام

بر چه اساس این فایل ها رو ویروس تشخیص دادید؟ این مورد رو توضیح بدید لطفا

سلام بله نام ها فارسی بودن و هیچ مشکل نداشتن قبلانا....

ولی من رفتم کلا پوشه رو پاک کردم و دوباره با همون نام یک پوشه جدید ساختم مشکل حل شدش؟

شکلک ها رو از بکاپ قبلی خودم ریستور کردم بازم مثه عکس بالا در میامدن...

ولی برای تست رفتم بازم با نام فارسی باز شکلک ساختم که هیچ مشکلی نداشتش و ب خوبی کار میکردش و برای تست کردن رفتم همون ی دونه شکلک رو پاک کردم که بازم میامدش و مثه عکس پست اول میشدش؟ که بازم مجبور ب پاک کردن کل پوشه شدم و بازم دوباره ساختم و دیگه نباید پاکشون کنم من تا آخره عمر...

به هاستنیگ گفتم ولی هیچ جوری قبول نمیکنه حرفمو و حرفه دیگران رو....

ما هم گرفتار شدیم....

من همیشه توی این جریان موندم که چرا هاستنیگ ها هیچ وقت مشکلی که از طرف اونا هستش رو قبول نمیکنن و همیشه یک حرفی رو میزنن اینکه هاست هیچ مشکلی نداره مشکل از طرف شماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در کل من مجبورم همینجوری با اون مشکل بسازم چون از نظره هاستنیگ مشکل از من هستش و حرفم خریدار نداره؟؟

ممنون از محبت شما که پیگیری کردین به مشکلم..

از طریق FTP به هاست مورد نظر متصل بشید وو اقدام به پاک کردن فایل ها کنید اگر مشکل حل نشد به هاستینگ مورد نظر بگین با دسترسی روت و از طریق ssh این فایل ها رو پاک کنند!

این موضوع که بعضی از هاستینگ ها چیزی رو قبول نمی کنند رو قبول دارم بیشتر به دلیل اینه که افراد دانش فنی لازم برای هاستینگ یاد نمی گیرند و اقدام به راهندازی هاستینگ می کنند و یا با کلی اغراق از توانایی های خودشون به استخدام یک شرکت معتبر در میان و وقتی قادر به حل مشکل نباشند چیزی رو گردن نمی گیرند و به جای بررسی مشکل سعی در پاک کردن صورت مسئله با جمله "مشکلی از طرف ما وجود نداره و همه چیز خوبه و ..." می کنند.

این مشکل شما مربوط به اختلالاتی در سرور هست که گاهی پیش میاد و این موارد دیده میشه تقصیر فرد خاصی هم نیست و جدی هم نیستند ولی به دلیل اینکه شما دسترسی لازم برای حل این مشکل رو ندارید تنها به دست مدیر سرور قابل حل هستند بر طبق عرف کاری هاستینگ ها هم مشکلاتی که مشتری به علت عدم دسترسی بالاتر قادر به حلشون نیست بر عهده مدیر سرور هست !

pctak
October 12th, 2014, 21:09
سلام

بر چه اساس این فایل ها رو ویروس تشخیص دادید؟ این مورد رو توضیح بدید لطفا

از طریق FTP به هاست مورد نظر متصل بشید وو اقدام به پاک کردن فایل ها کنید اگر مشکل حل نشد به هاستینگ مورد نظر بگین با دسترسی روت و از طریق ssh این فایل ها رو پاک کنند!

این موضوع که بعضی از هاستینگ ها چیزی رو قبول نمی کنند رو قبول دارم بیشتر به دلیل اینه که افراد دانش فنی لازم برای هاستینگ یاد نمی گیرند و اقدام به راهندازی هاستینگ می کنند و یا با کلی اغراق از توانایی های خودشون به استخدام یک شرکت معتبر در میان و وقتی قادر به حل مشکل نباشند چیزی رو گردن نمی گیرند و به جای بررسی مشکل سعی در پاک کردن صورت مسئله با جمله "مشکلی از طرف ما وجود نداره و همه چیز خوبه و ..." می کنند.

این مشکل شما مربوط به اختلالاتی در سرور هست که گاهی پیش میاد و این موارد دیده میشه تقصیر فرد خاصی هم نیست و جدی هم نیستند ولی به دلیل اینکه شما دسترسی لازم برای حل این مشکل رو ندارید تنها به دست مدیر سرور قابل حل هستند بر طبق عرف کاری هاستینگ ها هم مشکلاتی که مشتری به علت عدم دسترسی بالاتر قادر به حلشون نیست بر عهده مدیر سرور هست !

ممنون از روشن فکری شما دوست عزیز...

ولی ما از روزه اولی که هاست گرفتیم اف تی پی ب ما ندادن؟! و هرگز نداشتیم ما...

ن من نمیرم ب مدیر هاست نمیگم چون الان دیگه هاستنگ ما تیکت هاش پولی شده و اگر مشکلی پیش بیادش باید پول بدیم تا مشکلمون حل بشه؟؟؟!

که اینجوری شده حل دوتا مشکل 30 هزارتومن و برای حل 5 تا مشکل 50 تا هزارتومن...حالا مشکل چه از طرف ما باشه چه از طرف هاستنیگ... چقدر جالبه قشنگه این فکره ایرانی مگه ن...!

من دارم خودم پوشه رو پاک کردم و یکی دیگه با همون اسم ساختم مشکل فعلا حل شد و الان هم دارم دور روزه که یکی یکی شکلک ها رو از طریق ادمین سی پی با نام فارسی آپلود میکنم توی سایت و مشکلی پیش نیامده....

من فقط از همه بیشتر برای خودم متاسفم که هرگز با هزارتا دلیل هم نمیتونم ثابت کنم که حق با من و دوستان حرفه ای هستش...

الان که قشنگ آشنایی پیدا کردم با دنیایی مجازی با خودم میگم ای کاش بجای اینکه میرفتم سایت میزدم انقدر هزینه میکردم بجاش یک هاستنگ میزدم بهتر بودش چون میبینم بعضی وقت ها منی که چیزی نمیدونم دانشم از اوناییی که میگن ما سرورمون بدونه مشکل هستش بیشتره؟

با تشکر از همه ای دوستان که بهم در حل مشکل کمک کردم...

p30speed
October 12th, 2014, 21:33
ممنون از روشن فکری شما دوست عزیز...

ولی ما از روزه اولی که هاست گرفتیم اف تی پی ب ما ندادن؟! و هرگز نداشتیم ما...

ن من نمیرم ب مدیر هاست نمیگم چون الان دیگه هاستنگ ما تیکت هاش پولی شده و اگر مشکلی پیش بیادش باید پول بدیم تا مشکلمون حل بشه؟؟؟!

که اینجوری شده حل دوتا مشکل 30 هزارتومن و برای حل 5 تا مشکل 50 تا هزارتومن...حالا مشکل چه از طرف ما باشه چه از طرف هاستنیگ... چقدر جالبه قشنگه این فکره ایرانی مگه ن...!

من دارم خودم پوشه رو پاک کردم و یکی دیگه با همون اسم ساختم مشکل فعلا حل شد و الان هم دارم دور روزه که یکی یکی شکلک ها رو از طریق ادمین سی پی با نام فارسی آپلود میکنم توی سایت و مشکلی پیش نیامده....

من فقط از همه بیشتر برای خودم متاسفم که هرگز با هزارتا دلیل هم نمیتونم ثابت کنم که حق با من و دوستان حرفه ای هستش...

الان که قشنگ آشنایی پیدا کردم با دنیایی مجازی با خودم میگم ای کاش بجای اینکه میرفتم سایت میزدم انقدر هزینه میکردم بجاش یک هاستنگ میزدم بهتر بودش چون میبینم بعضی وقت ها منی که چیزی نمیدونم دانشم از اوناییی که میگن ما سرورمون بدونه مشکل هستش بیشتره؟

با تشکر از همه ای دوستان که بهم در حل مشکل کمک کردم...

@-):-&:)) عجب بابا اینطوریش دیگه ندیده بود عجب هاستینگ باحالی سرویس گرفتی/

pctak
October 19th, 2014, 21:40
@-):-&:)) عجب بابا اینطوریش دیگه ندیده بود عجب هاستینگ باحالی سرویس گرفتی/

از اینجا سرویس گرفتم...

فناوري اطلاعات پاسارگاد (http://pasargadit.co/)

:105:

Mr.Pouria
October 19th, 2014, 22:28
از اینجا سرویس گرفتم...

فناوري اطلاعات پاسارگاد (http://pasargadit.co/)

:105:

دیگه اینجورش رو ندیده بودیم ! پول برای پاسخ گویی به تیکت !!! اجب :|

از من میشنوید انتقال سرویس بدید !

(از کجا معلوم خودشون این کارو نکن :)) از ایرانی جماعت بعید نیست والا :d )

kool
October 19th, 2014, 22:50

آقا مراقب باش این هاستینگ خاص رو از دست ندی یه موقع :)
احتمالا اینا سرویس رو رایگان میدن و از طریق تیکت پولش رو دریافت میکنن :)

takyas
October 19th, 2014, 22:59
دوستان موقع خرید هاست به امنیت اون اهمیت بیشتری بدین.
من به شخصه از ****** (http://www.***********/affiliates.php?id=724) سرویس گرفتم و راضی بودم. واقعا امنیتش بالاست سریع هم به تیکت جواب میدن اونم بدون گرفتن پول!

Mr.Pouria
October 19th, 2014, 23:31
من به شخصه از ****** (http://www.***********/affiliates.php?id=724) سرویس گرفتم و راضی بودم. واقعا امنیتش بالاست سریع هم به تیکت جواب میدن اونم بدون گرفتن پول!

اصلا پول گرفتن برای پشتیبانی معنی نداره ! پول زور دارن میگیرن و میشه ازشون شکایت کرد ...

CityKala.net
December 19th, 2014, 23:41
با سلام و عرض ادب،‌
تاپيك رو دير ديدم وگرنه حتماً توضيحاتي درباره اين تاپيك داشتم.
در ارتباط با موضوع اصلي تاپيك ايشان تيكت دادند و خود بنده مشكل رو حل كردم (اسم فايل‌هايي كه آپلود شده بودند فارسي بودند و داخل هاست دچار مشكل بودند)

در مورد هزينه براي پشتيباني؛
دوستان دچار سوءتفاهم نشويد، هزينه براي پشتيباني از كاربران نيست، پشتيباني امري رايگان در قبال خريد مشترك از هر مجموعه است.
امّا در برخي موارد مشترك انتظاراتي بيش از وظايف يك ميزبان دارد كه در اين موارد هزينه دريافت مي‌شود.
آن زمان كه ما براي رفع مشكلات وي‌آي‌پي كرديم توضيحاتي داخل وب سايت در اين ارتباط ارائه شد تا مشتريان مثل اين تاپيك دچار سوءتفاهم نشوند:
هزينه براي پشتيباني و رفع مشكلات سرور و مرتبط با ما نيست، اين موارد به صورت رايگان هستند و تحت هيچ عنوان هزينه دريافت نخواهد شد. در صورت دريافت هزينه از سوي هر اپراتور مشترك مي‌تواند اپراتور مربوطه را ريپورت كند تا مدير بخش رسيدگي كند.
هزينه اي كه براي وي آي پي دريافت مي‌شود، براي رفع مشكلاتي كه وب سايت مشترك دارد مي‌باشد:‌
كاربراني داريم كه به صورت مستقيم درباره مشكلي تيكت مي‌دهند و ما توضيحاتي مي‌دهيم امّا كاربر از ما مي‌خواهد مشكل وي را حل كنيم!! در اين صورت رفع مشكل وي از حيطه وظايف هر شخص و شركتي خارج بوده و كاربران مي‌بايست در اين ارتباط هزينه پرداخت نمايند.
براي مثال استارتر، دو بار تيكت دادند و مشكلاتي داشتند كه آن زمان وي‌آي‌پي نداشتيم و به صورت رايگان براي استارتر حل كرديم، وي‌بي‌كار ايشان با يك اشتباه كوچك باعث شدند مجدد بك آپ برگردانيم كه وقتي اين كار را انجام داديم وي‌آي‌پي حساب كاربري تصويب شده و به مشتركين اطلاع داديم، مشتركيني كه به اين مورد معترض بودند و دچار سوءبرداشت شده بودند با توضيحاتي كه از سمت اپراتور هاي ما ارائه شد قانع شدند و مشكل حل شد.
ايشان مجدداً بعد از ريستور بك‌آپ درخواست رفع مشكل دادند كه با قانون جديد ما مواجه شدند، حتي بنده به ايشان گفتم اگر مشكلي داريد كه مي‌توانيد براي رفع مشكل اسكريپتتان به شركت‌هاي ديگر مراجعه فرماييد، زوري براي سپردن رفع مشكل و پرداخت هزينه به ما نيست، امّا ايشان قبل از اين براي رفع مشكلاتشان براي اشخاص ديگري پول واريز كرده بودند و آن اشخاص از حل مشكل سرباز زدند و مشكل ايشان را حل نكردند :)

باز هم تاكيد مؤكد دارم، براي پشتيباني (پاسخ به تيكت‌ها) و راهنمايي و رفع مواردي كه از مشكلات مجموعه محسوب مي‌شود هزينه‌اي جداگانه دريافت نمي‌شود و اين خلاف قوانين ما مي‌باشد.
اين‌ها مشكلاتي خارج از حيطه وظيفه ماست، كه بابت آن‌ها هزينه دريافت مي‌شوند.
تا به حال ۵۸ كاربر در مجموعه ما براي رفع مشكلات وب‌سايتشان با ما تماس گرفته اند و پس از حل مشكل از آن‌ها هزينه دريافت شده است.
مشكل آقاي حسن‌زاده (استارتر تاپيك) دو مورد بود، كه مورد اول حل شد و مورد دوم هم به خاطر پيچيدگي‌هايي كه داشت (در ارتباط با ساختار داده‌ها در ديتابيس و بهينه‌سازي حجم ديتابيس بود) امشب و فردا حل مي‌شود.
باز هم در ارتباط با وب‌سايت استارتر، دو دامنه ايشان كه از انجمن ساز ويبولتين استفاده مي‌كنند ريپورت شدند (۱۷ روز پيش) بنده براي رفع مشكل پيش‌قدم شدم :) حتي ايشان متوجه ايميل‌هاي ويبولتين هم نشدند. :)

ضمناً مي‌توانيد با سرچ در انجمن، تاپيك‌هاي فروش و نظرات كاربران درباره‌ي‌ما را ببينيد. نمونه (http://www.webhostingtalk.ir/f11/45553/) (دو سال پيش)
كاربري با ركورد ۴۸۰ تيكت، كه تقريباً ۴۵۰ مورد آن سوال در مورد مشكل يا موضوعي مي‌باشد داريم كه در صورت در خواست كاربران در اين تاپيك، با كسب اجازه از مشترك مي‌توانم پست‌الكترونيك وي را براي دانستن نظر وي در ارتباط با مجموعه ما در اختيار كاربران قرار دهم.

بهتر است در موارد اين چنيني از رابط يك مجموعه يا شركت درخواست شود در ارتباط با تاپيك توضيحاتي ارائه دهد، تا اينكه يك تعدادي از كاربران كه در جريان كار نيستند تشريف مي‌آورند و نظر مي‌دهند! اگر گزارش شش ماهه بازديد سال از سايت امشب به دستم نمي‌رسيد هرگز متوجه وجود چنين تاپيكي نمي‌شدم :)

باز هم اگر سوء تفاهمي در ارتباط با دريافت هزينه ايجاد شد، پوزش مي‌طلبم.

ارادتمند شما،
خوش‌نويس

Forozan
December 19th, 2014, 23:52

****** کاملا تایید میشن قدرت امنیت بالایی داره