PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش فوری قالب زیبای عرفان میکس

erfanmix
October 10th, 2014, 22:21
با سلام
این قالب با گرافیک بالا و ساختار اصولی که توسط گروه سیباوب طراحی شده ، با قیمت مناسب بصورت اختصاصی بفروش میرسد

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f235/23048-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B3-erfanmix-12-jpg

در صورت تمایل به خرید و اطلاعات کافی پیام خصوصی بدید
باتشکر

- - - Updated - - -
لطفا جهت دریافت قیمت پیام خصوصی بدید

- - - Updated - - -

لطفا قیمت درخواستی شما

- - - Updated - - -

لطفا قیمت پیشنهادی خودتون رو بگید

mr-programer
December 22nd, 2014, 21:47
دوستان این قالب به رایگان منتشر شده .

توی اینترنت بگردین پیدا میشه . دانلود قالب حرفه ای عرفان میکس بزنید هم این قالب هم قالب فعلی رو برای دانلود گذاشتن خیلی از وبسایت ها .

ایشون هم این قالب رو به 5 نفر فروخته من اس ام اس ایشون رو هم دارم میتونم عکس بگیرم و بزارم .

بهر حال گول این یارو رو نخورید .

موفق باشید .

Forozan
December 22nd, 2014, 21:51
مدیران محترم به این پست رسیدگی کنند

asrhosting
December 22nd, 2014, 22:02
فروش با قیمت درخواستی شما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!MihanIt!
December 22nd, 2014, 22:11
الله اکبر

erfanmix
December 30th, 2014, 13:49
باسلام

این شخص mr-programer (http://www.webhostingtalk.ir/member/97579/) توسط یک ویرایش کوچک و اعتماد بنده به ایشون ، قالب رو بدون اطلاع از روی هاست بنده دانلود کرده و خیانت در امانت نموده و بشدت در حال پیگیری این شخص خاطی هستم چندین بار در وب هاستینگ و مجید انلاین هم اعلام سرقت کردم و میتوانید سرچ کنید در ضمن بنده مالک اصلی این قالب هستم و لینک طراحی و سفارش من هم تو این سایت هست و از طراح میتونید بپرسید لینک زیر

http://www.pixelam.com/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84%D9%85/

بنده هم اختیار دارم بفروشم اما جای سوال اینه که چرا بخاطر هزینه 10 هزار تومان برخی افراد با اعتبار و شخصیت خودشون بازی میکنند ایا ارزش داره؟؟؟؟
دانلود قالب بدون کسب اجازه و حرام اسمش رو چی میذارید دوستان؟؟؟؟؟
این شخص قالب رو برای دانلود گذاشته و به همه میگه سرچ کنید برای دانلود این معنیش چیه؟؟؟؟

دانلود قالب بدون کسب اجازه حرام اعلام شده و جنبه حق الناس دارد
میتونید بصورت رسمی و کامل با کلیه افزونه ها و بدون دردسر از مالک قالب درخواست کنید

بنظر شما هزینه یک ویرایش 10 هزار تومانی و اعتماد بنده به ایشون دانلود 2 قالب بنده می باشد؟؟؟؟؟ و مهمتر از این که کاملا در حضور برخی دوستان که در اینجا فعالیت میکنند اعتراف به این عمل نموده و بنده ایشون رو مبلغ 100 هزار جریمه کردم تا درس عبرتی برای اشون باشه

چه زیباست دارن میگن گول بنده رو نخورید اما نمیدونه گول زننده اصلی خودشون هستند که اعتماد به این شخص در حد صفر هست در ضمن دوستان تمایل دارن اعترافات و مدارک این شخص رو ببینن با بنده تماس بگیرن تا چهره واقعی ایشون رو بر ملا کنم

بااحترام

- - - Updated - - -

فروش با قیمت درخواستی شما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام برادر

شما که سابقه درخشانی در اینجا دارید و بخوبی شما رو میشناسم . شما چرا؟؟؟؟
بهرحال موفق باشید

!MihanIt!
December 30th, 2014, 13:53
درسته تو نمونه کار ها هست

farmanrava
December 30th, 2014, 13:56
باسلام

این شخص mr-programer (http://www.webhostingtalk.ir/member/97579/) توسط یک ویرایش کوچک و اعتماد بنده به ایشون ، قالب رو بدون اطلاع از روی هاست بنده دانلود کرده و خیانت در امانت نموده و بشدت در حال پیگیری این شخص خاطی هستم چندین بار در وب هاستینگ و مجید انلاین هم اعلام سرقت کردم و میتوانید سرچ کنید در ضمن بنده مالک اصلی این قالب هستم و لینک طراحی و سفارش من هم تو این سایت هست و از طراح میتونید بپرسید لینک زیر

http://www.pixelam.com/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84%D9%85/

بنده هم اختیار دارم بفروشم اما جای سوال اینه که چرا بخاطر هزینه 10 هزار تومان برخی افراد با اعتبار و شخصیت خودشون بازی میکنند ایا ارزش داره؟؟؟؟
دانلود قالب بدون کسب اجازه و حرام اسمش رو چی میذارید دوستان؟؟؟؟؟
این شخص قالب رو برای دانلود گذاشته و به همه میگه سرچ کنید برای دانلود این معنیش چیه؟؟؟؟

دانلود قالب بدون کسب اجازه حرام اعلام شده و جنبه حق الناس دارد
میتونید بصورت رسمی و کامل با کلیه افزونه ها و بدون دردسر از مالک قالب درخواست کنید

بااحترام

درود

بنده هم فکر میکنم حق با ایشون هستش . چون در سایت مجید آنلاین فقط این قالب منتشر شده و با اسم همین آقا هم منتشر شده :

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f235/24406-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B3-untitled-1-jpg

دوست عزیز این کار شما از نظر شرعی و قانونی درست نیست ...

استارتر عزیز حتما پیگیری کنید تا دیگه شاهد اینجور موارد نباشیم .

!MihanIt!
December 30th, 2014, 14:00
می تونید شکایت کنید اگر پیگیر باشید به خواستتون میرسید
مطمئن باشید مرد دیگ گیر نمیاد بخره لینک دانلود رایگانش هست:(

erfanmix
December 30th, 2014, 14:06
رسم اعتماد در اینجا اینطوریه بزرگوار؟؟؟

باتشکر از شما

- - - Updated - - -

می تونید شکایت کنید اگر پیگیر باشید به خواستتون میرسید
مطمئن باشید مرد دیگ گیر نمیاد بخره لینک دانلود رایگانش هست:(
دوست عزیز

ممنون از شما که منطقی فکر میکنید
چندین جا پست گذاشتم و اکثر دوستانی که اینجا هستند و سابقه درخشانی اینجا دارن دست به یکی کردن و حق رو به همکتارشون میدن با اینکه میدونن حق با منه
بنظرم وجدان چیزی هست که نباید زیر پا گذاشت

مطمن باشید شدید در حال پیگیری هستم با مدارکی که دارم و شاهدی که واقعا انسانه و حاظره شهادت بده
فعلا یک مرحله انجام شد و منتظر پاسخ مراجع هستم انشالله بزودی چهره واقعی ایشون بر ملا میکنم تا بقیه مثل من .............
بااحترام

!MihanIt!
December 30th, 2014, 14:07
از چه نظر حق با ایشون هست؟ چون همکار شما هست حق رو میدین؟؟؟
بدون اجازه برداشتن شرعیه؟؟؟
قانون کی گفته قالب مردم رو بدون اجازه و غیره بردارین و برای دانلود بزارین؟؟؟

دوست عزیز من براش هزینه کردم و لینک سفارش قالبم رو گذاشتم و در ضمن شاهد اینجا هم وجود داره تا بتونم عمل ایشون رو ثابت کنم

شما انسان فهمیده و درستی هستید تا اونجایی که میدونم اما برای یک لحظه خودتون رو جای من بذارید

این قالب هنوز بر روی هاستم هست منم قالب رو بخشیدم بهشون اما چرا قالب فعلی منو دانلود کردن؟

باتشکر از شما

- - - Updated - - -

دوست عزیز

ممنون از شما که منطقی فکر میکنید
چندین جا پست گذاشتم و اکثر دوستانی که اینجا هستند و سابقه درخشانی اینجا دارن دست به یکی کردن و حق رو به همکتارشون میدن با اینکه میدونن حق با منه
بنظرم وجدان چیزی هست که نباید زیر پا گذاشت

بااحترام

خخخخ همه ما منظورمون
حق با شماست
:))
لطفا پیام ها رو بخونید:دی

farmanrava
December 30th, 2014, 14:08
از چه نظر حق با ایشون هست؟ چون همکار شما هست حق رو میدین؟؟؟
بدون اجازه برداشتن شرعیه؟؟؟
قانون کی گفته قالب مردم رو بدون اجازه و غیره بردارین و برای دانلود بزارین؟؟؟

دوست عزیز من براش هزینه کردم و لینک سفارش قالبم رو گذاشتم و در ضمن شاهد اینجا هم وجود داره تا بتونم عمل ایشون رو ثابت کنم

شما انسان فهمیده و درستی هستید تا اونجایی که میدونم اما برای یک لحظه خودتون رو جای من بذارید

این قالب هنوز بر روی هاستم هست منم قالب رو بخشیدم بهشون اما چرا قالب فعلی منو دانلود کردن؟

باتشکر از شما

دوست عزیز حق با شماست ! نه اون فرد :-|
کلا موضوع رو از پایین به بالا برعکس متوجه شدین :-| :d

hasanazizi
December 30th, 2014, 14:16
با سلام
طی چند درخواست طوست ایشون من برای این شخص کار کردم
یادته اقا عرفان
که مشکل کامنت داشتید
این شخص تایید میشه و قالب مال این شخص هستش من از چند ماه پیش حدودا 6 یا 7 ماه پیش ایشون رو میشناسم
پس تهمت الکی نزنید دوستان

farmanrava
December 30th, 2014, 14:17
با سلام
یادته اقا عرفان
که مشکل کامنت داشتید
این شخص تایید میشه و قالب مال این شخص هستش من از چند ماه پیش حدودا 6 یا 7 ماه پیش ایشون رو میشناسم

ببخشید کی تهمت زده اینجا الان ؟
مشخص کنید لطفا ؟؟؟

erfanmix
December 30th, 2014, 14:19
ممنون از شما

خداییش به فکر قالب نیستم فقط سوالم اینه چرا دست درازی کرد؟

چند وقت پیش چند نفر رو جمع کرده و پستی ایجاد کردن و بنده رو مجرم فرض میکردن. سوال کردم چرا حق رو زیر پا میذارید در جواب میگن ما در همه شرایط از همکارمون باید طرفداری کنیم واقعا خنده داره بخدا
با زبان بی زبانی داشتن بهم میرسوندن که ما هم اینکاره هستیم هههههههههههههههههههههه

البته در وب هاستینگ اشخاصی بزرگوار همانند شما زیاده و اکثرا میشناسم حتی کارهای خاصی بهشون محول کردم اما خیلی محترم و نجیب بودن چون خانواده دار هستن

hasanazizi
December 30th, 2014, 14:19
اون شخص هم بله اون فروشنده نیز من میدونم که واسه ایشون کار کرد چون اقا عرفان باز یه مشکلی داشتن و به بنده هم پیام داده بودن اما چون یوزر بنده 1 ماه بن بود نبودم
و اینو میدونم که واسه ایشون کار کرده و مطمعنن قالب رو ***یده
من خودم یه بار دسترسی کامل داشتم به سایت ایشون
اما مرد همین جا معلوم میشه

erfanmix
December 30th, 2014, 14:21
با سلام
یادته اقا عرفان
که مشکل کامنت داشتید

باسلام جناب حسن زاده

چند بار باهاتون کار کردم بسیار با حوصله و محترم هستید و شما هم از نظر اعتماد و فعالیت شدید تایید میشید

باسپاس

hasanazizi
December 30th, 2014, 14:22
مشخص کنید لطفا ؟؟؟

کسایی که نظر دادن رو بخونید دیگه متوجه میشید
دوستانی که هر حرفی زدن یعنی چه ؟
یعنی ایشون صاحب نیست
کامل بخونید

erfanmix
December 30th, 2014, 14:23
مشخص کنید لطفا ؟؟؟

دوست گرامی
منظور ایشون پست اول هست و این لینکی که پاک شده
http://www.webhostingtalk.ir/f118/131803/index7.html

در این لینک چندین نفر شخص خاطی رو همراهی میکردن و کاملا مشخص بود که دست به یکی کرده بودن

hasanazizi
December 30th, 2014, 14:26
باسلام جناب حسن زاده

چند بار باهاتون کار کردم بسیار با حوصله و محترم هستید و شما هم از نظر اعتماد و فعالیت شدید تایید میشید

باسپاس

خواهش داداش
وظیفه بوده همش
اگه یادته گفتم که قبلا خودتم هیچی نمیدونستم از چند سال پیش حرف زدم و گفتم واسه کارهای کوچیک پول های سه رقمی به بالا ازم گرفتن به همین خاطر دارم کمک میکنم به دوستان به رایگان

داداش حسن عزیزی هستم عزیز دل

داداش سعی کن از دادسرا منطقه یه مشورتی کنی و شکایت کنی و حقشونو بزاری کف دستش و غرامتتو هم بگیری ازشون

farmanrava
December 30th, 2014, 14:30
کسایی که نظر دادن رو بخونید دیگه متوجه میشید
دوستانی که هر حرفی زدن یعنی چه ؟
یعنی ایشون صاحب نیست
کامل بخونید

ببخشید اینجا بنده و جناب زنگنه ( mihanit ) صحبت کردیم !
لطفا اول متوجه بشید و مطمئن بشید ما چی گفتیم بعدا بفرمایید تهمت نزنید ...

اما مرد همین جا معلوم میشه

این نشانه انسانیت و تعهد کاری هستش ! شما هم قطعا این وظیفه رو داشتی و بیانش کار درستی نیست

erfanmix
December 30th, 2014, 14:31
خواهش داداش
وظیفه بوده همش
اگه یادته گفتم که قبلا خودتم هیچی نمیدونستم از چند سال پیش حرف زدم و گفتم واسه کارهای کوچیک پول های سه رقمی به بالا ازم گرفتن به همین خاطر دارم کمک میکنم به دوستان به رایگان

داداش حسن عزیزی هستم عزیز دل

داداش سعی کن از دادسرا منطقه یه مشورتی کنی و شکایت کنی و حقشونو بزاری کف دستش و غرامتتو هم بگیری ازشون

عذرخواهی میکنم اسم وفامیل رو اشتباه گفتم
خداییش شما میدونید تخصص ما چیه و با اتلیه داران معروف در حال همکاری هستم اما جرات نمیکنم چنین خطایی بکنم چون ابرو و شخصیت من این اعداد چند رقمی نیست
یک چیز جالب: ایشون بعد از اینکه جریمه دادن بعد از چند روز زنگ میزنه و طلب 200 هزار میکنه که اگر ندم قالبو برای دانلود رایگان میذاره منم که رد کردم دوباره تهدید کرد که قالب فعلی رو هم میذارم

من از طریق مراجع قانونی شکایت رو انجام دادم انشالله تا چند وقت دیگه در خدمت ایشون خواهیم بود و همین جا هم مراحل رو اعلام میکنم

sht-design
December 30th, 2014, 14:31
بعضی جاهاست که یه طراح حرفه ای کارش از یه طراح غیر حرفه ای مشخص میشه
ما هم کار طراحی انجام میدیم هم هاستینگ داریم ، اگه قرار باشه ما بیایم قالب مشتری هامون رو بفروشیم که جای تم فارست رو میگیریم !!!
این دوست عزیزمون هم که از قالب شما سوء استفاده کردند بنظرم نهایت کار بی ادبی رو انجام دادند

hasanazizi
December 30th, 2014, 14:40
mr-programer (http://www.webhostingtalk.ir/member/97579/)

بهر حال گول این یارو رو نخورید .
یعنی ایشون دروغ گو هستن !
...........

!MihanIt! (http://www.webhostingtalk.ir/member/105461/)

الله اکبر
این حرف چه معنی هایی رو میتونه بده ؟ هزار یکی که هرکسی یه جور واسه خودش معنی میکنه
مثلا بنده این معنی رو داشته باشم که بله این دوستمون اقا عرفان دروغ گو هستش و قاالب مال خودش نیست و .....

.............
اون حرف رو به این خاطر زدم

- - - Updated - - -

عذرخواهی میکنم اسم وفامیل رو اشتباه گفتم
خداییش شما میدونید تخصص ما چیه و با اتلیه داران معروف در حال همکاری هستم اما جرات نمیکنم چنین خطایی بکنم چون ابرو و شخصیت من این اعداد چند رقمی نیست
یک چیز جالب: ایشون بعد از اینکه جریمه دادن بعد از چند روز زنگ میزنه و طلب 200 هزار میکنه که اگر ندم قالبو برای دانلود رایگان میذاره منم که رد کردم دوباره تهدید کرد که قالب فعلی رو هم میذارم

من از طریق مراجع قانونی شکایت رو انجام دادم انشالله تا چند وقت دیگه در خدمت ایشون خواهیم بود و همین جا هم مراحل رو اعلام میکنم

خواهش داداش مشکلی نیست عزیز دل
فقط پیگر باش تا وقتی کلا موضوع رو روشن نکردی و حقشونو کف دستشون نگذاشتی
راستی تو دادگاه هم بگو که ایشون درخواست رشوه و هزینه دیگر برای این که قالب رو برای دانلود نگذارن هم کردن ( باج گیری ) که هیچ هیچ یه یه سالی میره اب خنک

erfanmix
December 30th, 2014, 14:42
بعضی جاهاست که یه طراح حرفه ای کارش از یه طراح غیر حرفه ای مشخص میشه
ما هم کار طراحی انجام میدیم هم هاستینگ داریم ، اگه قرار باشه ما بیایم قالب مشتری هامون رو بفروشیم که جای تم فارست رو میگیریم !!!
این دوست عزیزمون هم که از قالب شما سوء استفاده کردند بنظرم نهایت کار بی ادبی رو انجام دادند

ممنونم از شما

مسله اینه که اینجا خیلی ها همانند شما در حال فعالیت هستن و حلال کسب درامد میکنید و جای شکی نیست اما اینگونه افراد ذهنیت رو مسموم میکنند که هیچکس براحتی نمیتونه اینجا اعتماد کنه و خودتون بهتر میدونید بنده چی عرض میکنم اما تاسف میخورم برای اشخاصی ( اسم نمیارم خوب نیست ) با این شخص دست به یکی میکنن و حق رو زیر پا میذارن

بهرحال جایگاه شما و دوستان دیگه که واقعا انسان هستند جایگاه خودتون رو دارید و بنده هم به همه دوستان ارادت دارم

من سالی یک بار هزینه قالب اختصاصی میدم و نگران هزینه نیستم و بروز بودن برام مهمه اما در کل اگر ایشون میگفتن که از قالب خوششون اومده بنده هم خداییش دریغ نمیکردم و بهشون میدادم اما با این عمل کامل مخالفم و دور زدن حساب میش و خوب نیست

بااحترام

farmanrava
December 30th, 2014, 14:44

تا جایی که بنده در جریان هستم باید از طریق پلیس فتا پیگیر باشید نه مراجع قضایی !
پلیس فتا بعد از بررسی های لازم شما رو معرفی میکنه مراجع قضایی

erfanmix
December 30th, 2014, 14:45
تا جایی که بنده در جریان هستم باید از طریق پلیس فتا پیگیر باشید نه مراجع قضایی !
پلیس فتا بعد از بررسی های لازم شما رو معرفی میکنه مراجع قضایی

بله بزرگوار
مراحل پلیس فتا انجام شده و معرفی کردن مراجع قضایی
بنده درست توضیح ندادم شرمنده
ممنون از راهنمایی شما

!MihanIt!
December 30th, 2014, 14:47
!MihanIt! (http://www.webhostingtalk.ir/member/105461/)

الله اکبر
این حرف چه معنی هایی رو میتونه بده ؟ هزار یکی که هرکسی یه جور واسه خودش معنی میکنه
مثلا بنده این معنی رو داشته باشم که بله این دوستمون اقا عرفان دروغ گو هستش و قاالب مال خودش نیست و .....

منظورم خیانت در امانت هست
الان مشتری های 10 درصدشون قالب اختصاصی استفاده می کنند واقعا جایز هست من اونو بردارم و بفروشم یا استفاده شخصی؟
خیر و کسی این کارو بکنه مروتی در آن دیده نمیشه

farmanrava
December 30th, 2014, 14:49
بله بزرگوار
مراحل پلیس فتا انجام شده و معرفی کردن مراجع قضایی
بنده درست توضیح ندادم شرمنده
ممنون از راهنمایی شما

خواهش میکنم

طبق آشنا هایی که در پلیس فتا تهران ، گیلان و مازندران دارم در صورتی که نیاز به کمک داشتین در خدمت شما هستم .

امیدوارم موفق باشید و به حقتون برسید

در پناه حق بدرود

hasanazizi
December 30th, 2014, 14:53
منظورم خیانت در امانت هست
الان مشتری های 10 درصدشون قالب اختصاصی استفاده می کنند واقعا جایز هست من اونو بردارم و بفروشم یا استفاده شخصی؟
خیر و کسی این کارو بکنه مروتی در آن دیده نمیشه

بله داداش منم میدونم نیت شما چی هست
ما هم شما رو کامل میشناسیم و خدایی تا حالا به جز بزرگواری و مردانگی از شما چیز دیگر نشنیدم
منظور من در جواب به دوستمون بود و خدایی نکرده منظورم اصلا شمتا نبود منظورم معنی جمله بود
امیدوارم تونسته باشم معنی حرفمو برسونم .
و خدایی نکرده هم شما از ما ناراضی و از ما عصبی نشید که من اصلا قصد بدی نداشتم
در پست هم گفتم هزار و یک معنی داره
با تشکر

erfanmix
December 30th, 2014, 14:53
خواهش میکنم

طبق آشنا هایی که در پلیس فتا تهران ، گیلان و مازندران دارم در صورتی که نیاز به کمک داشتین در خدمت شما هستم .

امیدوارم موفق باشید و به حقتون برسید

در پناه حق بدرود

خیلی خیلی ممنونم از شما
اگر نیازی بود حتما در ارتباط میشم با شما

موفق و سربلند باشید

homayoonpor
December 30th, 2014, 17:27
به نظر بنده با این کارها باعٍث شدید ارزش کار طراحی سایت پایین بیاد
1- طراح های سایت و برنامه نویسان و مترجم ها وقت میذارن اون وقت یه عده کم پیدا میشن هم بازار رو خراب میکنن هم دسترنج بقیه رو پایمال میکنن
و هم باعث بی اعتمادی میشن
من کار به اشتباه یا لج بازی یا زرنگ بازی ندارم اما تا وقتی همه به این صنف از جمله خودمون احترام نذاریم وضع بدتر از اینی که هست میشه که طراحی سایت مفت میدونن و ضرر اصلی با خودمونه
مدیران این فروم هم اگر فکری نکشن یه عده از این وضع به خوبی سوء استفاده میکنن و به تدریج فروم متروکه میشه

erfanmix
December 30th, 2014, 17:40
به نظر بنده با این کارها باعٍث شدید ارزش کار طراحی سایت پایین بیاد
1- طراح های سایت و برنامه نویسان و مترجم ها وقت میذارن اون وقت یه عده کم پیدا میشن هم بازار رو خراب میکنن هم دسترنج بقیه رو پایمال میکنن
و هم باعث بی اعتمادی میشن
من کار به اشتباه یا لج بازی یا زرنگ بازی ندارم اما تا وقتی همه به این صنف از جمله خودمون احترام نذاریم وضع بدتر از اینی که هست میشه که طراحی سایت مفت میدونن و ضرر اصلی با خودمونه
مدیران این فروم هم اگر فکری نکشن یه عده از این وضع به خوبی سوء استفاده میکنن و به تدریج فروم متروکه میشه
ممنون از شما

بحث اصلی قالب نیست برادر من و نگرانش نیستم
فقط این بی اعتمادی و جسارتی که کردن رو چطوری میخواد جبران کنه
ایا ارزش اینو داشت که اعتبار و شخصیتش رو بجای قالب عوض کنه؟

ممنون از اینکه نظر دادید بزرگوار
موفق باشید

modiranhosting
December 30th, 2014, 18:12
ممنون از شما

بحث اصلی قالب نیست برادر من و نگرانش نیستم
فقط این بی اعتمادی و جسارتی که کردن رو چطوری میخواد جبران کنه
ایا ارزش اینو داشت که اعتبار و شخصیتش رو بجای قالب عوض کنه؟

ممنون از اینکه نظر دادید بزرگوار
موفق باشید

ضمن عرض احترام

قالب سایت در چندین سایت مختلف پخش شده گزارش کنید تا حذف بشه ، لینک ها به صورت خصوصی ارسال گردید.

یا حق

erfanmix
December 30th, 2014, 18:26
ضمن عرض احترام

قالب سایت در چندین سایت مختلف پخش شده گزارش کنید تا حذف بشه ، لینک ها به صورت خصوصی ارسال گردید.

یا حق
باسلام خدمت دوست و همکار بزرگوار
ممنون که اطلاع رسانی کردید گزارش دادم به لینک هایی که عرض کردید

مراحل قانونی در حال انجام است و بزودی در این فروم با مدارک کافی به اطلاع عموم خواهم رساند

باسپاس

saeed1988m
December 30th, 2014, 18:43
والا ما گیج شدیم حقیقتا الان به کی باور کنیم ما ؟دانلود کنیم یا بخریم؟یا کلا بیخیال این قالب و تایپیک بشیم آیا!!!!؟؟؟؟

erfanmix
December 30th, 2014, 19:26
باسلام

دوست بزرگوار
تهیه کردن این قالب به دو روش برای شما امکان پذیر هست
1- ریپ شده و رایگان بصورت حرام و غیر قانونی
2- دریافت قالب سورس کامل از مالک و کاملا قانونی

اینم لینک سفارش قالبی که روز اول داده بودم

http://www.pixelam.com/%D9%BE%D8%B1%...3%D9%84%D9%85/ (http://www.pixelam.com/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84%D9%85/)

تایید برخی از دوستان محترم در مورد قالب بنده و کاملا شفاف هست برای جنابعالی

بهر صورت خصوصی در خدمتتون هستم

saeed1988m
December 30th, 2014, 19:32
من خواهشمندم مراحل قانونی رو طی کنید و نتیجه رو 100% در همینجا اعلام کنید

erfanmix
December 30th, 2014, 19:36
من خواهشمندم مراحل قانونی رو طی کنید و نتیجه رو 100% در همینجا اعلام کنید

حتما انجام خواهد شد و در حال پیگیری 70 درصد می باشد

موفق باشید