PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 3 روز داون بودن هست باید چیکار کنیم ؟

KingCyrus
July 6th, 2010, 09:19
سلام , من از یه جایی هاست دارم و خداخیر داده سرورش 3 روزه که داون هست ! بنظر شما چیکار می شه کرد ؟ حتی بخش پشتیبانیش هم روی همون سرور هست.بالا نمیاد !
اسم اون آقا رو نمیارم شاید خوشش نیاد ولی حقیقتاً سروری خیلی بدی داره ! هر هفته یه چند ساعتی داون بود ، الان که دیگه تر***ده ؛ جواب میل ها رو هم نمی ده .

بنظرتون چکار کنم ؟

Sajad
July 6th, 2010, 09:27
داستانی تکراریست ! بک آپ دارید فرار، ندارید مراسم تشییع جنازه سایتتون رو فراهم کنید یا براش تولدی دیگر بگیرید. یا منتظر باشید up بشه و بک آپ رو بردارید و فرار...

lvlehrad
July 6th, 2010, 09:48
خوب اسم هاستینگ رو بگید که بقیه بیچاره نشن برن از ایشون بگیرن !

delta
July 6th, 2010, 11:00

بهتره اسم سایت رو نگن عزیز.. تو همین انجمن حرفه ای هایی داشتیم که دیتاسنتر گند بالا آورده و آبروی طرف رو برده.. الانم مشخص نیست چه اتفاقی افتاده.الکی بهتره با آبروی کسی بازی نشه. هر وقت 1 هفته گزشت بعد میشه تصمیم گرفت نه 3 روز نشده

LoveLife
July 6th, 2010, 12:32
باید بک اپ همیشه داشته باشی ممکنه هارد سرور سوخته باشه یا هر اتفاق دیگه ایفتاده باشه جواب ندادن به مشتری راه حل درستی هم نیست ولی بازم صبر کنید بننید چی میشه الان بزرگترین شرکت ها هم تضمینی روی اطلاعات شما ندارند و تو توافقنامه هاشون مینوسن که مسولیت نگهداری اطلاعات و بک اپ گیری با خود شما هست .

KingCyrus
July 6th, 2010, 13:14
داستانی تکراریست !
چه میشه کرد ؟ زندگی تکراریست !

بک آپ دارید فرار، ندارید مراسم تشییع جنازه سایتتون رو فراهم کنید یا براش تولدی دیگر بگیرید. یا منتظر باشید up بشه و بک آپ رو بردارید و فرار...
منتظرم !

فعلاً نمی گم ولی اگر ادامه داشت ، می دونم چی کار کنم !

بهتره اسم سایت رو نگن عزیز.. تو همین انجمن حرفه ای هایی داشتیم که دیتاسنتر گند بالا آورده و آبروی طرف رو برده.. الانم مشخص نیست چه اتفاقی افتاده.الکی بهتره با آبروی کسی بازی نشه. هر وقت 1 هفته گزشت بعد میشه تصمیم گرفت نه 3 روز نشده

باید بک اپ همیشه داشته باشی ممکنه هارد سرور سوخته باشه یا هر اتفاق دیگه ایفتاده باشه جواب ندادن به مشتری راه حل درستی هم نیست ولی بازم صبر کنید بننید چی میشه الان بزرگترین شرکت ها هم تضمینی روی اطلاعات شما ندارند و تو توافقنامه هاشون مینوسن که مسولیت نگهداری اطلاعات و بک اپ گیری با خود شما هست .
والا بهش اعتماد داشتم ؛ بچه مذهبی می زد ولی مثل اینکه ... بهتره فعلاً تصمیم گیری نکنم.
بدبختی اینه که هر چی بک آپ میگذاشتم برای دانلود Nod32 ازش ویروس می گرفت ! (خدا فقط بهم رحم کنه!)

پ.ن : چند دقیقه بعد درست شد.تاپیک لطفاً رو قفل کنید .