PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هواپیمای بدون سرنشین غول‌پیکر فیسبوک

afshinh
October 5th, 2014, 20:50
هواپیمای بدون سرنشین غول‌پیکر فیسبوک تا سال ۲۰۱۵ به پرواز در می‌آید
فیسبوک اطلاعات بیشتری را در مورد پروژه‌ی هواپیمای بدون سرنشین که از آسمان به ارائه‌ی اینترنت رایگان در مناطق محروم خواهد پرداخت، منتشر کرده است. قرار است این هواپیما به ۲/۳ از مساحت زمین که از پوشش اینترنت بی‌بهره‌اند اینترنت رایگان ارائه بدهد.
هواپیمای فیسبوک در راه است، یک هواپیمای واقعی در اندازه‌ی جت مسافربری است. آقای یائل مگوایر مهندس بخش ارتباطات فیسبوک در این باره می‌گوید:
اول از همه به آن پهپاد نگویید، هواپیمای فیسبوک یک هواپیما است و در سایز یک جمبوجت مانند بوئینگ ۷۴۷ ساخته می‌شود البته خیلی خیلی سبک‌تر. علاوه بر آن هواپیمای فیسبوک از انرژی خورشیدی برای پوشش دائمی اینترنت بی‌سیم استفاده خواهد کرد.
هواپیمای فیسبوک اولین هواپیمای خورشیدی نیست، قبل از آن هواپیمای خورشیدی AP 2 که از لحاظ تئوری می‌توانست دائما در آسمان باقی بماند ساخته شده بود ولی برای پرواز احتیاج به خلبان داشت، یعنی هر هواپیمایی احتیاج به خلبان دارد اما فیسبوک امیدوار است موانع قانونی و تکنیکی که در برابر هدایت ۱۰۰ فروند از این هواپیماها توسط یک نفر وجود دارد به زودی رفع شود. آقای مگوایر ابراز امیدواری کردند که در سال ۲۰۱۵ فیسبوک بتواند یکی از این هواپیماها را در ایالات متحده تست کند و طی ۴ تا ۵ سال ارسال سیگنال‌های بی‌سیم را از طریق این سیستم آغاز کند

منبع (http://www.nbcnews.com/tech/innovation/facebook-wi-fi-drone-size-747-could-fly-2015-n210546)

sor
October 5th, 2014, 21:05
تشکر . واقعا چیز جالبی هست اگه راه بیوفته

Meistero
October 5th, 2014, 21:10
...حیف شد ما جرو مناطق محروم نیستیم! :^o

ali.1998
October 5th, 2014, 21:25
اگه اینکارم کنه دیگه کل اینترنت جهان تو چنگشه #-o
خدا میدونه چه نقشه هایی تو سرشه :39:

tafakor
October 5th, 2014, 21:41
نقشش پول هست غیر از پول عاشق چشم ابرو ادم ها نیست فقط پول هست حالا باید دید این پول رو از کجای این کار میخواد بیاره خخخ

kool
October 5th, 2014, 23:01
کار جالبی هست البته اگه بتونن کامل و تا آخر اجراش بکنن و همچنین لطف کنن یکی دوتاشم بفرستن بالای ایران بچرخن برامون :)

mehrshad.ho
October 5th, 2014, 23:15
اگر به حریم هوایی ایران نفوذ کند سر نگون خواهد شد

یاشار زوم
October 5th, 2014, 23:22

درود بر ایرانی غیور با این جمله ی که گفتی یه اهنگ وطنی میچسبه....

خلبانان وملوانان ای امید بهر ایران

Meistero
October 6th, 2014, 01:06
این هواپیماها فقط با اجازه ی کشور مورد نظر روشون پرواز میکنند.پس بیخودی امیدوار نشین که اینترنت شیلتر نشده و البته مجانی گیرتون میاد! :115:

سرزمین
October 6th, 2014, 01:18
دارم حس می کنم نقشه های تو سرشون رو

netmelli
October 6th, 2014, 10:45
اینا همش چرت و پرته
یک چیزی میگن
بعد که اجرا میشه میبینی جاسوسی بوده و اصلا اینترنتی وجود نداره

زیاد اهمیت ندید به حرفا
هروقت عملی شد ببینیه چیه

با تشکر
یا حق

k0tkin
October 6th, 2014, 11:30

احسنتم اقتدار در کلامتون دشمن رو به خاک نشوند و بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار بود

roya17
October 6th, 2014, 11:40
/جالبه

یاشار زوم
October 6th, 2014, 11:54
اینا همش چرت و پرته
یک چیزی میگن
بعد که اجرا میشه میبینی جاسوسی بوده و اصلا اینترنتی وجود نداره

زیاد اهمیت ندید به حرفا
هروقت عملی شد ببینیه چیه

با تشکر
یا حق

میشه بگی چه جاسوسی میخوان بکنند؟ هنوز هواپیما از اشیانه نیومده بیرون چطوری فهمیدین که جاسوسی هست

اخه فرستادن هواپیما جاسوسی به کشور های افریقا و غیره کاری داره؟ الان معلوم نیست چند تا هواپیما جاسوسی امریکایی روی سرما هست که ما دو تاشو تا الان گرفتیم...

ولی خدایش بیاد ایران حجم اینترنتش تموم میشه...:->

sarwhost
October 6th, 2014, 11:57
هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره

p30speed
October 6th, 2014, 12:12
من که اینترنت پرسرعت کشور ول نمیکنم از این کافرا اینترنت بگیرم:-&

یاشار زوم
October 6th, 2014, 12:14
من که اینترنت پرسرعت کشور ول نمیکنم از این کافرا اینترنت بگیرم:-&

:76:

Riko
October 6th, 2014, 12:16
خیلی هم عالی هواپیمایی اینترنتی هم اومده.:)

netmelli
October 6th, 2014, 12:22
میشه بگی چه جاسوسی میخوان بکنند؟ هنوز هواپیما از اشیانه نیومده بیرون چطوری فهمیدین که جاسوسی هست

اخه فرستادن هواپیما جاسوسی به کشور های افریقا و غیره کاری داره؟ الان معلوم نیست چند تا هواپیما جاسوسی امریکایی روی سرما هست که ما دو تاشو تا الان گرفتیم...

ولی خدایش بیاد ایران حجم اینترنتش تموم میشه...:->

جواب رو sarwhost (http://www.webhostingtalk.ir/member/36807/) دادند

یاشار زوم
October 6th, 2014, 12:35
جواب رو sarwhost (http://www.webhostingtalk.ir/member/36807/) دادند

با همین ضرب المثل ها از دنیا عقب افتادیم

الان کشور های ترکیه و غیره از این استفاده می کنند ما تو ارزوی اینترنت 1 مگ نامحدود می مونیم.

سال بعد اینجا تاپیک باز می کنیم که ایران رتبه اخر هست از لحاظ سرعت و کیفیت اینترنت همین رتبه رو هم از دست میدیم...

netmelli
October 6th, 2014, 12:45

الان کشور های ترکیه و غیره از این استفاده می کنند ما تو ارزوی اینترنت 1 مگ نامحدود می مونیم.

سال بعد اینجا تاپیک باز می کنیم که ایران رتبه اخر هست از لحاظ سرعت و کیفیت اینترنت همین رتبه رو هم از دست میدیم...

عزیزدل بنده

کشور ترکیه با ایران اصلا قابل مقایسه هست اخه

نصف در آمد ترکیه از جن....گی هست

هر کشوری قوانین خودش رو داره
بنده از سرعت اینترنت ایران خودم لذت نمیبرم و خودم دارم ضرر میکنم
ولی سرعت پایین اینترنت ما دلیل بر عقب موندگی ما نیست
بلکه قوانین کشوری ما اینطور هست

کاریش هم نمیشه کرد
بنده کاری هم با ایران ندارم

در کل گفتم فیسبوک یا گوگل یا هر شرکتی که یک حرکت داره میزنه
مطمئن باشید هدفش اون چیزی که میگه نیست

این برای ایران هم صدق میکنه
حتی حرکت ها و کارایی که شرکت ها و حتی بزرگان کشور انجام میدن همشون چیزی که میگن نیست و اهداف دیگری دارند
ولی یک هدف خوشگل و پاک رو معرفی میکنند تا به هدف اصلی که هرچیزی میتونه باشه

پول
قدرت
نفوظ
جاسوسی
یا هرچیز دیگری که میخواهد برسند

ولی چیزی که معرفی میکنند
کمک به خلق
ارائه خدمات به مناطق محروم
و این حرفای چرت و پرت هست

یا حق

یاشار زوم
October 6th, 2014, 13:03
ترکیه نصف در امدش از کجاست؟ :71:منظورت توریست هست؟ ما هم رفتیم اون خبر ها نبود شاید یه مقدار شلوغ باشه نه دیگه نصف درامد اگه ایجوری بود 5 هزار نفر در شب تو صف بودن...

خودتم جاسوسی رو گذاشتی اخرین گزینه پس جاسوسی نیست... قدرت و پیشی گرفتن از رقبا مثل گوگل شاید باشه ولی در نظر بگیر که همین و گوگل و فیسبوک و نرم افزار های این دو شرکت نبود و نداشتیم چه اتفاقی می افتاد...

Netfollower
October 6th, 2014, 13:16
و بازهم بوی ماه مهر و عزیزان اسپمر
مسئله رو وارد حاشیه نکنید
سیاسی نکنید لطفا !

میزبانی کهکشان
October 6th, 2014, 13:22
هرجا که اثری از امریکا باشد ، جاسوسی در میان است

:115:

mahdibt52
October 6th, 2014, 13:32
ببینید اینا هرکاری میکنند واسه پوله این ثابت شده حتی وقتی هی از امریکا تعریف میکنن و ایرانو خراب میکنن اینم واسه پوله اگه توش پول باشه امریکا و دولتش و فرهنگشم میبرن زیر سوال چه برسه به ایران
ماییم که هی توهم میزنیم میگیم توطیه شیطانی و از این حرفا

سرزمین
October 6th, 2014, 17:49

عزیز جان سرعت اینترنت ربطی به عقب موندگی نداره یه کشوری دوست داره اینترنت داشته باشه یه کشوری دوست نداره و دلایل خودش رو هم داره

پیشرفت کشور به چیزای دیگشه که الآن دشمن رو داره همون چیزا بدبخت میکنه همون فیس بوک آمریکایی فکر کردی میاد به فکر ملت باشه؟ نه عزیز جان قطعاً مقاصد شومی داره همین الآن فیس بوک یکی از جاسوس های مهم آمریکایی هاست چه برسه بیاد به ما اینترنت هم بده اونوقت فکر کنم آب خوردن ما رو هم میبینه

چشم ها رو باید باز کرد همیشه ظاهر قضیه مهم نیست...

در پناه حق

symoon
October 6th, 2014, 18:06
دوستانی که فکر میکنند فیسبوک, گوگل, یاهو, , هر محصول امریکای برای جاسوسی هست استفاده نکنند کسی اجبار نکرده که استفاده کنه.

اگر فکرمیکنید فیسبوک و گوگل برای جاسوسی ایران هست زوم میکردن به زبان های ایرانی ولی مثال گوگل الان فقط به زبان های امریکای فرانسوی و ایتالیای داره مانور میده اگر اینجوری نبود الان سایت های مثل پی سی دانلود , دانلود ها و غیره رتبه اول نبودن افت رتبه داشتن به دلیل رعایت نکردن کپی رایت جهانی

الان شما دارین از یه محصول ارتش امریکا که به نام اینترنت هست استفاده می کنید چرا پس ازش استفاده می کنید؟؟؟؟؟؟

من ترجیح میدم اطلاعاتمو فیسبوک و گوگل داشته باشه ولی ایمیل ملی نداشته باشه

سرزمین
October 6th, 2014, 18:13
دوستانی که فکر میکنند فیسبوک, گوگل, یاهو, , هر محصول امریکای برای جاسوسی هست استفاده نکنند کسی اجبار نکرده که استفاده کنه.

اگر فکرمیکنید فیسبوک و گوگل برای جاسوسی ایران هست زوم میکردن به زبان های ایرانی ولی مثال گوگل الان فقط به زبان های امریکای فرانسوی و ایتالیای داره مانور میده اگر اینجوری نبود الان سایت های مثل پی سی دانلود , دانلود ها و غیره رتبه اول نبودن افت رتبه داشتن به دلیل رعایت نکردن کپی رایت جهانی

الان شما دارین از یه محصول ارتش امریکا که به نام اینترنت هست استفاده می کنید چرا پس ازش استفاده می کنید؟؟؟؟؟؟

من ترجیح میدم اطلاعاتمو فیسبوک و گوگل داشته باشه ولی ایمیل ملی نداشته باشه

آروم باش چرا اینقدر حرص میخوری عزیزم چی بهت میرسه اینقدر دفاع می کنی؟

symoon
October 6th, 2014, 18:22
آروم باش چرا اینقدر حرص میخوری عزیزم چی بهت میرسه اینقدر دفاع می کنی؟

حتما باید چیزی برسه؟ هرچی گفتم حقیقت بوده بس

شما دارین از یه محصول که هنوز نیومده. به کشور ما هم ربطی نداره دارین بحث های بیخودی می کنید و یک طرفه به قاضی میرید و حکم صادر می کنید.

شما که تحصیل کرده هستین از این صحبت های کوچه بازاری دست بردارین.

سرزمین
October 6th, 2014, 18:35
حتما باید چیزی برسه؟ هرچی گفتم حقیقت بوده بس

شما دارین از یه محصول که هنوز نیومده. به کشور ما هم ربطی نداره دارین بحث های بیخودی می کنید و یک طرفه به قاضی میرید و حکم صادر می کنید.

شما که تحصیل کرده هستین از این صحبت های کوچه بازاری دست بردارین.

بحثی نیست داریم اختلاط می کنیم در ضمن برای کسی که نمیدونه باید توجیهش کرد البته کاری به شما ندارم کلی میگم در ضمن حقیقت که نیست بماند ولش کن

از کجای آمریکا واست بگم از کشتارایی که انجام میده؟ از پلمپ تأسیسات هسته ای؟ از تحریم ما؟ یا از جایی که جانی ما رو تروریست میخونه؟ از کجاش بگم؟

symoon
October 6th, 2014, 18:42
منم همینو میگم دیگه اگر حرف های من درست نیست استفاده نکنید ایجوری دارین یک جاسوس رو به خونتون راه میدین...

- - - Updated - - -

از کجای آمریکا واست بگم از کشتارایی که انجام میده؟ از پلمپ تأسیسات هسته ای؟ از تحریم ما؟ یا از جایی که جانی ما رو تروریست میخونه؟ از کجاش بگم؟[/QUOTE]

داداش بحث سیاسی نکن

roya17
October 7th, 2014, 11:14
بحث سیاسی شد خخخخخ

scorp
October 7th, 2014, 16:20
مطمئن باشید اگر اجازه پرواز توی ایران بگیره توی همین انجمن و انجمن PT ٬ n نفر شروع به فروشش میکنن :d

mahdibt52
October 7th, 2014, 16:28
جالبه یه عده منتظرن که اسم امریکا و فیسبوک بیاد بعد بیان وسط توهم توطئه بزنن انگار تو این جهان با چند میلیارد جمعیت امریکا فقط ایرانو میشناسه و صب تا شب داره علیه ایران توطئه چینی میکنه
نه داداش فقط ایران نیست که تحریم شده کره شمالی هم تو این بازی با ایرانه
تنها چیزی که یه ملت رو به خاک سیاه میشونه خود ملته نه کس دیگه پس تقصیرارو گردن امریکا و اسرائیل و فیسبوک نندازین

Sent from my iPad using Tapatalk

afshinh
October 7th, 2014, 20:55
لطفا بحث سیاسی نکنید هدف از ایجاد تاپیک اطلاع رسانی بود نه بحث در مورد آینده نگری و توهمات تعدادی از دوستان

همین ویندوزی که دارید استفاده میکنید ساخت آمریکاست ، دست بر دارید از این توهمات!

تعدادی از دوستان در مورد آمریکا جوری سخن میگن که انگار سالیان سال تو آمریکا زندگی کردن!!!!

سرزمین
October 7th, 2014, 23:12
لطفا بحث سیاسی نکنید هدف از ایجاد تاپیک اطلاع رسانی بود نه بحث در مورد آینده نگری و توهمات تعدادی از دوستان

همین ویندوزی که دارید استفاده میکنید ساخت آمریکاست ، دست بر دارید از این توهمات!

تعدادی از دوستان در مورد آمریکا جوری سخن میگن که انگار سالیان سال تو آمریکا زندگی کردن!!!!

عزیز جان نیازه به زندگی در آمریکا نیست دست آمریکا خیلی وقته رو هست من از فیسبوک و این جور چرت و پرتا استفاده نمیکنم اما از ویندوز استفاده می کنم چون چاره ای نیست وقتی سیستم عاملی از خودمون نداریم از چی باید استفاده کرد؟

خیلی ممنون از اطلاع رسانی جواب نده خواهشاً

آمریکا ما رو تروریست میخونه باز امثالی مثل بعضیا گوشاشونو میبندن میگن چی شد چی شد هیچی نشد آمریکا به این خوبی

در ضمن ویندوز رو مقایسه نکن با فیس بوک ویندوز رایگان نیست ما داریم رایگان استفاده می کنیم!

afshinh
October 8th, 2014, 00:47
عزیز جان نیازه به زندگی در آمریکا نیست دست آمریکا خیلی وقته رو هست من از فیسبوک و این جور چرت و پرتا استفاده نمیکنم اما از ویندوز استفاده می کنم چون چاره ای نیست وقتی سیستم عاملی از خودمون نداریم از چی باید استفاده کرد؟

خیلی ممنون از اطلاع رسانی جواب نده خواهشاً

آمریکا ما رو تروریست میخونه باز امثالی مثل بعضیا گوشاشونو میبندن میگن چی شد چی شد هیچی نشد آمریکا به این خوبی

در ضمن ویندوز رو مقایسه نکن با فیس بوک ویندوز رایگان نیست ما داریم رایگان استفاده می کنیم!

اینجا انجمن تخصصی است
به title انجمن نگاه کنید
نیازی به تحلیلای شما نیست
نیازی نیست شما حرس و جوش بخورید گوشت تنت آب میشه
ویندوز با فیس بوک مقایسه نکنیم چون شما داری لایسنس میفروشی 140!!!!

از محصول آمریکایی دارید کسب در آمد میکنید
و باز منم منم و ما از همه بهتریم

symoon
October 8th, 2014, 02:09
سرزمین (http://www.webhostingtalk.ir/member/96648/) جان همین که میگی امریکا همه مردم ایران رو تروریست خطاب کرده فیلم انگلیسیش رو بده من ببینم اخبار ایران که دوبله کرده نباشه فقط...

اقا حقیقت رو باید پذیرفت اگر کشور امریکا نبود ما الان نمیتونستم باهم تو انجمن وب هاستینگ صحبت کنیم و شما درامد کسب کنید. محصول های امریکا: ناسا-ویندوز-شبکه اجتماعی-داروها-اینترنت و.... اینها کجاش بد هست؟ اگه بده سوال برام پیش اومده چرا از این محصولات و خدمات داریم استفاده می کنیم؟

mahdibt52
October 8th, 2014, 02:17
واقعیت اینه که انسانیت و دوستی بین سیاست بازی های کثیف گم شده بین جنگ هایی که سیاستمداران واسه واسه مردم درست کردن! سیاست مدارا مارو به جون هم میندازن که خودشون جیباررو پر کنن و به اهدافشون برسن ایران میگه امریکا تروریسته. امریکا میگه ایران تروریسته سیاست پیچیده تر از این حرفاست که بخوایم با احساسات و تعصب و دوتا حرف بی اساس تو تلوزیون تحلیلش کنیم

Sent from my iPad using Tapatalk

سرزمین
October 8th, 2014, 12:13
اینجا انجمن تخصصی است
به title انجمن نگاه کنید
نیازی به تحلیلای شما نیست
نیازی نیست شما حرس و جوش بخورید گوشت تنت آب میشه
ویندوز با فیس بوک مقایسه نکنیم چون شما داری لایسنس میفروشی 140!!!!

از محصول آمریکایی دارید کسب در آمد میکنید
و باز منم منم و ما از همه بهتریم

انجمن تخصصی، بهت یاد ندادن درست صحبت کنی

downloaddl
October 8th, 2014, 12:27
این هواپیما ( که هنوز هم کامل نشده و معلوم نیست چی میشه )
هیچ وقت به ایران نمیاد
و هیچ وقت هم از جنبه های بدی که در فکر شما هست ازش استفاده نمی کنند
توی متن هم نوشته قراره بره جاهای فاقد امکانات هستند و سرویس رایگان بده
نمیاد تو ایرانی که ... تا منفجرش کنند یا به قول دوستمون تو pt بفروشنش :D

mahdibt52
October 8th, 2014, 12:50
این هواپیما ( که هنوز هم کامل نشده و معلوم نیست چی میشه )
هیچ وقت به ایران نمیاد
و هیچ وقت هم از جنبه های بدی که در فکر شما هست ازش استفاده نمی کنند
توی متن هم نوشته قراره بره جاهای فاقد امکانات هستند و سرویس رایگان بده
نمیاد تو ایرانی که ... تا منفجرش کنند یا به قول دوستمون تو pt بفروشنش :D
بیاد ایران میشونشش زمین از روش کپی میکنن بعد تو تلوزیون پز میدن ما چارصدتا از این هواپیما ساختیم