PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد همکاری با طراح قالب و گرافیست

kingwolf11
October 5th, 2014, 17:36
با سلام خدمت تمامی دوستان محترم .

بنده برنامه نویس PHP و C# هستم ولی روی C# به اندازه ی PHP مسلط نیستم . همچنین به javascript , jquery , ajax هم تسلط دارم ولی متاسفانه به دلیل ضعیف بودن در گرافیک و طراحی قالب توان انجام کار های بزرگ را ندارم و تا اکنون هیچ سایتی برای انجام طراحی نزدم .

اما اکنون قصد دارم با همکاری یک گرافیست و یک متخصص طراحی قالب یک تیم طراحی نوپا را راه اندازی کنم و همراه با دوستان به موفقیت های زیادی دست پیدا کنیم . ( در اصل مکمل همدیگه خواهیم بود در کار ها )

دوستانی که قصد همکاری دارند ولی به دلیل نداشتن نمونه کار نگران هستند باید بگم که مشکلی نداره اگر به کار خود ایمان دارید با بنده در تماس باشید .اولین طراحی مد نظرم طراحی سایت تیم هست و در این طراحی میتونیم به قدرت همدیگه پی ببریم .

بنده تمامی حرف هایم را با صداقت گفتم تا دوستان به هوس مبالغ زیاد وارد کار نشوند و بعد بنده شرمنده شوم . بلکه با همکاری یکدیگر 100 درصد به مدارج بالا دست پیدا خواهیم کرد .

با تشکر

mrlion
October 5th, 2014, 17:53
با سلام. در زمینه طراحی گرافیک در خدمت هستم و میتونیم با هم همکاری لازم را داشته باشیم

لطفا یک راه ارتباطی (آیدی یاهو و یا ...) برایم ارسال نمایید

با تشکر

kingwolf11
October 5th, 2014, 17:59
پ.خ شد

با تشکر

delta
October 5th, 2014, 19:07
به شما پی اس دی بدند میتونید تبدیلش کنید به قالب وردپرس؟

kingwolf11
October 5th, 2014, 19:10
دوست عزیز بنده تمرکزم رو اینه که قالب نویس متخصص باشه و بتونه قالب رو خودش طراحی کنه. چون زیباتر میشه .

fanix
October 5th, 2014, 21:39
اطلاعات تکمیلی رو ارسال کنید

kingwolf11
October 5th, 2014, 22:32
پ.خ شد

sor
October 6th, 2014, 01:18
سلام منم اماده همکاری هستم

من دنبال یک فرد بودم که با هم کار کنیم من در کار های گرافیکی و فرد دیگر به عنوان کد نویس باشه

یه شماره تماس بدین با هاتون تماس میگرم بیشتر اشنا میشیم

یه خصوصی هم براتون ارسال شد

mrlion
October 6th, 2014, 01:28
دوستان گرامی. فرد گرافیست اوکی شد .

منتظر طراح قالب هستیم

digia
October 6th, 2014, 13:33
من طراح قالب هستم... پ.خ کن اگه شمارتو پ خ کنی خوبه

kingwolf11
October 6th, 2014, 16:45
پ خ شد

H0RS3
October 6th, 2014, 18:47
تخصص بنده در کدنویسی و وردپرس هست و به این فرصت هم نیاز دارم تا خودم رو اثبات کنم

kingwolf11
October 6th, 2014, 19:42
تخصص بنده در کدنویسی و وردپرس هست و به این فرصت هم نیاز دارم تا خودم رو اثبات کنم

با عرض سلام خدمت ذوست عزیز . راه های ارتباطی برای شما ارسال شد . میتونید با بنده در تماس باشید

- - - Updated - - -

من طراح قالب هستم... پ.خ کن اگه شمارتو پ خ کنی خوبه

دوست عزیز برای شما هم راه های ارتباطی ارسال شد

jaboli
October 9th, 2014, 11:10
کد نویس سایت اگه خواستید در خدمتم