PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین دیتاسنتر برای تازه کارها

Parshosts
May 3rd, 2009, 02:21
سلام
به نظر شما بهترین دیتا سنتر برای تازه کارها چیه؟
و دلیلش چیه؟
و لطفا سایت دیتا سنتر رو هم ذکر کنید

NovinServer
May 3rd, 2009, 04:05
با سلام و درود ، به نظر من برای شروع بهتره از XL Host بگیرید چون ارزون تر است ..

اگر دیتاسنتر خوب با کیفیت عالی می خواهید بنده به شما Giga رو معرفی می کنم که یکی از قدرتمندترین دیتاسنترهای المان هست که پهنای باند نامحدود برای سرورهای خود ارائه می دهد . قیمت هاش مناسب هست اما از XL Host کمی بالا تر می باشد .

Nikan
May 3rd, 2009, 15:08
سلام

از نظر کیفیت خدمات ارائه شده من فکر نمی کنم فرقی بین تازه کار ها و حرفه ای ها باشد. ولی اگر منظور شما پیشتیبانی فنی نرم افزاری دیتا سنتر است اگر سرور را به صورت مدیریت شده در دیتا سنتر Caro سفارش دهید تمام موارد نرم افزاری و همینطور نصب نرم افزار ها و انجام تنظیمات توسط تیم فنی دیتا سنتر Caro برای شما انجام خواهد شد.

اگر علاقه مند به خرید سرور با هزینه خیلی کم هستید حتما فروش های ویژه ما را بررسی کنید.

با تشکر

P-CO
May 3rd, 2009, 15:24
منم، پیشنهادم XLHost هست.

شاید چون خودم باهاشون کار میکنم، ولی من خیلی ازشون راضی هستم.

هر سروری که بخواید من میتونم با آفرها و قیمت های بهتری براتون تهیه کنم.

www.xlhost.com

موفق باشید.

Vahid
May 3rd, 2009, 15:39
فکر کنم بهترین دیتا سنتر اونی هست که بهترین ساپورت رو داشته باشه برای تازه کارا

Parshosts
May 3rd, 2009, 15:45
ادمین جان حالا ساپورت کدام از همه بهتره؟

Vahid
May 3rd, 2009, 16:03
توی فروم سرچ کنید دیتا سنتر های زیادی رو میتونید پیدا کنید که ساپورت های خوبی داشته باشند

P-CO
May 3rd, 2009, 16:22

خب اگر بخوایم اونجوری در نظر بگیریم، باید حتماً یک هزینه بابت Manage بدن.

چون ساپورت کار خاصی نمیتونه بکنه، جز اینکه سرور را ریبوت کنه یا نهایتاً Reformat کنه.

NovinServer
May 3rd, 2009, 19:16
اگر زبان المانی شما خوب هست و می توانید ایمیل کنید Giga عالی است . البته انگلیسی هم جواب می دهند ...

Nikan
May 3rd, 2009, 19:18
اگر زبان المانی شما خوب هست و می توانید ایمیل کنید giga عالی است . البته انگلیسی هم جواب می دهند ...

یعنی به زمان آلمانی جواب ساپورت را می دهند ؟

Parshosts
May 5th, 2009, 04:53
اگر زبان المانی شما خوب هست و می توانید ایمیل کنید Giga عالی است . البته انگلیسی هم جواب می دهند ...
من شنیدم giga آپتایم خوبی نداره این درسته؟
لطفا کسایی که کار کردن بگن
البته بعضی ها هم می گن الان خوب شده؟

abcde31_online
May 5th, 2009, 11:47
سلام
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
آقای Nikan و و p-co چون لطفا من چون با مدیریت vps اشنایی ندارم می خوام که تز جایی که vps می گیرم از نظر مدیریت و نصب .... و امنیت ساپرت کنن
برای خرید vps از دیتا سنتر ها (هاستینگ) خارجی باید چکار کنم ؟ (واسته لازم داره ؟ )
لطفا راهنمایی کنید
اگر ایدی یاهو دارید بدین که باهاتون در ارتباط باشم و ...
با تشکر

Vahid
May 5th, 2009, 18:25
توی فروم سرچ کنید به اندازه کافی در مورد giga صحبت شد

سلام
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
آقای Nikan و و p-co چون لطفا من چون با مدیریت vps اشنایی ندارم می خوام که تز جایی که vps می گیرم از نظر مدیریت و نصب .... و امنیت ساپرت کنن
برای خرید vps از دیتا سنتر ها (هاستینگ) خارجی باید چکار کنم ؟ (واسته لازم داره ؟ )
لطفا راهنمایی کنید
اگر ایدی یاهو دارید بدین که باهاتون در ارتباط باشم و ...
با تشکر
متوجه نشدم