PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مصرف بیش از حد CPU در iis7

mgt1234
October 5th, 2014, 13:33
سلام
یه وی پی اس ویندوز 2008 داریم که روش iis نصبه
مشکل اینه که بیش از حد از CPU استفاده میکنه و همین باعث کندی و قطعی موقع دانلود میشه!!
راه حلی برای این مشکل وجود نداره؟؟

taha_2011
October 5th, 2014, 13:42
سلام
با استفاده از پلاگین زیر در تعداد کانکشن ها محدودیت بزارید، به احتمال زیاد مشکلتان حل خواهد شد:
Using Dynamic IP Restrictions : The Official Microsoft IIS Site (http://learn.iis.net/page.aspx/548/using-dynamic-ip-restrictions/)
ولی iis مناسب سایت های پربازدید نیست.
ارادت

mgt1234
October 5th, 2014, 13:44
سلام
با استفاده از پلاگین زیر در تعداد کانکشن ها محدودیت بزارید، به احتمال زیاد مشکلتان حل خواهد شد:
Using Dynamic IP Restrictions : The Official Microsoft IIS Site (http://learn.iis.net/page.aspx/548/using-dynamic-ip-restrictions/)
ولی iis مناسب سایت های پربازدید نیست.
ارادت

محدودیت سرعت گذاشتم،ولی مشکل همچنان پابرجاست!
ویندوز سرور 2012 نصب کنم تغییری ایجاد نمیشه؟ iis اون پایدارتر نیست؟

taha_2011
October 5th, 2014, 13:51
محدودیت سرعت گذاشتم،ولی مشکل همچنان پابرجاست!
ویندوز سرور 2012 نصب کنم تغییری ایجاد نمیشه؟ iis اون پایدارتر نیست؟
فکر کنم مشکل شما با نصب nginx حل بشه که این فقط در لینوکس قابل اجرا میباشد.

hack2hacker
October 5th, 2014, 13:55
لینوکس نصب کنید خیلی بهتره

mgt1234
October 5th, 2014, 14:09
یعنی کلا راهی بجز لینوکس نیست؟
نمیشه کاری کرد لینکامون فقط توی سایت خودمون قابل استفاده باشه و سایتای دیگه که لینک دانلود ما رو میذارن کار نکنه؟ یا منتقل شه به آدرسی که میخواییم؟
یه چی تو مایه های هات لینک عکس :-?

Mr.Te0
October 6th, 2014, 00:18
یعنی کلا راهی بجز لینوکس نیست؟
نمیشه کاری کرد لینکامون فقط توی سایت خودمون قابل استفاده باشه و سایتای دیگه که لینک دانلود ما رو میذارن کار نکنه؟ یا منتقل شه به آدرسی که میخواییم؟
یه چی تو مایه های هات لینک عکس :-?

منابع سرور شما باید متناسب با میزان استفاده شما باشد.
ابتدا منابع سرو را بررسی کنید که ایا به صورت اختصاصی هستند یا اشتراکی .
در بسیار از مواقع منابع به صورت اشتراکی هستند و با منابعی که به اسم آن ارائه میشوند ،هیچ سنخیتی ندارند.

mgt1234
October 6th, 2014, 00:20
منابع سرور شما باید متناسب با میزان استفاده شما باشد.
ابتدا منابع سرو را بررسی کنید که ایا به صورت اختصاصی هستند یا اشتراکی .
در بسیار از مواقع منابع به صورت اشتراکی هستند و با منابعی که به اسم آن ارائه میشوند ،هیچ سنخیتی ندارند.

سرور اختصاصی هستش
من iis رو یه بار حذف کردم از نو دوباره کانفیگ کردم محدودیت سرعت هم گذاشتم،الان دو سه ساعتی هست که مصرف سی پی یو نسبت به قبل یک دهم شده خدا رو شکر فعلا مشکلی نیست تا ببینیم شب دوباره قطع میشه یا خیر