PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره سایت Adf.ly

Mr.Pouria
October 5th, 2014, 04:18
سلام دوستان ...

من حدودا چند وقت پیش عضو سایت Adf.ly شدم و چنتا لینک به استراک گزاشتم امشب داشتم نگاه میکردم دیدم حدودا 6 دلار در حساب کاربریم جم شده ! (میدونم خیلی کمه :D ) حالا میخوام بدونم با توجه به تحریم ها چطوری میشه موجودی درامد خودمون رو از این سایت برداشت کنیم ؟!! من کاربران ایرانی رو قبلا دیدم که از این سایت برداشتی داشتن و کلی لین به اشتراک گزاشته بودن ! اما نتونستم بفهمم چطوری درامدشون رو با وجود تحریم برداشتن ...

ممنون میشم راحنمایی کنند دوستان ... :53::53::53:

zakerweb
October 5th, 2014, 05:45
برای درآمد سایتش چطوره ؟

sht-design
October 5th, 2014, 10:34
سلام دوستان ...

من حدودا چند وقت پیش عضو سایت Adf.ly شدم و چنتا لینک به استراک گزاشتم امشب داشتم نگاه میکردم دیدم حدودا 6 دلار در حساب کاربریم جم شده ! (میدونم خیلی کمه :D ) حالا میخوام بدونم با توجه به تحریم ها چطوری میشه موجودی درامد خودمون رو از این سایت برداشت کنیم ؟!! من کاربران ایرانی رو قبلا دیدم که از این سایت برداشتی داشتن و کلی لین به اشتراک گزاشته بودن ! اما نتونستم بفهمم چطوری درامدشون رو با وجود تحریم برداشتن ...

ممنون میشم راحنمایی کنند دوستان ... :53::53::53:

شما احتمالا نياز به حساب پي پال داريد
يه حساب ويزاكارت از جايي مطمئن براي وريفاي پي پال تهيه كنيد سپس درخواست برداشت بديد

Mr.Pouria
October 5th, 2014, 13:34
برای درآمد سایتش چطوره ؟

بسیار عالی هست من 3 لینک فقط انتشار دادم توی چند ماه 5 دلار اگه لینکها رو چند برابر کنید خیلی بیشتر خواهد شد ...

-
- - - Updated - - -

شما احتمالا نياز به حساب پي پال داريد
يه حساب ويزاكارت از جايي مطمئن براي وريفاي پي پال تهيه كنيد سپس درخواست برداشت بديد

تشکر از شما پس بهتره من موجودیمو جم کنم بعد یهو برداشت کنم درسته ؟!

بعد این سایت به ایراین ها خدمات نمیده ! و قبل از برداشت مشخصات کامل از قبیل ادرس و غیره میخواد !! چطور این اطلاعات رو بدم ؟! Fake Address بدم کافیه ؟!

sht-design
October 5th, 2014, 14:13
تشکر از شما پس بهتره من موجودیمو جم کنم بعد یهو برداشت کنم درسته ؟!

بعد این سایت به ایراین ها خدمات نمیده ! و قبل از برداشت مشخصات کامل از قبیل ادرس و غیره میخواد !! چطور این اطلاعات رو بدم ؟! Fake Address بدم کافیه ؟!

بله اول بزاريد جمع بشه چون من يه جا شنيدم پي پال هم خودش كارمزد كسر ميكنه واسه هر تراكنش
شما حساب پي پالتون رو هم بايد با مشخصات خارجي وريفاي كنيد پس با همون مشخصات كه براي وريفاي اقدام كرديد براي اين سايت انجام بديد