PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر دسته جمعی قسمتی از تگ آهنگ ها

mgt1234
October 5th, 2014, 00:17
سلام به همگی
همونطور که می دونید برای تغییر تگ آهنگ ها معمولا از نرم افزار Tag & Rename استفاده میکنن
حالا سوالم اینه که ایا راهی وجود داره که بشه فقط یه قسمتی از تگ آهنگا رو دسته جمعی عوض کرد؟
یعنی مثلا ما یه آلبوم داریم،توی این آلبوم،هر خواننده یه آهنگ خونده،ما توی فیلد Artist هر آهنگ اسم خواننده همون آهنگ آدرس سایت رو نوشتیم. (یعنی فیلد Artist هر آهنگ اسم خوانندش فرق داره ولی آدرس سایت برای همشون مشترکه)
حالا ما میخواییم بصورت دسته جمعی فقط این بخش آدرس سایت رو تغییر بدیم.
آیا چنین کاری امکان پذیر هست یا حتما باید یکی یکی تغییر بدیم؟

sharbazi
October 5th, 2014, 00:34
سلام به همگی
همونطور که می دونید برای تغییر تگ آهنگ ها معمولا از نرم افزار Tag & Rename استفاده میکنن
حالا سوالم اینه که ایا راهی وجود داره که بشه فقط یه قسمتی از تگ آهنگا رو دسته جمعی عوض کرد؟
یعنی مثلا ما یه آلبوم داریم،توی این آلبوم،هر خواننده یه آهنگ خونده،ما توی فیلد Artist هر آهنگ اسم خواننده همون آهنگ آدرس سایت رو نوشتیم. (یعنی فیلد Artist هر آهنگ اسم خوانندش فرق داره ولی آدرس سایت برای همشون مشترکه)
حالا ما میخواییم بصورت دسته جمعی فقط این بخش آدرس سایت رو تغییر بدیم.
آیا چنین کاری امکان پذیر هست یا حتما باید یکی یکی تغییر بدیم؟

موقع تگ زدن دسته جمعی تيكـ قسمت اسم خواننده رو نزنيد عوض نميشه و همه آهنگها همون كه هست ميمونه .

mgt1234
October 5th, 2014, 13:05
موقع تگ زدن دسته جمعی تيكـ قسمت اسم خواننده رو نزنيد عوض نميشه و همه آهنگها همون كه هست ميمونه .

عزیز من اینو که می دونم!!
میگم میخوام قسمتی از تگ یه فیلد خاص رو تغییر بدم،قسمتی از تگ مشترک
مثال :
توی فیلد آرتیست،اسم خواننده نوشته شده و آدرس سایت ، مثال : Mohsen Yeganeh - Site.Com
من میخوام توی این فیلد،قسمت Site.Com رو تغییر بدم ولی بصورت دسته جمعی یعنی چند تا ترک داریم به این صورت :
Mohsen Yeganeh - Site.Com
Mohsen Chavoshi - Site.Com
Ali Abdolmaleki - Site.Com
Majid Kharatha - Site.Com
من میخوام قسمت Site.Com که بین همشون مشترکه رو بصورت یکجا تغییر بدم بدون اینکه نام خواننده تغییر کنه!
چنین کاری امکان پذیر هست یا خیر؟!