PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت سرور و هاست دهی مناسب؟!!

shingjimoto
October 4th, 2014, 22:58
سلام خدمت دوستان و همه اعضا
بنده به دنبال اسکریپت هاست و سرور مجازی میگردم که علاوه بر اینکه ماژول های اصلی رو دارا باشه، توانایی دو یا سه زبانه شدن رو هم داشته باشه.
به این صورت که بنده سایت اصلی رو با وردپرس یا جوملا بالا بیارم(دو زبانه) و به اسکریپت لینکش کنم.و اگر کاربر از قسمت انگلیسی وارد سایت بشه، بتونم به قسمت انگلیسی اسکریپت هدایتش کنم. و اگر از قسمت فارسی وارد سایت بشه، اسکریپت هم براش فارسی باز بشه

من به خاطر رایگان بودن باکس بیلینگ، اون رو در نظر دارم ولی اصلا راجع به امکاناتش مطلع نیستم.
دوستان و اعضای حرفه ای، لطفاً بفرمائید که آیا اسکریپت باکس بیلینگ این امکانات رو دارا هست یا نه؟؟ و در کل اینکه راهنماییم کنن.
ممنون.

sht-design
October 4th, 2014, 22:59
هم باكس بيلينگ هم whmcs جوابگوي شما هست
whmcs رو ميتونين با پلاگين به خود وردپرس هم وصل كنيد

HiradHost
October 4th, 2014, 23:25
با سلام
whmcs اسکریپت بسیار عالی و مناسب می باشد
در رده ی دوم باکس بیلینگ
البته whmcs خیلی بهتره و قابلیت های بیشتری داره
در صورت نیاز نصب و کانفیگ های امنیتی نیز انجام می شود.

kingpower
October 5th, 2014, 01:07
درود
Whmcs رو پیشنهاد میکنم قابلیت های زیادی دارد

Azarin Web
October 5th, 2014, 01:34
قطعا whmcs بهتره اما با لایسنس و پلاگین های معتبر که زیاد هم هستن

mobinhost.in
October 5th, 2014, 02:13
اگر تازه می خواهید کار رو شروع کنید از whmcs استفاده کنید
اکثر کاربران ایرانی بلدن با این سیستم کار کن و اشنان و این موضوع به کسب و کار شما کمک خواهد کرد

سعی کنید برای شروع از نسخه لایسنس دار استفاده کنید و حرفه ای کا ررو اغاز کنید

OmidX
October 5th, 2014, 02:23
whmcs پیشنهاد میشه ... و البته سعی کنید لایسنسش رو تهیه کنید....

irsrev
October 5th, 2014, 02:26
درود

بهتر است از نسخه لایسنس دار whmcs بهره ببرید. لایسنس را از فراسو تهیه کنید. ماژول ها و سایر امکانات را از سایت ونون با پشتیبانی فوق العاده عالی تهیه نمایید.

موفق باشید

tafakor
October 5th, 2014, 02:53
همانطور که دوستان بزرگوار ذکر کردند whmcs مناسب ترین هست و قابلیت های بالایی داره

ehsaan
October 5th, 2014, 05:38
سلام.
بهترین گزینه از نظر من whmcs هاست و البته لایسنس دار.
آموزشش هم توی همین سایت هست و خیلی کامل و خوب توضیح داده شده.

shingjimoto
October 6th, 2014, 01:30
هم باكس بيلينگ هم whmcs جوابگوي شما هست
whmcs رو ميتونين با پلاگين به خود وردپرس هم وصل كنيد

ممنون از شما دوستان عزیز. آیا امکان تغییر اسکریپت هم میسر هست یا نه؟ یعنی اینکه بعد از مدتی فعالیت ، اگر تصمیم به عوض کردن اسکریپت گرفته بشه، این امکان هست یا نه؟؟ (کوچ از یکی به یکی دیگه؟)

kool
October 6th, 2014, 01:40
ممنون از شما دوستان عزیز. آیا امکان تغییر اسکریپت هم میسر هست یا نه؟ یعنی اینکه بعد از مدتی فعالیت ، اگر تصمیم به عوض کردن اسکریپت گرفته بشه، این امکان هست یا نه؟؟ (کوچ از یکی به یکی دیگه؟)

پیشنهاد بنده هم whmcs است.
و در مورد سوال فوق، بله شاید با هزینه بتونید دیتابیس رو هماهنگ کنید ولی اصلا به اذیتش نمی ارزه! از همین ابتدا تحقیق کنید و یکی را انتخاب و استفاده کنید.