PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار بازدید رایگان سایت ها جهت افزایش بازدید واقعی و رنک گوگل

پایاپارس
October 4th, 2014, 19:51
امکانات نرم افزار :
بازدید خودکار سایت یا لینک مورد نظر به مدت دلخواه و سپس بسته شدن سایت و تغییر آی پی بصورت اتوماتیک جهت نمایش مجدد سایت

دانلود از اینجا
(http://payapars.ir/ftp/)

paya.transfer
October 15th, 2014, 19:01
این واقعا کار میکنه ؟

پایاپارس
October 15th, 2014, 22:05
پس دانلودو فعال سازی توسط شرکت ، می توانید از نرم افزار استفاده نمایید و به طور کامل تست و بررسی شده است

ضمن اینکه علاوه بر دمو که می توانید تست کتید ، نرم افزار در هر زمانی گارانتی برگشت هزینه دارد و امکان ثبت قرارداد کتبی با شرکت برای همه ی نرم افزارهای تولید شده فراهم می باشد

hadsi
October 27th, 2014, 13:37
این مثل نرم افزار ریزه است ؟
یعنی باید ما هم وبسایتها رو بازدید کنیم ؟

پایاپارس
October 28th, 2014, 00:51
این مثل نرم افزار ریزه است ؟
یعنی باید ما هم وبسایتها رو بازدید کنیم ؟

خیر ، ولیبه صورت یه امکان طراحی شده است ، و درصورتیکه از گزینه بازدید سایت ها استفاده کنید اعتبار مالی به کاربری تون اضافه میشه

yossef
November 1st, 2014, 19:07
این بازدید ها اصلا به درد نمیخوره.بازدید فیک هست.

kamandar
November 12th, 2014, 10:54
لینک مستقیم صفحه توضیحات نرمافزار روبزارید

ali.huc
November 21st, 2014, 13:56
رنک الکسا ارزش چندانی نداره با این شرایط. سایت باید تو گوگل ایندکس بشه.

سایت میتونم بهتون معرفی کنم با رنک 30 هزار که تو سرچ گوگل تو صفحه مثلا دوم میاد ولی سایت با 5 هزار تو صفحه 10 گوگل هم نیست. چون این 5 هزار همین طوری الکی رنکش رفته بالا و یک هفته اگه الکی لینک نخوره میره رو 80 هزار..

Netfollower
November 21st, 2014, 13:59
رنک الکسا ارزش چندانی نداره با این شرایط. سایت باید تو گوگل ایندکس بشه.

سایت میتونم بهتون معرفی کنم با رنک 30 هزار که تو سرچ گوگل تو صفحه مثلا دوم میاد ولی سایت با 5 هزار تو صفحه 10 گوگل هم نیست. چون این 5 هزار همین طوری الکی رنکش رفته بالا و یک هفته اگه الکی لینک نخوره میره رو 80 هزار..

احسنــــــــــت برادر

دقیقا. بندم دوتا سایت با مجموع 8 سال کار کردن دارم
با پیج رنک گوگل . یکی دوسالی میشه کلا الکساشو حذف کردم : )))
با هزار دوز و کلک الکسارا بالا میکشند و.... !!!!