PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا رفتن ناگهانی بازدید و مصرف زیاد منابع

uoogle
October 3rd, 2014, 16:08
با سلام و درود
یکی از سایت های شخصی ما مدتی هست بازدیدش به صورت ناگهانی بالا رفته ( روزانه حدود 10هزار به بالا بازدید کننده)
و رتبه الکسا هم روز به روز بالا تر میره ( امروز نسبت به دیروز 3,296,076 رتبه افزایش داشتیم )
به همین دلیل هم منابع خیلی زیاد مصرف میشه و به محض فعال کردن سایت فشار خیلی زیادی روی سرور وارد میشه.
ما کلا هاست رو حذف کردیم و از اول سیستم مدیریت محتوا رو نصب کردیم و تعداد کمی مطلب هم اضافه کردیم ولی این مشکل همچنان پا بر جا هست.
دوستانی که در این باره تخصص دارند یا براشون اتفاق افتاده اگه چیزی به ذهنشون میرسه لطفا بیان کنند.
ممنون از همه دوستان.

yastheme
October 3rd, 2014, 16:16
خیلی راحت می تونید بررسی کنید این تعداد از کجا میان, از سایت های خاصی هدایت میشن؟ حملات DDoS هستند؟ اگر حس می کنید حمله DDoS هست با من در ارتباط باشید

uoogle
October 3rd, 2014, 16:28
با سلام و درود
از سایت خاصی نمیان .
نه ای پی مشخصی دارند و نه ارسال کننده ای.
منم به ddos مشکوک هستم.
در صورتی که براتون مقدوره ای دی یاهو ارسال کنید تا با هم در ارتباط باشیم
ممنون

milad19
October 11th, 2014, 10:50
احتمال 99 درصد ddos هستند

HighHost
October 11th, 2014, 11:55
دو احتمال‌وجود داره
یک فشار دیتابیس که اپتیمایز نشده باشه
دو حملات جانبی

Black_Sky
October 13th, 2014, 20:04
احتمال ddos هست اما بیشترین چیزی که در یک سایت وردپرسی میتوان گفت وجود اسپمرها هستند
برای تست میتونید سایت خودتون با دستورات httacess محدود کنید به فقط کاربران ایرانی
اون موقع میبینید که اسپمر ها هستند و در حال بازدید هستند
درضمن robots.txt خودتون ویرایش کنید و بعضی از قسمت های مثل category بهش dis بدید

Signalit
October 13th, 2014, 20:10
برای دیداس میتونم تا 70 الی 80 درصد جلوگیری کنم براتون . اما بهتره از انتی دیداس سخت افزاری استافده کنین . ای دی خواستین اد کنین تا اوکی کنم واستون : wintarh@att.net

da6276
October 13th, 2014, 20:11
Ddos !

vrujak
October 13th, 2014, 23:29
به
احتمال زیاد ddos