PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قانون جدید شاپرک! مسخره ترین چیزی که دیدم :|

Mr.Pouria
October 3rd, 2014, 14:34
سلام دوستان امروز من طبق عادت اومدم یه تراکنش پرداخت کنم که با همچین یزی روبه رو شدم که خیلی جا خوردم !!

طبق عادت میخواستم یه دامنه بخرم اومدم 10 هزار تومان به کارتم جهت پرداخت انتقال دام از حسابم ... سپس بعد از وارد کردن اطلاعات پرداخت با این روبه رو شدم !!

فقط یه سوال دارم !

این چه قانونیه دیگه ؟ شاید یکی مثل من دوست نداشته باشه پول توی حساب متصل به کارت نگه داری کنه :|

اینا خودشون رو مسخره کردن یا ملت رو اوسکل فرض کردن :|

51 : مبلغ درخواستی از موجودی حساب شما، بیشتر است.<br>حداقل مانده حساب شما پس از عملیات پرداخت باید 100,000 ریال باشد.

hostfire
October 3rd, 2014, 14:42
درگاه مورد نظر چه بانکی بوده؟

Mr.Pouria
October 3rd, 2014, 14:44
درگاه بانک ملت همیشه استفاده میکنم

TARIMEHR
October 3rd, 2014, 14:46
این پیغام برای بانک ملی هست و مربوط به درگاه و شاپرک نمیشه
بلکه مربوط به حسابتون میشه که موجودیش نباید از 10 هزار تومن کمتر بشه

از تسهیلات بانک استفاده میکنید؟
یا در قرعه کشی شرکت کردید؟
یکی از خدمات بانکی هست که ازش استفاده میکنید و نمیذاره موجودیتون از 10 هزار تومان کمتر بشه

Mr.Pouria
October 3rd, 2014, 14:48
این پیغام برای بانک ملی هست و مربوط به درگاه و شاپرک نمیشه
بلکه مربوط به حسابتون میشه که موجودیش نباید از 10 هزار تومن کمتر بشه

از تسهیلات بانک استفاده میکنید؟
یا در قرعه کشی شرکت کردید؟
یکی از خدمات بانکی هست که ازش استفاده میکنید و نمیذاره موجودیتون از 10 هزار تومان کمتر بشه

خیر از هیچکدوم از تسهیلات بانک ها استفاده نمیکنم توی این چند سال هم استافده نکردم ...

تا همین چند روز پیش به همین شیوه خرید میکردم و مشکلی نبود ...

از بانک خودمم پرسیدم گفت مشکل از ما نیست و ما محدودیتی قرار ندادیم ...

MOHAMMAD MOHSEN
October 3rd, 2014, 14:49
سلام دوستان امروز من طبق عادت اومدم یه تراکنش پرداخت کنم که با همچین یزی روبه رو شدم که خیلی جا خوردم !!

طبق عادت میخواستم یه دامنه بخرم اومدم 10 هزار تومان به کارتم جهت پرداخت انتقال دام از حسابم ... سپس بعد از وارد کردن اطلاعات پرداخت با این روبه رو شدم !!

فقط یه سوال دارم !

این چه قانونیه دیگه ؟ شاید یکی مثل من دوست نداشته باشه پول توی حساب متصل به کارت نگه داری کنه :|

اینا خودشون رو مسخره کردن یا ملت رو اوسکل فرض کردن :|

51 : مبلغ درخواستی از موجودی حساب شما، بیشتر است.<br>حداقل مانده حساب شما پس از عملیات پرداخت باید 100,000 ریال باشد.

این قانون ربطی به شاپرک نداره مربوط به حساب های بانک ملت هست
کوتاه مدت حداقل باید 10 تومن توش باشه
قرض الحسنه 5 هزار تومن

novin-web
October 3rd, 2014, 14:49
سلام
بله تایید میکنم
جدید موقع پرداخت موجودی رو هم نمایش میده

hossein1210
October 3rd, 2014, 14:50
این بانک ملت هست که باید 10تومن توش باشه
حساب کوتاه هست

Mr.Pouria
October 3rd, 2014, 14:52
این قانون ربطی به شاپرک نداره مربوط به حساب های بانک ملت هست
کوتاه مدت حداقل باید 10 تومن توش باشه
قرض الحسنه 5 هزار تومن

بانک من پاسارگاد هست و بانک هیچ محدودیتی نداره ... (حتی من گاه ها شده که خردی کردم 2 ریال تو حساب مونده اما پرداخت موفق بوده ...)

hossein1210
October 3rd, 2014, 14:53
بانک من پاسارگاد هست و بانک هیچ محدودیتی نداره ... (حتی من گاه ها شده که خردی کردم 2 ریال تو حساب مونده اما پرداخت موفق بوده ...)
اره درسته پاسارگاد محدودیتی نداره
ولی من تو اون یکی کارتم هیچی نیست مشکلی هم نداره فقط برای خرید استفاده میکنم ازش

mahdibt52
October 3rd, 2014, 14:54
من این مشکلو از اول با بانک ملت داشتم

zigma4000
October 3rd, 2014, 15:00
قانون حداقل موجودی جدید نسیت. شما حتی بخواین از طریق عبار بانک هم برداشت کنید بسته به نوع حساب باید 5 تا 10 تومن تو حساب بمونه و این مبلغ غیرقابل برداشته.

Mr.Pouria
October 3rd, 2014, 15:03
دوست عزیز همانگونه که گفتم بانک پاسارگاد هیچ محدودیتی در برداشت وجه نداره حتی شما میتونی تمام موجودی رو برداشت کنید ...

hossein1210
October 3rd, 2014, 15:08
من ملی و دی و ملت و پاسارگاد حساب دارم
دی الان جدیدا 2 تومن محدودیت داره
ملت هم 10 تومن
ملیو پاسارگاد هم هیچی نداره میتونی موجودیت رو 0 کنی

vahab00
October 3rd, 2014, 15:45
من دیشب پرداخت داشتم
مبلغ 100 هزار تومان
کارتم بانک پاسارگاد هست
پرداخت از طریق درگاه ملت بوده
مانده حساب حدود 400 تومن بوده و مشکلی نداشتم
البته 400 تومن هم نمیشد 300 و خرده ای
و مشکلی نبود
شاید شما رو حسابتون کاری کردید . خیلی عجیبه . تو شاپرک هم چیزی ندیدم در این باره

HPxf
October 3rd, 2014, 15:54
بانک سپه این قانون رو خیلی وقت داشته است حتی اجازه موجودی صفر کردن نمی دهد :|

Mr.Pouria
October 3rd, 2014, 16:37
من دیشب پرداخت داشتم
مبلغ 100 هزار تومان
کارتم بانک پاسارگاد هست
پرداخت از طریق درگاه ملت بوده
مانده حساب حدود 400 تومن بوده و مشکلی نداشتم
البته 400 تومن هم نمیشد 300 و خرده ای
و مشکلی نبود
شاید شما رو حسابتون کاری کردید . خیلی عجیبه . تو شاپرک هم چیزی ندیدم در این باره

نیمدونم شاید حالا فردا میرم شعبه ببینم چی میگن ! تلفنی که میگن مشکلی نداره !

سرزمین
October 3rd, 2014, 16:54
لطفاً تا زمانی که مطمئن نشدین کدوم ارگان یا سازمان یا حتی فرد این کار رو انجام داده از عنوان
قانون جدید شاپرک! مسخره ترین چیزی که دیدم

استفاده نکنید دیدین که ربطی به شاپرک نداره در ضمن من الآن ملت دارم و 10 تومن حتماً باید توی حساب باشه چیز خاصی فکر نمی کنم باشه

mrasol
October 3rd, 2014, 20:29
هرچند دل خوشی از شاپرک ندارمر،ولی عزیز مگه شاپرک واسه مانده حساب تصمیم میگیره،مربوط به بانک هست!!شاید جدیدا قانون مانده حساب رو گذاشتند...

asdadsdxz
October 3rd, 2014, 21:05
کارت ملت باید حد اقل ۱۰ تومن موجودی داشته باشید و واسه گرفتن اون باید برید بانک و حساب رو ببندید

uoogle
October 5th, 2014, 01:15
من دوتا کارت دارم
یکیشون میشه خالیش کرد یعنی اگه 100ریال هم داشته باشه میشه اینترنتی پرداخت کرد.
اون یکی همیشه 21600تومان که میمونه آخرش دیگه نه از عابر بانک میشه برداشت کرد و نه اینترنتی
بانک هم چندبار رفتم ولی کاری نکردن میگن خودش درست میشه الان یه سه سالی میشه همینجوره

hossein1210
October 5th, 2014, 01:27
هر بانکی یه مبلغی رو بلوکه میکنه
من ملت داشتم 10 تومن بلوکه بود رفتم بستم تمام بانک ها گشتم بعدش دیدم هیچ بانکی از نظر کستردگی شعبه و خدمات و در دسترس بودن و اینترنت بانک امنیت و خاص بودش نیست دوباره برگشتم ملت و ملی
ملی چیزی نگه نمیداره البته قرض الحسنه کوتاه مدت فکر کنم 1/500
ملت قرض الحسنه 5 و کوتاه مدت 10
کشاورزی 0
سپه 2/000
دی هم قبلا همه رو میتونستی خالی کنی ولی الان حدودا 2/000تومن محدودیت داره
پاسارگاد نداره
بقیه بانک ها رو نرسیدم تست کنمd:
ولی برای مانده حساب شاپرک نمیتونه تصمیم بگیره سیاست بانک هست که چه مبلغی رو بگه که داخل حساب باشه

tafakor
October 5th, 2014, 03:01
ببینید دوست عزیز بانک ملت به صورت پیش فرض مبلغ 10000 تومن رو در حساب نگه میداره جهت اینکه حساب مرده نباشه خخخخ
ولی سایر بانک ها از جمله ملی و تجارت و صادرات و غیره جهت اینکه ایا میخواین در حساب مبلغی باقی بمونه یا نه در فرمی که حساب باز میکنید ازتون میخواد که صفر میزنید
اگر مبلغی وارد کنید طبق اون مبلغ در حسابتون به صورت بلوکه باقی میمونه و نمیتونید برداشت کنید بعضی از دوست اون قسمت رو پر نمیکنند فکر میکنند مهم نیست
ولی کارمند بانک خودش به صورت پیشفرض 10 تومن رو میزاره اگر ملت باشی بهش بگی بازم میزاره ولی سایر بانک ها نه بهشون بگی صفر قرار میدهند

سربلند باشید

lono
October 11th, 2014, 01:57
لعنت به این خدمات بانکی