PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت لایسنس پلسک برای vps

imanegr
July 5th, 2010, 15:25
سلام
من توی سایت اصلی پلسک گشتم ولی قیمتش رو برای vps پیدا نکردم .
من برای 100 دامنه نیاز دارم .
اگر کسی قیمتش رو میدونه به من بگه .
ممنون

srashedian
July 5th, 2010, 16:02
سلام
لیست قیمتش اگه میخواید لایسنس اختصاصی برای خودتون بخرید اینجا هست... اما شرکت ها میان یه لایسنس میخرن به مشتریانشون میدن که خوب مسلما ارزونتر در میاد
Buy Parallels Plesk Panel for Windows (http://www.parallels.com/store/plesk/win)

imanegr
July 5th, 2010, 16:23
یعنی اگر روی یک سرور لایسنس پلسک نصب بشه به vps ها تعمیم داده میشه ؟
قیمت ها رو دیدم ، مسلما برای یک سرور مجازی نمی صرفه این همه پول کنترل پنل داد !

Sajad
July 5th, 2010, 16:23
قیمت ها ثابت نیست. بعضی جاها با vps همراه که بگیری 7500 هم بهت میدن پلسک 100 دومین رو.

taghikhani
July 5th, 2010, 17:59
پلسک فقط برای وی پی اسهایی که با ویرچوزو ساخته شده باشن قیمتش فرق داره وگرنه باید پول لایسنس سرور اختصاصی رو بدید.

parsaserver
July 5th, 2010, 19:24
به نظر من به کل پلسک رو بی خیال شید . helm یا dotnetpanel یا zpanel بهتره .

imanegr
July 5th, 2010, 20:08
پلسک فقط برای وی پی اسهایی که با ویرچوزو ساخته شده باشن قیمتش فرق داره وگرنه باید پول لایسنس سرور اختصاصی رو بدید.
eukhost مجازی سازی سرویس های vps اش با hyper-v است ولی قیمت کنترل پنل پلسک آن به این صورت می باشد :
Control Panel Charges:

DotNetPanel £3/month
Plesk 10 Domains £2/month
Plesk 30 Domains £3/month
Plesk 100 Domains £4/month
Plesk Unlimited Domains £6/month
Plesk Power Pack £3/month
Plesk Anti Virus by Dr.Web £4/month

بنابراین فکر نمی کنم قیمت پلسک به مجازی ساز مربوط باشه و احتمال میدم مربوط به ادیشن ویندوز سرور باشه و در ویندوز سرور datacenter edition این امکان هست که لایسنس ها رو به وی پی اس تعمیم داد .

به نظر من به کل پلسک رو بی خیال شید . helm یا dotnetpanel یا zpanel بهتره .

من قبلا دات نت پنل رو امتحان کردم ولی با دات نت نیوک سازگار نبود .

parsaserver
July 6th, 2010, 03:03
eukhost مجازی سازی سرویس های vps اش با hyper-v است ولی قیمت کنترل پنل پلسک آن به این صورت می باشد :
Control Panel Charges:

DotNetPanel £3/month
Plesk 10 Domains £2/month
Plesk 30 Domains £3/month
Plesk 100 Domains £4/month
Plesk Unlimited Domains £6/month
Plesk Power Pack £3/month
Plesk Anti Virus by Dr.Web £4/month

بنابراین فکر نمی کنم قیمت پلسک به مجازی ساز مربوط باشه و احتمال میدم مربوط به ادیشن ویندوز سرور باشه و در ویندوز سرور datacenter edition این امکان هست که لایسنس ها رو به وی پی اس تعمیم داد .

من قبلا دات نت پنل رو امتحان کردم ولی با دات نت نیوک سازگار نبود .

HostingController یا همون HC8 Panel رو تست کنید یا zpanel در کل نظر منو بخواهید طرف پلسک نرید
جز دردسر چیزی نداره .