PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماجرای پیام سراسری در وایبر و ارائه لینک عجیب و مشکوک جهت دانلود نسخه جدید

ali0000
October 2nd, 2014, 20:25
لحظاتی میشه پیامی که ظاهرا سراسری بوده داخل وایبر منتشر شده حقیقت امر از پایه به این موضوع و لینک و متن مشکوکم ممنون میشم اساتید اهل فن در این مورد نظر بدن ...

متن پیام :

ساعاتی پیش نسخه جدیدی از Viber را برای Android منتشر کردیم ئر این نسخه علاوه بر بهسازی های امنیتی ، بسیاری ویژگی های جدید و بیش از 2000 بر چسب کاملاً رایگان نیز اضافه شده است ! حتما این نسخه از برنامه را هر چه سریعتر از آدرس زیر دریافت کنید : bit.ly/getviber

HPxf
October 2nd, 2014, 20:29
خود سایت وایبر و از لینکهای معتبر دریافت نمایید بهتر است تا لینک های مشکوک که معلوم نیست چی باشد باید گرفا ببینین چی دارد چون هم apk , exe داریم

ali0000
October 2nd, 2014, 20:54
دقیقا موضوع همینه چرا لینک ارتباطی با سایت اصلی نداره viber.com و بنده تخصص ندارم برنامه رو دانلود و بررسی کنم برای همین از بزرگواران اهل فن خواستم بررسی کنن شاید موضوعی مشخص بشه و اصلا سرور جداگانه ایی باشه یا بدافزار و ... باشه اما چطور و توسط جه شخص یا گروهی با نام Viber به شکل انبوه ارسال شده مهمتره

asdadsdxz
October 2nd, 2014, 21:12
احتمالا ویروس هست
یا از این فایل های هست که هر کی دانلود کنه به طرف ۱-۲ دلار میدن

Hostine.net
October 2nd, 2014, 21:18
باسلام

به اینطور نسخه ها اعتماد نکنید

موفق باشید

kingpower
October 2nd, 2014, 21:23
درود
این لینک به جای نوشتن یه لینک طولانی تنها با چند حرف لینکو میده
اگر توجه کنید پس از کلیک متصل میشه به امازون

ourweb
October 2nd, 2014, 21:28
الکی جو سازی میکنید ها

ali0000
October 2nd, 2014, 21:35
درود
این لینک به جای نوشتن یه لینک طولانی تنها با چند حرف لینکو میده
اگر توجه کنید پس از کلیک متصل میشه به امازون

چرا مانند دیگر application های خود وایبر لینک play.google.com یا سایت اصلی viber.com نیست ؟

- - - Updated - - -

الکی جو سازی میکنید ها

درود بر شما
هدف اصلا جوسازی نبوده و نیست چون برای من و چندتا از دوستان این پیام ارسال شده گفتم اینجا عنوان کنم ضمن بررسی ، اگه مورد یا مشکلی هست اطلاع رسانی شده باشه

lover_irani
October 2nd, 2014, 21:47
دوستان جای نگرانی نیست، خود شرکت وايبر در صفحه رسمی توييترش لینک مربوط رو تاییدکرده و این لینک بنظر برای ایرانیان هست که بدون ***** برنامه رو دریافت کنند.

ali0000
October 2nd, 2014, 22:00
دوستان جای نگرانی نیست، خود شرکت وايبر در صفحه رسمی توييترش لینک مربوط رو تاییدکرده و این لینک بنظر برای ایرانیان هست که بدون ***** برنامه رو دریافت کنند.

خیلی ممنون از پیگری شما اگه زحمت نیست لینک یا تصویر تایید آدرس فوق هم قرار بدید ممنون میشم

hamed01
October 2nd, 2014, 22:25
ممنون جالب بود برای من هم چون لینک مستقیم دانلود میکنه اپ رو و چنین چیزی هم برای این شرکتها وجود نداره

HPxf
October 2nd, 2014, 22:30
الان وایبر انلاین کردم برای من هم همین اومد :|

gigabyte2052
October 2nd, 2014, 22:31
استفاده نکنید !!!!!!!!!!! از سایت اصلی یا گوگل پلی استفاده کنید :|

ali0000
October 2nd, 2014, 22:38
درود بر همه
من با پشتیبانی وایبر مکاتبه کردم و عیناً متن پست اول رو براشون فرستادم و این پاسخی بود که بعد از چند دقیقه دریافت کردم ، طبق پاسخشون مشکلی وجود نداره

support@viber.com

Subject: Other

OCT 02, 2014 | 07:45PM IDT
Audrey O. replied:

Hello Ali,

Yes this is true!

We have released a new version, please check it out!

Best regards,
Audrey O.
Viber Support Team
I'm using Viber Desktop! Get it here!

- - - Updated - - -

البته در چنین مواقعی انتظار میره Update جدید بیاد یا حداقل ارجاع دهنده به لینک سایت اصلی .

89eminem
October 3rd, 2014, 00:49
شاید بتونم کمک بهتون بکنم
اگه ادرس سایت توی گوگل سرچ کنین میبینین که قسمت اول ادرس سایتی که برامون اس اومده توی قسمت viber support پیدا میشه،و همچنین دو سایت دیگر توضیح داده اند که وایبر برای عربستان این نسخه آپدیت کرده که سرعت عمل و حفاظتش بیشتر باشه،ولی علنی اعلام نشده،به نظرم مشکلی نداره و این نرم افزاز به طور ازمایشی توسط وایبر عرضه شده،حالا اینکه چرا توی سایت اصلی وایبر اعلام نشده نمیدونم

sht-design
October 3rd, 2014, 06:18
سی دقیقه بعد از آمدن پیغام روی وایبر بنده یک پیغام از یکی از دوستان دریافت کردم که اشاره کرده بود این نسخه دست ساز خود ایرانی هاست برای اینکه اطلاعات شما رو زیر نظر بگیرند ، دوستان نگید نمیشه چون خودتون میدونید همه چیز امکانش هست، این مسئله شاید بدلیل صحبت آقای اژه ای در مورد تحت نظر گرفتن برنامه هایی مانند ولیبر و ... باشد!!
به نظر من کاربران اگه با همون نسخه ای که توی خود سایت اضلی هست دانلود کنند و استفاده کنند هیچ مشکلی نخواهند داشت چون تا قبل هم از همون استفاده میکردند.
کمی محتاط باشید!!!

Tehranshahr
October 3rd, 2014, 08:19
من از پلی استور آپدیت کردم و فایل اون لینکم دانلود کردم و مقایسشون کردم، حجمش تقریبا یکیه اما چک سامشون نه! کاملا مشخصه فایل دستکاری شده وگرنه باید یکی میبود!
http://img.tapatalk.com/d/14/10/03/4y3ezugu.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/10/03/ama6ynup.jpg

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Tehranshahr
October 3rd, 2014, 08:43
اصل ماجرا اینه ظاهرا
http://www.archiedelara.com/viber-test-version-for-android-users-in-saudi-arabia-to-restore-service/

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

89eminem
October 3rd, 2014, 10:33
دیشب از طریق فیس بووک به وایبر مسیج دادم،جواب دادن که این پیغام کاملا قانونی بوده و مشکلی نیست

w.h.t
October 3rd, 2014, 10:57
دوستان هیچ مشکلی نیست
با پشتیبانی وایبر صحبت کردم گفتن مشکلی نداره
بروز باشید

abbasss
October 3rd, 2014, 14:32
دوستان هیچ مشکلی نیست
با پشتیبانی وایبر صحبت کردم گفتن مشکلی نداره
بروز باشید
سلام
اگه قصدمون بروز بودنه که همون گوگل پلی از همه بروزتره
ورژن این لینک 5.0.2.7 است در صورتی که اگر از گوگل پلی اپدیت کنی 5.0.2.9...

الله اعلم

mh2002ir
October 3rd, 2014, 15:14
سلام
اون آپدیتی که دوستان در خصوص عربستان اشاره کرده اند ، تاریخ پست مذکور برای سال 2013 است.
و اینکه این پیامک به صورت فارسی ارسال شده !!!
اشاره به استیکر رایگان و .... کرده است.

konstantine
October 3rd, 2014, 17:01
نکته مشکوک اینجاست که چرا از گوگل پلی برای آپدیت استفاده نشده ؟

HPxf
October 3rd, 2014, 18:51
نسخه جدید گذاشتنه اند این همین است ؟
دانلود برنامه وایبر – ارسال پیام و مکالمه رایگان Viber v5.0.2.9 اندروید | اندرویدکده | دانلود بازی ها و برنامه های اندروید (http://androidkade.com/34/%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-sms-%d9%88-%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%87-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7-viber.html)