PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت انتقال دهنده CMS به هاست - قدیمی ها up5 یادشونه ؟ بیان !

vahab00
October 2nd, 2014, 18:08
سلام خدمت دوستان همیشگی و همراه وهاب آنلاین (http://www.vahabonline.ir)

شاید خیلی از شماها سایت up5 رو یادتون باشه که برای سرویس های هاست رایگان بود و کارش این بود که به کمکش می تونستید اطلاعات اف تی پی هاستتون رو بدید و CMS رو انتخاب کنید و با یک کلیک اسکریپت یا CMS تو هاستتون آپلود میشد

اما حدودا ۳-۴ سالی هست که این سایت سرویس هاش از کار افتاده و همینطور برنامه نویس اسکریپت هم دیگه خبری ازشون نشد

از این تاریخچه که بگذریم چند روزی بود نوشتن همچین اسکریپتی رو مخم بود تا اینکه آستین بالا زدیم و رفتیم خاستگاری ببخشید رفتیم کارو استارت کنیم و نتیجه شد عکس زیر

http://img.vahabonline.ir/others/cmsuploader/cmsuploader.jpg

اما خب سوال اصلی اینه این اسکریپت چیه ؟

این اسکریپت که بوسیله شما رو یک هاست نصب میشه می تونه سی ام اس های مد نظر شمارو به هاست های کاربران انتقال بده

اما شاید بگید خب اسکریپت های لیچ هم همینکارو میکنند اما تفاوت اصلی این اسکریپت با لیچر ها تو اینه که لیچر ها فایل ها رو لیچ میکنند و در واقع یک اسکریپت لیچ باید رو هاست آپلود بشه تا فایل رو بتونه لیچ کنه و چون بعضی هاستینگ ها فانکشن های لیچ رو بستن خب جواب نمیگیره و کاربر مجبوره حالا با هر سرعت اینترنتی سی ام اس اش رو تو هاست آپلود کنه اما این اسکریپت به کمک FTP و متد پست میاد و اون اسکریپت هایی که شما مشخص میکنید رو برای کاربر تو هاستش آپلود میکنه و چون از FTP استفاده شده همانند یک انسان واقعی با توجه به سرعت سرور انتقال رو انجام میده و نه به سرور مبدا و نه مقصد فشاری وارد میشه و این بهترین خصوصیت این اسکریپت نسبت به بقیه هست

اما چطور ؟

خب شما میای مثلا ۵ یا ۱۰ یا هر تعداد اسکریپت رو یه هاست آپلود میکنی و مثلا رو آدرس up.yousite.com قرار میدی و این اسکریپت رو هم اونجا نصب میکنی بعد این اسکریپت ها رو تو تنظیمات سیستم انتخاب میکنی (آموزش به همراه اسکریپت ارائه شده) و سپس آدرس رو به کاربرانتون میدید

خب کاربرتون وارد اون آدرس میشه و صفحه ای مثل عکس بالا رو میبینه و مثلا یک سی ام اس مثل وردپرس رو انتخاب میکنه و اطلاعات هاستش رو میده و مثلا میزنه تو پوشه public_html آپلود بشه و بعد کلیک میکنه . تو یه چشم به هم زدن اسکریپت تو هاستش آپلود میشه و چون کد کپچا داره روبات ها نمیتونن اذیتتون کنند

در واقع این اسکریپت به درد هاستینگ هایی میخوره که برای آسایش کاربرانشون ارزش زیادی قائل هستند و البته میشه اسکریپت رو اختصاصی ترش کرد و مثلا کاری کرد که فقط کاربران یک هاستینگ خواص مثلا با ای پی سرور فلان فقط امکان استفاده از این سیستم رو داشته باشند

این اسکریپت توسط وهاب آنلاین برای اولین بار طراحی و برنامه نویسی شده و برای استفاده شما عزیزان قرار داده شده است

شما هم اکنون می توانید این اسکریپت رو با قیمت تنها ۳۰ هزار تومان خرید نمایید

برای خرید بر روی لینک زیر کلیک کنید

وهاب آنلاين | اسکریپت انتقال دهنده CMS به هاست (http://www.vahabonline.ir/cms-ftp-remot-upload.html)

دوستانی که میخوان دمو ببینند فقط امشب تا وقتی که هستم اعلام کنند تا آدرس دمو رو خدمتشون پ.خ کنم
فقط پ.خ میکنم

برای پنج نفر اول با کد تخفیف RVijeh به مبلغ 24 هزار تومان ارائه خواهد شد
فقط پنج نفر اول

psfa
October 2nd, 2014, 18:16
خیلیم خوب :d
دست مریزاد به وهاب که یکم متفاوت تر عمل کرد نسبت به قبل :D

HPxf
October 2nd, 2014, 18:40
موفق باشید همیشه
چه cms هایی قرار دارد ؟ ایا امکان اضافه کردن دارد ؟ فایل های اصلی رو ازر کجا لود میکند؟

vahab00
October 2nd, 2014, 18:42
موفق باشید همیشه
چه cms هایی قرار دارد ؟ ایا امکان اضافه کردن دارد ؟ فایل های اصلی رو ازر کجا لود میکند؟

تشکر استاد
تو نوشته هام نوشتم که هر تعداد بخواید خودتون اضافه میکنید
من برای تست فقط یک فایل زیپ به اسم وردپرس قرار دادم تا سمپلی باشه و بقیه رو شما اضافه کنید
آموزش به همراه اسکریپت هست و کاری نداره و میتونید هر تعداد اسکریپت البته هر اسکریپت در یک فایل زیپ بهش اضافه کنید تا کاربران ارشون استفاده کنند
:53:

omid3963
October 2nd, 2014, 18:51
سایتتون برای من بالا نمیاد....

سرزمین
October 2nd, 2014, 18:54
سلام

برای منم همین طور

از آی پی روتر استفاده می کنید؟

vahab00
October 2nd, 2014, 18:57
سایتتون برای من بالا نمیاد....

چک شد ساید و سرور آپ هست

سلام

برای منم همین طور

از آی پی روتر استفاده می کنید؟

والله آپ هست ک
رو سیستم من دی ان اس گوگل هست اما کلا چک شد بدون دی ان اس هم بالا میاد

kingpower
October 2nd, 2014, 18:57
درود
وهاب جان خیلی عالیست خودم یکی داشتم مینوشتم ولی دیگ ولش کردم....
الان اینی که شما نوشتید فایل هایی که انتقال میده حتما باید داخ هاست اپ شده باشد یا میشه از ادرس هم بهش لینک داد منظورم برای مدیر cms هست

vahab00
October 2nd, 2014, 19:01
درود
وهاب جان خیلی عالیست خودم یکی داشتم مینوشتم ولی دیگ ولش کردم....
الان اینی که شما نوشتید فایل هایی که انتقال میده حتما باید داخ هاست اپ شده باشد یا میشه از ادرس هم بهش لینک داد منظورم برای مدیر cms هست

سلام استاد
خواهش میکنم
والله اگه از طریق آدرس آپ کنه شخصا بهش میگم لیچ چون باید از سرور دیگه ای بفرسته به یه سرور دیگه و اونوقت هست که به سرور اصلی فشار میاد چون در واقع باید کش کنه و بعد از ارسال پاک کنه یا حالا هر طریق دیگه ای اما لیچ میشه
تو این اسکریپت حتما شما باید تو هاستتون آپ کنید تا ارسال انجام بشه
البته برنامه ای برای توسعه دارم مثل ایجاد پنل مدیریت کامل و امکان آپدیت خودکار اسکریپت ها که به زودی روش اعمال میکنم
طوری که ادمین با زدن یک کلیک سی ام اس های موجود رو آپدیت کنه

سرزمین
October 2nd, 2014, 19:04
آقا وهاب چرا اینقدر حرص میخوری و قسم! اصلاً میاد خوبه؟ خوب نیست آدم سر چیز بیخودی قسم بخوره
من گفتم که بدونی همین

vahab00
October 2nd, 2014, 19:09
آقا وهاب چرا اینقدر حرص میخوری و قسم! اصلاً میاد خوبه؟ خوب نیست آدم سر چیز بیخودی قسم بخوره
من گفتم که بدونی همین

شرمندم داداش
کوچیکتم
اما همه چیز نشون میده سایت آپ هست و بدون مشکل
و همینطور دادم چند نفر برای تست باز میشد براشون
و پینگ هم گرفته شد از سایت pingdom و بدون مشکل بود
حالا بیا منو بزن داداش :104:

pejman20
October 2nd, 2014, 19:47
آقا وهاب خسته نباشی
کار جالبی هست

vahab00
October 2nd, 2014, 19:49
آقا وهاب خسته نباشی
کار جالبی هست

تشکر استاد قابل نداره

omid3963
October 2nd, 2014, 20:27
این اسکریپت از نظر من به درد هاستینگ هایی میخواره که هاست هاشون را روی وی پی اس میزبانی میکنند.
چون کسی که سرور اختصاصی داشته باشه خیلی راحت یک وی پی اس میسازه و با اون آپلود میکنه.
میشه یکم در این مورد توضیح بدید.

vahab00
October 2nd, 2014, 21:49
این اسکریپت از نظر من به درد هاستینگ هایی میخواره که هاست هاشون را روی وی پی اس میزبانی میکنند.
چون کسی که سرور اختصاصی داشته باشه خیلی راحت یک وی پی اس میسازه و با اون آپلود میکنه.
میشه یکم در این مورد توضیح بدید.

اتفاقا برعکس عزیز
شما چند بار برای کاربر میای و آپلود میکنی ؟
تو این اسکریپت بدون دردسر شما و زحمت ادمین سرور کاربر به راحتی میاد و سیستمش رو انتخاب و تو هاستش آپلود میکنه و اصلا نیاز به اینکه از مدیر سرور بخواد براش آپ کنه و... نیست
در واقع خیلی از زمان ها برای پاسخ به اینگونه تیکت ها هدر نمیره و دردسری وجود نخواهد داشت
اگر غیر این هست کاربر خودش میتونه دستی آپلود کنه اما همه اینترنت پر سرعت ندارند و همه هم نمیتونن از مدیر سرور بخوان هر روز براشون یک نوع اسکریپت نصب کنه
اینجا مدیر سرور مثلا 30 تا سی ام اس برتر رو قرار میده مکاربر یوزر و پس هاستش رو میده یک سی ام اس انتخاب میکنه و 123 تو هاستش آپلود میکنه

Hostine.net
October 2nd, 2014, 22:11
با سلام
یه پیشنهاد واستون دارم !
اگر قابلیتی باشه که هر اسکریپت رو بر اساس نسخه بتونه کاربر انتقال بده فکر کنیم جالب تر باشه.

متشکرم

vahab00
October 2nd, 2014, 22:15
با سلام
یه پیشنهاد واستون دارم !
اگر قابلیتی باشه که هر اسکریپت رو بر اساس نسخه بتونه کاربر انتقال بده فکر کنیم جالب تر باشه.

متشکرم

استاد متوجه منظورتون نشدم دقیقا
میشه یکم توضیح بدید ؟

parsdg
October 2nd, 2014, 22:27
چه جالب یوز نیم پسورد هاست مردم را جمع میکنین :d

vahab00
October 2nd, 2014, 22:30
چه جالب یوز نیم پسورد هاست مردم را جمع میکنین :d

دمت گرم عزیز
وقتی شما یوزر من هستی من نیازی ندارم یوزر و پسوورد شما رو جمع کنم
در ضمن اسکریپت اپن سورس هست اگه کمی به مغزتون فشار بیارید میتونید سورسش رو بررسی کنید
در ضمن اگه قصد جمع کردن یوزر و پس بود ی سایت راه مینداختم برای اینکار در حالی که برای فروش قرار داده شد
پس لطفا درمورد چیزی که نمیدونید اظهار نظر نکنید
خوش امدید :53:

omid3963
October 2nd, 2014, 22:50
اتفاقا برعکس عزیز
شما چند بار برای کاربر میای و آپلود میکنی ؟
تو این اسکریپت بدون دردسر شما و زحمت ادمین سرور کاربر به راحتی میاد و سیستمش رو انتخاب و تو هاستش آپلود میکنه و اصلا نیاز به اینکه از مدیر سرور بخواد براش آپ کنه و... نیست
در واقع خیلی از زمان ها برای پاسخ به اینگونه تیکت ها هدر نمیره و دردسری وجود نخواهد داشت
اگر غیر این هست کاربر خودش میتونه دستی آپلود کنه اما همه اینترنت پر سرعت ندارند و همه هم نمیتونن از مدیر سرور بخوان هر روز براشون یک نوع اسکریپت نصب کنه
اینجا مدیر سرور مثلا 30 تا سی ام اس برتر رو قرار میده مکاربر یوزر و پس هاستش رو میده یک سی ام اس انتخاب میکنه و 123 تو هاستش آپلود میکنه
من قانع شدم.
امیدوارم فروش خوبی داشته باشید.

vahab00
October 2nd, 2014, 23:05
من قانع شدم.
امیدوارم فروش خوبی داشته باشید.

زنده باشید :53:

- - - Updated - - -

برای پنج نفر اول با کد تخفیف RVijeh به مبلغ 24 هزار تومان ارائه خواهد شد
فقط پنج نفر اول

mahdi512
October 4th, 2014, 00:07
دستت دردنکنه وهاب جان , خیلی دنبال این اسکریپت بودم.
سیستم انتقال دهنده cms ها با اسکریپت وهاب آنلاین :
انتقال اسکریپت به هاست شما با یک کلیک (http://www.cmstransfer.ir/)
به مرور اسکریپت های بیشتری در سایت قرار خواهند گرفت

vahab00
October 4th, 2014, 00:14
دستت دردنکنه وهاب جان , خیلی دنبال این اسکریپت بودم.
سیستم انتقال دهنده cms ها با اسکریپت وهاب آنلاین :
انتقال اسکریپت به هاست شما با یک کلیک (http://www.cmstransfer.ir/)
به مرور اسکریپت های بیشتری در سایت قرار خواهند گرفت

مبارکت باشه مهدی جان
انشالله همیشه موفق باشی

behnamy01
October 8th, 2014, 12:20
توی cPanel هم میشه کاری کرد که یوزر هر اسکریپتی رو میخواد خودش نصب کنه، الان تفاوت این اسکریپت شما با اون ویژگی cPanel چیه؟

vahab00
October 8th, 2014, 16:31
توی cPanel هم میشه کاری کرد که یوزر هر اسکریپتی رو میخواد خودش نصب کنه، الان تفاوت این اسکریپت شما با اون ویژگی cPanel چیه؟
سلام عزیز
همه هاست ها این پلاگین رو ندارن و تو این پلاگین انتخاب با شما نیست و چند سی ام اس معروف اونم نسخه اورجینال هست
تو این اسکریپت میتونید هر سی ام اسی دلتون میخواد از نال تا اصلی به هر زبانی قرار بدید تا کاربران به هاستشون منتقل کنند عزیز
موفق باشید

tikweb.ir
October 8th, 2014, 16:55
یاد up5 بخیر...

یه اسکریپت مشابه اما با ظاهری زیبا تر برای کارای شخصی خودم نوشته بودم که البته خیلی وقته ازش استفاده نکردم
امکان گذاشتن لینک فایل بصورت دستی در همون صفحه انتقال هم قرار داده بودم(انتخابی بود)
در کل وهاب اگه پیداش کردم برات پ.خ میکنم

در پناه حق

vahab00
October 11th, 2014, 15:47
یاد up5 بخیر...

یه اسکریپت مشابه اما با ظاهری زیبا تر برای کارای شخصی خودم نوشته بودم که البته خیلی وقته ازش استفاده نکردم
امکان گذاشتن لینک فایل بصورت دستی در همون صفحه انتقال هم قرار داده بودم(انتخابی بود)
در کل وهاب اگه پیداش کردم برات پ.خ میکنم

در پناه حق

کوچیکتم داداش
زنده باشی
اگه لینک باشه میشه اسکریپت لیچ و میتونید به راحتی با نصب این اسکریپت کاراتون انجام بدید
البته خوشحال میشم از تجربیات شما استاد عزیزم بهره مند بشم
یک دنیا ممنونم