PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراقب کلاه برداری www.security-server.ir باشید (فروش پکیج امنیت سرور)

jahromweb
October 2nd, 2014, 12:01
با سلام به همه کاربران
چندی پیش پیام خصوصی تحت عنوان فروش پکیج اموزش امنیت سرور به ما ارسال شد و فرد خود را به عنوان مشتری "امین یوسف زاده" معرفی کرد و گفت که ایشان نابغه کامپیوتر اندو پکیجی را تهیه کردند که خودشان در ان به صورت کامل و جامع امنیت سرور ، انجام تمامی کانفیک ها از لنوکس تا ویندوز و میکروتیک را اموزش میدهند
بنده نیز به سایت امین یوسف زاده مباحث امنیت سایت و سرور (http://www.security-server.ir) مراجعه کردم و فول پک را به قیمت 100 هزار تومان تهیه کردم (کامل تر از چیزی که توی سایت معرفی شده محصول سایت هاف پک هست)
و پس از یک هفته بسته ای به من رسید
اما در این بسته چه بود؟ یک دی وی دی که تا نصفه پربود و شامل موارد زیر بود:
1)کانفیک سرور : یه اموزشی تو همین انجمن هست ، ایشون pdf کرده بود و فروخته بود
2)اموزش سی پنل : فیلم که از یه سایت خارجی بود و در حد کار با پنل ریسلر (وحتی کمتر)
3)اموزش اکانتینگ : باز یک مشت فیلم بی کیفت که تو اینترنت ریخته
و ...
حقیقتا 10 دقیقه رو خودشون درست نکردن درصورتی که در تماس تلفنی قبلاز خرید حدود 30 دقیقه با من صحبت میکردند که این حاصل سال ها تجربه هست و ...
پس از دریافت هم به تماس من پاسخ ندادند + وقتی گفتم که چرا دروغ گفتید و .... (اس ام اس) دیگر جوابی از ایشان دریافت نشد!
بسته پستی موجود هست (شامل دی وی دی که فروختند و ادرس کامل و کد پستی و شماره تماس ایشان و شماره پیگیری پست و ...)