PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر Name server

be099
May 2nd, 2009, 17:27
من الان یه vps دارم و یک سرور اختصاصی , تا چهار روز پیش name server های دومین روی vps بود بعد اطلاعاتو از vps به سرور اختصاصی انتقال دادم و بعد name server های دومینو روی سرور اختصاصی ست کردم.
نکته : name server های vps مال یه شرکت بود ولی name server سرور اختصاصیو خودم با توجه به Ip های سرور اختصاصی توی پنل tucows (دومین) تعریف کردم.

و الان اطلاعات روی دوتا سرور هست

ولی سایت توی ایران بالا نمیاد ولی توی امریکا میاد.

نکته : من وقتی در سایت http://www.websitepulse.com/help/tools.php سایت رو چک میکنم
بعضی وقت ها ok هست بعضی وقت ها Cannot resolve hostname میشه.

سوال من اینه که وقتی ما ns ها را تغییر میدهیم و اطلاعات روی دوتا سرور هست سایت چرا بالا نمیاد.

dns ها یا ست شدن یا هنوز نشدن , اگه ست نشدن خوب باید با اطلاعات سرور قبلی بیاد ولی اگه ست شدن باید با اطلاعات سرور جدید بیاد.

P-CO
May 2nd, 2009, 18:12
dns ها یا ست شدن یا هنوز نشدن , اگه ست نشدن خوب باید با اطلاعات سرور قبلی بیاد ولی اگه ست شدن باید با اطلاعات سرور جدید بیاد.

نه، ممکنه سرور جدید را بیاره، و دی ان اس روی این سرور جدیدتون هنوز ست نشده باشه... یا یک جاییش ایراد داشته باشه.

be099
May 2nd, 2009, 18:15
روی سرور جدید ست شده و 2 ساعت پیش هم گوگل sitemap را از سرور جدید دانلود کرده.

P-CO
May 2nd, 2009, 18:22
دی ان اس هاتون رو اینجا چک کنین ببینین چی میگه :

www.intodns.com

موفق باشید.

be099
May 2nd, 2009, 18:34
ممنون

در آخرین جدول خطا میده

error: I could not get any a records for www.siteman.com!

(i only do a cache request, if you recently added a www a record, it might not show up here.)

P-CO
May 2nd, 2009, 19:11
ممنون

از دکمه ی تشکر استفاده کنین.

error: I could not get any a records for www.siteman.com!

اسم سایتتون چی هست!؟

be099
May 2nd, 2009, 19:34
آقا من اینم درست کردم

تنها چیزایی که خطا داره اینه

Different subnets WARNING: Not all of your nameservers are in different subnets

Different autonomous systems WARNING: Single point of failure

SOA MNAME entry WARNING: SOA MNAME (ns1.myhost.net) is not listed as a primary nameserver at your parent nameserver!

WWW A Record Your www.siteman.com A record is:
www.siteman.com -> siteman.com -> [ 000.000.000 ]

[Looks like you have CNAME's]

اسم سایتو نمیتونم بگم (خیلی ببخشید)

be099
May 2nd, 2009, 19:44
راستی
یکی از دوستان با vpn چک کردن سایت بالا اومد ولی با isp من و ایرانسل هنوز نمیاد !! یعنی چی بالا خره ست شده یا نه

P-CO
May 2nd, 2009, 20:03
بله، ست شده.

علت میتونه Webcache باشه.

موفق باشید.

be099
May 3rd, 2009, 01:36
مشکل حل شد.

NovinServer
May 3rd, 2009, 09:35
مشکل حل شد.

با سلام و درود ، معمولا وقتی اینکار را انجام می دهید یعنی تغییر سرور می بایست حداقل 24 تا 48 ساعت صبور باشد اگر به مشکل خوردید بعد مراجعه کنید ...

به هر حال از اینکه مشکلتون حل شد خوشحالم ... :wub::hammer: