PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا سرور بگیرم؟درخواست راهنمایی

alirezaer
July 5th, 2010, 00:40
سلام:
دوستان من حدود 2 ماه پیش از ParsDev یک VpS گرفتم و بنا به دلایلی بعد از یک ماه ریسلری از اونها گرفتم،اما بنا به دلایلی از اینکه با این شرکت کار کردم پشیمون شدم.
چند تا سوال داشتم و از دوستان حرفه ای تقاضا دارم که راهنمایی کنند:
1.برای شروع کار وی پی اس بگیرم یا سرور اختصاصی؟
2.با کدوم شرکت کار کنم؟با کدوم دیتا سنتر؟اگر دیتا سنتری هست که تو ایران نمایندگی داشته باشه چطوره؟مثل نیکان هاست
3.چه مواردی برای موفقیت لازم هست در کار هاستینگ.

IFACO.Net
July 5th, 2010, 00:54
1- وی پی اس و سرور مجازی که یکی هستند ! اگه منظورتون سرور اختصاصی هست، میتونید با یک سرور اختصاصی ارزون قیمت شروع کنید و بعدا در صورت نیاز ارتقاء بدید.

2- فکر نمی کنم غیر از نیکان هاست،هیچ نماینده رسمی یک دیتاسنتر خارجی در ایران وجود داشته باشه و یا باید از نماینده رسمی بگیری یا اینکه مستقیما از دیتاسنترهای خارجی بگیری که اونم دردسرهای خاص خودش رو داره.

3- تعهد- صداقت - دانش - مهارت و تجربه و سرمایه کافی

alirezaer
July 5th, 2010, 01:04
1- وی پی اس و سرور مجازی که یکی هستند ! اگه منظورتون سرور اختصاصی هست، میتونید با یک سرور اختصاصی ارزون قیمت شروع کنید و بعدا در صورت نیاز ارتقاء بدید.

2- فکر نمی کنم غیر از نیکان هاست،هیچ نماینده رسمی یک دیتاسنتر خارجی در ایران وجود داشته باشه و یا باید از نماینده رسمی بگیری یا اینکه مستقیما از دیتاسنترهای خارجی بگیری که اونم دردسرهای خاص خودش رو داره.

3- تعهد- صداقت - دانش - مهارت و تجربه و سرمایه کافی

دوست عزیز اشتباهی نوشتم که ویرایش کردم.
مرسی از راهنمایی شما،شما با نیکان هاست کار کردید؟
چطور هست؟

LoveLife
July 5th, 2010, 01:19
کارو نمایندش نیکان
netelligent.ca هم افراوب

alirezaer
July 5th, 2010, 01:23
کارو نمایندش نیکان
netelligent.ca هم افراوب

دوست عزیز کدوم بهتر هست؟
شما با کدوم کار می کنی؟

IFACO.Net
July 5th, 2010, 01:26
دوست عزیز اشتباهی نوشتم که ویرایش کردم.
مرسی از راهنمایی شما،شما با نیکان هاست کار کردید؟
چطور هست؟

نزدیک به یک سال هست که با نیکان هاست کار می کنیم و کاملا مورد تایید هستند .

IranianServer
July 5th, 2010, 01:26
به نظر من بهتره با vps شروع کنید.
1- مدیریت راحت تره !
2-قیمت ارزون تر برای شروع کار مخصوصاً
3- و ...

بهتره از ایرانی ها بگیری چون خیلی به نفع شماست.

موفق باشید

LoveLife
July 5th, 2010, 01:36
دوست عزیز کدوم بهتر هست؟
شما با کدوم کار می کنی؟
با 2تاشون کار کردم ، هر 2تاشون خوب و با کیفیت هستند
الان رو دومی هستم

alirezaer
July 5th, 2010, 01:41
از لحاظ پشتیبانی و بک آپ گیری چطور هستند؟
برای پشتیبانی باید با نیکان هاست در ارتباط بود یا با کارو؟
و اینکه بک آپ گیری رو خود نیکان انجام میده؟

IFACO.Net
July 5th, 2010, 01:42

با آقای میرزاخانی تماس بگیرید ، خودشون کاملا راهنمایی خواهند کرد.

alirezaer
July 5th, 2010, 02:00
مشخصات زیر مربوط به یکی از سرورهای مجازی نیکان هاست می باشد،اگر بخوایم بطور متوسط در نظر بگیریم،چند سایت روی این وی پی اس میشه ست کرد؟سایت با بازدید متوسط منظورم هست.

سرور مجازی لینوکس VPSL25
سرور مجازی لینوکس مدل VPSL25 شامل :

25 گیگابایت فضا
384 مگابایت میزان RAM گارانتی شده
پهنای باند 500 گیگابایت در ماه
2 آی پی اختصاصی
امکان دسترسی به کنترل پنل HyperVM
امکان نصب کنترل پنل های میزبانی وب به صورت انتخابی
اتصال به اینترنت با سرعت 100Mbps
سیستم عامل نصب شده

LordVPS
July 5th, 2010, 02:28
مشخصات زیر مربوط به یکی از سرورهای مجازی نیکان هاست می باشد،اگر بخوایم بطور متوسط در نظر بگیریم،چند سایت روی این وی پی اس میشه ست کرد؟سایت با بازدید متوسط منظورم هست.

سرور مجازی لینوکس VPSL25
سرور مجازی لینوکس مدل VPSL25 شامل :

25 گیگابایت فضا
384 مگابایت میزان RAM گارانتی شده
پهنای باند 500 گیگابایت در ماه
2 آی پی اختصاصی
امکان دسترسی به کنترل پنل HyperVM
امکان نصب کنترل پنل های میزبانی وب به صورت انتخابی
اتصال به اینترنت با سرعت 100Mbps
سیستم عامل نصب شده

خوب بستگی به میزان رم داره ( با توجه به سرور هایی که نیکان استفاده میکنه پردازشگر زیاد ملاک نیست . سرور هاشون کواد کور دوال زئون هست معمولن )
ولی مهم تر از اون به خود سابت مربوط میشه بعضی از سایت ها 2 3
گیگ رم استفاده میکنن
ولی اگه هاست معمولی با سایت های معمولی زیاد مشکل تعداد هاست نداری

LoveLife
July 5th, 2010, 02:38

برای بک اپ باید سرور بک اپ جدا بگیرید معمولاا هزینه پایین دارند مثلا باد 10 تا 15 دلار میتوانید 20 تا 50 گیگ اف تی پی بک اپ حدا بگیرید و روزانه خودتون بک اپ گیری کنید میخوای کیفیت کارت بره بالا سرور اختصاصی بگیر یه هارد ااضافی هم رو سرور بگیر به عنوان بک اپ فقط بهت پیشنهاد میکنم دنبال ارزونی نباش . دیتا سنتر درجه 3 زیاد هست گول سخت افزار بالا و رم و پورت های کاذب بالا رو نخور پورت 100 اختصاصی براتون کافی هست و یه سرور متوسط هم برای شروع کار جوابتون رو میده . بر اساس تجربه میگم netelligent iweb eukhost گزینه های خوبی هستند برای شما زیاد نمیشه به دیتا سنتر های امریکایی اعتماد کرد بالاخره امریکایی هستند و تابع قوانین خودشون دوست هم ندارند برای چند تا مشتری ایرانی دولت چند صد هزار دلار جریمشون کنه یا اینکه از امکانات دولتی محروم بشن .

alirezaer
July 5th, 2010, 02:49
برای بک اپ باید سرور بک اپ جدا بگیرید معمولاا هزینه پایین دارند مثلا باد 10 تا 15 دلار میتوانید 20 تا 50 گیگ اف تی پی بک اپ حدا بگیرید و روزانه خودتون بک اپ گیری کنید میخوای کیفیت کارت بره بالا سرور اختصاصی بگیر یه هارد ااضافی هم رو سرور بگیر به عنوان بک اپ فقط بهت پیشنهاد میکنم دنبال ارزونی نباش . دیتا سنتر درجه 3 زیاد هست گول سخت افزار بالا و رم و پورت های کاذب بالا رو نخور پورت 100 اختصاصی براتون کافی هست و یه سرور متوسط هم برای شروع کار جوابتون رو میده . بر اساس تجربه میگم netelligent iweb eukhost گزینه های خوبی هستند برای شما زیاد نمیشه به دیتا سنتر های امریکایی اعتماد کرد بالاخره امریکایی هستند و تابع قوانین خودشون دوست هم ندارند برای چند تا مشتری ایرانی دولت چند صد هزار دلار جریمشون کنه یا اینکه از امکانات دولتی محروم بشن .

iweb eukhost تو ایران نمایندگی داره؟

personne
July 5th, 2010, 08:07
سلام دوستان من از این شرکت vps گرفتم هم قیمتاش خوبه هم پشتیبانی به شما هم پیشنهاد می کنم از اینجا بگیرید
www.iraniit.com (http://www.iraniit.com)

alirezaer
July 5th, 2010, 09:10
دیتا سنتر دیگه ای جز Caro و NETELLIGENT هست که در ایران نمایندگی داشته باشه؟

iacbook
July 5th, 2010, 09:18
سلام دوستان من از این شرکت vps گرفتم هم قیمتاش خوبه هم پشتیبانی به شما هم پیشنهاد می کنم از اینجا بگیرید
www.iraniit.com (http://www.iraniit.com)

این سایت مشخصه که چند روزه افتتاح شده ! شما چطوری کیفیتش رو فهمیدین!!! بابا این زیر نویسها رو تورو خدا این کاربرای یکی دو پستی نمیدادن چی میشد؟؟؟

amiri113
July 5th, 2010, 09:34
من هم ديتا سنتر netelligent و شرکت افراوب رو برای شما توصيه ميکنم!

LoveLife
July 5th, 2010, 11:41
دیتا سنتر دیگه ای جز Caro و NETELLIGENT هست که در ایران نمایندگی داشته باشه؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم نه . خرید از نمایندگی یعنی خرید مستقیم از خود دیتا سنتر و حسن هاش اینه که پرداخت ریالی دارید ساپورت فارسی و مشکل تحریم هم ندارید.

P-CO
July 5th, 2010, 12:02
سلام، ما میتونیم سرور اختصاصی برای شما داخل پنل شخصی خودتون خریداری نماییم با یکسری از امکانات بیشتر از دیتاسنتر.

برای ماه اول هم میتونین با 50% تخفیف پرداخت کنید.

موفق باشید.

alirezaer
July 5th, 2010, 17:10
در مورد بک آپ به نظر شما کدوم بهتر هست؟

taghikhani
July 5th, 2010, 17:37
پیشنهاد من برای شروع کار ریسلریه. منتها سی پنل بگیر که بعدا برای انتقال مشکلی برات پیش نیاد.
اگر سرور مجازی بگیری اول کار به مشکل فنی بر میخوری و مجبور میشی برای مدیریت هزینه پرداخت کنی.
اگر دوست داشتی امضای من رو هم ببین.

parsaserver
July 5th, 2010, 19:45
من هم رسیلری رو به شما پیشنهاد می کنم . چون سرور اختصاصی و مجازی برای شما هزینه بر هستند .

alirezaer
July 6th, 2010, 07:14
دوستان منظور از منیج سرور یعنی چی؟
بطور خلاصه می دونم،اما دقیق نمی دونم.
چون یک سری از نماینده ها میگند منیج به عهده خود شماست.
می خوام بدونم دقیقا یعنی چی؟

taghikhani
July 6th, 2010, 09:47
دوستان منظور از منیج سرور یعنی چی؟
بطور خلاصه می دونم،اما دقیق نمی دونم.
چون یک سری از نماینده ها میگند منیج به عهده خود شماست.
می خوام بدونم دقیقا یعنی چی؟

منیج سرور یعنی نصب و بروزرسانی نرم افزارها و کنترل پنل، تنظیمات امنیتی سرور، رفع مشکلات احتمالی کاربران و...
در صورتی که شما ریسلر باشید طبیعتا این کارها برعهده مدیر سرور شرکتی است که ریسلر آنها هستید ولی اگر سرور مجازی یا اختصاصی داشته باشید این موارد برعهده خود شماست و یا برای انجام آنها باید هزینه پرداخت کنید.
(این کارها خیلی هم آسون نیستند، نیاز به تجربه دارند)

agent47
September 29th, 2010, 14:51
سلام.
پیشنهاد من هم vps هست .
با شرکت های ایرانی کار کن. چون حداقل اگر به مشکلی بر بخوری واسه رفع اون مشکل زیاد اذیت نمی شی.
اگر بخوای تو ایران کار کنی با دیتا سنتر هایی که تو ایران هستن کار کنی بهتره.
چون معمولا تلفنی همونجا کارتو راه می اندازن. من خودم با ایرانی ها بیشتر کار می کنم.
برای موفقیت هم فقط پشتیبانی خوب.