PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ارسال ایمیل

x0r
September 30th, 2014, 13:59
سلام به همه دوستان عزیز
من یه whmcs دارم که باهاش فاکتور مربوط به مشتریانمو مدیریت می کنم.
اخیرا طی تماس هایی که مشتریام داشتن متوجه شدم تو یه بازه زمانی خاصی ایمیل مربوط به فاکتور های ایجاد شده و ایمیل مربوط به تاخیر فاکتور هم ارسال نشده.
چطوری می تونم دلیل مشکل رو بفهمم و این که برای برای مشتریانی که فاکتور صادر شده دارند و ایمیل براشون ارسال نشده ایمیل بفرستم؟

لازم به ذکره که ایمیل مربوط به تیکت ها و سفارشات جدید و... میاد و فقط تو قسمت بالا اختلال به وجود اومده بوده.

ra3ou1
September 30th, 2014, 14:04
احتمالا قالب رو عوض نکردین؟

قالب مدیریت منظورمه؟

یا فارسی ساز نصب نکردین؟

mhiizadi
September 30th, 2014, 14:20
اخیرا طی تماس هایی که مشتریام داشتن متوجه شدم تو یه بازه زمانی خاصی ایمیل مربوط به فاکتور های ایجاد شده و ایمیل مربوط به تاخیر فاکتور هم ارسال نشده.

از automotion setting هست احتمالا.
اگر نبود کرن جاب ببیند ران میشه یا نه ؟
activity log رو اینجا بزارید یا اطلاعات بیشتری ارائه کنید

x0r
October 1st, 2014, 17:58
احتمالا قالب رو عوض نکردین؟

قالب مدیریت منظورمه؟

یا فارسی ساز نصب نکردین؟

نه تغییرات خاصی نداشتیم

- - - Updated - - -

از automotion setting هست احتمالا.
اگر نبود کرن جاب ببیند ران میشه یا نه ؟
activity log رو اینجا بزارید یا اطلاعات بیشتری ارائه کنید
کران جاب ران میشه چون فاکتور ها سر وقت ایجاد میشن ولی ایمیل مربوط به فاکتور ها ارسال نشده
مشکل ظاهرا ثبلا اتفاق افتاده و الان بعد از مسدود شدن سرویس ها متوجه شدیم ، activity log رو از کجا باید کپی کنم ؟ مسیرش ؟

Mr.Te0
October 1st, 2014, 19:30
مشکل ظاهرا ثبلا اتفاق افتاده و الان بعد از مسدود شدن سرویس ها متوجه شدیم ، activity log رو از کجا باید کپی کنم ؟ مسیرش ؟

در قسمت زیر میتونید پیدا کنید.

whmcs admin/systemactivitylog.php

Mr Mehdi
October 1st, 2014, 22:49
سلام به همه دوستان عزیز
من یه whmcs دارم که باهاش فاکتور مربوط به مشتریانمو مدیریت می کنم.
چطوری می تونم دلیل مشکل رو بفهمم و این که برای برای مشتریانی که فاکتور صادر شده دارند و ایمیل براشون ارسال نشده ایمیل بفرستم؟

لازم به ذکره که ایمیل مربوط به تیکت ها و سفارشات جدید و... میاد و فقط تو قسمت بالا اختلال به وجود اومده بوده.

سلام

چک کنید ببینید تابع میل بسته نیست ؟

Persianscript
October 2nd, 2014, 14:00
شاید در سرورتون محدودیت ارسال ایمیل قراردادید ، که باعث عدم ارسال ایمیل میشه...

iNicz.Com
October 2nd, 2014, 14:33
اختملا ورژش php رو اپدیت کردین . محتمل سرورتونم هم پنلش دایرکت ادمین هستش .
به هر حال نیاز هست تا بصورت دستی فایل conrjob رو بصورت دستی در ssh اجرا کنید تا خطایی که منجر میشه این پروسه کامل انجام نشه براتون نمایش داده بشه

x0r
October 7th, 2014, 18:45
سلام
php اپدیت نشده
مشکلی در کران جاب نیست چون دستی چک کردم کامل اجرا میشه فقط یه روز ظاهرا این اتفاق براش افتاده و بقیه روز ها اوکی بوده
تابع ایمیل بسته نیست چون ایمیل ها داره ارسال میشه
کنترل پنل سرور سی پنل هستش
داخل activity log هم چیز خاصی نبود و همه چیز ردیفه
میشه که تو ی تایم خاصی فشار رو سرور بوده باشه و گیر کرده باشه فایل کران ؟

- - - Updated - - -

سلام
امروز این خطا ها رو داخل activity log دیدم کسی میدونه مشکل چیه ؟

Admin Email Notification Sending Failed - The following From address failed: sales@site.com : Called Mail() without being connected (Subject: WHMCS Cron Job Activity)

Email Sending Failed - SMTP Error: Could not connect to SMTP host. (User ID: 0 - Subject:

mhiizadi
October 7th, 2014, 23:44
سلام
php اپدیت نشده
مشکلی در کران جاب نیست چون دستی چک کردم کامل اجرا میشه فقط یه روز ظاهرا این اتفاق براش افتاده و بقیه روز ها اوکی بوده
تابع ایمیل بسته نیست چون ایمیل ها داره ارسال میشه
کنترل پنل سرور سی پنل هستش
داخل activity log هم چیز خاصی نبود و همه چیز ردیفه
میشه که تو ی تایم خاصی فشار رو سرور بوده باشه و گیر کرده باشه فایل کران ؟

- - - Updated - - -

سلام
امروز این خطا ها رو داخل activity log دیدم کسی میدونه مشکل چیه ؟

Admin Email Notification Sending Failed - The following From address failed: sales@site.com : Called Mail() without being connected (Subject: WHMCS Cron Job Activity)

Email Sending Failed - SMTP Error: Could not connect to SMTP host. (User ID: 0 - Subject:

مشکل از سمت smtp سرور است.
پیشنهاد میکنم مقدار smtp_block رو عوض کنید یا ای پی رو در فایل وال خوده سی پنل باز کنید یک بار.

x0r
October 7th, 2014, 23:54
مشکل رو پیدا کردم
رنج آی پی تو cphulk بن بود که شامل آی پی سرور خودمم میشد
ممنون از راهنمایی ها