PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی adsl مخابرات استان اصفهان

Amir.Mansoury
July 4th, 2010, 19:14
سلام دوستان. همانطور که میدانید سرویس ADSL مخابرات اصفهان راه اندازی گردید.
سرویس فقط با سرعت 128kb ارائه میشه.برای 3 ماه 12 گیگابایت پهنای باند میده که نسبت به بقیه جاها بهتره.
برای اطلاعات بیشتر برید اینجا:
http://adsl.tce.ir/
http://adsl.tce.ir/Menu.aspx?Id=311&Menu=547f9978-8a0a-4676-9c47-9b56839dc7dd
=============================
دوستان اگر از سرویس های مخابرات استفاده میکنند،لطف کنند بیایند و نظراتشون را بازگو کنند.

مرسی.

Mohsen
July 4th, 2010, 20:37
من یکی از دوستام این سرویس رو داره.
از http://311.ir گرفته
اسما 128 هست اما عملا یک مگ هست!
آی پی اختصاصی هم داره!
مشکلاتش عبارت هست از اینکه پرداخت آنلاین نداره
ظاهرا سیستم چک کردن حجم مصرفی‌ هم درست و حسابی نشون نمیده چی به چیه
اما در کل راضی هست.

tar.gz
July 4th, 2010, 21:12
برای تهران که نامحدود هست چرا اصفهان محدود ارائه میده عجیبه. اون هم فقط با یک پهنای باند!

HematYar
July 4th, 2010, 21:23
فردا میرم دنبالش ببینم چیه جریان . کل استانو میدن یا مراکز خاص داره ؟

asrhosting
July 4th, 2010, 22:06
سلام .
من خود شهر اصفهان نیستم . جرقویه هستیم و اینجا تا سال پیش دیال آپش هم درست نبود ( دیال آپ ساعتی بود ساعتی 1400 تومن بدون کارت اینترنت ) بعدش شرکت آی اس پی اومد . الان من ازشون 128 کیلوبیت دارم سرویس مناسبی هست .

اینترنت اصفهان رو هم بخوام حقیقت رو بگم دوره شاه تمام امکانات اورده شده ولی تو انقلاب تا حالا دسش نزاشتن !!! همون هایی که بوده هست ! ( ببین شاه پدر سوخته چی کار می کرده ! )

saeidj
July 4th, 2010, 23:29
منم از همین adsl دارم استفاده می کنم و حرف mohsen رو به شدت تایید میکنم اسما" 128 ولی عملا 1 مگ. کمترین سرعت دانلودم 128(بین 128 145 اینورا می چرخه) بوده تا حالا 256 هم سرعت دانلود داشتم! من که واقعا راضی بودم. 6 ماهه گرفتم 24gb هم پهنای باند دارم

MelatHOST
July 4th, 2010, 23:34
منم از همین adsl دارم استفاده می کنم و حرف mohsen رو به شدت تایید میکنم اسما" 128 ولی عملا 1 مگ. کمترین سرعت دانلودم 128(بین 128 145 اینورا می چرخه) بوده تا حالا 256 هم سرعت دانلود داشتم! من که واقعا راضی بودم. 6 ماهه گرفتم 24gb هم پهنای باند دارم

سلام
سرعت دانلود که سراسری زیاد شده
داخل رشت هم تمام isp ها چند ماه هستش که سرعت دانلودشون تو کمترین حالت 150 کیلوبایت هست

saeidj
July 4th, 2010, 23:42
تو شه رما که 128 سرعتش دانلود به زور به 16 میرشه

Mohsen
July 4th, 2010, 23:54

آف تاپیک (با پوزش از صاحب تاپیک):
شما تو اصفهان از این خط استفاده می‌کنید یا تو شاهین شهر؟
من تو شاهین شهر از پارت پیام دارم، اصلا هم راضی نیستم، اما سرویس جایگزین مناسبی پیدا نکردم، پژواک پلن‌هاش خوب نبود، پلن های نداگستر هم که میده بعد از 128 سر راست میره 1 مگ! کلا یا اینقدر گرون هستند که نمیشه گرفت یا این قدر بد که به درد نمی‌خوره.

saeidj
July 5th, 2010, 00:12
من تو شاهین شهر از پارت پیام دارم، اصلا هم راضی نیستم، اما سرویس جایگزین مناسبی پیدا نکردم، پژواک پلن‌هاش خوب نبود، پلن های نداگستر هم که میده بعد از 128 سر راست میره 1 مگ! کلا یا اینقدر گرون هستند که نمیشه گرفت یا این قدر بد که به درد نمی‌خوره.

شاهین شهر.
پارت پیام که به درد نمیخوره جدیدا همه ناراضی اند. این سرویس مخابرات رو من از پژواک گرفتم یعنی مسئولش تو شاهین شهر پژواکه و کلا فکر می کنم تو پلن های معمولی هم پژواک بهتره!. یه سر به پژواک بزن ببین این dsl مخابرات رو روی خط های شما می کشن یا نه اگه می کشن از دستش نده(چون ما خط های 520 بودیم که قبلا روش adsl نمی کشیدن)

Amir.Mansoury
July 5th, 2010, 00:29

میتونی از شاتل استفاده کنی.

===============
یکی از دوستان این را برای من نوشته:

سلام دوست خوبم:
البته باید بگم من خودم از adsl مخابرات استفاده نمیکنم از شبکه پارس آنلاین و پهنای باند 256 استفاده میکنم ولی توی شرکت از مخابرات سرویس گرفتیم. از لحاظ سرعت و پهنای باند بد نیست ولی در حد خطوط شرکتی نیست . برای راه اندازیشم که پدر ما را در آوردن تا درستش کردن . یکبار هم تقریبا یکماه قطع شد و گفتن پورت هاشون مشکل دارن و هزینه اون یکماه را هم نه تمدید کردن نه پس دادن. تا مشکل مملکتی هم پیدا میشه راحت قطعش میکنن و سرعتشو تا حد دایال آپ پایین میارن و مهمتر از همه سرویس پشتیبانی درست و حسابی هم نداره و شارژش هم فقط باید اصل فیشو ببرین مخابرات تا حل بشه.
در کل سرویس فایده داری نیست و پیشنهاد نمیشه......

saeidj
July 5th, 2010, 00:52
میتونی از شاتل استفاده کنی.

===============
یکی از دوستان این را برای من نوشته:

سلام دوست خوبم:
البته باید بگم من خودم از adsl مخابرات استفاده نمیکنم از شبکه پارس آنلاین و پهنای باند 256 استفاده میکنم ولی توی شرکت از مخابرات سرویس گرفتیم. از لحاظ سرعت و پهنای باند بد نیست ولی در حد خطوط شرکتی نیست . برای راه اندازیشم که پدر ما را در آوردن تا درستش کردن . یکبار هم تقریبا یکماه قطع شد و گفتن پورت هاشون مشکل دارن و هزینه اون یکماه را هم نه تمدید کردن نه پس دادن. تا مشکل مملکتی هم پیدا میشه راحت قطعش میکنن و سرعتشو تا حد دایال آپ پایین میارن و مهمتر از همه سرویس پشتیبانی درست و حسابی هم نداره و شارژش هم فقط باید اصل فیشو ببرین مخابرات تا حل بشه.
در کل سرویس فایده داری نیست و پیشنهاد نمیشه......
اون ماله اولش بود که تازه داشتن راه می انداختن و به مشکل بر خورده بودنبخاطره فیبره نوری بعدش ما از این مشکلات نداشتیم و یه isp خصوصی به نام شرکت پژواک مسئولش هست(در شاهین شهر) که پشتیبانی خیلی خوبی هم داره و پنل کاربری هم داریم که اطالاعات دقیق استفاده از اینترنت رو میده. سرعت اینترنت های غیر مخابراتی هم وقتی مشکل مملکتی پیش میاد تا حد دایال اپ پایین میارن

ahmadshop
September 16th, 2010, 01:52
دوستان من امروز سرويس اي دي اس ال از مخابرات شاهين شهر گرفتم.
سرعتش بد نيست
ولي نميدونم از كجا حساب كاربري رو چك كنم كه چقدر مصرف و باقيمانده دارم(اگه لينكشو داريد بديد)
و نميدونم چرا بايد حتما از برايد يعني يوزر و پسورد استفاده كنم كه اينترنت وصل بشه
قبلا اهواز بودم و نيازي به ايجاد كانكشن نداشتم و راحت كانكت ميشد
ولي تو شاهين شهر هر كاري كردم نشد و مجبور شدم كه يك كانكشن بسازم
لطفا اگه ميدونيد توضيح بديد
با تشكر

mehrdad321
July 19th, 2011, 22:29
سلام.چجوری میشه اعتبارو چک کرد؟من توی اکانتم که میرم چیزی سر در نمی یارم.یه عالمه نمودار و صفحه داره که من اصلا نمیفهمم.کدوم یکی اعتبار باقی مونده رو نشون میده؟ممنون میشم اگه جواب بدین.

javad48
July 19th, 2011, 23:19
من از شهر خودمون (توی استان گلستان) adsl 512/kb گرفتم از مخابرات ماهی 22 تومن نامحدود.البته قبلا سه ماه 256 نامحدود داشتم که توی 3 ماه 50 گیگ دانلود کردم.
سرعت دانلود هم با 512 60 تا 70 متغیر هست

Zhobin
July 20th, 2011, 09:49
اون کانکشن رو شما توی خود مودم ایجاد کرده بودید ! یا کرده بودند واستون. برای همین بودکه یوزر پسوورد نمی خواست .
الانم همونه فقط توی سیستمتون کانکشن رو ایجاد کردید !

ضمنا. مخابرات کلا سرویسش رو از یک جا داره میگیره انگاری و کیفیتش هم خیلی خوب هست تا الان. ولی قیمت ها منصفانه نیست

parsibox
July 20th, 2011, 14:49
دوستانی که اطلاع ندارد بدونند
IBSng | ورود به سیستم (http://217.219.5.24/IBSng/user/)
اینجا میتونی چک کنی و مصرفت را ببینی
بلافاصله بعد از اینکه اکسپایر میشی هم میای اینجا و میتونی آنلاین از بانک ملت پرداخت کنی
==
در مورد سرعت من که راضی نیستم
یعنی خیلی قطعی داره و خیلی وقت ها هم سرعتش از اینترنت معمولی هم کمتر هست ولی در بعضی مواقع هم سرعت دانلودش بسیار بالا میره
ولی من برای کارهای عادی ازش راضی نیستم
مخصوصا به خاطر تلفن پشتیبانیشون که همیشه اشغال هست یا روی پیغام گیر هست و فقط هم در روزها و ساعت های اداری هستند

AriyaDownload
July 21st, 2011, 22:59
برای تهران که نامحدود هست چرا اصفهان محدود ارائه میده عجیبه. اون هم فقط با یک پهنای باند!

چون می دونن اصفهانیه زیاد صرفه جویی می کنن
همون 12 گیگ رو هم استفاده نمی کنن یه جورایی براشون حکم نامحدود رو داره :-p:71::d

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

حالا بدون شوخی
من از مخابرات مشهد دارم
سرعتش خوبه
پشتیبانیش هم همینطور
یه بار ساعت 2:30 شب زنگ زدم پشتیبانی، جواب دادن :d
قطعی هم نداره مگه اینکه اوضاع کشور یکم خط خطی بشه یا یه مناسبتی بشه که اون موقع اگه زنگ بزنی پشتیبانی می گن مشکل از تهران هست :d:78:

javad48
July 21st, 2011, 23:17
بچه ها کسی میدونه که میشه برای پایگاه (هشتم شکاری) اصفهان adsl یا وایرلس گرفت یانه؟

PENOIL
July 22nd, 2011, 02:27
[QUOTE=Amir.Mansoury;122209]میتونی از شاتل استفاده کنی.......[/COLOR][/B][/QUOTE

منم شاتل رو تایید میکنم واقعا سرویس های خوبی میده

amirizadi
July 22nd, 2011, 10:16
بچه ها کسی میدونه که میشه برای پایگاه (هشتم شکاری) اصفهان adsl یا وایرلس گرفت یانه؟

پیش شماره تلفن؟

msn4062
November 2nd, 2011, 19:37
چرا؟
به دلایل زیر (مربوط به ADSL مخابرات)
1) به انحصار کشیدن سرویس دهی ADSL در بسیاری از مناطق کشور
2) عدم توانایی در ارایه سرویس به مشترکان جدید در حالی که اجازه سرویس دهی به شرکت های دیگر را هم نمی دهد !
3) راه اندازی سایتی پرمشکل (http://217.219.5.9/scpluto (http://217.219.5.9/scpluto/)) با صرف 250 میلیون تومان (از کیسه بیت المال)
4) قطعی های مکرر سرویس
5) افت شدید سرعت در بسیاری از مواقع
6) حذف اینترنت شبانه رایگان برخلاف نظرسنجی که در سایت خودشان (سامانه سرویس دهی به مشترکین (http://www.adsl.tce.ir)) انجام داده بودند ، که بیش ار 65 درصد به باقی ماندن آن رای داده بودند.

همه این ها به کنار و محاسبه دوبل و سوبل آپلود و دانلود که در عکس های زیر به وضوح مشخص هستند تنها یک نمونه از محاسبات اشتباهی هستند که ما با آنها برخورد داشته ایم.
اگر شما هم مقادیر ستون های بارگیری و بارگزاری را جمع بزنید متوجه خواهید شد که سطرهای تکراری در جمع کل حساب شده اند.

ناگفته نماند که طی تماس های مکرری که با بخش به اصطلاح پشتیبانی مخابرات داشتیم جوابی که از 3 اپراتور عزیز دریافت کردیم این بود که بدون اینکه از این مطلب تعجب کنند و حتی یک نگاهی به پنل بیاندازند می گفتند که کاری از دستشان بر نمی آید و فقط می توانند شارژ کنند !!!

مخابرات با قطع سرویس ADSL مشترکین برخی از مناطق که از شرکت های دیگری همچون صبانت اشتراک داشتند، آن ها را مجبور به استفاده از سرویس افتضاح خود نموده است !

شکایت هایی هم به صورت کتبی به بازرسی مخابرات ارائه شده است، ولی همانطور که انتظار می رفت به خاطر اینکه بازرسی مخابرات (طبقه گفته یکی از مسئولین فنی مخابرات) 5% از کل سهام مخابرات را در اختیار دارد، و به دلایلی دیگر شکایت های ما بی نتیجه ماند. مثل این است که داور یک مسابقه فوتبال از برد یک تیم نفع ببرد !

لینک تصاویر پنل بهترین مرجع تخصصی نیازمندی های ایران | agahiPardaz.com***ی های مخابرات ! (http://www.agahipardaz.com/0/adsl.html)

حال خودتان قضاوت کنید.

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

به جای ADSL مخابرات از صبانت سرویس بگیرید

چرا؟
به دلایل زیر (مربوط به ADSL مخابرات)
1) به انحصار کشیدن سرویس دهی ADSL در بسیاری از مناطق کشور
2) عدم توانایی در ارایه سرویس به مشترکان جدید در حالی که اجازه سرویس دهی به شرکت های دیگر را هم نمی دهد !
3) راه اندازی سایتی پرمشکل (http://217.219.5.9/scpluto (http://217.219.5.9/scpluto/)) با صرف 250 میلیون تومان (از کیسه بیت المال)
4) قطعی های مکرر سرویس
5) افت شدید سرعت در بسیاری از مواقع
6) حذف اینترنت شبانه رایگان برخلاف نظرسنجی که در سایت خودشان (سامانه سرویس دهی به مشترکین (http://www.adsl.tce.ir)) انجام داده بودند ، که بیش ار 65 درصد به باقی ماندن آن رای داده بودند.

همه این ها به کنار و محاسبه دوبل و سوبل آپلود و دانلود که در عکس های زیر به وضوح مشخص هستند تنها یک نمونه از محاسبات اشتباهی هستند که ما با آنها برخورد داشته ایم.
اگر شما هم مقادیر ستون های بارگیری و بارگزاری را جمع بزنید متوجه خواهید شد که سطرهای تکراری در جمع کل حساب شده اند.

ناگفته نماند که طی تماس های مکرری که با بخش به اصطلاح پشتیبانی مخابرات داشتیم جوابی که از 3 اپراتور عزیز دریافت کردیم این بود که بدون اینکه از این مطلب تعجب کنند و حتی یک نگاهی به پنل بیاندازند می گفتند که کاری از دستشان بر نمی آید و فقط می توانند شارژ کنند !!!

مخابرات با قطع سرویس ADSL مشترکین برخی از مناطق که از شرکت های دیگری همچون صبانت اشتراک داشتند، آن ها را مجبور به استفاده از سرویس افتضاح خود نموده است !

شکایت هایی هم به صورت کتبی به بازرسی مخابرات ارائه شده است، ولی همانطور که انتظار می رفت به خاطر اینکه بازرسی مخابرات (طبقه گفته یکی از مسئولین فنی مخابرات) 5% از کل سهام مخابرات را در اختیار دارد، و به دلایلی دیگر شکایت های ما بی نتیجه ماند. مثل این است که داور یک مسابقه فوتبال از برد یک تیم نفع ببرد !

لینک تصاویر پنل بهترین مرجع تخصصی نیازمندی های ایران | agahiPardaz.com***ی های مخابرات ! (http://www.agahipardaz.com/0/adsl.html)

حال خودتان قضاوت کنید.

mastermind2008
February 16th, 2012, 22:07
آقا این دوستانی که میگن شاتل ، شاتل . من الان سه ساله که دارم از سرویس هاس شاتل استفاده می کنم . اوایل واقعا خوب بود حتی تا مهرماه سال 1390 هم می شد گفت یه سر و گردن از بقیه ی شرکت های ارائه دهنده اینترنت بالاتر بود ولی نمی دونم یک دفعه چی شد که برداشت یه سری از سرویس هاش رو منحل کرد و قسمت پاسخگویی و پشتیبانی اش هم یک دفعه به شدت افت کرد .
مثلا قبلا من سرویس 1024 شش ماهه ازشون خردیده بودم روزانه سرعتم 230 تا 260 بود و شبانه هم تقریبا نزدیک 120 تا 130 بود . بعدش یهو اواسط سرویس دیدم که شبا دیگه نمی تونم دانلود کنم و سرعتم در طول ساعت های 1 تا 8 صبح به کمتر از 5 کیلوبیت میرسه . زنگ زدم که ببینم مشکل چی هست که بعد از ده بار تماس با دفتر اصفهان و صد بار شنیدین آهنگ انتظار نتونستم آخر دست با پشتیبان فنی صحبت کنم رفتم توی سایت و از طریق پشتیبان آنلاین مشکل رو مطرح کردم متن زیر متن مکالمه است :
پشتیبان : چون شما چند شب پشت سر هم دانلود داشتی مشمول قانون Fair User Policy شدی .
من : خوب این حالا یعنی چی ؟
پشتیبان :یعنی این که تا یه مدت ( که معلومم نیست چقدره ؟! ) سرعت شما محدود میشه تا حق بقیه ی کاربرا محفوظ باشه .
من : مگه شما توی قراردادتون ننوشتید که در سرعت های شبانه هیچ محدودیتی اعمال نمی شه و کاربرا این سرعت رو به صورت اشتراکی استفاده می کنن ؟ ( و حتی موقع سفارش سرویس به من گفته شد که سرعت شبانه نصف سرعتیه که برای روزانه سفارش می دم. )
پشتیبان : چرا، الانم همینطوره فقط ما شما رو به خاطر مصرف زیادتون انداختیم توی گروه کاربران پر مصرف ( گروه کاربرا به اون 9 نفر دیگه ای می گن که اینترنتشون با شما شیره . طبق قانون مخابرات شرکت ها می تونند وقتی به یک کاربر سرعت های بیشتر از 128 کیلوبیت میدن این سرعت رو بین یک گروه کاربری 10 نفره تقسیم کنند . که بهش می گن ضریب اشتراک ) و تا وقتی مصرفتون پایین نیاد همونجا می مونید .
من: آخه بابا ما که گاگول نیستیم ، این چه گروه کاربران پر مصرفیه که درست سر ساعت 1 شب شروع می کنن به دانلود و 8 صبح دانلودشون تموم می شه (دقیقا سر ساعت 1 شب سرعت من از 2 مگابیت می شد 5 کیلوبیت ) و تازه اگرم باشه پس سرعت 2 مگابیت باید بین 10 نفر شیر بشه که اونوقتم سهم من می شه 200 کیلوبیت ولی من الان با سرعت 5 کیلوبیت در ساعات 1 تا 8 وصل می شم و حتی نمی تونم ایمیلم رو باز کنم .
پشتیبان : به هر حال ما این کار رو برای حفظ حقوق مشتری هامون باید انجام بدیم ! و شما هم اگه دانلود شبانه نداشته باشید تا چند وقت دیگه به همون گروه قبلی بر می گردید .

منم که حالم گرفته شده رفتم کلی گشتم توی سایتشون تا تونستم این قانونه رو پیدا کنم ، می تونید از اینجا (http://www.shatel.ir/services/adsl/fairusepolicy/)متن قانون رو بخونید . بعد که خوندمش می بینم اولا که بزرگترین مشکل این قانون اینه که معلوم نیست به چی میگه مصرف زیاد ! یعنی آقا ما هر چی دلمون خواست می تونیم به شما تحمیل کنیم . حالا بعضی وقتا 1 گیگ ، بعضی وقتا 10 گیگ . هر چی دلمون خواست! و مشکل بزرگ دومش هم اینه که اصلا این قانون مال سرویس های ART شرکت شاتله نه سرویس های اقتصادی یا همون ECO . رفتم قراردادم رو آوردم هرچی می گردم می بینم همچیم چیزی توش نیست . زنگ زدم به پشتیبانی تهران قضیه رو گه گفتم می گه بعله به تازگی این قانون برای همه ی سرویس های شرکت اعمال می شه !
آخه بی شرفا اولا که وقتی یه قانونی بعد از یک قرار داد تصویب می شه شما طبق قانون اساسی کشور حق ندارید اون رو روی قرار دادهای قبلی تون اعمال کنید و ثانیا باید توی سایتتون اعلام کنید . آقا یه وقت یه نفر اصلا به خاطر شبانه میاد از شما سرویس می خره ( که البته هنوزم که هنوزه این رو در سایتشون اعلام نکردن ) وگر نه که مریض نیست سرویس های تقریبا دو برابر قیمت شما رو بخره . مثلا الان نوین نت داره سرویس های 128 کیلوبیتش رو ( که تا 2 مگابیت سرعتشون بازه ) برای شش ماه با 21 گیگ حجم میده 41 تومن اونوقت شاتل همین سرویس رو با 10 گیگ حجم می ده 52 تومن ! بعدم هی میاد همون حجم خودمون رو با منت و پروموشن و کوفت و زهر مار دوباره می فروشه به خودمون . یعنی اگه شما یه سرویس معادل نوین نت بخواین از شاتل بگیرین باید نزدیک 100 تومن پول بدید . ( 10 گیگ به قیمت هر گیگ 5100 تومن اضافه باید بخرید ! ) تازه هر وقت مدت دوره اتون هم تموم می شه ( مثلا اگه شش ماهه خریده باشید هر وقت شش ماهتون تموم شد ) هرچقدر از حجمتون که مصرف نکره باشین می پَره در صورتی که توی شرکت های دیگه مثل پارس آنلاین و نوین نت در صورتی که به موقع هزینه ی شارژ رو بدین حجم باقی مونده تون منتقل می شه به دوره بعد .
توی این قضایای مملکتی هم که مام مثل همه . قشنگ از روز اول تا روز آخرش همه چیزمون قطعه ! زنگم که می زنی طرف فقط دلداریت میده .
خلاصه که من کفری شدم اساسی . آقا من نمی دونم کدوم سرویس خوبه ولی خدا وکیلی این شاتله اساسی مردمو سرکیسه کرده حالا حالاهام پایین بیا نیست .
من دیروز مخابرات سفارش دادم و امروزم سعی کردم که سرویس شاتلم رو لغو کنم که طبق روال معمول مسئول واحد فروششون رفته بودن خونه ! و گفتن شنبه با هاشون تماس بگیرم . ولی من یکی که دیگه کلاهمم بیوفته طرف شاتل برش نمی دارم . و امیدوارم به زودی چوب این کلاه بردای هاشون رو بخورن . شمام اگه رفتین طرف شاتل مواظب باشین که اینا تازگی یه قرارداد جدیدم تنظیم کردن که از قرارداد ترکمن چای ننگین تره ! برداشتن یه برگه A5 به قرار داد قبل اضافه کردن که آی ملت از این تاریخ به بعد شاتل می تونه هر تغییری رو در سرویس هاش بدون هماهنگی با مشتری اعمال کنه و اصلا هم سرعت سرویس رو ضمانت نمی کنه علی الخصوص شبانه اش رو و البته جالب تر از همه هنوزم چیزی از اون قانون Fair user policy نگفته !
هرچند شرکت های دیگه ام کیفیتشون بدتر از شاتل نباشه بهتر نیست ولی حداقل دل آدم نمی سوزه که دو سه برابر پول تو پاچش کردن . ( من خودم چون الان می خوام برای کنکور ارشد بخونم و بعدشم باید برم سربازی ، مخابرات گرفتم ، چون مصرفم زیاد نیست و مخابرات هم خوبیش اینه که اول مصرف می کنی و بعد پولشو میدی یعنی در واقع چیزی به تو تحمیل نمی شه و هزینه ی نصب هم نداره . ولی اگه بعدا بخوام اینترنت بگیرم شنیدم که سرعت های شبانه ی پارس آنلاین و نوین نت توی محله ی ما خوبه . احتمالا یکی از اونا می گیرم . البته تا ببینیم چی تا اون موقع میاد . )

آخی سبک شدم ! ترکیدم از بس هر چی بهمون ظلم کردن هیچی نگفتیم !

در ضمن یه نکته ی فوق العاده مهم برای خرید سرویس های ADSL :
سرعت سرویس های ADSL بستگی شدیدی به محله ای داره که می خواین استفاده کنید . چون طبق همون قانون ضریب اشتراک بود که گفتم ، سرعت اینترنت توی مرکز مخابراتی هر محله بین کاربرا تقسیم میشه . مثلا الان پارس آنلاین تازه اومده توی محله ی ما و سر جمع فکر نمی کنم 100 تا کاربر داشته باشه . همسایه ما که از پارس آنلاین یه 128 گرفته سرعت روزانه اش 250 است و شبانه اش 130 تا 140 ولی توی همین محله صبانت و شاتل پورت خالی ندارن و سرعت شبانه ی صبانت 5 کیلوبیته !
پس قبل از خرید حتما حتما حتما از کسانی که دور و اطراف شما ADSL دارن تحقیق کنید .

kianesfahan
February 16th, 2012, 23:41
درود

دوستان چه طوری میشه فهمید کدام مراکز پشتیبانی میشه ؟

یادم یه بار فتم نمایشگاه شرکت مخابرات اومده بود . اونجا یه خانمی شماره را میزد تو یه سایت و میگفت که منطقه پشتیبانی میکنه یا نه . شما ادرس اون سایت را ندارید ؟

hamidjooni
February 17th, 2012, 00:08
سلام .
من خود شهر اصفهان نیستم . جرقویه هستیم و اینجا تا سال پیش دیال آپش هم درست نبود ( دیال آپ ساعتی بود ساعتی 1400 تومن بدون کارت اینترنت ) بعدش شرکت آی اس پی اومد . الان من ازشون 128 کیلوبیت دارم سرویس مناسبی هست .

اینترنت اصفهان رو هم بخوام حقیقت رو بگم دوره شاه تمام امکانات اورده شده ولی تو انقلاب تا حالا دسش نزاشتن !!! همون هایی که بوده هست ! ( ببین شاه پدر سوخته چی کار می کرده ! )

دوره شاه اینترنت کجا بود آخه؟ دیال آپ چی بود؟ چه برسه به adsl....
یه چیز بگو لا اقل جور در بیاد

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

درود

یادم یه بار فتم نمایشگاه شرکت مخابرات اومده بود . اونجا یه خانمی شماره را میزد تو یه سایت و میگفت که منطقه پشتیبانی میکنه یا نه . شما ادرس اون سایت را ندارید ؟

-مخابرات اصفهان. (http://www.tce.ir)

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

درود

��-�مخابرات اصفهان. (http://www.tce.ir)

ilmavps
March 6th, 2012, 01:30
دوستان من با سرویس مخابرات ، شاتل ، ندا گستر و صبانت کار کردم خدمات دهی و سرویس هیچ کدوم مثله شاتل نمیشه

مخابرات هم اوایل عالی بود ولی وقتی سرویس 2030 اضافه کرد یه جورایی به مشتریای قدیمیش بد کرد سرعت خیلی مواقع کم میشه

جالب تر از همه پشت خط ماندن برای گرفتن پشتیبانی هست که بعضی مواقع تا 30 دقیقه هم طول میکشه:دی اینکه میگه شما نفر ... هستید حداقل مدت انتظار فلان دقیقه است واقعا اعصاب خورد کنه

microcosm
April 23rd, 2012, 10:37
من هم تازگیا دارم از اینترنت مخابرات استفاده میکنم، میشه گفت نقاط قوت خوبی داره ولی بعضی جا ها هم خیلی ضعیف عمل میکنه !!
گاهی سرعتش خوبه گاهی هم تا چند روز قطع هستش با این حال به خیلی ها بیش از توانشون دارند سرویس میدند و خود این کار باعث کم شدن سرعت هم میشه و از طرف دیگه شرکت ها خصوصی نمیتونند بیاند تویه بعضی از مراکز مخابراتی تا سرویس ارایه بدند
من امروز با پشتیبانی تماس گرفتم 30 ثانیه منتظر موندم ولی همیشه این جور نیست!
ولی خوبیش اینه که دیگه مثله قدیما سرعت 128 تا 512 یا بیشتر دیگه نیست همشون یه جوره و پهنای باندشون تا 2 مگ هستش!!
و برای تمدید و شارژ آنلاین حساب و مشاهده گزارش های پهنای باند و اتصالاتتون میتونید برید به این سایت http://217.219.5.9/scpluto/
"این تجربه ی تا حالای من با کار کردن با سرویس adsl اصفهان"
b-)

microcosm
April 27th, 2012, 12:49
اینم یه گزارش از سرعت اینترنتم===>
از دو سرور در تهران و دیکی در کرج و بررسی پینگ در باکو و قطر
http://www.speedtest.net/result/1918294961.png (http://www.speedtest.net)
http://www.speedtest.net/result/1918316705.png (http://www.speedtest.net)
http://www.speedtest.net/result/1918318177.png (http://www.speedtest.net)

http://www.pingtest.net/result/61732149.png (http://www.pingtest.net)

http://www.pingtest.net/result/61732236.png (http://www.pingtest.net)

hamidjsh
May 28th, 2012, 17:52
df