PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای راه اندازی سیستم وبلاگ دهی

firstline
September 29th, 2014, 22:15
با سلام
در نظر دارم یک سیستم وبلاگ دهی راه اندازی کنم (مثلا بلاگفا) ، چند تا نکته:
1- برای شروع به سرور مجازی با چه امکاناتی نیاز است؟ (با یه سیستم کوچک شروع کنم بعد اگه جواب داد توسعه بدهیم)
2- نرم افزار وبلاگ دهی خوب و بی دردسر و خوب چی باید باشه؟
3- آیا کنترل پنل خاصی برای vps نیازه؟ (مثلا حتما ccpanel باشه؟)
4- چون بصورت رایگان سرویس میده ، بخاطر اینکه مشکل حقوقی و کیفری پیش نیاد باید چکار کرد؟
5- آیا به دردسرش می ارزه؟
لطفا راهنمایی بفرمایید و هزینه راه اندازی و سرویس مربوطه را اعلام بفرمایید

با تشکر

sht-design
September 29th, 2014, 22:21
با سلام خدمت شما دوست عزيز
براي شروع شما ميتونين از هاست پر بازديد استفاده كنيد و پس از بالا رفتن آمار كاربران و ديگر مسايل بريد روي سرور جداگانه
كنترل پنل هم بستگي به خودتون داره چون كسي جز شما نميتونه وصل بشه به كنترل پنل و ديگر كاربران از پنل سايتتون براي گذاشتن مطلب اقدام ميكنند
براي سيستم وبلاگ دهي شما بايد بديد براتون اختصاصي طراحي كنند و هيچوقت به اين افرادي كه واسطه هستند و ارزون ميفروشند نبايد اعتماد كرد!
براي مشكل حقوقيش نميدونم اما شما بايد وبلاگ ها رو از نظر نوع مطلب گذاري چك كنيد كه خلاف قوانين نباشه
اگر شما روي برنامه پيش بريد ميتونين با گرفتن تبليغ درآمد ميليوني داشته باشيد بعد از مثلا يك سال اما بايد مداوم كار و تبليغ كنيد تا نتيجه بگيريد.
هاست هم اگر خواستيد توي بخش درخواست هاست تاپيك بزنيد همكاران و حتي خود بنده آفر ميديم بهتون :)
براي اسكريپت هم جداگانه تاپيك بزنيد

firstline
September 29th, 2014, 23:01
با سلام
از راهنمایی شما بسیار ممنون هستم.
لطفا در مورد "
سيستم وبلاگ دهي " یک مقداری بیشتر توضیح بدهید و سیستمهای مناسب و مطمئن رو معرفی کنید
با تشکر

sht-design
September 29th, 2014, 23:11
با سلام
از راهنمایی شما بسیار ممنون هستم.
لطفا در مورد "
سيستم وبلاگ دهي
" یک مقداری بیشتر توضیح بدهید و سیستمهای مناسب و مطمئن رو معرفی کنید
با تشکر
خواهش ميكنم ، بتونم و كمكي از دستم بر بياد از راهنمايي دريغ نميكنم
براي سيستم وبلاگ دهي بعضي از سايت ها خودشون طراحي رو بر عهده گرفتن و براي بعضي هم دادن براشون طراحي اختصاصي شده
مثلا سيستم وبلاگ دهي مربوط به بلاگفا رو فكر كنم پارس20 طراحي كرده بود
براي گرفتن قيمت هم ميتونين با مديران سايت هاي وبلاگ دهي در تماس باشيد اما تا جايي كه من در جريان هستم يه اسكريپت بدون عيب و نقص با پشتيباني كامل رو كمتر از 5 ميليون نميتونين گير بيارين

firstline
September 29th, 2014, 23:24
با سلام
لطفا یک سیستم وبلاگ دهی کم دردسر با هزینه کم ، و امکانات زیاد معرفی کنید.
با تشکر

HPxf
September 29th, 2014, 23:26
اول باید اسکریپت تهیه کنین یا باید بنویسید یا بدید کسی براتون بنویسد یا بخرید یا از رایگانش استفاده نمایید
بصرفه است بخرید ولی خودتون بنوییسید یا بدید کسی بنویسه امنیتش فوق العاده بالامی رود
در مورد سرور با رم 1 هارد 50 کفایت میکند
بسته به نوع اسکریپت شما پنل انتخاب می شود که لینوکس باشد یا ویندوز
سیپنل یا پنل رایگان داریرکت ادمین هم کار شما راه می اندازد
باید ویلد کارد فعال نمایید برای ایجاد سابدامنه برای اینکه کارتون قشنگ باشد و الی می شود بدمون میلد کارت استفاده کرد می شود پوشه پوشه
اندوه تنهایی من (http://www.name.blogfa.com)
www.blogfa.com/name
تفاوت میبینین ؟

mehrabrajabi
September 29th, 2014, 23:38
با سلام
در نظر دارم یک سیستم وبلاگ دهی راه اندازی کنم (مثلا بلاگفا) ، چند تا نکته:
1- برای شروع به سرور مجازی با چه امکاناتی نیاز است؟ (با یه سیستم کوچک شروع کنم بعد اگه جواب داد توسعه بدهیم)
2- نرم افزار وبلاگ دهی خوب و بی دردسر و خوب چی باید باشه؟
3- آیا کنترل پنل خاصی برای vps نیازه؟ (مثلا حتما ccpanel باشه؟)
4- چون بصورت رایگان سرویس میده ، بخاطر اینکه مشکل حقوقی و کیفری پیش نیاد باید چکار کرد؟
5- آیا به دردسرش می ارزه؟
لطفا راهنمایی بفرمایید و هزینه راه اندازی و سرویس مربوطه را اعلام بفرمایید

با تشکر

با سلام
در صورت نیاز با هزینه ای بسیار اندک میتوان سیستم وبلاگدهی برای شما راه اندازی کرد.
جهت درخواست پیام خصوصی بدید

HPxf
September 29th, 2014, 23:42
یک سیستمی قدیما سایت پی سی نتورک گذاشت روی سیستم کار کردم بدک نبود
سیستم مولتی وردپرس هم هست رایگان است ولی نصبش سخت است یک سری تنظیمات دارد قالب هایش هم کم است دست نخورده است ( ریسورس نشده از سایت اصلی میگیرید )

i3erver
September 30th, 2014, 00:13
به نظر من که اصلا به فکر سیستم وبلاگ دهی نرین
چون دیگه شدیدا اشباء شده و تا وقتی سیستمی قویی که نمی خوام اسم ببرم هست
فک نکنم کسی از جای دیگه ای استفاده کنه

firstline
September 30th, 2014, 16:46
up...