PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد هاستینگ

hossein 019940
September 29th, 2014, 21:12
سلام
دوستان
ایجاد هاستینگ خوبه؟یعنی سئو خوب روش انجام بشه و بیاد بالا و تبلیغ کنیم بعد از شش ماه در امدش خوبه؟

email1414
September 29th, 2014, 21:19
سلام.

تبلیغ خوب|پشتیبانی خوب|تیم فنی خوب(حتی 1نفر که واردباشه)

TN Projects
September 29th, 2014, 21:20
با درود و احترام.
بنظر بنده بهتره سرمایه گذاری کنید ابتدا.
یعنی در یک هاستینگ شریک بشید و یا سرمایه گذاری کنید.
در این صورت هم منابع در اختیار خواهید داشت جهت اجرای مقالات آموزشی و آزمایشی خودتون که هم سطح دانش فنیتون بسیار بالاتر خواهد رفت و هم به این صورت تیم هستید و تضمین بسیار بالاتر و همچنین با قدرت بیشتری شروع و ادامه میدین.
اما در مورد سود نمیشه بصورت کاملا تضمینی چیزی رو تضمین کرد در تجارت در کل اما این مورد به فاکتورهای زیادی بستگی داره. و بهتره زیاد روی سئو در حال حاضر مانور ندین.
درصورت تمایل به ذکر یکسری موارد خاص میتونید در تماس باشید.
به امید موفقیت شما و سایر دوستان.:53:

talait
September 29th, 2014, 21:46
هاستینگ یعنی : پشتیبانی و کیفیت سرویس

royl
September 29th, 2014, 21:47
باسلام
در صورت نیاز میتونیم با شما همکاری داشته باشیم
رویال دیتا - میزبانی وب و ثبت دامنه (http://www.royaldata.org)
بااحترام

jahromweb
September 29th, 2014, 21:53
سلام
درصورتی که به هر کمکی نیاز داشتید تا حد امکان در خدمتیم

mhiizadi
September 29th, 2014, 21:55
سلام
دوستان
ایجاد هاستینگ خوبه؟یعنی سئو خوب روش انجام بشه و بیاد بالا و تبلیغ کنیم بعد از شش ماه در امدش خوبه؟
نه.

shetabanhost
September 29th, 2014, 21:57
سلام
اگه بتونی تبلیغ خوبی بکنی آره خوبه البته باید پشتیبانی خوبی هم داشته باشی
اما اگه تبلیغ نکنی نه خوب نیس و درآمدی نخواهی داشت

sht-design
September 29th, 2014, 22:01
سلام
دوستان
سلام دوست عزيز
الان شما مشاهده كنيد توي انجمن چقدر سرويس دهنده هاستينگ وجود دارند ! براي تست شما توي درخواست هاست يه تاپيك بزنيد بگيد من هاست ميخوام در عرض يك ساعت فقط 10-15 آفر براي شما ثبت ميشود!
بازار هاستينگ اشباع شده است
نميشه براي بازدهي هاستينگ زماني رو مطرح كرد ، يكي هست مياد هاستينگ ميزنه ممكنه تا 5 ماه اصلا مشتري گيرش نياد اونم كه گيرش مياد به دليل پشتيباني افتضاح ناراضي ميره، اگر بتونيد مشتري رو راضي نگه داريد مشتري خودش براتون يه مشتري ديگه مياره :)
اين فقط حرف من نيست ،‌چيزي هست كه ثابت شده .
اما به نظر من اگر شما بتونيد كار طراحي رو انجام بديد و در كنارش براي سفارشاتتون هاست بديد به كاربران خيلي خيلي بهتر به نتيجه خواهيد رسيد :)

itnet
September 29th, 2014, 22:07
درود

خدمتتون عرض کنم که فروش به تنهایی مهم نیست. با روش هایی که شما گفتین میشه فروش داشت.
ولی مهم تر از اون اینه که شما توانایی فنی بالایی داشته باشین تا بتونید مشکلات کاربران رو برطرف کنید. همچنین چون اول راه فقط ضرر خواهید داشت باید بتونید تحمل این ضررها رو داشته باشید و به هدفتون مصمم باشید تا بتونید راه رو ادامه بدین.