PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور هاست با امنیت بالا و سرعت مناسب انتخاب کنیم

Ali.Akbar
September 29th, 2014, 15:36
با سلام و خسته نباشید

با توجه به اینکه نمایندگی های فراوانی جهت ارائه خدمات هاست وجود دارد از اساتید این سوال را دارم که چگونه میتوان هاست خوب را انتخاب کرد ؟

ممنون میشم تجربیات خودتان را در اختیارم قرار دهید.

با تشکر

hamra
September 29th, 2014, 15:42
فقط از شرکت های معتبر باید خریداری کنید .
از شرکت هایی که شماره ثبت + سابقه خوبی در این زمینه دارند + دفتر کار رسمی دارند و بصورت رسمی در حال فعالیت در این حوزه هستند .
نه
از افرادی که از توی اتاقشون و توی رخت خوابشون اومدن هاستینگ راه انداختن که موقعی که مهر میشه میرن مدرسه ، تابستون برای سرگرمی میان نت ، هزاربارم در روز نمایندگی هاشون خراب میشه !! ! :))

Rosehost
September 29th, 2014, 15:42
با سلام و خسته نباشید

با توجه به اینکه نمایندگی های فراوانی جهت ارائه خدمات هاست وجود دارد از اساتید این سوال را دارم که چگونه میتوان هاست خوب را انتخاب کرد ؟

با تشکر

درود

شما اول باید ببینید هدفتون از انتخاب یک هاست چیه و انتظاراتتونو هاست مورد نظر میتونه براورده کنه یا نه !

Ali.Akbar
September 29th, 2014, 16:00
درود

شما اول باید ببینید هدفتون از انتخاب یک هاست چیه و انتظاراتتونو هاست مورد نظر میتونه براورده کنه یا نه !

سلام . ممنون از اینکه در تاپیک شرکت کردین
هدف از انتخاب هاست خوب چیز مشخصی هست دیگه دوست من . همه دوست دارن هاست امنیت , سرعت و پشتیبانی بالا داشته باشه .
هاستی هم که من میخوام همین ویژگی ها رو داشته باشه و توانایی میزبانی سایتی با حجم تقریبا بالا را داشته باشه.
معمولا همه ی هاستینگ ها از هاستشون تعریف میکنن و هیچکس نمیگه ما توانایی نداریم و خودمون باید تشخیص بدیم کدام هاست بهتره دیگه !

- - - Updated - - -

فقط از شرکت های معتبر باید خریداری کنید .
از شرکت هایی که شماره ثبت + سابقه خوبی در این زمینه دارند + دفتر کار رسمی دارند و بصورت رسمی در حال فعالیت در این حوزه هستند .
نه
از افرادی که از توی اتاقشون و توی رخت خوابشون اومدن هاستینگ راه انداختن که موقعی که مهر میشه میرن مدرسه ، تابستون برای سرگرمی میان نت ، هزاربارم در روز نمایندگی هاشون خراب میشه !! ! :))

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

میشه چند مورد معرفی کنید ؟

HPxf
September 29th, 2014, 16:03
سابقه فرد وشرکت بررسی دامنه ( نه فقط از نظر سابقه بلکه هیستوری و ... )

ertebat7
September 29th, 2014, 17:14
از جایی تهیه کنید که حداقل سه سال سابقه کاری داشته باشد

RoobinaServer
September 29th, 2014, 22:51
با سلام و خسته نباشید

با تشکر

با سلام و احترام

سابقه هر جایی را که میخواهید خرید کنید + از مشتریان آن شرکت تحقیق کنید و با دید درست تصمیم بگیرید (چون ممکنه این میان مشتریانی یا کسایی هم دشمنی داشته باشند و الکی شرکتی را زیر سوال ببرند پس بهتره کاملا درست تحقیق و درست تصمیم بگیرید)

یا حق

jahromweb
September 29th, 2014, 23:11
یه نکته ای که باید دقت کنید اینه که همیشه قیمت به معنی بالا بودن کیفیت نیست
مثلا یکی از شرکت ها که تقریبا معروف هم هست داره 2 گیگ هاست المان رو یکی از سرور های رده پایین با سیستم عامل centos و کیفیت نچندان خوب میده بالای 200 تومن در سال!
یکی از دوستان ازشون ریسلر داشت با قیمت نجومی از پنج شنبه داون بود هیچ کس جواب هم نمیداد! شنبه عصر به سلامتی جواب دادن که مصرف چند تا از کاربرا خیلی بالا بوده و ...
اما قیمت باید معقول هم باشه! مثلا 2 گیگ هاست دیگه نباید 5 تومن در سال باشه!

- - - Updated - - -

الان نگاه کردم جدیدا قیمت زده حدود 180 به سلامتی! مثلا 200 مگ بالای 40 تومنه! رو هارد معمولی و سرور ...