PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم الکسا (alexa) برای کاربران ایرانی

agraph
September 28th, 2014, 05:57
سلام دوستان
خواستم تو سایت الکسا عضو بشم که متوجه پیامی شدم که امکان عضویت برای کاربران ایرانی غیر فعال شده !! متاسفانه بعد از یاهو اینبار السکا هست که دست به تحریم زده !!!:-o
22865

hossein1210
September 28th, 2014, 07:04
من خودم دیروز فعال کردم بدون ارور

songkadehnew
September 28th, 2014, 07:41
احتمالا درست می باشد تحریم شده ایم
چند روزی هم هستش که آپدیت نشده رنک الکسا برای سایت های ایرانی

Mr.black-hat
September 28th, 2014, 08:06
قبلا هم كه اين اتفاق افتاده بود يعني 5 روز الكسا بروز نشد.ولي بعدش تو 1 روز 3 الي 4 بار رتبه بروز شد

sh_p1385
September 28th, 2014, 09:07
احتمالا تحریم شدیم
امیدوارم این اتفاق باعث کم شدن پاپ آپ های افزایش بازدید بشه : )))) و بعد باز کردن هر سایت مجبور نباشیم 5 تا صفحه رو اول ببندیم بعد به کارمون ادامه بدیم :/

asrhosting
September 28th, 2014, 09:10
نام ایران رو برداشته از لیستش ؟

چهار سال بعد ...
ما هنوز به مزاکرات خوش بینیم !

nima73
September 28th, 2014, 09:16
الکسا چند ماهی هست که کم کم ایرانی ها را محدود کرده ، مثلا الان چند ماهه اگر تو تولبارهاش از کلمات فارسی استفاده کنید نمیتونید آپدیت کنید و یا تولبار جدید بسازید و حتما باید کلمات فارسی تو تولبار نباشه
در هر حال آمریکایی ها همیشه میگن آزادی و میگن با مردم ایران مشکل ندارند ولی همیشه محدودیت ها برای مردم و ملت ایران بوده وگرنه هیچ مشکلی با دولت ایران ندارند ، تو داخل باید ف/ی/ل/ت/رینگ سلیقه ای و دسته ای را تحمل کنیم و تو خارج هم تحریم ها را و یکی نیست به اینها بگه دولت ایران از خداش هست که شما کلا اینترنت را برای ایرانی ها ببندید تا اونها هر چی خواستند به خورد ملت بدن و اطلاع رسانی را محدود به اونچه خودشان دوست دارند تو مغز ملت فرو کنند ، بکنند

iranwhsrver
September 28th, 2014, 09:39
ببینیم آیا بعداز یاهو ک تحریمو برداشته الکسا هم مردانگی به خرج میده برداره یا نه...
اینجوری با آبروی خودشون بازی میکنند...که سر هر مسائلی مثل بچه ها اینو اونو میبندن.

Mr.black-hat
September 28th, 2014, 10:44
الكسا كه عددي نيست از همون اول هم بيخود بوده با اون رتبه بندي بي حسابش.سرويس هاي مهم كه نميده.اكه هم تحريم كرده خودش مجبور ميشه باز كنه محدوديت هارو.با اين كارش فقط بازديد كننده از سايت خودشو كم ميكنه

smhnw
September 28th, 2014, 10:48
دوستان شما هم جدیدا رنکتون آپدیت نمیشه؟!! :|

chatsaz
September 28th, 2014, 11:29
رنگ اپدیت نمیشه بماند بیشتر سایت ها رفته بالای یک میلیون

netmelli
September 28th, 2014, 12:30
اگه آسمون به زمین بیاد
زمین بره آسمون

تحریم ایران برداشته نمیشه

اینا هم چیزای عادی هستند جلوی تحریم هایی مثل تحریم دارو و لوازم پزشکی

یا حق

iranwhsrver
September 28th, 2014, 12:34
فعلا که مال کسی آپدیت نمیشه...
یه مدت هم الکی رنک ها بالا رفته بودش...از 30 یهو پریدش به 50

kool
September 28th, 2014, 12:53
بهتر، اصلا الکسای ایرانی میزنیم جاش !
عجب داستانی داریم ما ایرانی ها :104:

احتمالا یه ارتباطی هم با این خبر داره: http://www.webhostingtalk.ir/f118/124887/

Saati
September 28th, 2014, 12:57
میگم چرا رنک سایتم تکون نمیخوره!

دوستان پیشنهاد میکنم به صورت خود جوش هجوم بیارید به الکسا و ازشون بخواهید این محدودیت رو بردارن.

شنیده بودم دیوار تحریم ها ترک خورده بود ولی انگار بنا آوردن درستش کردن! http://www.pic4ever.com/images/shame.gif

- - - Updated - - -

من دیگه عمرا دامنه IR استفاده کنم. ایرنیک ورشکست میشه! http://www.pic4ever.com/images/171.gif

downloaddl
September 28th, 2014, 13:08
الکی گندش نکنید
چند روز دیگه مشکلتون حل میشه :d
میگی نه نگاه کن

میزبانی کهکشان
September 28th, 2014, 13:19
عجب :(

omid3963
September 28th, 2014, 13:23
میگم چرا این اواخر رنک ایرانم بروز نمیشه هااااا
الکسا هیچ غلطی نمیتواند بکند!

agraph
September 28th, 2014, 13:27
تو عکسی که ضمیمه کردم کاملا مشخص هست که نوشته تحریم شدیم
جالب تر اینکه من با قندشکن عضو شدم ولی وقتی خواستم سایت ثبت کنم چون پسوند دامنه ای ار بود مجدد پیام داد که تحریم شدید
البته به نظرم یه سری مزیت داره این کار اولیش از دست تبلیغات پاپ اپ راحت میشیم .
اما از معایبش میشه گفت که برای تبلیغات اکثرا این سایت را بررسی می کردن و به عنوان یه منبع تقریبا معتبر بله تقریبا معتبر حساب میشد
الان از فردا همه سایتها یه آمارگیر تقلبی تو سایتشون قرار میدن بعد می گن الکسا ایرانو تحریم کرده و گرنه ما رنکمون 100 ایران بود !! والاااا !!

hamra
September 28th, 2014, 13:57
زیاد غصه نخورید ، ایرانی جماعت یعنی : بدبختی /
از نظر کار و... وقتی داخل کشور خودمون مشکل داریم دیگه چه برسه به این چیزا توی کشور هایی که دشمن ایران هستند به حساب !

kool
September 28th, 2014, 14:37
الکسا هیچ غلطی نمیتواند بکند!

کاملا موافقم :)

songkadehnew
September 28th, 2014, 15:52
خب حالا اینطوری که نمیشه آخه دوستان عزیز رنک سایت های خارجی هم تغییری کرده یا نه ؟؟
آخه اگه اینطوری باشه دیگه سایت داشتن ارزشی نداره که بازدید حتی وب گذر هم همینطور طرف میکنه 100 هزار تا بازدید رو رتبه هم که دیگه وجود نداره
هرکی هرکی میشه که
نمیدونم والا

- - - Updated - - -

میگم نکنه این به خاطر اینه که ما از اکانت رایگان استفاده میکنیم شاید باید پرمیوم بشیم ؟
هان ؟

iranistar
September 28th, 2014, 17:08
رتبه مهم نیست بازدید مهمه دوستان

دیگه الکسا نریم تا حالیش بشه

kool
September 28th, 2014, 17:13
خب حالا اینطوری که نمیشه آخه دوستان عزیز رنک سایت های خارجی هم تغییری کرده یا نه ؟؟
آخه اگه اینطوری باشه دیگه سایت داشتن ارزشی نداره که بازدید حتی وب گذر هم همینطور طرف میکنه 100 هزار تا بازدید رو رتبه هم که دیگه وجود نداره
هرکی هرکی میشه که
نمیدونم والا

- - - Updated - - -

میگم نکنه این به خاطر اینه که ما از اکانت رایگان استفاده میکنیم شاید باید پرمیوم بشیم ؟
هان ؟

بهترین کار فعلا این هست که صبر کنید و کلا تو فکر الکسا نباشید، تا ببینیم چه پیش میاد. یه راه کاری پیدا میشه ایشالا :)
شما همچنان در سایت خود فعالیت داشته باشید و مطلب قرار بدید. دعا کنید گوگل تحریم نکنه که اون وقت کارمون سخت میشه!

songkadehnew
September 28th, 2014, 18:24
رتبه مهم نیست بازدید مهمه دوستان

دیگه الکسا نریم تا حالیش بشه

دوست گلم بازدید دیگه از کجا بازد فهمید واقعی هستش یا الکی ؟

l0ig
September 28th, 2014, 18:46
دوست گلم بازدید دیگه از کجا بازد فهمید واقعی هستش یا الکی ؟
مگه با وبگذر نمیشه؟
دوستان سایت گوگل و یاهو واسه من باز نمیشه!از شما هم همینطوره؟

songkadehnew
September 28th, 2014, 18:51
خب وب گذر هم میشه بازدید رو برد بالا اینا مطمئن نیستن که فقط الکسا خوب بود که دیگه اونم . ..
باز میشه

hossein1210
September 28th, 2014, 18:56
خب وب گذر هم میشه بازدید رو برد بالا اینا مطمئن نیستن که فقط الکسا خوب بود که دیگه اونم . ..
باز میشه
خوب الکسا هم میشد یک شبه رتبش رو خوبش کرد با همون آی پی بازدید
بیشتر دوستا با وبگذر اطلاعات میگیرن
الکسا هم ورودی گوگل که نشون نمیده

rules
September 28th, 2014, 19:13
وبمستر ها عقلشون به چشمشون هست و چشمشون به آلکسا ، ابزار خوبی برای ما هست ایشالا تحریم نشیم.

aliarkhodi
September 28th, 2014, 19:51
مگه با وبگذر نمیشه؟
دوستان سایت گوگل و یاهو واسه من باز نمیشه!از شما هم همینطوره؟

اگه خطای https میده این رو ببینید (http://www.aftabgostar.ir/blog/?p=157)

email1414
September 28th, 2014, 20:16
دوستان دامنه های بین المللی هم رتبشون تکون نخورده.

بیخودشلوغش نکنیدهیچ خبری نیست وبزودی آپ میشه

Mr.Pouria
September 28th, 2014, 21:47
دوستان دامنه های بین المللی هم رتبشون تکون نخورده.

بیخودشلوغش نکنیدهیچ خبری نیست وبزودی آپ میشه

پس جریان این هنگام ثبتنام چیه ؟!!!!!!

The Office of Foreign Assets Control (OFAC) of the US Department of the Treasury administers and enforces economic and trade sanctions based on US foreign policy and national security goals. In compliance with OFAC regulations, we cannot create accounts for users located in your region.

See the US Department of the Treasury (http://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Pages/default.aspx) for more information.

If you believe you have received this message in error, please contact Alexa Support (compliance@alexa.com).

jahromweb
September 28th, 2014, 22:07
دوستا کاملا درسته! رتبه هیچ سایتی اپدیت نشده (ایرانی و خارجی).
البته مسئله تحریم وجود داره.

email1414
September 28th, 2014, 22:19
بنده بررسی کردک(گرچه عددی نیستم).اماهیچ مشکلی وجودنداره.

توشاپ کیپرهم اعلام شد.

آلکساهر1ماه که هرشب آپدیت میشه 5تا7روزاپ نمیشه.

دلیلش هم مشخص نیست.

مطمئن باشیدبزودی این مشکلات رفع میشه والکسایه دفعه اپ میشه

jahromweb
September 28th, 2014, 22:29
بله درست میفرمایید اما مشکل در ثبت نام وجود دارد

iranistar
September 28th, 2014, 22:36
شاید فقط ثبت نام تحریم شده بعدا امار درست میشه

email1414
September 28th, 2014, 22:40
کمی دیگرهم صبــــــــــــــر میکنــــــــــــــــیم...

jahromweb
September 28th, 2014, 22:48
دوستان این یه تفاوت بزرگ با یاهو داره:
یاهو قبلا هم ایران رو تو لیست نداشت اما چون بحث تاییده اس ام اسی مطرح نبود ما به نام کشور های دیگر ثبت نام میکردیم و درواقع هیچ اعلام تحریمی وجود نداشت و پس از تاییده اس ام اسی تنها تغییری که ایجاد شد این بود که به دلیل نیاز به تاییده ما نمیتوانستیم ثبت نام کنیم (که البته جوانان ایرانی مشکل رو حل کردند!) و بعد هم ایران به لیست اضافه شد.

اما درمورد الکسا: رسما اعلام تحریم قانونی وجود دارد و این که میدانیم قیل از این اسم ایران در لیست وجود داشته....
فکر نکنم مسئله ی الکسا به سادگی یاهو باشه.

نظر اساتید چیه؟

Mr.Pouria
September 28th, 2014, 22:56
دوستان این یه تفاوت بزرگ با یاهو داره:
یاهو قبلا هم ایران رو تو لیست نداشت اما چون بحث تاییده اس ام اسی مطرح نبود ما به نام کشور های دیگر ثبت نام میکردیم و درواقع هیچ اعلام تحریمی وجود نداشت و پس از تاییده اس ام اسی تنها تغییری که ایجاد شد این بود که به دلیل نیاز به تاییده ما نمیتوانستیم ثبت نام کنیم (که البته جوانان ایرانی مشکل رو حل کردند!) و بعد هم ایران به لیست اضافه شد.

اما درمورد الکسا: رسما اعلام تحریم قانونی وجود دارد و این که میدانیم قیل از این اسم ایران در لیست وجود داشته....
فکر نکنم مسئله ی الکسا به سادگی یاهو باشه.

نظر اساتید چیه؟

باید بگم که قبل از تحریم یاهو اسم ایران در لیست موجود بودش ...

یاهو خدمات خودشو بد از مسائلی به ایرانیان قطع کرد تا جایی که ایرانیان توی این یک سال بالای 100 روش پیاده کردن برای ساخت یاهو و هر بار یاهو هر یک از روش هارو مسدود میکرد اما بلخره کم آورد اجاز ساخت به ایرانیان داد ...

الکسا هم نیمتونه سایت های ایرانی رو حذف کنه و بد از گذشت حداکثر 1 سال مجبوره مجدد سروس بده شاید نزاره عضو بشیم اما رنک سایت هارو نگه میداره ... به دو دلیل بک لینک های زیادی از سایت های ایرانی داره سایت های ایرانی نزدیک به 5 درصد سایت های جهان رو تشکیل میدن !! پس نمیتونه حذف کنه حذف ایرانی ها به زرر خودش هست چون ایرانیا بلا فاصله روش جای گزین میزارن شاید هم یه سیستم ایرانی شبیه الکسا طراحی کردن !!!

jahromweb
September 28th, 2014, 23:04
بنده در جریان وجود ایران در لیست قبل از تحریم یاهو نبودم (یعنی اصلا اسم ایران رو ندیده بودم)

انشا الله که مشکل حل بشه.

viphyip
September 28th, 2014, 23:07
ای بابا من می گم مدتی رنک الکسا رو چک می کنم خبری نیست پس نگو مشکل داره - حالا فکر می کنید تا کی درست می شه نکنه سایتش رو می خواد جمع کنه :))

iranistar
September 28th, 2014, 23:25
الکسا یه سایت بازدید رتبه هست ما بزرگش کردیم به نظرم

این همه سایت های معتبر هست مثل های استیت

ما آمار واسمون مهم که از موتورهای جستجو میاد

chatsaz
September 29th, 2014, 00:18
رتبه خود الکسا رو ببنید جالبه

Mr.Pouria
September 29th, 2014, 01:25
رتبه خود الکسا رو ببنید جالبه

چیز خواصی مشاهده نشد ! همه چیز عادی هست و رنکش همونی که بود هست ... 2290 جهانی

Mr.black-hat
September 29th, 2014, 05:10
الكسا 5 روزه بروز نكرده دوباره همه اومدن ميكن تحريم شديم
من يه سايت ايتاليايي رو هم بررسي ميكردم كه اونم تا الان رنكش بروز نشده
تا جايي كه يادمه 2 يا 3 بار الكسا تا يه هفته هم رنكهاشو بروز نميكرد ولي بعدش تو 2 روز 4 تا 5 بار رتبه يه دفعه ميداد
احتمالا كارمنداش به تعطيلات رفتن وقت ندارن خو :-|

moalax
September 29th, 2014, 07:26
حتی اگر ایران رو هم تحریم بکنه شک نکنید که این حرکت به نفع خود الکسا هم نخواهد بود .
22876
وقتی که ایران چنین سهمی از بازدیدکنندگان این سایت دارد .

kool
September 29th, 2014, 07:51
چیز خواصی مشاهده نشد ! همه چیز عادی هست و رنکش همونی که بود هست ... 2290 جهانی

نه فکر کنم جدیدا یه خرده افت داشته!
ولی در کل یه مدت توجه نکنید به الکسا. حتی اگه تحریم هم بکنن باید خودمان را سازگار کنیم و اجازه ندیم تفاوتی برامون ایجاد شه.

slashflash
September 29th, 2014, 08:01
اینجارو بخونید ...

https://alexa.zendesk.com/hc/en-us/articles/203252440-Traffic-Updates-are-Behind-Schedule

و تیکتی که به الکسا زدم و از مشکل در ثبت نام پرسیدم که پاسخ دادند :

HeHi,
I'm sorry, but we are not permitted to provide commercial services to several countries, including Iran. This means that you cannot sign up for an account or Alexa Pro subscription.
Best Regards,
Greg
Alexa Customer Support

Saati
September 29th, 2014, 14:33
اینجارو بخونید ...

https://alexa.zendesk.com/hc/en-us/articles/203252440-Traffic-Updates-are-Behind-Schedule

و تیکتی که به الکسا زدم و از مشکل در ثبت نام پرسیدم که پاسخ دادند :

HeHi,
I'm sorry, but we are not permitted to provide commercial services to several countries, including Iran. This means that you cannot sign up for an account or Alexa Pro subscription.
Best Regards,
Greg
Alexa Customer Support
یه فاک یویی چیزی بهش میگفتی خب

songkadehnew
September 29th, 2014, 18:13
میگم پس چرا سایت های خارجی هم رنکشون آپ نشده این چند روز ؟
اگه واقعا تحریم بود همین رنک فعلی سایت ها رو هم از بین میبرد دیگه مگه نه ؟؟
خدا میدونه چه خبره
دوستان به فکر یه الکسا ایرانی باشیم بد نیستش

Mr.Pouria
September 29th, 2014, 18:24
میگم پس چرا سایت های خارجی هم رنکشون آپ نشده این چند روز ؟
اگه واقعا تحریم بود همین رنک فعلی سایت ها رو هم از بین میبرد دیگه مگه نه ؟؟
خدا میدونه چه خبره
دوستان به فکر یه الکسا ایرانی باشیم بد نیستش

فک میکنم سرور رو ایست کرده داره لیست سایت های ایرانی رو جم میکنه که مسدود کنه و از سایتش حذف کنه !!!

songkadehnew
September 29th, 2014, 18:29
خدا میداند

iranistar
September 29th, 2014, 21:24
خب ایمیل بدید بگید چرا رنک ها اپدیت نمیشه

ali.1998
September 29th, 2014, 21:43
اصلا نگران نباشید جوانان قیور ایران زمین همیشه یه راهی دارن :->

iranistar
September 29th, 2014, 21:50
9/28 11am - All historical certify data has been restored. We are working on re-starting the daily traffic updates for all sites.

9/28 11:00 - همه داده ها گواهی تاریخی بازسازی شده است. ما در حال کار بر روی دوباره شروع به روز رسانی ترافیک روزانه برای همه سایت ها.

songkadehnew
September 29th, 2014, 21:55
خیالمون کمی راحت شد انشالله واقعیت داشته باشه

shetabanhost
September 29th, 2014, 22:22
اگر دقت کرده باشید دیروز تعداد بک لینک ها آپدیت شده و فقط رتبه اصلی سایت ها تغییری نکردن
یکی از سایتای ما 53 تا بک لینک داشت که دیروز شده 57 تا و این به این معنی هستش که الکسا آپدیت کرده

i3erver
September 29th, 2014, 22:28
احتمالا مشکلی پیش اومده که متوقف شده
فک نکنم الکسا بخواد این حرکت اشتباه رو مثل یاهو و گوگل انجام بده

shetabanhost
September 29th, 2014, 22:39
احتمالا مشکلی پیش اومده که متوقف شده
فک نکنم الکسا بخواد این حرکت اشتباه رو مثل یاهو و گوگل انجام بده
اگه مشکلی بود حتما به گوش مردم میرسید
الکسا و سایر سایتا هروقت که بخوان میتونن به دلخواه ایران رو تحریم کنن
البته الکسا هم بعد از مدتی مانند یاهو، ایران رو از تحریم خارج میکنه

slashflash
September 29th, 2014, 23:42
دوستان نگران آپدیت هم نباشید به ایرانی ها مربوط نیست ، یعنی اگر قدیم ثبت نام کردید آپدیت میشه اما دارن اوکی میکنند.

فقط به دلیل تحریم دیگه ایرانی های عزیز نمیتونند اکانت بسازند ( راه حل استفاده از قندشکن )

اینم هم آخرین تیکتی که ازشون پرسیدم ما که ایرانی هستیم الکسا الان چند وقته آپدیت نشده کلاً بعد تحریم آپ نمیشه که جواب دادند :

Greg, Sep 29 08:09: Hi,
We are currently experiencing an issue with our traffic updates for all countries. You can find the current details at the link below:
https://alexa.zendesk.com/hc/en-us/articles/203252440 (https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Falexa.zendesk.com%2Fhc%2Fen-us%2Farticles%2F203252440&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNHsktjJqdST0hSSNgS8WRgNBTbiTw)
Best Regards,
Greg

Best Regards,
Greg
Alexa Customer Support

iranistar
September 30th, 2014, 01:06
خب دوستان تحریم نشدیم خداروشکر یه مشکلی واسشون پیش اومده تیکت زدم منم همین پاسخ رو دادن و اینکه فقط عضویت واسه ما بسته شده

Greg Yesterday at 21:01

Greetings,

We are currently experiencing an issue with our traffic updates. We are working to resolve this issue as quickly as possible. You can find the current details at the link below:

https://alexa.zendesk.com/hc/en-us/articles/203252440

We are keeping the above link up to date with the current status. Thank you for your patience.

Best Regards,
Greg
Alexa Customer Support

slashflash
September 30th, 2014, 01:14
خب دوستان تحریم نشدیم خداروشکر یه مشکلی واسشون پیش اومده تیکت زدم منم همین پاسخ رو دادن و اینکه فقط عضویت واسه ما بسته شده

Greg Yesterday at 21:01

Greetings,

We are currently experiencing an issue with our traffic updates. We are working to resolve this issue as quickly as possible. You can find the current details at the link below:

https://alexa.zendesk.com/hc/en-us/articles/203252440

We are keeping the above link up to date with the current status. Thank you for your patience.

Best Regards,
Greg
Alexa Customer Support

عزیز تحریم شدیم ، فقط در قسمت ساخت اکانت جدید !

اما همانطوری که گفتند مشکلی دارند در قسمت آپدیت رتبه ها که دارند روش کار میکنند ، حتی چند بار گفتند اوکی شده اما روز بعدش زدند باز مشکل به وجود اومده و در حال بررسی هستش ...

تیکت اولی که بهشون دادم که در صفحه 4 یا 5 بود میتونید مشاهده کنید که کلاً زده ایرانیا نمیتونند بسازند اکانت ...

حالا باید منتظر بمونیم پشتیبانی که گفته بعد از اینکه بلاک شدیم برای ساخت اکانت جدید مشکل پیش نمیاد برای آپدیت رنک در ایران ، حقیقت داره یا نه ! مدیرانش کلاً ممکنه رنک ایران رو بردارند !

در نتیجه فقط باید صبر کرد دید که بعد از اینکه مشکل آپدیت بر طرف میشه پرچم ( رنک ) ایران باقی میمونه یا خیر.

حتی در تیکت گفتند شما اگر حتی اکانت پرمیوم هم بخواید بخرید قادر نیستید با کشور ایران این کار رو انجام بدید !

BazPardakht.Com
September 30th, 2014, 02:07
یه بخشی رو پیدا کردم میشه از طریق نظرات وبلاگ خود الکسا نامه هاتون رو به دست مدیراشون برسونید

The Alexa Blog (http://blog.alexa.com)

clack
September 30th, 2014, 08:19
Alexa کم بود که اینم اضافه شد.

یاهو هم تحریممون کرده بود :71:
هرچند که الان اوکی شده :111:

slashflash
October 1st, 2014, 05:06
خوب دوستان اوکی شد الکسا ...

موفق باشید :دی

slashflash
October 1st, 2014, 05:09
نه عزیز تحریم پا برجاس آپدیت اوکی شد

Riko
October 1st, 2014, 05:13
بهتر، اصلا الکسای ایرانی میزنیم جاش !
عجب داستانی داریم ما ایرانی ها :104:

احتمالا یه ارتباطی هم با این خبر داره: http://www.webhostingtalk.ir/f118/124887/

سلام
خخخ ایول زدی تو خال alexa.ir میسازیم بابا:))

ما که تحریم بوده ایم و همیشه تحریم می مونیم. فقط گوگل مارا دوست داشته باشه:)

Mr.black-hat
October 1st, 2014, 06:14
رتبه ها بروز شده دوستان.تحريمي دركار نبود.كفتم كه

sh_p1385
October 1st, 2014, 06:44
رتبه ها بروز شده ولی هنوز نمیشه اکانت ساخت

old111
October 1st, 2014, 09:46
حتی اگر ایران رو هم تحریم بکنه شک نکنید که این حرکت به نفع خود الکسا هم نخواهد بود .
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/22876-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%D8%A7-alexa-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-alx-jpg
وقتی که ایران چنین سهمی از بازدیدکنندگان این سایت دارد .
بازدیدی که منجر به منفعت مالی نشه هزینه اضافی برای سرور سایت محسوب می شه! کدوم ایرانی از سرویس های پولی الکسا استفاده می کنه؟!

sht-design
October 1st, 2014, 09:49
بزار اصلا تحریم کنه ایران رو
یه مدت مثل یاهو میشه میبینه کاری نمیشه کرد باز برمیگرده سر جای قبلیش
ما ایرانیها باید اونا رو تحریم کنیم نه اونا مارو

gigarayaneh
October 1st, 2014, 10:55
رنک های الکسا امروز آپدیت شد!!!!!!!!!

BazPardakht.Com
October 1st, 2014, 11:27
رنک ها آپدیت شده ولی گراف ها دیگه آپدیت نشدن
http://traffic.alexa.com/graph?w=400&h=220&o=f&c=1&y=t&b=ffffff&n=666666&r=1m&u=tabnak.ir

Saati
October 1st, 2014, 11:51
تحریم ها اثر ندارد http://www.freesmile.ir/smiles/6761_connie_escapejar.gif

با تشکر

M-Sadeghi
October 2nd, 2014, 21:56
تحریم نیستیم بابا من الان ثبت نام کردم. رتبه سایت منم که هر روز پایین بالا میره

downloaddl
October 2nd, 2014, 21:59
الکی گندش نکنید
چند روز دیگه مشکلتون حل میشه :d
میگی نه نگاه کن

گفته بودم قبلا هم که این بحث رو ادامه ندین چند روز دیگه درست میشه
لابد یه چیزی میدونستم که گفتم :|
رنک ها بروز شد
سیستم ثبت نام هم چند روز دیگه درست میشه

hossein1210
October 2nd, 2014, 22:10
من که همون موقع این تاپیک زده شده هم عضو شدم هم الان رتبه آپدیت شد

M-Sadeghi
October 2nd, 2014, 22:17
انگار تو این سایت عادت شده یارو سایت دانلود ها براش باز نمیشه اینجا تاپیک میزنه اگر درسته لایک کنید :d

m2z
October 3rd, 2014, 16:36
با سلام 9
الکسا دامنه ir رو تحریم کرده و دامنه با پسوند ir رو نمیزاره ثبت بشه و پیامی با این مضمون نشون میده که در انطباق با مقررات OFAC،(وزارت خزانه داری ایالات متحده) ما می توانیم سایت هایی که واقع در مناطق تحریم است را پشتیبانی نمی کنیم .

agraph
October 3rd, 2014, 17:07
انگار تو این سایت عادت شده یارو سایت دانلود ها براش باز نمیشه اینجا تاپیک میزنه اگر درسته لایک کنید :d

عزیزم بجای اینکه بابت اطلاع رسانی تشکر کنی داری تمسخر می کنی !!
به نظرم حداقل می تونستید اول عکسی که ضمیمه کردم را ببینید بعد اینجوری بی احترامی کنید !! اگر هم سواد کافی ندارید که متن انگلیسی را بخوانید می تونید از دیکشنری کمک بگیرید
فقط می تونم بگم متاسفم براتون ... !