PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست رفع لیمیت پی پال

panaali
September 28th, 2014, 02:24
با سلام
اکانت بنده لیمیت شده.
دوستان کسی می تونه کمک کنه از لیمیت در بیارم ؟

ULTRAWEB
September 28th, 2014, 02:28
اگر موجودی دارد با کسر کارمزد ۲۰درصد بله انجام میشه کارتون
اگر نه فایده ای نداره حسابی که یکبار لیمیت بشه حساب سوخته است.

Meistero
September 28th, 2014, 03:11
درود

1.چکار کردین که لیمیت شد؟ ip تون احتصاصیه و مال همون کشوره که اکانت پی پل مال اونه؟

2.اکانتتون مال کدوم کشوره و با چی وریفاید شده؟کردیت کارت؟

3.آیا رفتین و دیدین که برای رفع لیمیت چی ازتون خواسته؟

larsa.soft
September 28th, 2014, 12:42
خدمت شما

http://www.webhostingtalk.ir/f232/124416/

omidppm
September 28th, 2014, 13:21
با سلام
اکانت بنده لیمیت شده.
دوستان کسی می تونه کمک کنه از لیمیت در بیارم ؟
با ما در ارتباط باشید به احتمال 99% بتونیم از لیمیت در بیاریم و هزینه ان بستگی به نوع لیمیت شما می باشد اطلاعات تماس در امضا موجود است

hassan5099
September 28th, 2014, 13:51
سلام
در تماس باشید راهنمایی می کنیم

gaxter
September 30th, 2014, 22:42
گه برای افتتاح حساب و رفع لیمیت مدارک جهت وریفای لازم داشتید بنده میتونم از هر کشوری مدارک شامل اسکن پاسپورت و مدارک اقامتی(utility bill) با قیمت عالی خدمتتون تقدیم کنم.

company_hosting
October 1st, 2014, 03:08
با سلام

اگر نیاز به راهنمای داشتید

در ارتباط باشید

panaali
October 4th, 2014, 20:09
دوستان من اکانتم مال آمریکاست ۱۰۰ دلار داخلشه و با ویزا کارت بدون آدرس (آدرس آمریکا دادم) و تلفن آمریکا ثبت کردم.
از من درخواست proof of address کرده .
آدرسی که می گه مربوط به هیچ خرید واقعیه انجام شده ای نیست. یعنی توی history هیچ خریدی با این آدرس نیست. اگر اشتباه نکنم فقط یک بار یک خرید آنلاین ناموفق بوده که جایی توی اکانت ثبت نشده.بعد از اون پی پال این آدرس رو توی اکانتم به عنوان alternative address ثبت کرده. بعد از اینکه اکانت رو لیمیت کرد من هم این آدرس رو حذفش کردم. در هر صورت از من تاییدیه می خواد برای این آدرس :
Proof of address for Ali Akbar Panahi, no 1 ,Vanak st., 0019417 Tehran, TEHRAN, Netherlands