PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال به میکروتیک راه دور

Mehdi 130
September 27th, 2014, 14:14
سلام
دسترسی راه دور به سرور میکروتیک به چه صورته ؟ دسترسی من vm هست
شامل IP - Username و کلمه عبور
با تشکر

Arminit
September 27th, 2014, 14:20
با سلام

دوست عزیز این قسمت از انجمن برای درخواست خرید سرور هست

قسمت آموزشی : http://www.webhostingtalk.ir/f56/

موفق باشید

Mehdi 130
September 27th, 2014, 14:24
سلام
با تشکر

با سلام

دوست عزیز این قسمت از انجمن برای درخواست خرید سرور هست

قسمت آموزشی : سوالات و مشکلات (http://www.webhostingtalk.ir/f56/)

موفق باشید
ببخشید چند صفحه باز بود اشتباه شد از مدیرام محترم درخواست انتقال دارم و از دوستان عزیز درخواست راهنمایی
با تشکر

iman iman
September 30th, 2014, 22:55
سلام
با تشکر

با سلام؛
برای اتصال به میکروتیک می توانید از امکان "کلود cloud " خود میکروتیک استفاده کنید. از منوی ip گزینه cloud را انتخاب کنید و گزینه Enabled را فعال کنید. ( البته اگر میکروتیک شما cloud نداشت آن را بروزنمایی نمایید. نسخه های os 6 جدید که cloud را دارد و os 5 هم بروزنمایی کنید شاید داشته باشه. حالا کافیه که مودمتون در حالت بریج باشد (مودم اینترنت نه روتر میکروتیک) و نام کاربری و رمز عبوری را که از شرکت مخابرات گرفتید را در ppp قسمت PPPoE Client ساخته و وارد نمایید. حالا با داشتن آدرس اختصاصی کلودتان از هرجایی که اینترنت داشته باشد می توانید به وینباکس؛ یوزرمنیجر و وبفیگ دسترسی داشته باشید.

البته اگر بخواهی هزینه کنی می توانی از مخابرات ip ثابت بگیری که هزینه داره برات.

jahromweb
September 30th, 2014, 23:04
توجه داشته باشید که باید پورت هم از طرف ای اس پی باز باشه
من چون کار شبکه میکنم داخل خونه هم یه شبکه ی هات اسپات راه اندازی کردم که به چند تا از همسایه ها هم وای فای میدم
قبلا که رو مخابرات بودیم پورت باز بود و از راه دور روی روتر دسترسی داشتم
اما الان رفتم روی اسیاتک و پورت بسته!فقط روی شبکه لوکل دسترسی دارم
درضمن اگر مودم روی ppoe هم باشه (باقول معروف پسوردروی مودم باشه ) میشه با پورت فرواردینگ و یا dmz کار هایی کرد.
-----
اگر میکروتیک روی وی پی اس هست :
از برنامه ی winbox استفاده کنید حله کار خاصی نمیخواد