PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره جهت تست نفوذ به سرور و روش های جلوگیری از آن

itech
September 27th, 2014, 01:11
با سلام خدمت همگی
یک سرور داریم که کانفیگ خوبی شده و میشه گفت امنه ، 2-3 ماهی هست تست نفوذ روش انجام دادم با معلومات خودم ولی موفق نشدم سیملینک بزنم
به یک شخص حرفه ای نیازمندم که بتونه روشی برای نفوذ پیدا کنه و بعد از اون روش جلوگیریش رو هم ارائه بده
شرایط:
1- به هر شخص دسترسی داده نمیشه چون تعداد زیادی سایت مهم روی سرور هست
2- قیمت توافقی
3- در صورت موفق شدن در امر نفوذ هزینه پرداخت میشه در غیر اینصورت هزینه ای پرداخت نمیشه
وب سرور: لایت اسپید
*** درصورت موفقیت در تست همکاری در ماه های آینده ادامه خواهد داشت.

HPxf
September 27th, 2014, 01:16
چقدر هزینه حاضرید انجام بدید برای تست ؟ شدید علاقه مند هستید هزینه رو بفرمایید ایمیل بهتون بدهم اطلاعات رو بدید بررسی شود

itech
September 27th, 2014, 01:25
دوست عزیز در صورت تمایل به همکاری آی دی یاهو بدید با هم صحبت کنیم شرایط رو خدمتتون عرض میکنم.

OveraTor
September 27th, 2014, 01:26
با سلام خدمت همگی
یک سرور داریم که کانفیگ خوبی شده و میشه گفت امنه ، 2-3 ماهی هست تست نفوذ روش انجام دادم با معلومات خودم ولی موفق نشدم سیملینک بزنم
به یک شخص حرفه ای نیازمندم که بتونه روشی برای نفوذ پیدا کنه و بعد از اون روش جلوگیریش رو هم ارائه بده
شرایط:
1- به هر شخص دسترسی داده نمیشه چون تعداد زیادی سایت مهم روی سرور هست
2- قیمت توافقی
3- در صورت موفق شدن در امر نفوذ هزینه پرداخت میشه در غیر اینصورت هزینه ای پرداخت نمیشه
وب سرور: لایت اسپید

درود با بنده در ارتباط باشید

هر نوع سروری رو سیملینک میکنیم

HPxf
September 27th, 2014, 01:30
درود با بنده در ارتباط باشید

هر نوع سروری رو سیملینک میکنیم

سایت های رو ثبت کرده اید ؟ یوزر ثبت شده توسط شما جیست ؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز در صورت تمایل به همکاری آی دی یاهو بدید با هم صحبت کنیم شرایط رو خدمتتون عرض میکنم.

اطلاعات تماس با شما رو بفرمایید

OveraTor
September 27th, 2014, 01:32
سایت های رو ثبت کرده اید ؟ یوزر ثبت شده توسط شما جیست ؟

بله عزیز آرشیو داریم

# یکی از مدیران تیم امنیتی شکاف هستیم [ مدیر بخش لینوکس ]

HPxf
September 27th, 2014, 01:37
ای دی ثبت شده رو بدید بررسی گردد

iFire
September 27th, 2014, 01:57
مبلغی رو که میخواید هزینه کنید رو بفرمایید اگر اوکی بود بررسی انجام میشه براتون

itech
September 27th, 2014, 01:59
خصوصی شد خدمتتون.

afshinh
September 27th, 2014, 09:31
نمایش مشخصات: secure_host - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/165)
فکر نمیکنم نیازی به تعریف از ایشون باشه

Yas-Host
September 27th, 2014, 09:33
جناب مسافر و رحیمان تایید می شوند.

حرفه ای هستند در این زمینه و اگر ایشان گفتند که مشکلی در سرور شما نیست پس بدونید دیگر امن هستید!

در ضمن با patch کردن کرنل اصلی سرور امکان symlink کامل برطرف می شود!! این مورد را حتما انجام دهید

itech
September 27th, 2014, 12:06
منتظر پیشنهادات دیگه ای هم هستیم.