PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک قالب مدرن مناسب برای سایت های سامانه پیام کوتاه

psfa
September 26th, 2014, 13:17
سلام
این قالب برای یکی از مشتریان طراحی شده بود که بنا به دلایلی به مشکل برخوردیم باهاشون و نتونستیم ادامه بدیم باهاشون
قالب تو سبک مدرن هست و از ایده های جالبی استفاده شده و کل کار از افکت های css استفاده شده.
فعلا بنا به دلایلی نمیتونم قالب رو به صورت نمایش عمومی قرار بدم . در ضمن قالب رو شاید بشه برای کار های دیگه ای هم اسفاده کرد.
پوسته به این صورت هست که یک اینترو داره که توش لوگو و صفحه لاگین و آیکون های بخش های مختلف سایت کار شده و بخش های داخلی هم همه تو یک صفحه در سبک almost flat هستش.
قیمت حدودی قالب :600 هزار تومان
دوستانی که توانایی و تمایل به خرید دارن لطفا تماس بگیرن تا کار بهشون نشون داده بشه

sht-design
September 26th, 2014, 14:20
قالب ندیده رو چجور میشه خرید!!! حداقل پیشنهاد میشه چند تا عکس ازش بزارین تا کاربران مشاهده کنند سپس اقدام به خرید کنند.

psfa
September 26th, 2014, 14:50
قالب ندیده رو چجور میشه خرید!!! حداقل پیشنهاد میشه چند تا عکس ازش بزارین تا کاربران مشاهده کنند سپس اقدام به خرید کنند.

سلام خدمت شما
والا ما هم که نگفتیم بیان یک دفعه قالب رو بخرن :d عرض کردیم کسایی که سایت سامانه پیام کوتاه دارن و میتونن تا این مقدار هزینه کنن برای قالبشون تماس بگیرن تا قالب بهشون نشون داده بشه
چون به نظرم بهتره قالب به صورت عمومی منتشر نشه ظاهرش و خریدار خیالش راحت باشه ( انگار قالب سفارش داده طراحی کنن)

sht-design
September 26th, 2014, 14:52
سلام خدمت شما
والا ما هم که نگفتیم بیان یک دفعه قالب رو بخرن :d عرض کردیم کسایی که سایت سامانه پیام کوتاه دارن و میتونن تا این مقدار هزینه کنن برای قالبشون تماس بگیرن تا قالب بهشون نشون داده بشه
چون به نظرم بهتره قالب به صورت عمومی منتشر نشه ظاهرش و خریدار خیالش راحت باشه ( انگار قالب سفارش داده طراحی کنن)
بسیار خوب !!!
میتونین توی پ خ برام یه ظاهری از قالب نشون بدید که ببینیم چجوره ظاهرش؟
کنجکاو شدم ببینم قالب رو

psfa
September 27th, 2014, 19:12
بسیار خوب !!!
میتونین توی پ خ برام یه ظاهری از قالب نشون بدید که ببینیم چجوره ظاهرش؟
کنجکاو شدم ببینم قالب رو

با عرض شرمندگی خیر
البته ببخشیدا . چون نمیخوام نشون داده بشه قالب به غیر کسی که واقعا خریدار هست

- - - Updated - - -

دوستانی که تمایل به خرید دارن برای دریافت تصاویر قالب تماس بگیرن

- - - Updated - - -

به روز رسانی

tizparvaz
September 27th, 2014, 19:22
قیمت رو میتونید کمی کنار بیاید ؟ اگر بله بفرستید تا برسی و چونه بزنیم :)

irsrev
September 27th, 2014, 19:24
درود

تصاویر + نحوه پرداخت و قیمت نهایی را برای بررسی ارسال نمایید.

iranwhsrver
September 27th, 2014, 19:53
دوست عزیز تا کسی نبیبنه که نمیتونه قالب بخره..
مث این میمونه که شما روی اکسیژن نرخ تعیین کنی ولی کسی بگه من ندیدم اکسیژن رو که میخوای بفروشی..
پس باید قالب دیده بشه تا مشتری پیدا بشه واسش...
با احترام

psfa
October 2nd, 2014, 17:05
دوست عزیز تا کسی نبیبنه که نمیتونه قالب بخره..
مث این میمونه که شما روی اکسیژن نرخ تعیین کنی ولی کسی بگه من ندیدم اکسیژن رو که میخوای بفروشی..
پس باید قالب دیده بشه تا مشتری پیدا بشه واسش...
با احترام
سلام
ممنون بابت شرکت شما تو تاپیک
جواب سوال شما رو تو چند پاسخ بالا تر به همکار عزیزمون عرض کردم

- - - Updated - - -

قیمت رو میتونید کمی کنار بیاید ؟ اگر بله بفرستید تا برسی و چونه بزنیم :)

سلام بله مشکلی نیست
پ.خ میدم بهتون

- - - Updated - - -

درود

تصاویر + نحوه پرداخت و قیمت نهایی را برای بررسی ارسال نمایید.

سلام خدمتتون ارسال خواهد شد

- - - Updated - - -

به روز رسانی

- - - Updated - - -

کسانی که سایت اس ام اس دارن برای دریافت پیش نمایش تماس بگیرن

- - - Updated - - -

به روز رسانی

vahab00
October 2nd, 2014, 18:13
شخصا قالب رو خیلی دوس دارم و چوون سبک قالب طوریه ک نمیشه اسکرین داد اما به پوریا پیشنهاد دادم که سایز رو کوچیکتر کنه و یکم بلوری کنه عکس رو به همراه تگ اسکرین رو برای نمایش قرار بده
فکر نکنم بدون اسکرین بشه فروخت پوریا جان :53: