PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ريسلر يا vps/ از کدوم يکي

ahmad_danesh
July 3rd, 2010, 20:56
دوستان من ميخواستم براي يه موسسه که حدوداً 15 تا سايت ميخوايم روش راه بندازيم فضا بگيرم. شما پيشنهاد ميکنيد براي اول کار ريسلر بگيرم يا vps. و اگه vps، کدوم کنترل پنل بهتر و راحتتره؟
توي اين انجمن و انجمناي ديگه چندتا سرويس دهنده هم پيدا کردم که گفتن خوبن، ولي کدوم به نظرتون بهتره و شما تجربه همکاري داريد باشون.
justhost.com، overlineindia.net، awardspace.com, hostgator.com, subhosting.net
خودم نظرم روي justhost هست، چون خيلي تعريفشون رو شنيدم،اما نميدونم مشکلي با ايران داره يا نه؟ ، hostgator که ميگن عاليه، ولي به ايران سرويس نميده، overlineindia هم ميگن خوبه و سايت فارسي هم دارن و با ايران هم مشکل ندارن و قيمتاشونم مناسبه، subhosting هم که ميگن باز تو ايران نماينده داره و قيمتاي خوبي داره، پس اينم مشکلي نبايد داشته باشه. awardspace هم که تو انجمنا ديدم که ميگفتن اينم خوبه و سرويساش مناسبه، اين يکي چطوره؟
حالا شما از بين گزينه هاي بالا کدوم رو پيشنهاد ميکنيد و يا باهاشون کار کرديد. ممنون ميشم راهنمايي کنيد توي اين دو مورد من رو.

LoveLife
July 3rd, 2010, 22:00
اینجا اکثر هاست فروش هستند .پس نمیتونن نظر خوبی بهتون بدن .در کل اگه میخواهید مشکل پرداخت دلاری و ساپورت انگلیسی و اینطور مسائل رو نداشته باشید از همین ایرانی ها سرویس بگیرید .
گول نا محدود ها رو هم نخورید چون عملا چیزی به اسم نا محدود وجود ندارد فقط لازمه یک مقدار استفاده زیاد بکنید سریع sus میشید رو سرور .

rn4j1m1
July 3rd, 2010, 22:08
دوستان من ميخواستم براي يه موسسه که حدوداً 15 تا سايت ميخوايم روش راه بندازيم فضا بگيرم. شما پيشنهاد ميکنيد براي اول کار ريسلر بگيرم يا vps. و اگه vps، کدوم کنترل پنل بهتر و راحتتره؟
توي اين انجمن و انجمناي ديگه چندتا سرويس دهنده هم پيدا کردم که گفتن خوبن، ولي کدوم به نظرتون بهتره و شما تجربه همکاري داريد باشون.
justhost.com، overlineindia.net، awardspace.com, hostgator.com, subhosting.net
خودم نظرم روي justhost هست، چون خيلي تعريفشون رو شنيدم،اما نميدونم مشکلي با ايران داره يا نه؟ ، hostgator که ميگن عاليه، ولي به ايران سرويس نميده، overlineindia هم ميگن خوبه و سايت فارسي هم دارن و با ايران هم مشکل ندارن و قيمتاشونم مناسبه، subhosting هم که ميگن باز تو ايران نماينده داره و قيمتاي خوبي داره، پس اينم مشکلي نبايد داشته باشه. awardspace هم که تو انجمنا ديدم که ميگفتن اينم خوبه و سرويساش مناسبه، اين يکي چطوره؟
حالا شما از بين گزينه هاي بالا کدوم رو پيشنهاد ميکنيد و يا باهاشون کار کرديد. ممنون ميشم راهنمايي کنيد توي اين دو مورد من رو.

ساب هاستینگ واسه وی پی اس خوبه چون میتونید به ریال هم پرداخت کنید - در مورد سرویس دهنده های داخل ایران هم نوین سرور

ahmad_danesh
July 3rd, 2010, 22:24
لطفا در مورد بقيه سايتهايي هم که گفتم توضيح بديد، سرويساشون چطوره، مهم نيست که تو ايران نيستن، پس لطفا در مورد بقيه سايتها هم بگيد

Rezash
July 3rd, 2010, 22:47
اگه از لحاظ هزينه مشكلي نداريد،ساب هاستينگ رو پيشنهاد مي كنم.
هم كارمندشون تو ايران هست ، هم كيفيت كارشون خوبه...

ahmad_danesh
July 3rd, 2010, 22:58
دوستان لطف کردن جواب دادن، ولي هيچکدوم نگفتن که اصلا ريسلر برام مناسبه يا سرور مجازي.
لطفا در مورد overlineindia.net، awardspace.com هم بگيد. overlineindia.ir هم که سايت فارسيشونه.awardspace هم که فکر کنم چند تا کشور فعاليت داره. اين دو تا سرويس دهنده چطورن. و justhost.com براي ريسلر چطوره. hostgator.com که فکر نکنم اصلا بشه ازش خريد کرد.

Rezash
July 3rd, 2010, 23:06
اگه سرور مجازي بگيري از لحاظ منابع مي دوني دقيقا چقدر مجازي رم و ... مصرف كني ولي ريسلر نه...
در عوض دردسر ريسلر كمتر هست.
به نظرم سراغ چيزي به نام هاست نامحدود هم نرو.
15 سايت به آمارشون بستگي داره...اگه زياد باشه هاست اشتراكي جوابگو نيست.

ahmad_danesh
July 3rd, 2010, 23:11
روش عکس زياد داريم و الانم 3 تاشون رو ريسلري هستن، ميخوايم انتقال بديم و براي شروع نزديک 3 گيگ فيلم واسه دانلود داريم. دائما هم به عکسا اضافه ميشه، چون سايت خبري هست. حالا با اين اوصاف نظر شما رو سرور مجازي هست. چقدر فضا حداقل نياز هست؟
بازم دوستان لطفا درباره سرويسهاي بالا اگه ميدونن بگن تا بهترين گزينه مشخص بشه.با تشکر

it-net
July 4th, 2010, 00:06
اگه قدرت اداره vps رو دارین بهترین گزینه برای شما هست و از اونجایی که در رسیلر نمی دونید چقدر منابع می تونید استفاده کنید که شما میگین 3 گیگ فیلم دارین پس فشار یکمی زیاد بشه شما رو sus می کنن.
اما با خرید یه وی پی اس قوی مشکلی برای شما پیش نمیاد.

ساب هاستینگ هم در صورتی که هزینه برای شما مسله نباشه گزینه خوبی هست

ahmad_danesh
July 4th, 2010, 01:32
صحيح، حالا به غير از subhosting نظرتون در مورد overlineindia.net، awardspace.com چيه؟ تجربه همکاري باهاشون رو داشتيد؟ گزينه دومي نماينده هم داره تو ايران(overlineindia.ir)، تجربه همکاري داشتيند باهاش، اولي (awardspace.com) چطور هست؟ با ايران مشکل نداره؟

ahmad_danesh
July 6th, 2010, 23:23
من تصميم گرفتم از overlineindia.net سرور مجازي بگيرم، لطفا دوستان بگن سروراش خوبه؟ ميشه خريد؟