PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراقب ایمیل هایی با متن "سلام مشکل شد؟" باشید !!!

kianfar
September 25th, 2014, 13:36
اخیرا ایمیل هایی برای بنده ارسال میشه که معمولا فرستنده زن هستش و عنوانش هم به این شکله "سلام: Re " و متنشم اینه "سلام مشکل حل شد؟"

دوستان مراقب باشید گول این ایمیل هارو نخورید و ریپلای نکنید کاملا واضحه که طرف یه دیتابیس ایمیل جهت اسپم داره و برای اینکه ایمیل های سالم و اکتیو رو جدا کنه از این شیوه استفاده میکنه یعنی ریپلای کردن شما برابراست با اینکه ایمیل شما اکتیو و سالمه و نهایتا ایمیلتون میره تو دیتابیس اسپمشون.
متاسفانه خیلی ها به صرف اینکه فرستنده زن هستش توهم میزنن و فکر میکنن خبریه و سریع ریپلای میکنن.

myserver
September 25th, 2014, 13:41
:-|

love_hunter
September 25th, 2014, 13:47
ببخشید
برای شخص دیگری نیز همین ایمیل اومده ؟
یا فقط برای شخص شماست :|

kianfar
September 25th, 2014, 15:36
ببخشید
یا فقط برای شخص شماست :|

نمیدونم دوستان باید بگن ولی خب از سر و شکل ایمیل کاملا واضحه که با چه قصدی ارسال شده، آدرسی که من هیچ وقت باهاش تماس نداشتم اونم به شکلی که میخواد القا کنه که ریپلای به ایمیل ارسالی من بوده با گذاشتن :Re و همینطور استفاده از اسم یه زن به عنوان فرستنده تا خلاصه وادارتون کنه به پاسخ دادن !!!

NarvanData
September 25th, 2014, 15:38
برای بنده هم بار ها این ایمیل ها در مدت 1هفته گذشته اومده.

HPxf
September 25th, 2014, 15:54
برای من اومد از طرفیکی از مشترکین :|

- - - Updated - - -

هفته پیش

kianfar
September 25th, 2014, 15:56
با سلام و احترام

اگه از من میشنوید اینجور ایمیل هارو تا "Subject" رو دیدید بدون اینکه باز کنید پاک کنید .

بله اگر ایمیل دارای ضمیمه باشه باز کردنش خالی از ریسک نخواهد بود، ولی این ایمیل ضمیمه ای نداشت فقط پاسخ دادن بهش شما رو بعنوان یه ایمیل اکتیو وریفای میکنه!

haadey
September 27th, 2014, 01:04
اینکه به اینجور ایمیل ها جواب بدین یا ندین تفاوتی نمی کنه. سرویس های پیگیری ایمیل زیاد هستن، حتی سی پنل سرویس Mail Delivery Reports (https://documentation.cpanel.net/display/ALD/Mail+Delivery+Reports) برای پیگیری ایمیل های ارسالی داره که نشون میده چه ایمیل هایی تحویل شدن و چه ایمیل هایی هنوز تحویل نشدن یا آدرس گیرنده اشون اشتباه بوده. حتی سرویس هایی هستن که نشون میدن شما کی ایمیل رو باز کردین و اینکه تصاویر توی ایمیل رو دیدین یا نه!
بنابراین صرف اینکه ایمیل رو دریافت کردین (حالا چه توی inbox یا توی پوشه spam) یعنی ایمیلتون توی دیتابیس اسپمرها تأیید شده.
البته این چیزی نیست که بخوایین نگرانش باشین، هر فعال اینترنتی روزانه حداقل 5-4 تا ایمیل اسپم داره و این تعداد 10 برابر هم بشه اتفاق ناخوشایندی براش نمیفته! بهرحال تکنولوژی ضد اسپم هم روز به روز موثرتر و کاراتر میشن

kianfar
September 27th, 2014, 01:15
اینکه به اینجور ایمیل ها جواب بدین یا ندین تفاوتی نمی کنه. سرویس های پیگیری ایمیل زیاد هستن، حتی سی پنل سرویس Mail Delivery Reports (https://documentation.cpanel.net/display/ALD/Mail+Delivery+Reports) برای پیگیری ایمیل های ارسالی داره که نشون میده چه ایمیل هایی تحویل شدن و چه ایمیل هایی هنوز تحویل نشدن یا آدرس گیرنده اشون اشتباه بوده. حتی سرویس هایی هستن که نشون میدن شما کی ایمیل رو باز کردین و اینکه تصاویر توی ایمیل رو دیدین یا نه!
بنابراین صرف اینکه ایمیل رو دریافت کردین (حالا چه توی inbox یا توی پوشه spam) یعنی ایمیلتون توی دیتابیس اسپمرها تأیید شده.
البته این چیزی نیست که بخوایین نگرانش باشین، هر فعال اینترنتی روزانه حداقل 5-4 تا ایمیل اسپم داره و این تعداد 10 برابر هم بشه اتفاق ناخوشایندی براش نمیفته! بهرحال تکنولوژی ضد اسپم هم روز به روز موثرتر و کاراتر میشن
بله مواردی که شما فرمودین هست اما در این مورد خاص به نظر من طرف قصد داشته که شما رو علاوه بر باز کردن ایمیل به پاسخ دادن هم تحریک کنه!
متاسفانه من هر روز دارم از سمت یک دامین ایرانی اسپم دریافت میکنم به یاهو هم ریپورت دادم همیشه بعنوان اسپم مارکش میکنم اما هنوزم ایمیل هاش یه راست میاد تو اینباکس !
سیستم تشخیص اسپم یاهو که واقعا ناامید کننده هستش ! اکثر اوقات ایمیل هایی که صد درصد اسپم هستن رو میاره تو اینباکس در حالی که ایمیل بوده که حتی طرف ریپلای ایمیل خودم رو کرده و رفته به فولدر اسپم !!!

hasanazizi
September 27th, 2014, 04:01
من 2 هفتس با اسم های مختلف واسم میاد
بدون باز کردن حذف میکنم

haadey
September 27th, 2014, 19:57
بله مواردی که شما فرمودین هست اما در این مورد خاص به نظر من طرف قصد داشته که شما رو علاوه بر باز کردن ایمیل به پاسخ دادن هم تحریک کنه!
متاسفانه من هر روز دارم از سمت یک دامین ایرانی اسپم دریافت میکنم به یاهو هم ریپورت دادم همیشه بعنوان اسپم مارکش میکنم اما هنوزم ایمیل هاش یه راست میاد تو اینباکس !
سیستم تشخیص اسپم یاهو که واقعا ناامید کننده هستش ! اکثر اوقات ایمیل هایی که صد درصد اسپم هستن رو میاره تو اینباکس در حالی که ایمیل بوده که حتی طرف ریپلای ایمیل خودم رو کرده و رفته به فولدر اسپم !!!
فکر کنم تنها فایده‌ای که جواب دادن به این ایمیل برای این اسپمر داره، این هست که می تونه اسم فرد گیرندۀ ایمیل رو پیدا کنه و توی ایمیل‌های بعدیش از اون اسم استفاده کنه. می دونین که وقتی به یه ایمیل جواب میدین، اسمتون به عنوان فرستنده ایمیل توی inbox گیرنده دیده میشه.
سیستم ضداسپم جیمیل خیلی خوب در مقابل این ایمیلها مقاومت کرده. من فقط یه بار توی inboxم این ایمیل رو دیدم، بعدش دیگه همش میرفت به spam

iranistar
September 27th, 2014, 22:45
واسه منم خیلی اومده ، بدون بازکردن اسپم میکنم بعد هم دیلیت.

kool
September 27th, 2014, 23:21
ببخشید

بله حدود یک هفته پیش به چهار عدد از ایمیل های ما نیز ارسال کرده بودند
که همانطور که از عنوانش پیدا بود ... بدون باز کردن به عنوان اسپم انتخاب و حذف شدند!

این ایمیل هم دقیقا شده مثل پیام کوتاه هایی که هر روز 20 تا میاد و طبق معمول اولین نگاه پایین پیام هست ... که اگه نوشته هر پیام مثلا 500 ریال ... درجا بدون مطالعه حذف میشه.

2244
September 28th, 2014, 07:12
برای منم اومد باز کردم و حذف کردمb-)