PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چپ چین شدن وردپرس با فعال کردن پلاگین

erorr
September 26th, 2014, 10:14
سلام به اساتید محترم
ببخشید من نمیدونستم کجا باید سوالمو بپرسم اگه جای اشتباهی گذاشتم لطفا انتقال بدید.

من یه مشکلی با پلاگین دارم اینه که وقتی فعالش میکنم کل ادمین وردپرس چپ چین میشه!
تو خوده پلاگین که گشتم، با برداشتن این کد از پلاگین درست میشه:

wp_enqueue_style("css3_tooltips_main", CSS3_TOOLTIPS_CSS_URL . "tooltips_main.css", false, filemtime(CSS3_TOOLTIPS_CSS_PATH . "tooltips_main.css"));
wp_enqueue_style("css3_tooltips_styles", CSS3_TOOLTIPS_CSS_URL . "tooltips_styles.css", false, filemtime(CSS3_TOOLTIPS_CSS_PATH . "tooltips_styles.css"));

ولی خب فایل CSS هست نمیشه که پاکش کرد!
اگه کدی چیزی هست که یا جایگذین این کد یا تو خود فایل cSS کنم هست لطفا بگید . خیلی لنگ این کارم
ممنون

- - - Updated - - -

up............

lastwall
September 26th, 2014, 12:12
درود
خوب قطعا این css ها رو باید راست چین کنید دیگه
البته باید ببینید فایل های css رو باز کنید ببینید احتمالا باعث میشه که استایل فارسی شده وردپرس کار نکنه و متغیرای تکراری داره اونارو با استایل اصلی وردپرس چک کنید و تکراری های رو حذف کنید
یا توی body استایل ها کد direction:rtl; رو وارد کنید ببینید چی میشه

agraph
September 26th, 2014, 18:52
اسم پلاگین را بگید تا براتون راست چین کنم قرار بدم

erorr
September 28th, 2014, 13:17
درود
خوب قطعا این css ها رو باید راست چین کنید دیگه
البته باید ببینید فایل های css رو باز کنید ببینید احتمالا باعث میشه که استایل فارسی شده وردپرس کار نکنه و متغیرای تکراری داره اونارو با استایل اصلی وردپرس چک کنید و تکراری های رو حذف کنید
یا توی body استایل ها کد direction:rtl; رو وارد کنید ببینید چی میشه
درود
ممنون بابت راهنمایی
من کد direction:rtl هم میزارم ولی فرقی نمیکنه!
فایل های تکراری رو چجوری باید پیدا کرد؟
من حتی برای امتحان کل فایل css پاک کردم ولی باز هم چپ چین بود!