PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان همه مطالعه کنند ( نظر بدین لطفا)

arminx
September 25th, 2014, 01:12
با سلام وخسته نباشید
دوستان یه سوال داشتم از همه ببنید حق با من هست یا سرویس دهنده.

من یک سرویس نمایندگی هاست دانلود از یه شرکت میزبانی خرید کردم. بعد از حدود دو هفته تیکت دادم گفتم من استفاده زیادی ندارم و فقط یک کاربر دارم فضای هاست رو به 1-2 گیگ ویرایش کنید ( فضای هاست 10 گیگ بود) جواب دادن که 1 روز قبل از تاریخ سر رسید اطلاع دهید!

بنده هم همین کار رو کردم و اطلاع دادم جواب دادن که امکانش نیست.!

گفتم خوب چیکار کنم جواب دادن.

1-برای کاربرتون هاست دانلود تهیه کنید

2-نمایندگیتون رو تمدید کنید

----

خوب برای کاربراتون هاست دانلود تهیه کنید یعنی چی ! مگه نه این که برید هاست پیدا کنید درسته ؟

خوب منم گفتم چشم فرصت بدین میزبان مناسب پیدا کنم و انتقال بدم ولی چند ساعت نگذشته بود که سرویس مسدود شد ! و گفتن امکان باز کردن نیست !

گفتم خوب یه فول بک آپ بدین گفتن باید مبلغی پرداخت کنید

بنظرتون من چیکار کنم؟ ( بعد از مسدود کردن سرویس من ، سایت سرویس دهنده هم ساس پند شد که ارتباط برقرار کنم برای انتقال چون هاست رو خریدم از جای دیگه )

الان یعنی این طوری درسته ؟ نه خدایی یعنی چی تا میخواستم انتقال بدم مسدود شد .!!!

لطفا بگید حق با منه یا سرویس دهنده

ممنون

- - - Updated - - -

اسمی هم از سرویس دهنده نبوردم چون اصلا خوشم نمیاد شخص . شرکتی و ... رو تخریب کنم تحت هر شرایطی

mrasol
September 25th, 2014, 01:19
سلام،البته نظر شخصی بنده هست:
شما باید قبل از سررسید ترانسفر میکردید،این وسط اصلا نوبت به حق نمیرسه دوست عزیز
موفق باشید

HPxf
September 25th, 2014, 01:30
قوانین شرکت مطالعه نمایید بعد حق با شرکت است الان یوزرتون سررسیدش گذشته که بسته شده ؟ اگر گذشته حق دارند نه بک اپ بدهند نه باز کنند و بگویند هزینه بدید باز کنیم

Mr.black-hat
September 25th, 2014, 07:16
مطمئنا اين كار سرويس دهنده ناجوانمردانه است البته اكه از سر رسيد هنوز مونده بوده

sh_p1385
September 25th, 2014, 10:09
احتمالا سررسید شما به پایان رسیده که حق با سرویس دهنده هست در غیر این صورت کارشون غیر اخلاقی هست

arminx
September 25th, 2014, 13:41
خوب ببنید دوستان گفتن 1 روز قبل ار سر رسید تیکت بدین برای ویرایش منم همین کار رو کردم ولی وقتی بعد چند ساعت مسدود میشه باید چیکار کنم من ؟

اخه این طوری میشه تا اسم انتقال اومد سرویس مسدود بشه

mrasol
September 25th, 2014, 14:00
خوب ببنید دوستان گفتن 1 روز قبل ار سر رسید تیکت بدین برای ویرایش منم همین کار رو کردم ولی وقتی بعد چند ساعت مسدود میشه باید چیکار کنم من ؟

اخه این طوری میشه تا اسم انتقال اومد سرویس مسدود بشه
بستگی داره به اینکه سر رسید شما به پایان رسیده باشد یا نه،ولی بهتر بود بکاپ میدادند در هر صورت اما وظیفشون نیست،قانونا هم حق با فروشنده هست البته به شرط اینکه گفتم سر رسید به پایان رسیده باشد

sitetheme
September 25th, 2014, 14:44
جناب الان واقعا مشکل شما با اینکه یه عده بیان بگن حق باشماست حل میشه؟ این تاپیک سودش چیه واقعا؟ حداقل اگر مدارکی دارید ارایه کنید وتا مشخص بشه چه سایتی بوده تا....
موفق باشید

arminx
September 25th, 2014, 14:58
جناب الان واقعا مشکل شما با اینکه یه عده بیان بگن حق باشماست حل میشه؟ این تاپیک سودش چیه واقعا؟ حداقل اگر مدارکی دارید ارایه کنید وتا مشخص بشه چه سایتی بوده تا....
موفق باشید

نه دوست عزیز مشکل من این نیست

مشکل من اینه که چرا میگن یک روز قبل اعلام کنید !

خوب وقتی من چند روز قبل از سر رسید بهشون تیکت دادم ایا امکان داره هاست منو ویرایش کنید ، چرا نباید همون موقع بگن که نمیشه ؟ چرا نباید همون موقع اعلام کنند که سرویس کمتر نداریم !

خوب ببنید مشکل از خودشون هست و اسم انتقال که اومد وسط هاست مسدود شد !

یعنی داخل چند ساعت میشه یه میزبان خوب پیدا کرد ؟ با این وضع دنیایی هاستینگ؟
الان بابت هر فول بک آپ 5 تومن باید پرداخت بشه این حق منه ؟

من پرداخت میکنم بهشون ولی ضربه رو میخورن . این پول ها هم خوردن نداره که این طوری میکنند
ایشاا... که ضربه رو میخورن بابت این کار که با من کردن

واقعا هم متاسفم برای همچنین کسایی که این طوری برخورد میکنند و فقط دنبال دو تومن پول هر کاری میکنند.

بابت نظراتونم ممنونم که وقت گذاشتن

به اومید روزی که همه این هاستینگ ها این طوری برداشته بشه . ( ما رو بگو از شرکت معتبر سرویس گرفتیم)

sitetheme
September 25th, 2014, 15:13
نه دوست عزیز مشکل من این نیست

مشکل من اینه که چرا میگن یک روز قبل اعلام کنید !

خوب وقتی من چند روز قبل از سر رسید بهشون تیکت دادم ایا امکان داره هاست منو ویرایش کنید ، چرا نباید همون موقع بگن که نمیشه ؟ چرا نباید همون موقع اعلام کنند که سرویس کمتر نداریم !

خوب ببنید مشکل از خودشون هست و اسم انتقال که اومد وسط هاست مسدود شد !

یعنی داخل چند ساعت میشه یه میزبان خوب پیدا کرد ؟ با این وضع دنیایی هاستینگ؟
الان بابت هر فول بک آپ 5 تومن باید پرداخت بشه این حق منه ؟

من پرداخت میکنم بهشون ولی ضربه رو میخورن . این پول ها هم خوردن نداره که این طوری میکنند
ایشاا... که ضربه رو میخورن بابت این کار که با من کردن

واقعا هم متاسفم برای همچنین کسایی که این طوری برخورد میکنند و فقط دنبال دو تومن پول هر کاری میکنند.

بابت نظراتونم ممنونم که وقت گذاشتن

به اومید روزی که همه این هاستینگ ها این طوری برداشته بشه . ( ما رو بگو از شرکت معتبر سرویس گرفتیم)

خوب فرمایش شما درست ولی با اینکه بیاین بدون هیچ اطلاعاتی از سایت طرف نظر خواهی کنین مشکل شمارو برطرف نمیکنه بالاخره هاستینگ ماشالله زیاد هست ,و هاستینگ های بی کیفیت بیشتر شما بالاخره باید تمام زوایا رو برای تهیه سشرویس از این هاستینگ بررسی میکردید ,حالا هم میل خودتون هست قطعا من نظرم این هست که یک مدیر اینقدر نباید با مشتریش سخت گیرانه برخورد کنه اصلا فرضا دو سه روز هم از مهلت پرداخت شما گذشته باشه اگر کمکی از دستش بربیاد نظرم اینه شایسته نیست که دریغ کنه نه اینکه بخواد با زور پولی از شما بگیره ولی به هرحال من نظرم اینه این هاستینگ رو معرفی کنید (اگر مدارکی برای اثبات دارید )تا بالاخره شناسایی بشه که دیگر دوستانی که شاید بخوان ازشون سرویس تهیه کنن نظرشون عوض شه با اینحال صاحب تاپیک شما هستید و هرطور صلاح میدونید عمل کنید فقط پیشنهاد کردم
روز خوش

shetabanhost
September 25th, 2014, 15:13
سلام
دوست عزیز اگه سررسید به پایان رسیده ، شرکت حق مسدود کردن رو داره ولی شما باید قوانین اون شرکت رو مطالعه کنید
برای مثال برخی از همکارا بعد از پایان سر رسید تا 3 روز مهلت برای تمدید یا انتقال میدن
بستگی به قوانین شرکت داره

i3erver
September 25th, 2014, 15:14
اگر 1 روز مانده بوده به تمام شدن سرویس
باید بکاپ رو بهتون میدادن و در این شکی نیست که کارشون کاملا غیر اصولی و نامردی بوده!
ولی اگر بعد از تمام شدن زمان سرویس شما درخواستی بدید حق دارن ندن ما باز هم بهتر هست که راه بیان