PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در whmcs

sajed78
September 24th, 2014, 16:55
سلام من طبق آموزش زیر پوشه ادمین رو تغییر دادم :

[ برخی از کاربران که سایت شما را بازدید می کنند و متوجه می شوند که شما از whmcs استفاده می کنید می دانند که می توانید با وارد کردن پوشه ادمین برای وارد شدن اقدام نمایند، شما می توانید با تغییر نام پوشه ادمین به آنچه که تمایل دارید جلوی اقدام به ورود های ناخواسته را بگیرید.شما نمی توانید این پوشه را انتقال دهید بلکه تنها می توانید نام آن راتغییر دهید. بعد از تغییر نام پوشه ادمین باید به سیستم نام پوشه ادمین را بدهید. برای این کار خط زیر را در فایل configuration.php اضافه نمایید:
$customadminpath = "myadminname"; ]

الان وقتی وارد صفحه ادمین میشم و یوزرنیم پسورد رو میزنم میگه:

Language Folder Not Found

مشکل چیه ؟!

# توجه داشته باشید که cron job رو هم تغییر دادم به اسم جدید پوشه ولی بازم مشکل حل نشد

صفحه login.php میاد یوزر پسورد رو میزنم میگهLanguage Folder Not Found اعصابم رو بهم ریخته

خیلی ممنون

ali.1998
September 24th, 2014, 17:30
ببینید پوشه lang توی پوشه ادمینتون وجود داره یا خیر
اگر خیر یه whmcs دانلود کنید و فقط این مسیر رو اپلود کنید admin/lang

Abolijoon
September 24th, 2014, 17:32
دوست عزیز در صورت تمایل دسترسی بدید براتون درست کنم .

موفق باشید.

i3erver
September 24th, 2014, 17:36

[ برخی از کاربران که سایت شما را بازدید می کنند و متوجه می شوند که شما از whmcs استفاده می کنید می دانند که می توانید با وارد کردن پوشه ادمین برای وارد شدن اقدام نمایند، شما می توانید با تغییر نام پوشه ادمین به آنچه که تمایل دارید جلوی اقدام به ورود های ناخواسته را بگیرید.شما نمی توانید این پوشه را انتقال دهید بلکه تنها می توانید نام آن راتغییر دهید. بعد از تغییر نام پوشه ادمین باید به سیستم نام پوشه ادمین را بدهید. برای این کار خط زیر را در فایل configuration.php اضافه نمایید:

مشکل چیه ؟!

# توجه داشته باشید که cron job رو هم تغییر دادم به اسم جدید پوشه ولی بازم مشکل حل نشد

صفحه login.php میاد یوزر پسورد رو میزنم میگهLanguage Folder Not Found اعصابم رو بهم ریخته

خیلی ممنون

به احتمال زیاد پوشه زبان موجود نیست!

sajed78
September 24th, 2014, 17:39
پوشه lang در پوشه admin وجود داره

ولی همه زبان ها هم farsi.php و english.php و بقیه هم هستن

i3erver
September 24th, 2014, 17:43
پوشه lang در پوشه admin وجود داره

ولی همه زبان ها هم farsi.php و english.php و بقیه هم هستن
این تایپیک ها را مشاهده کنید ، تا حدی کمکتون میکنه
آموزش رفع مشکل امنیتی whmcs (http://www.webhostingtalk.ir/f178/36259/index3.html)
رفع مشکل امنیتی whmcs و تیکت های base64 (http://www.webhostingtalk.ir/f178/43402/)
موفق باشید

sajed78
September 24th, 2014, 18:04
این تایپیک ها را مشاهده کنید ، تا حدی کمکتون میکنه
آموزش رفع مشکل امنیتی whmcs (http://www.webhostingtalk.ir/f178/36259/index3.html)
رفع مشکل امنیتی whmcs و تیکت های base64 (http://www.webhostingtalk.ir/f178/43402/)
موفق باشید

درود

مشاهده کردم ولی بازم کار ساز نبود

i3erver
September 24th, 2014, 18:05
شما پوشه ها رو برگردونید سر جای اول و کانفیگ رو به حالت اول برگردونید ببینید درست میشه یا نه؟

sajed78
September 24th, 2014, 18:17
شما پوشه ها رو برگردونید سر جای اول و کانفیگ رو به حالت اول برگردونید ببینید درست میشه یا نه؟

به اول هم برگردندم بازم همون مشکل بود

i3erver
September 24th, 2014, 18:27
ببینید whmcs رو پاک کنید و از اول نصب کنید بعد :
در کل باید عبارت زیر را در کانفیگ اضافه کنید(در سی پنل)

کد:

$templates_compiledir = "/home/user/templates_c/";
$attachments_dir = "/home/user/attachments/";

$downloads_dir = "/home/user/downloads/";
در دایرکت ادمین :
کد:

$templates_compiledir = "/domains/domain/templates_c/";
$attachments_dir = "/domains/domain/attachments/";
$downloads_dir = "/domains/domain/downloads/";
سپس سه فولدر را به فولدر قبل از public_html قرار دهید.... و همچنین دسترسی سه فولدر را بر روی 777 قرار دهید.

همچنین برای تغییر اسم فولدر ادمین این عبارت را در فایل کانفیگ باید بزارید:
کد:

$customadminpath = "admins";
و به حای admins اسم فولدر جدید ادمین را انتخاب کنید و فولدر admin را به همون تغییر نام بدید.

بعد از سه کار بالا نباید اصلا و اصلا مشکلی وجود داشته باشد و اگر مشکلی بود حتما و حتما از درست انجام ندادن مراحل بالا می باشد.

موفق باشید.

sajed78
September 25th, 2014, 11:36
دوست عزیز نمیشه که پاک کنم اون همه کانفیگ whmcs انجام شده مشتریان و اکانت ها !

این تغیرات هم انجام شده

- - - Updated - - -

کسی نیست کمک کنه ؟

به حالت دیفالت هم برمیگردونم بازم همون مشکل هست دوباره پوشه admin رو اپلود کردم ولی بازم همون مشکل هست

Abolijoon
September 25th, 2014, 11:40
دوست عزیز نمیشه که پاک کنم اون همه کانفیگ whmcs انجام شده مشتریان و اکانت ها !

این تغیرات هم انجام شده

- - - Updated - - -

کسی نیست کمک کنه ؟

به حالت دیفالت هم برمیگردونم بازم همون مشکل هست دوباره پوشه admin رو اپلود کردم ولی بازم همون مشکل هست

دوست عزیز اگر امکانش هست دسترسی بدید چک شود . موفق باشید.

sajed78
September 25th, 2014, 11:41
دوست عزیز اگر امکانش هست دسترسی بدید چک شود . موفق باشید.

با عرض پوزش خیر دست رسی ارائه نمی شود , اگر راهنمایی دارید همین جا ذکر کنید اعمال کنم

هاست 97
September 25th, 2014, 12:32
مورد زیر در کانفیگ اعمال نشده است!

بجای نام admins نام فولدر مدیریت را درج کنید

sajed78
September 25th, 2014, 12:45
مورد زیر در کانفیگ اعمال نشده است!

بجای نام admins نام فولدر مدیریت را درج کنید

از دوستان هم در ابتدا گفتن این قبلا اعلام شده و نام ادمین فول رو هم گزاشتم ولی بازم همون آش و همان کاسه ...

lastwall
September 25th, 2014, 13:08
درود
کدوم نسخه از WHMCS هستید؟ آپدیت هست؟

طبق آموزش زیر سه پوشه attachments, downloads & templates_c زیر رو اکی کردید؟ پرمیشن ها اکی هست؟

Further Security Steps - WHMCS Documentation (http://docs.whmcs.com/Further_Security_Steps#Move_the_attachments.2C_dow nloads_.26_templates_c_folders)

kool
September 25th, 2014, 16:07

مشکل چیه ؟!

خیلی ممنون

تغییر نام پوشه ادمین یکی از موارد ساده هست که بارها بدون هیچ مشکلی انجام شده. شما تغییر دیگری انجام داده اید که احتمالا مشکل از طرف آن است.

ابتدا اگر پلاگینی نصب کرده اید غیرفعال کنید.
چک کنید در داخل پوشه زبان در فایل .htaccess کد قرار نداده اید که دسترسی محدود شود؟
بهتر است از پوشه ادمین فعلی بکاپ بگیرید و حذف اش کنید. و از فایل های سالم دوباره آپلود کنید.
فایل کانفیگ را با دقت بررسی کنید که کاراکتری اضافه یا کم نباشد!

موفق باشید.

sht-design
September 25th, 2014, 22:05
با عرض پوزش خیر دست رسی ارائه نمی شود , اگر راهنمایی دارید همین جا ذکر کنید اعمال کنم
تا دسترسی داده نشود نمیشه گفت مشکل از کجاست!
بعد از اون اگه فایل هارو پاک کنید و whmcs رو محددا نصب کنید مشکلی برای اطلاعات پیش نمی آید چون اطلاعات درون sql ذخیره شده ، شما آخرین نسخه رو دانلود و در همان محل نصب ورژن فعلی اکسترکت کنید سپس از طریق آدرس اینستال اقدام به آپگرید کنید