PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال کردن هارد

hamedt6xw
September 23rd, 2014, 23:51
سلام دوستان برای سرورم یه هارد اضافه خریداری کردم میخواستم بدونم چه طوری میتونم فعالش کنم؟ چون تیکت زدم و گفتند خودت باید فعالش کنی

سرورم هم ویندوز 2008 هستش

sitetheme
September 24th, 2014, 00:03
سلام دوستان برای سرورم یه هارد اضافه خریداری کردم میخواستم بدونم چه طوری میتونم فعالش کنم؟ چون تیکت زدم و گفتند خودت باید فعالش کنی

سرورم هم ویندوز 2008 هستش

افزودن هارد به سرور مجازی دقیق با ابزار پارتیشن بندی که برای کامپیوتر معمولی استفاده میکنیم انجام میشه. یک نرم افزار با عنوان پارتیشن بندی دریافت کنید بروی سرور مجازی نصب کنید و میزان فضایی که به شمااضافه شده رو به یک هارد درایو اختصاص بدید

hamedt6xw
September 24th, 2014, 00:13
شما چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنید

HighHost
September 24th, 2014, 00:14
شما چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنید
بهترین نرم افزار : EaseUS

aminexe
September 24th, 2014, 00:23
بهترین روش استفاده از پارتیشن بندی خود ویندوز هست روی My Computer کلیک راست کنید Manage رو انتخاب کنید بعد در صفحه ی جدید Disk Management رو بزنید یه فضایی از هاردتون به شکل Unallocated دراومده روش کلیک راست کنید و New Partition ... رو بزنید ، بقیه مراحل هم Next بزنید ؛ به همین راحتی ...

SainaServer
September 24th, 2014, 00:27
ساده ترین راه
Right Click My Computer - > Manage - >Storage - > disk management
اونجا هارد اضافه شده را کریت کنید و میتوانید اکسپند هم بکنید ( به درایو دیگر بچسبانید )
و راه دوم :
اگر نتوانستید اکسپند کنید از برنامه
EASEUS Partition Master Server Edition استفاده کنید

sssoheil
September 24th, 2014, 01:01
سلام

بهترین راه استفاده از نرم افزار
EASEUS Partition Master است.به راحتی میتوانید

فضای اضافه شده را create و merg کنید .

meysam021
September 24th, 2014, 01:28
طبق گفته همکاران SainaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/88361/) و aminexe (http://www.webhostingtalk.ir/member/84693/) پیش برید به راحتی هارد اضافه میشه و نیاز به نرم افزار هم نداره ، درصورتی هم که متوجه نشدید ، در یاهو ادد بفرمایید. بصورت تیم خدمتتون آموزش بدم ، خیلی ساده هست.
afraserver@yahoo.com