PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [درخواست] اموزش تحویل آنی

clack
September 23rd, 2014, 19:34
سلام خدمت دوستان.
یک سوالی برام پیش امده بود.
من یک محصولی دارم میخوام به تعداد درست کنم و وقتی که کاربر از سایت whmcs من پول رو پرداخت میکنه به طور آنی محصول تحویل بگیره .
تیکت مشخصات سرویسش براش ارسال بشه.
مشخصات نوی پنل کاربری اگر امکان داره ثبت بشه.

((یک چیزی شبیه به فروش کارت شارژ درمیاد که طرف تعدادی کارت شارژ میندازه توش و بعد خرید ... اما با این تفاوت که این سرویس قابل تمدید هست و ماهیانه میتونه کاربر شارژ کنه))

roozbeh837
September 24th, 2014, 00:27
با سلام خدمت شما در قسمت تنظیم سرویس مورد نظر برید و گزینهmodule settings برید و کادر
Module Name رو باز کنید و کنترل پنل مورد نظری که روی سرور نصب هست رو انتخاب کنید و پکیج مورد نظر هاست رو تعریف کنید و در قسمت اخر گزینه

Automatically setup the product as soon as the first payment is received

انتخاب کنید و سیو بزنید .وقتی مشتری درخواست هاست مورد نظر رو بده سرور به صورت انی تحویل میده. البته یه گزینه رو یادم رفت خدمتتون بگم در خود سرور پکیج مورد نظر رو هم تعریف کنید

موفق باشید

clack
September 24th, 2014, 04:42
با سلام خدمت شما در قسمت تنظیم سرویس مورد نظر برید و گزینهmodule settings برید و کادر
Module Name رو باز کنید و کنترل پنل مورد نظری که روی سرور نصب هست رو انتخاب کنید و پکیج مورد نظر هاست رو تعریف کنید و در قسمت اخر گزینه

Automatically setup the product as soon as the first payment is received

انتخاب کنید و سیو بزنید .وقتی مشتری درخواست هاست مورد نظر رو بده سرور به صورت انی تحویل میده. البته یه گزینه رو یادم رفت خدمتتون بگم در خود سرور پکیج مورد نظر رو هم تعریف کنید

موفق باشید

ممنون.
اما من فکر کنم منظور شما تحویل هاست و از این قبیل بود.
شما همون مثال کارت شارژی که در بالا زدم رو توجه کنید.
(( یعنی فکر کنید من 50 تا کارت شارژ در انواع مختلف 2000 و 5000 و 10000 خریدم میخوام زمانی که پول کارت شارژ مورد نظر پرداخت شد فاکتور مشخصات کارت شارژ برای طرف تیکت بشه و توی ناحیه کاربریش ثبت بشه ))
فکر کنید میخوام همچین کاری کنم. ماژول خاصی مورد نیازه؟

downloaddl
September 24th, 2014, 05:29
ممنون.
اما من فکر کنم منظور شما تحویل هاست و از این قبیل بود.
شما همون مثال کارت شارژی که در بالا زدم رو توجه کنید.
(( یعنی فکر کنید من 50 تا کارت شارژ در انواع مختلف 2000 و 5000 و 10000 خریدم میخوام زمانی که پول کارت شارژ مورد نظر پرداخت شد فاکتور مشخصات کارت شارژ برای طرف تیکت بشه و توی ناحیه کاربریش ثبت بشه ))
فکر کنید میخوام همچین کاری کنم. ماژول خاصی مورد نیازه؟

چرا از freer برای این مجصول استفاده نمی کنید ؟!
این امکان در whmcs فکر نمی کنم وجود داشته باشه

clack
September 24th, 2014, 06:12
چرا از freer برای این مجصول استفاده نمی کنید ؟!
این امکان در whmcs فکر نمی کنم وجود داشته باشه

whmcs خیلی تکمیل و حرفه ای تر هست.
تغییرات و جزئیات هم توی whmcs خیلی مطلوب و عالی هست.
برای همین به whmcs دل بستم :d
من فکر کنم باشه چون خیلی چیز ساده ای هست .
با اون قابلیت هایی که whmcs داره این فکر نکنم چیزی باشه یا اینکه اگه نداشته باشه نشه بهش اضافه کرد.

mhiizadi
September 24th, 2014, 08:58
تیکت مشخصات سرویسش براش ارسال بشه.
مشخصات نوی پنل کاربری اگر امکان داره ثبت بشه.

یه افزونه داره که حدودا 50 دلاره یا 40
همون فیریر استفاده کنید :d

clack
October 27th, 2014, 17:11
یه افزونه داره که حدودا 50 دلاره یا 40
همون فیریر استفاده کنید :d

یعنی تا حالا همچین ماژولی رو کسی نال نکرده ؟ @-)

و یک سوال دیگه :
ماژولی هست که بشه باهاش محصولات برای ماه های مختلف ارائه داد. مثلآ 2ماهه ؟(whmcs)