PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پس از انتقال سایت

pzt1371
July 3rd, 2010, 09:53
سلام بر همه دوستان وب هاستینگ تالک،
من یه فروم رو منتقل کردم به یه سرور جدید، حالا تمام پست ها و تمام کاربرا نشون داده میشن ولی داخل تاپیک ها که میرم ، محتویات رو نشون نمیده،آدرس سایت هم skyforum.ir هست. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

saeidj
July 3rd, 2010, 13:15
دیتابیس درست ایمپورت نیشده.

اگه پنل سرور جدید و قدیم یکیه full backup بگیر و در سرور جدید ریستور کن

pzt1371
July 3rd, 2010, 14:38
ممنون از جوابتون، ولی من همین کار رو انجام دادم، این اولین بار بود که همچین اتفاقی میفتاد.یه بار دیگه هم کلا پاک کردم، دوباره انتقال دادم ولی بازهم درست نشد.

_mahdi_
July 3rd, 2010, 17:06
تمامی پلاگین هاتون رو غیرفعال کنید، شاید مشکل از یکی از پلاگین ها باشه.

saeidj
July 3rd, 2010, 17:50
ببین حجم بک اپت کم نیست. ممکنه بک اپی که گرفتی مشکل داشته باشه یه بار دیگه بک اپ بگیر ببین حجمش اگه بیشتر بود از قبلی بودن بک اپت مشکل داشته

pzt1371
July 4th, 2010, 06:23
حجم بک آپ دیتابیس در حالت عادی 80 مگ و در حالت gzip حدود 2.5 مگابایت بود. بک آپ کلی رو دیگه ریستور نکردم، فایلا رو منتفل کردم و از دیتابیس بک آپ گرفتم، بعد تو سرور جدید ایمپورت کردم ولی باز هم درست نشد...
پلاگین ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد...
سرور سایت دست خودمه، ممکنه مشکل از اون باشه؟!

taghikhani
July 4th, 2010, 12:58
حجم بک آپ دیتابیس در حالت عادی 80 مگ و در حالت gzip حدود 2.5 مگابایت بود. بک آپ کلی رو دیگه ریستور نکردم، فایلا رو منتفل کردم و از دیتابیس بک آپ گرفتم، بعد تو سرور جدید ایمپورت کردم ولی باز هم درست نشد...
پلاگین ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد...
سرور سایت دست خودمه، ممکنه مشکل از اون باشه؟!

نسخه PHP و Apache و MySQL رو مقایسه کن ببین یکیه.
اگر یکی بود فایل PHP.INI رو از سرور قبلی منتقل کن به سرور جدید احتمال زیاد مشکل حل میشه.
اگر هم نسخه ها یا ماژولها یکی نبود که easyapache کن یکیش کن. چون ممکنه حتی یک ماژول سرور که روی سرور جدید نصب نیست، باعث این مشکل شده باشه.

mr.bahram
July 4th, 2010, 15:17
سلام بر همه دوستان وب هاستینگ تالک،
من یه فروم رو منتقل کردم به یه سرور جدید، حالا تمام پست ها و تمام کاربرا نشون داده میشن ولی داخل تاپیک ها که میرم ، محتویات رو نشون نمیده،آدرس سایت هم skyforum.ir هست. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

شما ادرس سایت رو قرار دادی منتها سایت بسته هست و نمیشه دید وقتی وارد پست میشی چه خطایی میده
بهتر هست یا سایت رو باز بکنید تا همه ببینن یا خوب توضیح بدید چه خطایی میده و چه شکلی میشه
اگر صفحه سفید هست فایل htaccess رو از طریق FTP دلیت بکن

pzt1371
July 5th, 2010, 05:25
نسخه PHP و Apache و MySQL رو مقایسه کن ببین یکیه.
اگر یکی بود فایل PHP.INI رو از سرور قبلی منتقل کن به سرور جدید احتمال زیاد مشکل حل میشه.
اگر هم نسخه ها یا ماژولها یکی نبود که easyapache کن یکیش کن. چون ممکنه حتی یک ماژول سرور که روی سرور جدید نصب نیست، باعث این مشکل شده باشه.
سلام، این فایل PHP.INI کجاست؟ نسخه همه اونا یکیه.

شما ادرس سایت رو قرار دادی منتها سایت بسته هست و نمیشه دید وقتی وارد پست میشی چه خطایی میده
بهتر هست یا سایت رو باز بکنید تا همه ببینن یا خوب توضیح بدید چه خطایی میده و چه شکلی میشه
اگر صفحه سفید هست فایل htaccess رو از طریق FTP دلیت بکن

سلام ببخشید! تو بعضی از تاپیکا این پیام رو میده:""پیام سیستم این موضوع وجود ندارد . ممکن است حذف شده باشد و یا لینک اشتباه وارد کرده باشید. اگر از وجود این لینک اطمینان دارید برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت (http://skyforum.ir/sendmessage.php) تماس بگیرید.""

بعضی قسمت ها هم عنوان تاپیک ها هست ولی محتویاتشون نیست.
تو 2-3 تا از بخش ها هم هیچ مشکلی نیست و کل تاپیک نشون داده میشه.

ضمنا خیلی ممنونم از راهنمایی های بی دریغتون...

pzt1371
July 6th, 2010, 12:48
تورو خدا جواب بدید! همه کاربرا در حال پریدن هستند.... کمک کنید لطفا"

saeidj
July 6th, 2010, 15:03
خوب تا اینجایی که می دونم باید به دیتابیس مربوط بشه اما زیاد با vb کار نکردم. نمی تونم دقیق بگم چشه.
@sparksun چیزی به ذهنت نمیرسه؟

mr.bahram
July 6th, 2010, 15:06
بک آپ کامل ریستور نشده و تیبل postindex به احتمال زیاد مشکل داره
با ریستور صحیح بک آپ مشکل باید بکل حل بشه

zimahost
July 7th, 2010, 16:34
یکبار v Bulletin رو روی لوکال نصب کنید و بعد Restore کنید ببینید روی لوکال هم همین اشکال هست یا نه؟ برای نصب روی لوکال هم میتونید از WAMP SERVER استفاده کنید.