PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در خرید از تم فارست توسط payment24

Azarin Web
September 23rd, 2014, 09:55
سلام دوستان و همکاران عزیز,

من 3 روز پیش توسط payment24 یه قالبی از سایت تم فارست خریداری کردم و خیلی سریع خرید رو برام انجام دادن و خیلی ممنونم ازشون ، اما هنوز قالب به دستم نرسیده و در پنل کاربری من در تم فارست هیچ اثری از سفارش بنده ، قالب بنده ، فاکتور بنده ، پرداختی های بنده و... نیست!!!

همون 3 روز پیش هم به تم فارست تیکت زدم ایمیل هم دادم گفتم که پول دادیم ولی قالب ندادین و مدارک لازم ارسال کردم که نشون میده پول واریز شده! ولی جوابی ندادن اصلا...

لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

modiranhosting
September 23rd, 2014, 10:33
آیا رسیدپرداخت هم ضمیمه کردید براشون ؟

Yas-Host
September 23rd, 2014, 10:39
فقط شماره تراکنش پرداخت را ارسال کرده اید ؟

طی همکاری هایی که قبلا با جناب شهیدان داشتیم در اکثر موارد از ایمیل شخصی خودشون برای پنل های کاربری استفاده میکردند.

مطمئن هستید که پنلی که بهتون دادند موردی نداشته است و همان پنل اصلی می باشد ؟

علت جواب ندادن تم فرست هم فکر میکنم از این باشد که فکر میکنند شما دروغ می گوید!

Azarin Web
September 23rd, 2014, 10:49
همان اطلاعاتی را که payment24 دادن براشون ارسال کردم ، که پرداخت انجام دادن و ایمیل خودشونم هست.

Yas-Host (http://www.webhostingtalk.ir/member/61464/),
شما میگید یعنی امکان داره خرید رو با حساب کاربری خودم در تم فارست انجام نداده باشن؟ من دقیقا همین احتمال رو به payment24 تیکت کردم ولی بیش از 24 ساعت گذشته و جوابی ندادن! قبل از سفارش در سایت تم فارست عضو شدم و payment24 اطلاعات حساب کاربری منو گرفت که سفارش ثبت کنه ، ولی هیچ خبری نیست...
جالب اینه که هیچگونه ایمیلی هم از طرف تم فارست دریافت نکردم که آقا سفارشی برای شما در سایت تم فارست ثبت شده و... (از طرف تم فارست هیچ ایمیلی برای من نیومده به جز ایمیل فعال کننده هنگامی که عضو میشدم)

Yas-Host
September 23rd, 2014, 11:00
همان اطلاعاتی را که payment24 دادن براشون ارسال کردم ، که پرداخت انجام دادن و ایمیل خودشونم هست.

Yas-Host (http://www.webhostingtalk.ir/member/61464/),
شما میگید یعنی امکان داره خرید رو با حساب کاربری خودم در تم فارست انجام نداده باشن؟ من دقیقا همین احتمال رو به payment24 تیکت کردم ولی بیش از 24 ساعت گذشته و جوابی ندادن! قبل از سفارش در سایت تم فارست عضو شدم و payment24 اطلاعات حساب کاربری منو گرفت که سفارش ثبت کنه ، ولی هیچ خبری نیست...
جالب اینه که هیچگونه ایمیلی هم از طرف تم فارست دریافت نکردم که آقا سفارشی برای شما در سایت تم فارست ثبت شده و... (از طرف تم فارست هیچ ایمیلی برای من نیومده به جز ایمیل فعال کننده هنگامی که عضو میشدم)

پس 100درصد با حساب کاربری خودشون و ایمیل شخصی خودشون پرداخت رو براتون انجام دادند!

چند بار نیز برای یک سری موارد حدود 24 ساعت طول کشید تا سفارش خود ما را انجام دادند و در اخر هم هزینه توسط سایت سرویس دهنده refund داده شده است!

بهتر است همیشه با ایجاد یک پی پال قانونی (نیمه قانونی) و پرداخت توسط ویزا یا حساب هایی که مشکل دار نباشند پرداخت های خودتون رو شخصی انجام دهید

امیدوارم مشکل هر چه زودتر برطرف شود.

در ضمن اگر می شود لینک قالب / اسکریپت / پلاگین خود در تم فرست رو ارسال کنید تا ببینم در سیستم موجود هست که بصورت رایگان در اختیارتون قرار بدم :)

پیروز باشید

Azarin Web
September 23rd, 2014, 11:55
company_hosting (http://www.webhostingtalk.ir/member/17637/),
دوست عزیز در حال حاضر شرایط اینطور هست و ما از طریق سایت payment24 سفارش ثبت کردیم ، اگر مشکلی بوده باید به ما میگفتن ، نه اینکه پول بدیم بعد هیچی دستمون نباشه!

پس 100درصد با حساب کاربری خودشون و ایمیل شخصی خودشون پرداخت رو براتون انجام دادند!

چند بار نیز برای یک سری موارد حدود 24 ساعت طول کشید تا سفارش خود ما را انجام دادند و در اخر هم هزینه توسط سایت سرویس دهنده refund داده شده است!

بهتر است همیشه با ایجاد یک پی پال قانونی (نیمه قانونی) و پرداخت توسط ویزا یا حساب هایی که مشکل دار نباشند پرداخت های خودتون رو شخصی انجام دهید

امیدوارم مشکل هر چه زودتر برطرف شود.

در ضمن اگر می شود لینک قالب / اسکریپت / پلاگین خود در تم فرست رو ارسال کنید تا ببینم در سیستم موجود هست که بصورت رایگان در اختیارتون قرار بدم :)

پیروز باشید

حق با شماست ، اشتباه کردم این یکبار رو اومدم با واسطه خرید کنم ، من گفتم خرید از دیتاسنترهارو خودم انجام میدم دیگه تم فارست چیزی نیست که میدم payment24 پرداخت کنه (عجله هم داشتم) ولی سایت تم فارست داره اذیت میکنه..... قالب برای کسی میخوام ، گشتم رایگان نبود و امیدوارم هیچوقت نباشه! :d خیلی بده بخرم بعد فرداش ببینم رایگان همه جا پخش شده #-o

- - - Updated - - -

دوستان سایت payment24 جواب داد ، گفتن که مشکل از ما نیست ما پرداخت کردیم و مشکل از evanto یا همون تم فارست هست. یعنی تم فارست تا 100 سال جواب من رو ندن من نمیتونم کاری کنم؟ در ضمن نه ایمیلی مربوط به سفارش دارم نه هیستوری و چیزی در حساب کاربری تیم فراستم که نشون بده سفارشی داده شده فاکتوری پرداخت شده و....

واقعا باید چکار کنم؟ کسانی که میتونن راهنمایی کنن ممنون میشم حتما پست بدن
با تشکر

modiranhosting
September 23rd, 2014, 12:48
میشه قالبتون رو بفرمائید تا ببینم اگر موجوده تقدیم کنم ؟

Azarin Web
September 23rd, 2014, 13:20
میشه قالبتون رو بفرمائید تا ببینم اگر موجوده تقدیم کنم ؟

خیر متاسفانه ، توانایی ریپ قالب را دارم اما خرید کردم و پول دادم ، انتظار دارم از تم فارست قالب دریافت کنم 8-|

Yas-Host
September 23rd, 2014, 13:22
بنده قالب های اصلی تم فرست رو دارم!

در صورت نیاز اعلام کنید تا ببینم موجود هست یا خیر :)

در کار ریپ نیستیم!

modiranhosting
September 23rd, 2014, 13:35
خیر متاسفانه ، توانایی ریپ قالب را دارم اما خرید کردم و پول دادم ، انتظار دارم از تم فارست قالب دریافت کنم 8-|

قالب ها موجوده ریپ کجا بود دوست عزیز !

aminrt4
September 23rd, 2014, 14:30
ایشون دوست ندارن در ***ی قالب شما سهیم بشن و میخوان خرید کنن چرا اصرار می کنین قالب ***ی بهشون بدین؟

Azarin Web
September 23rd, 2014, 15:39
ایشون دوست ندارن در ***ی قالب شما سهیم بشن و میخوان خرید کنن چرا اصرار می کنین قالب ***ی بهشون بدین؟

دوست عزیز اینجا کسی د.ز.د نیست و کسی هم د.ز.دی نمیکنه! لطفا از طرف بنده حرفی نزنید.

من از دوستان قالب نمیخوام چون پول دادم و از مرکزش خریدم مثلا! ولی از به دوستمون پ.خ میدم و درخواست میکنم که اگر قالب مورد نظر من رو داشتن ، جایی پخش نکنن و اجازه بدن بنده استفاده کنم. اگر لطف کنند...

موفق باشید

aminrt4
September 23rd, 2014, 16:16
دوست عزیز اینجا کسی د.ز.د نیست و کسی هم د.ز.دی نمیکنه! لطفا از طرف بنده حرفی نزنید.

من از دوستان قالب نمیخوام چون پول دادم و از مرکزش خریدم مثلا! ولی از به دوستمون پ.خ میدم و درخواست میکنم که اگر قالب مورد نظر من رو داشتن ، جایی پخش نکنن و اجازه بدن بنده استفاده کنم. اگر لطف کنند...

موفق باشید

بستگی به تعریف شما از سرقت اینترنتی داره

همچین که 2 نفر عرض کردند قالب پولی که شما قصد خرید دارید رایگان می دهند سرقت اطلاعات طراح قالب است. حتما لازم نیست از دیوار بالا برید :)

Azarin Web
September 23rd, 2014, 16:48

همچین که 2 نفر عرض کردند قالب پولی که شما قصد خرید دارید رایگان می دهند سرقت اطلاعات طراح قالب است. حتما لازم نیست از دیوار بالا برید :)

بله حرف شما درسته دوست عزیز ولی نیازی به استفاده از واژه‌ی د.ز.د نیست! این دوستان محترم این قالب هارو دارن ولی انتشار نمیدن (تا جایی که میدونم شاید برای طرح های خودشون استفاده کنن) ، د.ز.د اون سایت های روسی و ناشناسی هستن که قالب های تم فارست رو برای دانلود قرار میدن. (قالب html که بچه 2 ساله هم ریپ میکنه ، بحث قطعا درباره‌ی قالب های مدیریت محتواها هستش)

بنده از فعالان حقوق کپی رایت در جاهای مختلفی هستم ، برای همینم قالب مورد نظرم رو خریداری کردم از تم فارست (که متاسفانه کم کم دارم پشیمون میشم!)

با تشکر

Yas-Host
September 23rd, 2014, 17:05

شاید قبلا خود ما قالب مورد نظر ایشان را خریداری کرده باشیم و دوست داشته باشیم به هم نوع خود و هم زبان خود بدیم!

بهتر نیست شما سنگ جلوی پای دیگران نندازید ؟

بحث را ادامه ندهید!

modiranhosting
September 23rd, 2014, 17:18
شاید قبلا خود ما قالب مورد نظر ایشان را خریداری کرده باشیم و دوست داشته باشیم به هم نوع خود و هم زبان خود بدیم!

بحث را ادامه ندهید!

یاسین عزیز بیخیال

گاهی میای ثواب کنی کباب میشی :)

بیخیال

aminrt4
September 23rd, 2014, 19:10

بحث را ادامه ندهید!

صاحب اثر رضایت داره؟ منم اپل خریدم برم اپل سازی راه بندازم ؟ حرف خنده دار هست فکر اخرتتون باشین رضایت صاحب اثر جلب کنین تا دیر نشده

Azarin Web یه مثال هست مثال د.زدی د.زد از د.زد همین حرف شما هست کار هیچ کدوم اخلاقی و قانونی نیست.