PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صحبت های خودمونی با دوستان درباره قالب ace

vahab00
September 22nd, 2014, 21:23
22778

درباره قالب ACE بیشتر بدانیم (http://www.learnblog.ir/about-farsi-ace-theme.html)

حدودا دو سه روز پیش قالب ace رو با ویرایش جدید و نام جدید به نام Ace distinct منتشر کردم وتغییراتی تو قالب دادم و امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ کامنتی با ایمیل و شاید نام دروغین با محتوی بسیار زننده دریافت کردم که منجر به ایجاد این پست و همینطور افشای رازهای قالب ace شد . لطفا با من همراه باشید

قالب ace رو در اوایل اردیبهشت ماه توسط یکی از دوستان بنده در خارج از کشور به بنده داده شد که کار فارسی سازیش رو انجام بدم و ما هم مطیع و عمل کردیم اما چون از دوستان خیلی صمیمی بنده هستند گفتند حتی دوست داری قالب رو با قیمت منسفانه برای فروش بزار اما اون موقع از این کار خودداری کردم تا چند روز پیش که تغییراتی توش دادم و در ۱۰ رنگ مختلف آماده کرده و تنها با قیمت ۲۰ هزار تومان برای فروش گذاشتم

امروز که ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ هست یکی از بازدیدکنندگان با محتوی زیر برای بنده پیغامی گذاشت که واقعا زننده بود

” این قالبو من فارسی کردم تو هم رفتی از مانستر خریدی اومدی برا خودت یه کم دست کاری کردی؟
خیلی غلط کردی. شکایت که کردم میفهمی. “

اما واقعیت این قالب چیست که من این مطلب رو شر کردم ؟ !

این قالب در واقع یکی از قالب های تم چمپ هست که فکر میکنم قیمتی ۲۹ دلاری داره که حدود ۹۰ هزار تومان پول ایران میشه اما بحث ما روی مبلغش نیست

این قالب کاملا ری اسپانسیو هست و نکته مهم دیگه اینکه این قالب کاملا RTL هست یعنی راست به چپ هست و اصلا نیازی به راست به چپ کردن نداره

اما قضیه از اونجا شروع میشه که دوست من تنها به RTL این قالب با زبان فارسی نیاز داشت و همینطور رنگ فارسی آن و ازم خواست که RTL رو پیشفرض کنم و تنها رنگ آبی رو براش نگه دارم و من هم این کار رو انجام دادم و به ایشون دادم

بعد از اون این قالب رو به دو نفر با قیمت ۲۰ و ۲۵ تومن فروختم و دیگه اصلا فروش نداشتم که متاسفانه یکی از دوستان کم لطفی کرده و قالب رو به هزاران نفر فروخت

اما تا اینجا چه ربطی داشت ؟

بنده قالبی که برای دوستم آماده کردم بودم با فونت یکان بود اما برای پابلیک تو سایت از فونت عربی استفاده کردم و با ۱۰ رنگ منتشر کردم و ایشون فکر کرده من قالبشون رو ***یم

اما اگه دقت کنیم قالبی که ایشون تو سایت مانستر که اگه درست حدس زده باشم خودشون باشن با قیمت XX هزار تومان برای خرید قرار دادند و نکته جالب اینکه قالب ایشون هم امکاناتش حذف شده است و تاریخ ارسال پست ایشون خرداد ماه نیز هست یعنی یک ماه بعد ارائه قالب بنده به دوستم و دو تن دیگه و جالب اینکه دقیقا همون امکاناتی که بنده حذف کردم هم ایشون حذف کردند (آدم فکر میکنه قالب خودشه :دی)

البته لازم به ذکر هست بنده برای تک تک حرف هایم مدرک و سند قطعی دارم اما حرفم اینه

آیا واقعا حق هست برای قرار دادن یک فونت ساده مثلا همین عربی در قالب که تنها دو خط استایل هست قیمت فلان قدر برای قالب بگیرند و تازه انقدر به خودشون مغرور بشند که اصلا فکر کنند طراح قالب هستند ؟

من شخصا وجدانم قبول نمیکنه ، و قیمت موجود در سایت اصلی ۲۵ دلار که میشه حدود ۹۰ هزار تومان هست و چون فروش ها اشتراکی هست مبلغ بالایی برای قالب دریافت کنم اونم برای چند خط کد ساده البته قالب انتشاری بنده کمی تفاوت داره

اما برای اینکه فکر نکنید حرف های بنده دروغ هست ابتدا در این لینک
https://themeschamp.com/cdp/cart.php
قیمت ۲۵ دلاری قالب را مشاهده کنید و بعد در لینک
Portal Home - Themes Champ (http://demo.themeschamp.com/whmcs/ace/)
دمو قالب را مشاهده نمایید

در سمت چپ راست قالب بر روی منوی تنظیمات زرد رنگ کلیک کنید و تیکت RTL رو بزنید میبینید که قالب کاملا راست چین و فارسی هست و وقتی هم زبان رو فارسی بزارید میبینید قالب ۱۰۰% فارسی و راست چین هست البته با فونت آریال که کار فارسی سازان ایرانی تنها تغییر این فونت به یکان یا هر فونت دیگری مثل عربی و… هست

و در آخر سخنی با این دوست عزیز که باعث ارائه این مطلب شدند :

امیدوارم رو حرفتون باشید و بقول خودتون شکایت کنید و ما خوشحال خواهیم شد تمام مدارک خود را ارائه کنیم و از حق خود دفاع کنیم

و نکته پایانی اینکه :

وجدان من راضی نمیشه قالب هایی که فروش اشتراکی دارند با قیمت بالا ارائه کنم چون ممکنه حتی یدونه فروش بره ممکنه هزار تا اما تا همیشه هستند پس قیمت بالا برای قالب های اشتراکی بنظرم ناحقی هست حال چه برسه این قالب فقط نیاز به اضافه کردن یک فونت فارسی داره !

منبع تو وبلاگ من

http://www.learnblog.ir/about-farsi-ace-theme.html

email1414
September 22nd, 2014, 21:43
بااجازه وهاب عزیز:

اینم پاسخ آقامهدی(ریپ کننده قالب یا...):

داستان جالبی بود. قوه تخلیتم خوبه.
بهتره بدونی قبل از اینکه من این قالبو به فروش بذارم دست هیچ احدالناسی نبود.
حالا که قالب به فروش گذاشته شده حسودا جمع شدن توطئه کنن.
تقصیر تو نیست تقصیر منه.
تقصیر منه که خواستم برای ایرانی جماعت که نمیفهمن کپی رایت یعنی چی، نمیفهمنن زحمت یعنی چی قالب ارائه بدم.
اقا/خانم محترم من هیچ نیازی به چندغاز پول این قالب ندارم خودم آرشیو ۷۰۰ گیگی قالب های جوملا و وردپرس و html دارم. حتی قالب هایی که الان تو سایت خودت، مانستر و راست چین هم بفروش میره.
محض اطلاع خودت و بقیه ایمیلی که نوشتم هم صحیحه میتونی جوابتو به همون ایمیل بفرستی.
اگه هم یه ذره خون حلال تو رگته قالب منو پاک کن از سایتت.

vahab00
September 22nd, 2014, 21:46
بااجازه وهاب عزیز:

اینم پاسخ آقامهدی(ریپ کننده قالب یا...):

داستان جالبی بود. قوه تخلیتم خوبه.
بهتره بدونی قبل از اینکه من این قالبو به فروش بذارم دست هیچ احدالناسی نبود.
حالا که قالب به فروش گذاشته شده حسودا جمع شدن توطئه کنن.
تقصیر تو نیست تقصیر منه.
تقصیر منه که خواستم برای ایرانی جماعت که نمیفهمن کپی رایت یعنی چی، نمیفهمنن زحمت یعنی چی قالب ارائه بدم.
اقا/خانم محترم من هیچ نیازی به چندغاز پول این قالب ندارم خودم آرشیو ۷۰۰ گیگی قالب های جوملا و وردپرس و html دارم. حتی قالب هایی که الان تو سایت خودت، مانستر و راست چین هم بفروش میره.
محض اطلاع خودت و بقیه ایمیلی که نوشتم هم صحیحه میتونی جوابتو به همون ایمیل بفرستی.
اگه هم یه ذره خون حلال تو رگته قالب منو پاک کن از سایتت.

آقا مهدی من برای تک تک حرف هام سند دارم و میتونم ثابت کنم که من اولین کسی بودم که قالب رو برای یک سایت ایرانی ارائه کردم (منظور اینکه از شما زودتر قالب رو داشته و برای یکی از دوستان اماده کردم . ببخشید اگه بد گفتم)
و نکته بعدی اینکه این قالب کاملا فارسی و راستچین هست و فقط نیاز به یک فونت داره ی چک کن به لینک هایی که دادم و میبینی چطوره فقط ی فونت فامیلی باید اضافه کنی
اما قالبی که شما ازش دم میزنی اصلا تنظیمات اصلی قالب رو نداره و دقیقا همون قالبی هست که من به اون طرف دادم و البته مدارکش کاملا موجود هست و پس از ارائه به طرف ایشون کم لطفی کردند و قالب رو فروختند و دست همه افتاد
عزیز من قالب اصلی رو دارم بدون دست کاری و اصلی هست در حالی که قالب شما ویرایش شده هست و دقیقا مثل قالبی هست که من به دوستم دادم عزیز
خیلی جالب نیست ؟
و در آخر اینکه من یک فونت فامیلی اضافه کردم برای قالب و ۱۰ رنگ بهش اضافه کردم و rtl رو فعال کردم و قرار دادم و به صورت دیفالت لود میشه
و دوست هم ندارم هزینه ای بیشتر از کارم بگیرم
و در آخر اینکه فرمودید آرشیو ۷۰۰ گیگی دارید از قالب ها باید بگم شما ریپر خوبی هستید . امیدوارم موفق باشید
و البته امیدوارم مبلغی که بابت من نمیگم قالب من میگم بابت اضافه کردن یک فونت فامیلی میگیرد حلال باشه
من خدا رو شکر تا این لحظه حتی ۱ ریال هم پول حروم تو زندگیم نبوده و از این بابت خدارو شاکرم
در ضمن من ن تو مانستر عضو هستم و نه وقت این کارها رو دارم
آقا مهدی من قوه تخیل ندارم با سند و مدرک حرف میزنم و در ضمن من حسود نیستم و برعکس همیشه دعا میکنم همه تو کارشون موفق باشند
موفق باشید

sht-design
September 22nd, 2014, 23:07
متاسفانه مسئله طراح هاي امروزي همين است كه كارهاشون سرقت ميشه ، كپي رايتش برداشته ميشه و به راحتي با نام كسي ديگه فروخته ميشه
من در جريان اين قالب نيستم نميدونم چه كسي اول اون رو گذاشته اما اعتبار آقا وهاب براي من تاييد شده هست
بهشون اعتماد دارم اما نميدونم اين نفر دوم چه كسي هست و بخاطر همين هم نميتونم نظري درباره اش بدم

جدا از اين مسايل چند روز پيش ديديم قالب خودمون رو توي يكي از انجمن ها البته اسم نميارم گذاشته بودند براي فروش يكي از كاربرانشون!
بعد از اين كه گفتيم چرا قالب ما رو داري به نام خودت ميفروشي و اعلام كرديم توي تاپيك گفتند چرا شما اينكار كردي قبلش بايد با من هماهنگ ميكردي بعدش پيام ميزاشتي!
واقعا كار دنيا برعكس شده يكي قالبت رو بر ميداره به اسم خودش منتشر ميكنه آخرش طلبكار هم ميشه
دنياي بدي شده متاسفانه
موفق باشيد

sharbazi
September 23rd, 2014, 00:48
سلام
خوب اون سایت رو که واسشون قالب رو فارسی کردید بدید بهشون ببینن تا مشخص بشه چه کسی اول این قالب رو ارایه کرده
این همه بحث لازم نیست که ....

vahab00
September 23rd, 2014, 16:21
سلام
خوب اون سایت رو که واسشون قالب رو فارسی کردید بدید بهشون ببینن تا مشخص بشه چه کسی اول این قالب رو ارایه کرده
این همه بحث لازم نیست که ....

سلام عزیز
اصلا بحث من رو اول و دوم نیست
ایشون طوری حرف میزنند انگار طراح قالب هستند و اینکه کسی جز ایشون این قالب رو نخواهد داشت
توی تیکت های بنده تو سایتم دقیقا موجوده چه زمانی قالب رو گرفتم و فارسی و آر تی ال رو چه زمانی تحویل دادم اما اصلا برام اینا مهم نیستند
من مشکلم اینه چرا ایشون فکر میکنه فقط خودش این قالب رو فارسی کرده و کس دیگه نداره
طوری رفتار میکنه و طلب کاره که انگار طراح کلی قالب هست در حالی که قالب کاملا راستچین و اماده هست و تنها نیاز به قرار دادن چند فونت + یک تبدیل Arial به یکان یا اون فونت دیگه داره
عجب دنیایی شده بخدا 8-|

- - - Updated - - -

دوستان بنظرتون با این چکار کنم ؟

این نظر ایشون هست که امروز ارسال کرد :

قالب که من بفروش گذاشتم در اصل اصلا چیزی به نام RTL نداشت و خودم بهش اضافه کردم. و از هیچ کسی نخریدم. و به خاطر اینکه اونو RTL کردم اون قیمتو روش گذاشتم.
فونت قالب در اول “کودک” بود که بعدا تغییرش دادم به فونت عربی.
اون موقع قیمت قالب تو سایت اصلیش ۱۴۹ دلار بود. نه الان که اومدی بهانه های الکی میگیری.
منم برای خودم مدارکی دارم که نشون میده از هیچ شخصی نخریدم و خودم اونو RTL و فارسی کردم. شما حتی توضیحات قالب که من تو سایت مانستر و راست چین نوشتمو هم کپی کردی.

این قلب در ۶ خرداد برای فروش به سایت مانستر ارسال شده یعنی نزدیک ۴ ماه پیش.
تا الان کجا بودی شما؟ خواب بودی یا منتظر فرصت؟

عزیز من ریپر نیستم. اگه مثل تو ریپ بلد بودم الان به جای ۷۰۰ گیگ ۷ ترابایت داشتم.
قالب هایی که دارم ۹۹ درصدش اصل اصل هستن و با لایسنس از سایت هایی مثل تم فارست خریداری شدن. خودم فارسی کردمشون به جز چند مورد که دوستام هدیه دادن و خودم خریدم.

چطور ادعای حلال و حروم داری وقتی ویندوزی که داری استفاده میکنی کرک شدس؟ نگو که اصله چون هیچ کس باور نمیکنه.

کجای قالب دست کاری شده؟ اگه واقعا اصل نیست جناب عالی از کجا فهمیدی؟ مگر اینکه قالبو خریده باشی که واقعا هم اینطوره.

دوتا از کامنت هایی که توی سایت مانستر هست به این صورته:
amir: “با سلام قیمت این قالب در سایت های مشابه ایرانی به قیمت ۲۸ هزار تومان به فروش میرسد .”
amir: “تاسف شما برای بنده فاییده ندارد من وظیفه دانستم خدمت شما که این نسخه را منتشر کرده اید اعلام کنم.
هدف تنها و تنها و تنها روشن سازی شماست تا ارزش کاری خودتان را بدانید.”

جمله آخر نشون میده که خودتون این کامتن رو گذاشتین.

حرف آخرم این که من هزینه زحمت خودمو روی قالب گذاشتم چون قالبی که من فارسی کردم چون به صورت پیش فرض RTL نبود و من این امکانو بهش اضافه کردم.
چون من اولین نفر اقدام کننده برای راست چین کردن و فروش این قالب منحصر به فرد بودم که تا بحال در ایران استفاده نشده بود پس هیچ کس به جز من حق فروش این قالب رو نداره.
———————————–
پیامی هم برای کسانی که دارن این کامنت رو میخونن دارم. البته اگه کسی که داره تاییدش میکنه ادم باشه و ویرایشش نکنه:
“سایر فروشندگانی که این قالب را ارائه می کنند بدون اجازه بنده بوده و بنده رضایتی برای خرید یا استفاده از آن ندارم و این کارو مصداق ***ی میدونم.”

در آخر اگه جوابی داری به همون ایمیلی که وارد کردم بفرست چون دیگ اینجا سر نمیزنم.

به آقا مهدی

دمت گرم عزیز اصلا شما طراح قالب فقط به من بگو اصلا وقت کردی مطالبم رو بخونی ؟

من لینک دمو اصلی قالب رو دادم اگه به مطالبم دقت کنی میبینی که RTL هست

و فقط ی فونت فامیلی نیاز داره من گفتم اردیبهشت ماه قالب رو برای یکی از دوستان آماده کردم و البته بعدها هم فهمیدم خیلی قبل تر از من یکی دیگر از همکاران این قالب رو خرید و فارسی کردند

آقا دمت گرم اصلا شما اورجینال ما ریپر ;) 8-}

من خیلی وقت هست که ویندوز ندارم عزیز و نسخه لینوکس اوبنتو استفاده میکنم

و البته برای پی سی های منزل که تعداد ۳ عدد هست و چون سایر اعضا خانه هم ازش استفاده میکنند ویندوز هست و صد البته نسخه کرک شده :66:

عزیز شما به لینکی که دادم لطف کن مراجعه کن و ببین که قالب اصلی چطور هست اصلا نمیخوای واقعیت رو قبول کنی عزیز

قالب اصلی امکانات بیشتری داره بجز تغییر رنگ که برای شما فعال هست

عزیز بنده بیکار نیستم مثل شما که برم اینور و اونور وراجی کنم و جار بزنم و مطمئن باشید اون کامنت ها کار من نیست و میتونید از ادمین بخواید براتون رنج آی پی بگیره ببینه کی بوده البته اینکه متن رو کپی کرده حق با شماست اما از راستچین کپی گرفتم نه مانستر :66:

بله شما قالبی رو فارسی کردید که راستچین نداشت و بعدا که شما فارسی کردید صاحب قالب راستچین شما رو کپی کرد و تو سایت خودش گذاشت اصلا شما طراح قالب خوبه آقا ؟ ;) :d

آقا شما اولین نفر اصلا یعنی کس دیگه نمیتونسه فارسی کنه و فقط شما فارسی سازشی ؟ دمت گرم ! بابا جهانی :-b

عزیز مطمئن باش انقدر شرف دارم که نظر شما رو بدون دستکاری بزارم و به صراحت پاسختون رو بدم

عزیز شما رضایت نداشته باش رضایت همه اون دوستان با من ، بابا طراح قالب ;)

عزیز بنده مثل شما بیکار نیستم که بخوام بهتون ایمیل بدم و….

و در آخر اینکه دوستان بنظرتون با این بشر چکار کنم ؟

یعنی الانه که بگه طراح قالب هم هست

من دمو قالب رو دادم و در سایت انگلیسیش قالب RTL هست

http://demo.themeschamp.com/whmcs/ace/

الان به این بشر چی میشه گفت ؟

Azarin Web
September 23rd, 2014, 16:37
هرچی آقا وهاب بگن همون درسته ، ما قبولت داریم :53:

بحث سر قالب‌های ترجمه نکنید ، بیخیال

aminrt4
September 23rd, 2014, 19:08
شما خودتون این قالب سرق اطلاعات از طراح کردید، فارسی سازی دلیل برای فروش نیست همچنین این قالب پیشفرض rtl دارد

کار اشتباه خودتونو نمیبینین به دیگران نهی از منکر می کنید؟ اگر کسی قالب انگلیسی خریداری کرد شما میتوانید با هزینه ان قالب برای ان فرد فارسی کنید نه اینکه همه جا پخش کنید. به فکر اخرت هم باش رضایت صاحب اثر و ...

امیدوارم عاقبت به خیر بشی البته با این کار ها فکر نکنم.

vahab00
September 23rd, 2014, 19:34
شما خودتون این قالب سرق اطلاعات از طراح کردید، فارسی سازی دلیل برای فروش نیست همچنین این قالب پیشفرض rtl دارد

کار اشتباه خودتونو نمیبینین به دیگران نهی از منکر می کنید؟ اگر کسی قالب انگلیسی خریداری کرد شما میتوانید با هزینه ان قالب برای ان فرد فارسی کنید نه اینکه همه جا پخش کنید. به فکر اخرت هم باش رضایت صاحب اثر و ...

امیدوارم عاقبت به خیر بشی البته با این کار ها فکر نکنم.

بله حق با شماست و قبول دارم اما قالب شر شده کلا تو نت و رایگان تو نت هست
من تغییراتی توش دادم و صد البته حرف شما هم قبول دارم
و البته لازم هست بگم قالب با هزینه خریداری شده از سایت اصلی پس ما هم هزینش رو پرداخت کردیم
این جمله آخرت منو کشته داداش
اما باز میگم قالب من کمی ویرایش شده و البته خیلی ها هم توان خرید یا حتی امکان خرید از سایت اصلی رو ندارن
اما اینکه این اقا به من میگه من قالب ایشون رو برای فروش قرار دادم و تنها ایشون هستند که فارسی کردند
این حرفشون خیلی زور داره فکر میکنن همه کاره هستند

آقا منم کار وخا رو قبول دارم کارش حرف نداره :x

لطف داری داداش زنده باشی :53: