PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقسیم کردن فضای هارد در vps

neda_sh
September 21st, 2014, 17:13
با سلام خدمت دوستان

من vps windows server 2008 گرفتم که فقط یک درایو c دارد می خواستم بدونم که آیا بهتره که من درایو را به دو قسمت تقسیم کنم از لحاظ امنیتی خوبه چون اینطوری کل اطلاعاتم تو c ریخته میشه من میخوام اطلاعات کاربران سایتم که شامل عکس و pdf است رو تو درایو c نریزه چون windows تو این درایو است و ممکنه یه موقع با مشکل مواجه بشم یا بخوام سیستم عامل رو عوض کنم آیا درسته که من اینکار رو انجام بدم؟

با سپاس

sitetheme
September 21st, 2014, 17:16
با سلام خدمت دوستان

من vps windows server 2008 گرفتم که فقط یک درایو c دارد می خواستم بدونم که آیا بهتره که من درایو را به دو قسمت تقسیم کنم از لحاظ امنیتی خوبه چون اینطوری کل اطلاعاتم تو c ریخته میشه من میخوام اطلاعات کاربران سایتم که شامل عکس و pdf است رو تو درایو c نریزه چون windows تو این درایو است و ممکنه یه موقع با مشکل مواجه بشم یا بخوام سیستم عامل رو عوض کنم آیا درسته که من اینکار رو انجام بدم؟

با سپاس

باسلام بهتر هست دو تا درایو باشه ممکنه یکوقتی نیاز به تعویصض سیستم عامل بشه و در اینصورت اطلاعاتتون در درایو دیگه باقی میمونه

neda_sh
September 21st, 2014, 17:19
باسلام بهتر هست دو تا درایو باشه ممکنه یکوقتی نیاز به تعویصض سیستم عامل بشه و در اینصورت اطلاعاتتون در درایو دیگه باقی میمونه

ممنون از راهنماییتون من میخوام وب سایت پنل نصب کنم می خواستم بدونم با توجه به اینکه وب سایت پنل رو تو چه درایوی نصب کردم اطلاعات رو تو همون درایو میریزه منظورم اطلاعات کاربران سایت و خود سایت است.

با سپاس

HPxf
September 21st, 2014, 17:47
عزیز سرور ریپیر شود هارد پاک می شود می توانین بک اپ بگیرید ولی ویندوز ریپیر هم می توانین انجام بدید
وب سایت پنل روی هر درایوی می توانین نصب کنین