PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین دیتاسنتر برای میزبانی وب کدام است ؟ (( لطفا در نظرسنجی شرکت نمایید))

myserver
September 21st, 2014, 15:39
سلام

بهترین دیتاسنتر برای میزبانی وب سایت کدام است ؟

omid3963
September 21st, 2014, 15:54
من ovh رو پیشنهاد میکنم.
از لحاظ قیمت به صرفه هست.
پینگ خوبی هم به ایران داره.

myserver
September 21st, 2014, 16:16
من ovh رو پیشنهاد میکنم.
از لحاظ قیمت به صرفه هست.
پینگ خوبی هم به ایران داره.

باتشکر از شما

OmidX
September 21st, 2014, 16:20
یکسال بیشتر ه ک بخش میزبانی وب ما در ovh هست ، کاملا راضییمممم ...

myserver
September 21st, 2014, 18:06
یکسال بیشتر ه ک بخش میزبانی وب ما در ovh هست ، کاملا راضییمممم ...

مرسی که شرکت کردید.

HPxf
September 21st, 2014, 18:19
SingleHop
امریکا بهترین است
Hetzner عالی است

asrhosting
September 21st, 2014, 19:28
بدون شک ovh .
با پینگ خوب و سخت افزار عالی _ به نسبت قیمت )

البته پیشنهاد میشه اگه باند بسیار بالایی نیاز ندارین روی دیتاسنتر های داخل کشور حساب بازکنید .

myserver
September 21st, 2014, 20:00
SingleHop
امریکا بهترین است
Hetzner عالی است

مرسی که شرکت کردید دوست عزیز.

- - - Updated - - -

بدون شک ovh .
با پینگ خوب و سخت افزار عالی _ به نسبت قیمت )

البته پیشنهاد میشه اگه باند بسیار بالایی نیاز ندارین روی دیتاسنتر های داخل کشور حساب بازکنید .

مرسی که شرکت کردید دوست عزیز.

قصد بنده میزبانی خارج می باشد.

HPxf
September 21st, 2014, 20:27
عزیز
SingleHop
امریکا کمتر کسی استفاده می کند بدلیل قیمت بالا و پهنای باند کم ولی سرویس های کیفیت بالا و پورت بسیار عالی 1 گیگ به شما ارائه می کند

mehdi.gh
September 21st, 2014, 20:32
واقعا جای تاسف داره که به خاطر تحریم ها و گرونی دلار نمیتوانیم از دیتاسنتر های معتبر و با کیفیت استفاده کنیم
و محدود شدیم به نهایت 10 دیتاسنتر که اونارم باید برای خرید کلی مکافات بکشیم

LIAN2
September 21st, 2014, 20:42
سلام وقت بخیر
هیچ وقت خودتان را محدود به چند گزینه خاص نکنید ؛
بهترین وجود ندارد ، بهترین برای شما وجود دارد. منظور بنده این است که با توجه به مصرفی که دارید بهترین دیتاسنتری را که خدماتش با نیاز شما هماهنگی بیشتری دارد انتخاب کنید.
مثال برای بعضی همکاران که از External SMTP Server سرور استفاده می کنند و نیاز به سرور هاستینگ در کشور انگلستان با سخت افزار با کیفیت دارند ، RedStation انتخاب خیلی خوبی است ؛ اما در طرف دیگر قضیه ممکن است مجموعه ای External SMTP Server نداشته و در مورد مسئله محدودیت ایمیل ها در این دیتاسنتر به مشکل بر بخورند.

بنده نیز با توجه به حداکثر همخوانی که خدمات دیتاسنتر هتزنر در مقایسه با دیگر دیتاسنتر ها دارد ،‌ هتزنر را انتخاب کردم.

taha_2011
September 21st, 2014, 20:58
از نظر بنده OVH فرانسه(ovh.com) و یس آپ کانادا

kingpower
September 21st, 2014, 21:06
درود

در حال حاضر از ovh فرانسه استفاده میکنیم
هم خودمان و هم مشتریان راضی هستند
پیشهادم منم به شما ovh هست

mehrshad13and11
September 21st, 2014, 21:38
ovh هزینه کمتری میگیره واقعا اما کیفیت اش نسبت به hetzner به نظر من کمتره ولی خوب هتزنر هم گرون تره هم پهنای باند کمتری ارائه میده.
xl host امریکا هم واقعا عالیه اگه بتونید البته هزینه کنید پهنای باند خیلی کمی هم ارائه میده ولی کیفیت عالی داره سرور هاش.

mansour207
September 21st, 2014, 22:20
از نظر من هم hetzner عالیه /

farsistar
September 21st, 2014, 22:23
به جرئت میشه گفت اگر رداستیشن مشکل ایمیل نداشت بهترین گزینه بود.
هزینش کمی بالاست اما هزینه کیفیت رو پرداخت میکنید
برای میل رلی میتونید سرور جدا تهیه کنید

myserver
September 21st, 2014, 23:50
باسلام

بنده ممنونم از تمامی دوستانی که تا الان در این نظرسنجی شرکت کردند و نظر خودشون رو اعلام کردند.

منتظر رای سایر دوستان هستیم.

موفق و پایدار باشید.

shetabanhost
September 22nd, 2014, 00:28
ما از
Hetzner استفاده میکنیم
راضی هستیم

sor
September 22nd, 2014, 01:56
بنده هم با ovh و
Hetzner و هم Redstation کار کردم

هر کدومشون خوبی و بدی های خودشون رو دارند رد استیشن کیفیت خوبی داره ولی گرونه .

هتزنر هم خیلی خوبه چون خیلی وقته دارم کار میکنم باهاش و از همه نظر مورد تایید هست

ovh هم به نظر من یک پله از هتزنر پایین تره ولی باز هم خوبه نسبت به قیمتی که داره ارایه میشه .

نظر شخصی بنده هست

پیروز باشید

OmidX
September 22nd, 2014, 02:13
دیتاسنتر OVH یک دیتاسنتر بین المللی است ک ۶۰ درصد ترافیک اتحادیه اروپا رو تامین میکنه ...
این دیتاسنتر در رنج های قیمتی مختلفی سرور ارائه میکنه و شما با هر بودجه ای حتی ۵ یورو ماهانه (کیم سوفی ، برند سوم ovh) میتونید سرور تهیه کنید ...

اکثر دوستانی ک از OVH بدگویی میکنند با این دیتاسنتر کار نکردن ، یا با برند دوم و سوم ovh (کیم سوفی و سوبو استارت) کار کردن !!

لطفا Hetzner با اون سابقه درخشانش در سوختن هارد رو با دیتاسنتر هایی مثل OVH مقایسه نکنید ، چرا ک برند اصلی OVH ب هیچ وجه حتی قابل مقایسه با این دیتاسنتر ک هنوزم داره از سی پی یو های دسکتاپی برای سرور استفاده میکنه نیست !! ، چه برسه ب اینکه ازش پایین تر باشه !!

تازه حالا اگر کیفیت سخت افزار ها رو هم در نظر نگیریم و بخوایم این لیست رو ب ترتیب کیفیت و پایداری شبکه مرتب کنیم بازم Hetzner از آخر اول خواهد بود !

با تشکر ...

iran-developers
September 22nd, 2014, 02:33
جناب امید خان عالی بود
تشکر همین حرفای طوفانی رو به گوشه چند تا بازاری که دارن کاسبی می کنند و ادعای برتری این دیتاسنتر رو می کنند برسونید کافیه !

تازه حالا اگر کیفیت سخت افزار ها رو هم در نظر نگیریم و بخوایم این لیست رو ب ترتیب کیفیت و پایداری شبکه مرتب کنیم بازم Hetzner از آخر اول خواهد بود !!
Perfect ..

myserver
September 22nd, 2014, 12:34
مرسی از همه دوستان که تاکنون رای دادند و نظرشون رو اعلام کردند.