PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرين پال ؟ بدون کارمزد ؟ چطور ؟

samansystems
September 21st, 2014, 10:40
همونطور که اطلاع داريد در طول 3 ماه گذشته طرح تابستان بدون کارمزد برای دارندگان زرين کارت اجرا شد که با استقبال خوب کاربران مواجه شد.
اين طرح از ابتدای خرداد با بيش از 2000 زرين کارت اجرا شد و کاربران تونستن لذت خدمات بدون کارمزد رو تجربه کنن.
بر اساس همين استقبال کاربران، زرين پال تصميم به تمديد اين طرح برای پاييز گرفت و ان شاء الله از روز 1 مهر طرح پاييز بدون کارمزد برای 3 ماه اجرا ميشه تا عزيزان بتونن يکبار ديگه از خدمات بدون کارمزد لذت ببرن.

با توجه به اجرای طرح دريافت کارمزد از POS ها و درگاه های پرداخت، به نظر ميرسه اين آخرين فرصت برای استفاده از خدمات بدون کارمزد هست ;)
ان شاء الله که بتونيم در اين بازه هم سرويس مناسب رو ارائه بديم.
برای پيوستن به اين طرح لطفا نسبت به درخواست زرين کارت اقدام کنيد:
https://www.zarinpal.com/zarincard

yastheme
September 21st, 2014, 10:54
واقعا تشکر

mohsen1aria
September 21st, 2014, 12:20
برخی بانک ها زیر بار کارمزد گذاشتن برای درگاه نمیرن و احتمالا بدون کارمزد باقی خواهند ماند

samansystems
September 21st, 2014, 12:23
برخی بانک ها زیر بار کارمزد گذاشتن برای درگاه نمیرن و احتمالا بدون کارمزد باقی خواهند ماند

جهت اطلاع شما بايد عرض کنم در حال حاضر کارمزدی از طرف بانک ها به شاپرک پرداخت ميشه که بانک ها ازين موضوع ناراضی هستند.
يعنی زمانی که شما کارت رو تو pos يا درگاه استفاده ميکنيد، يک کارمزد از بانک صادر کننده کارت شما به شاپرک پرداخت ميشه که شاپرک اين کارمزد رو بين خودش و psp تقسيم ميکنه.
و اتفاقا خود بانک ها دارن فشار ميارن که برای کاهش هزينه های جاری خودشون بار اين کارمزد رو از رو دوش خودشون به عهده پذيرنده و نهايتا مشتری بندازن.

mhiizadi
September 21st, 2014, 12:53
درگاه با لوگوی اختصاصی هم ارائه میشه ؟

samansystems
September 21st, 2014, 12:59
درگاه با لوگوی اختصاصی هم ارائه میشه ؟

زرين پال اولين جائی هست که درگاه پرداخت مستقيم با نام و لوگوی سايت شما ارائه ميداده و ميده.
علاوه بر اين قابليت که يک قابليت قديمی هست برای زرين پال :) پرداخت از طريق ussd (بدون نياز به اينترنت)، اپليکيشن موبايل زرين پال و درگاه پرداخت اشتراکی وجود داره که همه اين موارد هم تا پايان پاييز بدون کارمزد هست ;)

sor
September 21st, 2014, 13:03
ببخشید در گاه اختصاصی از چه بانک های ارایه میدین ؟
هزینه زرین کارت چطور هست برای دریافت؟
+ ای ussd کدش چی هست ؟

samansystems
September 21st, 2014, 13:08
ببخشید در گاه اختصاصی از چه بانک های ارایه میدین ؟
هزینه زرین کارت چطور هست برای دریافت؟
+ ای ussd کدش چی هست ؟

به طور عادی از بانک سامان ارائه ميشه ولی پذيرنده های خاصی هستند که تصميم گرفتند از همه بانک ها درگاه داشته باشن و تراکنش های خودشون رو در زرين پال مانيتور کنن.
هزينه زرين کارت 10500 تومان هست که اين هزينه شامل صدور و ارسال به آدرس پستی هست
ussd کد زرين پال هم با شماره

*770*97#

در دسترس هست.

mhiizadi
September 21st, 2014, 13:09
زرين پال اولين جائی هست که درگاه پرداخت مستقيم با نام و لوگوی سايت شما ارائه ميداده و ميده.
علاوه بر اين قابليت که يک قابليت قديمی هست برای زرين پال :) پرداخت از طريق ussd (بدون نياز به اينترنت)، اپليکيشن موبايل زرين پال و درگاه پرداخت اشتراکی وجود داره که همه اين موارد هم تا پايان پاييز بدون کارمزد هست ;)

ما رو که راه نمیدن تو زرین پال :d
ایشالله در سال های آینده :)

samansystems
September 21st, 2014, 13:13
ما رو که راه نمیدن تو زرین پال :d
ایشالله در سال های آینده :)

راه زرين پال برای همه فعاليت های مطابق قوانين باز هست.
مشکل دقيقا چی هست ؟ :)

MOHAMMAD MOHSEN
September 21st, 2014, 13:48
جهت اطلاع شما بايد عرض کنم در حال حاضر کارمزدی از طرف بانک ها به شاپرک پرداخت ميشه که بانک ها ازين موضوع ناراضی هستند.
يعنی زمانی که شما کارت رو تو pos يا درگاه استفاده ميکنيد، يک کارمزد از بانک صادر کننده کارت شما به شاپرک پرداخت ميشه که شاپرک اين کارمزد رو بين خودش و psp تقسيم ميکنه.
و اتفاقا خود بانک ها دارن فشار ميارن که برای کاهش هزينه های جاری خودشون بار اين کارمزد رو از رو دوش خودشون به عهده پذيرنده و نهايتا مشتری بندازن.

الان چند سالی هست که بحث کارمزد هست اوایل ارائه خدمات هم کارمزد داشت اما بانک برای جذب پذیرنده های بیشتر کارمزدشون رو صفر کردند و خدمات بیشتری ارائه کردند. البته چندین پذیرنده که تراکنش های بالایی داشتند اعتراض های شدیدی به بانک مرکزی کردند. قطعا اگر کارمزد بذارند پذیرنده های عمده زیر بار پرداخت کارمزد از جیب خودشون نمیرند و هزینه رو به مشتری تحمیل می کنند اما از طرفی مشتری هم به خاطر اینکه کارمزد و هزینه اضافی نده ترجیح میده که هزینه رو به شکل های دیگه پرداخت کنه و از اونطرف دوباره شعب شلوغ میشه و مشکل دیگه ای به بانک ها تحمیل میشه! و در نهایت اگر بخوان از همه کارمزد بگیرند بازنده اصلی بانک ها و مشتریان نهایی خواهند بود نه پذیرندگان! چون در صورت اعمال کارمزد بسیاری از پذیرندگان مخصوصا پذیرندگان بزرگ که میلیاردی گردش دارند تعللی در حذف دستگاه های کارت خوان و خدمات پرداخت اینترنتیشون نمی کنن

به طور عادی از بانک سامان ارائه ميشه ولی پذيرنده های خاصی هستند که تصميم گرفتند از همه بانک ها درگاه داشته باشن و تراکنش های خودشون رو در زرين پال مانيتور کنن.
هزينه زرين کارت 10500 تومان هست که اين هزينه شامل صدور و ارسال به آدرس پستی هست
ussd کد زرين پال هم با شماره

*770*97#

در دسترس هست.

اگر این امکان رو فعال کنید (ارائه چندین گیت با نام اختصاصی) قطعا خدمات شما بسیار جذاب خواهد شد. البته در حال حاضر هم خدمات شما جذاب هست. براتون آرزوی موفقیت هر چه بیشتر رو دارم.

samansystems
September 22nd, 2014, 15:03
اگر این امکان رو فعال کنید (ارائه چندین گیت با نام اختصاصی) قطعا خدمات شما بسیار جذاب خواهد شد. البته در حال حاضر هم خدمات شما جذاب هست. براتون آرزوی موفقیت هر چه بیشتر رو دارم.

منظورتون از چندين گيت با نام اختصاصی چی هست ؟

mahmoodi.1313
September 22nd, 2014, 15:25
وقت بخیر
برای درگاه با لوگو و نام اختصاصی باید هزینه ای پرداخت بشه؟
samansystems
September 22nd, 2014, 15:44
وقت بخیر
برای درگاه با لوگو و نام اختصاصی باید هزینه ای پرداخت بشه؟
خير
ضمن اينکه کارمزد هم برای تراکنش هاش تا پايان پاييز صفر درصد هست.

mahmoodi.1313
September 22nd, 2014, 15:46
خير
ضمن اينکه کارمزد هم برای تراکنش هاش تا پايان پاييز صفر درصد هست.
بسیار عالی
این طرح دوباره اجرا خواهد شد؟

samansystems
September 22nd, 2014, 15:51
بسیار عالی
این طرح دوباره اجرا خواهد شد؟

فکر ميکنم با توجه به اعمال کارمزد های شاپرک از اول آبان، ما ديگه نتونيم بعد از پاييز اين طرح رو ادامه بديم.

mahmoodi.1313
September 22nd, 2014, 15:55
تشکر بابت پاسخگویی
حالا که با شما آشنا شدم یک سوال داشتم در مورد درگاهاتون،
من خودم خیلی دنبال درگاهی بودم که بانک رسالت رو هم ساپورت کنه . آیا شما بانک رسالت نیز دارید؟ اصلا رسالت زیر نظر شاپرک هست؟
خیلی ممنون

samansystems
September 22nd, 2014, 16:03
تشکر بابت پاسخگویی
حالا که با شما آشنا شدم یک سوال داشتم در مورد درگاهاتون،
من خودم خیلی دنبال درگاهی بودم که بانک رسالت رو هم ساپورت کنه . آیا شما بانک رسالت نیز دارید؟ اصلا رسالت زیر نظر شاپرک هست؟
خیلی ممنون

برای تراکنش های ورودی مشکلی نداره و ميتونيد استفاده کنيد.
ولی برای تراکنش های خروجی امکان واريز به اين بانک وجود نداره.

samansystems
October 7th, 2014, 15:19
به نظر ميرسه با توجه به عدم دريافت کارمزد توسط بانک مرکزی، پاييز بدون کارمزد زرين پال برای زمستان بدون کارمزد زرين کارت هم تمديد بشه.

shadijoon
October 7th, 2014, 16:44
به افراد زیر 18 سال هم زرین کارت تعلق میگیره ؟

samansystems
October 13th, 2014, 18:44
به افراد زیر 18 سال هم زرین کارت تعلق میگیره ؟

دقيقا متولد چه تاريخی هستيد ؟

- - - Updated - - -

تسويه حساب سريع و بدون کارمزد از مزيت های داشتن زرين کارت هست.

paya.transfer
October 15th, 2014, 18:48
با سلام
هنوز بدون کارمزد هست؟

samansystems
October 15th, 2014, 22:39
با سلام
هنوز بدون کارمزد هست؟

سلام
بله بدون کارمزد هست.
ان شاء الله تا زمانی که شاپرک کارمزدی دريافت نکنه زرين پال رو ميتونيد بدون کارمزد استفاده کنيد ;)

Riko
October 15th, 2014, 23:03
سلام

منم کارت می خوام چطوری می تونم کارتو دریاف کنم؟ یا فقط تهرانیا می تونن استفاده کنن ؟

samansystems
October 15th, 2014, 23:44
کارت رو بصورت آنلاين ميتونيد درخواست بديد:
https://ir.zarinpal.com/zarincard

دو تا سه هفته بعد از درخواست، کارت در آدرس پستی شما تحويل داده ميشه.

cybamin
October 27th, 2014, 12:40
من زرین کارتمو چند روزیه گرفتم و میتونم بگم واقعا فوق العاده هستش. بخصوص واریز بسیار سریع وجه.
فقط یک مورد:
کاش هنگام انجام تراکنش با زرین کارت، پیامکی چیزی دریافت میشد.
یک سوال هم داشتم: امکان مسدود کردن زرین کارت در صورت سرقت و مفقودی، بوسیله اینترنت یا تلفن بانک وجود دارد؟

samansystems
October 27th, 2014, 15:39
من زرین کارتمو چند روزیه گرفتم و میتونم بگم واقعا فوق العاده هستش. بخصوص واریز بسیار سریع وجه.
فقط یک مورد:
کاش هنگام انجام تراکنش با زرین کارت، پیامکی چیزی دریافت میشد.
یک سوال هم داشتم: امکان مسدود کردن زرین کارت در صورت سرقت و مفقودی، بوسیله اینترنت یا تلفن بانک وجود دارد؟

در مورد پيامک و گزارش های بيشتر پيگير هستيم که ان شاء الله بتونيم به سوئيچ خاصی برای دسترسی به اين مسائل متصل بشيم.
برای مسدود سازی زرين کارت تو هر زمان که بخواين ميتونيد از طريق شماره ای که پشت کارت درج شده اقدام کنيد. البته از تيکت هم ميتونيد پيگير باشيد ولی شماره درج شده پشت کارت هم برای دسترسی سريع به اينموارد هست.

majid1f
October 27th, 2014, 15:57
سلام. من درخواست زرین کارت دادم. پیغامی ، تیکتی چیزی نیومد براش. حدودا زمان ارسال زرین کارت ها چند روز هست؟

وایبر
October 27th, 2014, 16:02
سلام
امکانش هست رمز دوم زرین کارت هم توی بسته ای که ارسال میشه موحود باشه؟ چون بانک اینده در بعضی شهرها شعبه داره و ما نمیتونیم برای دریافت رمز دوم یا اینترنت بانک بریم تهران.
کارت بانکی بدون رمز دوم به درد نمیخوره
با تشکر از زحمات شما

samansystems
October 27th, 2014, 18:55
سلام. من درخواست زرین کارت دادم. پیغامی ، تیکتی چیزی نیومد براش. حدودا زمان ارسال زرین کارت ها چند روز هست؟

دو تا سه هفته بعد از درخواست، کارت در آدرس پستی شما تحويل داده ميشه.

- - - Updated - - -

سلام
منم کارت می خوام چطوری می تونم کارتو دریاف کنم؟ یا فقط تهرانیا می تونن استفاده کنن ؟

سلام
کارت به همه شهرهای ايران ارسال ميشه و هيچ محدوديتی نداره ;)

- - - Updated - - -

سلام
امکانش هست رمز دوم زرین کارت هم توی بسته ای که ارسال میشه موحود باشه؟ چون بانک اینده در بعضی شهرها شعبه داره و ما نمیتونیم برای دریافت رمز دوم یا اینترنت بانک بریم تهران.
کارت بانکی بدون رمز دوم به درد نمیخوره
با تشکر از زحمات شما

سلام
تو شرايط عادی اينکار انجام نميشه ولی داخل تيکت پيگيری کنيد همکاران طی يک روال خاص رمز دوم کارت رو در تهران ست ميکنن و کارت رو براتون ارسال ميکنن.
زمانی که کارت رو ارسال کنن رمز دوم رو در تيکت بهتون ميدن.

yossef
November 2nd, 2014, 11:48
اگه پایدار باشه واقعا بی نظیرید

samansystems
December 2nd, 2014, 13:56
اگه پایدار باشه واقعا بی نظیرید

سرويس های بدون کارمزد زرين پال ان شاء الله تا زمانی که شاپرک بانک ها رو ملزم به دريافت کارمزد نکنه پايدار خواهد بود.
برای دريافت زرين کارت ميتونيد از مسير زير اقدام کنيد.

hurouvio
January 19th, 2015, 22:17
ميشه بيشتر توضيح بديد

samansystems
February 24th, 2015, 21:00
در وضعيت فعلی زرين پال تنها و تنها و تنها درگاه پرداختی هست که به شما تسويه آنی و بدون کارمزد ارائه ميده.

samansystems
March 18th, 2015, 18:42
با توجه به مباحث و سوء تفاهم هایی که در مورد زرين کارت ممکن هست برای عزيزان بوجود بياد، لطفا اگر مورد يا مشکلی در خصوص زرين کارت بود در همين تاپيک اطلاع بديد تا مورد رفع بشه.
بعضا پيش اومده دوستان اقدام به ضد تبليغ ميکنن در تاپيک هایی که ما نبايد دخالت کنيم بنابراين خواهشی که داريم اين هست که هر بحثی در مورد زرين کارت هست در اين تيکت مطرح کنيد.

asdadsdxz
March 19th, 2015, 15:22
با توجه به اينکه موضوع داره ادامه پيدا ميکنه سعی ميکنم به جای پاسخ به موارد مطرح شده (که در حيطه وظائف ما نيست و مديران بايد برسی کنن) موارد شبه سازی که از دو روز گذشته در خصوص زرين کارت مطرح شده رو پاسخ بدم و به عزيزان اين تضمين رو ميدم که هر زمان مايل بوديد تاپيک به مسير خودش برگرده ما هم از پاسخ به شبهات مطرح شده در همين تاپيک خودداری ميکنيم. دقت کنيد تنها به مواردی که در اين تاپيک در خصوص زرين کارت مطرح شده پاسخ خواهيم داد. مواردی که از دو روز گذشته ميبايست از ادامه اون جلوگيری ميشده و نشده.

- - - Updated - - -

اين پست اولين شبه ای بود که از دو روز گذشته در مورد کارت مطرح شده بود. (البته پيش ازين هم در همين تاپيک مواردی برای زير سوال بردن کارت مطرح شده بود که ان شاء الله در صورت ادامه تاپيک پاسخ داده ميشن.)

بزرگترين مزيت اين کارت تسويه آنی و بدون کارمزد هست که زرين پال به کاربران خودش ميده ;)

زرین پال خیلی سیستم خوبه بوده و هست ولی مشکل شما این هست که تو تبلیغات و معرفی امکانات سیستموتون شفاف عمل نمیکیند و سعی میکنید با بزرگ کردن امکاناتی ضعف و ضرر های اون رو بپوشونید و هر وقت هم کسی سوال ازتون در مورد این موارد میکنه فقط در جواب همون موارد رو دوباره پر رنگ میکیند
کاری که خیلی از بانک های شرکت ها تو تبلیغاتشون انجام میدن ولی شما باید این مورد رو مدنظر داشته باشید که کاربر ها و استفاده کننده های سیستم ها و خدمات شما مردم عام نیستند.
مثلا مثل بانک های که میگن وام با درصد پایین میدن و کلی تبلیغات ولی وقتی میریم و مراحل وام رو انجام میدین یه مقدار پول به عنوان کارمز میگیرن که آخرش بیشتر از وام 20 و چند درصدی میشه

خوب شما چرا در مورد این که این کارت بر عکس تمام کارت های بانکی سود بانکی بهش تعلق نمیگیره تو سایت و تبلیغاتتون شفاف سازی نمیکنید؟(من وقتی زرین کارت گرفتم تا وقتی ۱ ماه استفاده نکرده بودم متوجه این مثلا نشدم و فکر میکردم مثل کارت بانکی سود روز شمار هم روش میاد وقتی متوجه شدم که بعد یک ماه دیدم هیچ سودی نمیاد و با یک حساب سر انگشتی دیدم سود بانکی که از دست دادم خیلی بیشتر از اون کارمز ۱-۲ درصدی هست)
و با سوال از ریس بانک آینده که خودم هم اونجا حساب دارم فرودن این کارت زیر مجموعه یک حساب مادر هست و سود کل کارت ها به حساب مادر واریز میشه

کاربر های که جذب زرین کارت شدن عموما از این مساله اطلاع ندارم و دقت لازم رو ندام و دارن با زرین کارت کار میکنند و سرمایه هاشون هم داخل زرین کارت نگه میدارن به این عنوان که با استفاده از زرین کارت دیگه کارمزد ۱-۲ درصدی به درگا های واسطه نمیدن! در صورتی که سود بانکی که دارن از طرف دیگه از دست میدن روزانه ۱۰ درصد به صورت روز شمار هست.

وقتی پولی که تو زرین کارت میمونه و سود بانکی که از دست میره خیلی بیشتر از کارمزد هست (آیا این تبلیغ بدون کارمز بودن نوعی فریب نیست)

تسویه آنی وقتی فقط به زرین کارت هست و به بقیه حساب ها تسویه آنی نمیدید ارزشی نداره (به نظر شخصی بنده)
اگر درگاهی تسویه حساب آنی به همه کارت های بانکی بده (سیباپال یه مدت میداد) اون هست که ارزش داره

samansystems
March 19th, 2015, 15:33
زرین پال خیلی سیستم خوبه بوده و هست ولی مشکل شما این هست که تو تبلیغات و معرفی امکانات سیستموتون شفاف عمل نمیکیند و سعی میکنید با بزرگ کردن امکاناتی ضعف و ضرر های اون رو بپوشونید و هر وقت هم کسی سوال ازتون در مورد این موارد میکنه فقط در جواب همون موارد رو دوباره پر رنگ میکیند
کاری که خیلی از بانک های شرکت ها تو تبلیغاتشون انجام میدن ولی شما باید این مورد رو مدنظر داشته باشید که کاربر ها و استفاده کننده های سیستم ها و خدمات شما مردم عام نیستند.
مثلا مثل بانک های که میگن وام با درصد پایین میدن و کلی تبلیغات ولی وقتی میریم و مراحل وام رو انجام میدین یه مقدار پول به عنوان کارمز میگیرن که آخرش بیشتر از وام 20 و چند درصدی میشه

خوب شما چرا در مورد این که این کارت بر عکس تمام کارت های بانکی سود بانکی بهش تعلق نمیگیره تو سایت و تبلیغاتتون شفاف سازی نمیکنید؟(من وقتی زرین کارت گرفتم تا وقتی ۱ ماه استفاده نکرده بودم متوجه این مثلا نشدم و فکر میکردم مثل کارت بانکی سود روز شمار هم روش میاد وقتی متوجه شدم که بعد یک ماه دیدم هیچ سودی نمیاد و با یک حساب سر انگشتی دیدم سود بانکی که از دست دادم خیلی بیشتر از اون کارمز ۱-۲ درصدی هست)
و با سوال از ریس بانک آینده که خودم هم اونجا حساب دارم فرودن این کارت زیر مجموعه یک حساب مادر هست و سود کل کارت ها به حساب مادر واریز میشه

کاربر های که جذب زرین کارت شدن عموما از این مساله اطلاع ندارم و دقت لازم رو ندام و دارن با زرین کارت کار میکنند و سرمایه هاشون هم داخل زرین کارت نگه میدارن به این عنوان که با استفاده از زرین کارت دیگه کارمزد ۱-۲ درصدی به درگا های واسطه نمیدن! در صورتی که سود بانکی که دارن از طرف دیگه از دست میدن روزانه ۱۰ درصد به صورت روز شمار هست.

وقتی پولی که تو زرین کارت میمونه و سود بانکی که از دست میره خیلی بیشتر از کارمزد هست (آیا این تبلیغ بدون کارمز بودن نوعی فریب نیست)

تسویه آنی وقتی فقط به زرین کارت هست و به بقیه حساب ها تسویه آنی نمیدید ارزشی نداره (به نظر شخصی بنده)
اگر درگاهی تسویه حساب آنی به همه کارت های بانکی بده (سیباپال یه مدت میداد) اون هست که ارزش داره

من فکر ميکنم دليل اصلی اين سوء تفاهم برداشت و اطلاعات اشتباهی هست که شما داريد!
اول اينکه لطفا بگيد اين رئيس بانک کدام شعبه بود تا بتونيم ازشون پيگيری کنيم سود کارت به چه حسابی واريز ميشه ؟

در مورد سود 10 درصد:
سود بانکی حساب های کوتاه مدت (و نه جاری) سالانه بين 6 تا 10 درصد هست.
يعنی هر ماه کمتر از 1 درصد.
بنابراين با چه محاسبه ای شما ميفرمائيد کارمزد پرداخت کردن به نفع شماست ؟
شما حتی اگر 1 ماه به پول خودتون دست نزنيد (با مد نظر داشتن اين موضوع که شما آنی ميتونيد پول رو از خود پرداز دريافت کنيد يا از فروشگاه خريد کنيد) بعد از 1 ماه کمتر از 1 درصد سود به شما تعلق ميگيره. در حالی که در ساير درگاه های مشابه همون ابتدا حداقل يک درصد و حداکثر 2.5 درصد کارمزد از شما کسر ميشه.
بنابراين با هر روشی محاسبه کنيد استفاده از زرين کارت به نفع شماست.
ضمن اينکه روش تسويه حساب به حساب بانکی هم در زرين پال وجود داره که اگر واقعا فکر ميکنيد زرين کارت مناسب نيست ميتونيد از حساب بانکی خودتون استفاده کنيد.
خوشبختانه در زرين پال هيچ موردی به کاربران تحميل نميشه و کاربران مختار به استفاده از روش فعاليت و تسويه حساب در سايت هستند.

asdadsdxz
March 19th, 2015, 17:17
من فکر ميکنم دليل اصلی اين سوء تفاهم برداشت و اطلاعات اشتباهی هست که شما داريد!
اول اينکه لطفا بگيد اين رئيس بانک کدام شعبه بود تا بتونيم ازشون پيگيری کنيم سود کارت به چه حسابی واريز ميشه ؟

در مورد سود 10 درصد:
سود بانکی حساب های کوتاه مدت (و نه جاری) سالانه بين 6 تا 10 درصد هست.
يعنی هر ماه کمتر از 1 درصد.
بنابراين با چه محاسبه ای شما ميفرمائيد کارمزد پرداخت کردن به نفع شماست ؟
شما حتی اگر 1 ماه به پول خودتون دست نزنيد (با مد نظر داشتن اين موضوع که شما آنی ميتونيد پول رو از خود پرداز دريافت کنيد يا از فروشگاه خريد کنيد) بعد از 1 ماه کمتر از 1 درصد سود به شما تعلق ميگيره. در حالی که در ساير درگاه های مشابه همون ابتدا حداقل يک درصد و حداکثر 2.5 درصد کارمزد از شما کسر ميشه.
بنابراين با هر روشی محاسبه کنيد استفاده از زرين کارت به نفع شماست.
ضمن اينکه روش تسويه حساب به حساب بانکی هم در زرين پال وجود داره که اگر واقعا فکر ميکنيد زرين کارت مناسب نيست ميتونيد از حساب بانکی خودتون استفاده کنيد.
خوشبختانه در زرين پال هيچ موردی به کاربران تحميل نميشه و کاربران مختار به استفاده از روش فعاليت و تسويه حساب در سايت هستند.

در مورد ریس بانک متاسفانه خودتون میدونید چون نباید این چیزها رو به بنده میگفتن و رو حساب آشنای و مشتری بانک بودن گفتن نمیتونم بگم خدمتتون
ولی واضح گفتند که سود پول کل کارت های زیر مجموعه به حساب اصلی وایز میشه (اگر مایل هستید میتونم حسابی که بهش سود ها واریز میشه + درصد سودی که بانک بهتون میده رو هم سوال کنم بگم خدمتتون)
خوب مثلا همین درگاه های .... یا ... کارمزشون ۱ یا کمتر هست
کل صحبت من این هست که همین رو به کاربر روشن بگید که وقتی کارمز نمیگیرید در مقابل سود بانکی بهشون تعلق نمیگیره خیلی بهتر هست تا این که این مورد رو پنهان کنید.

خوب به نظر من اگر از کارت بانکی خودمون استفاده کنیم مثلا بانک ملت + اینترنت بانک
و ۱ درصد کارمز رو بدیم و به جاش سود بانکیمون رو داشته باشیم بهتر هست تا استفاده از زرین کارت
با اینترنت بانک هم میتونم انتقال وجه ها رو راحت بدیم و هم از لحاظ امنیتی خیالمون راحت تر هست

samansystems
March 19th, 2015, 17:36
در مورد ریس بانک متاسفانه خودتون میدونید چون نباید این چیزها رو به بنده میگفتن و رو حساب آشنای و مشتری بانک بودن گفتن نمیتونم بگم خدمتتون
ولی واضح گفتند که سود پول کل کارت های زیر مجموعه به حساب اصلی وایز میشه (اگر مایل هستید میتونم حسابی که بهش سود ها واریز میشه + درصد سودی که بانک بهتون میده رو هم سوال کنم بگم خدمتتون)
خوب مثلا همین درگاه های .... یا ... کارمزشون ۱ یا کمتر هست
کل صحبت من این هست که همین رو به کاربر روشن بگید که وقتی کارمز نمیگیرید در مقابل سود بانکی بهشون تعلق نمیگیره خیلی بهتر هست تا این که این مورد رو پنهان کنید.

خوب به نظر من اگر از کارت بانکی خودمون استفاده کنیم مثلا بانک ملت + اینترنت بانک
و ۱ درصد کارمز رو بدیم و به جاش سود بانکیمون رو داشته باشیم بهتر هست تا استفاده از زرین کارت
با اینترنت بانک هم میتونم انتقال وجه ها رو راحت بدیم و هم از لحاظ امنیتی خیالمون راحت تر هست

اگر مورد اول رو پيگيری کنيد ممنون ميشيم :)
سود بانکی رو که ما نبايد بديم. بانک بايد بده. شما پولتون رو ميتونيد تو حساب جاری نگه داريد.
يا ببريد تو حساب کوتاه مدت و بلند مدت
اتفاقا اگر پول رو ببريد تو حساب بلند مدت بيش از 20% سود سالانه دريافت ميکند (که البته باز هم در ماه حدود 1.5% هست.)

اگر سود بانکی براتون اهميت داره شما ميتونيد بدون کارمزد پول خودتون رو از زرين پال به زرين کارت منتقل کنيد و بعد پول خودتون رو ببريد تو حساب بانک ملت خودتون يا حتی حساب بانک آينده خودتون و در اون صورت سود بانکی رو دريافت کنيد.
خيلی ساده هم ميتونيد کارمزد پرداخت نکنيد و هم سود بانکی رو دريافت کنيد و هم از لحاظ امنيتی خيالتون راحت باشه.

وظيفه زرين پال ارائه درگاه پرداخت هست.
حالا تو اين شرايط تونسته کاری کنه که شما کارمزد هم پرداخت نکنيد.
شما هم ميتونيد انتخاب کنيد و درخواست واريز به حساب بانکی خودتون رو بديد.
يا انتقال به زرين کارت بديد و بعد موجودی کارت رو به هر روشی که مايل باشيد در شبکه شتاب استفاده کنيد ;)

مطمئنا الان زرين پال سريعترين و بهترين روش تسويه حساب رو حتی در مقابل بانک ها به شما ارائه ميده.

smhnw
March 20th, 2015, 15:32
در وضعيت فعلی زرين پال تنها و تنها و تنها درگاه پرداختی هست که به شما تسويه آنی و بدون کارمزد ارائه ميده.

والا امروز یه درخواست زرین پال به زرین کارت دادیم

تاريخ تراکنش1393/12/29 - 12:34 ب.ظ

هنوز واریز نشده به زرین کارتمون ...

پس چطور میگید آنیه؟

مبلغشم زیر 40 هزارتوممان بود ...

و اینکه چطور میشه درگاه اختصاصی گرفت ، لطفا پاسخگو باشید ...

سرزمین
March 20th, 2015, 15:56

پس چطور میگید آنیه؟

با اجازه استارتر، به دلیل اینکه بنده هم در زرین پال حساب دارم و تا الآن یکی دو باری انتقال از زرین پال به زرین کارت رو انجام دادم مشکلی نبوده و ممکنه امروز مشکل سیستمی وجود داشته باشه لطفاً این موارد رو از طریق تیکت باهاشون در میان بذارید.

smhnw
March 20th, 2015, 16:02
با اجازه استارتر، به دلیل اینکه بنده هم در زرین پال حساب دارم و تا الآن یکی دو باری انتقال از زرین پال به زرین کارت رو انجام دادم مشکلی نبوده و ممکنه امروز مشکل سیستمی وجود داشته باشه لطفاً این موارد رو از طریق تیکت باهاشون در میان بذارید.

انشالله که زودتر حل بشه

واریز شد

دوستان کسی اطلاع نداره چطور میشه تقاضای درگاه اختصاصی داد؟

samansystems
March 20th, 2015, 16:30

پس چطور میگید آنیه؟

بروز مشکل در سرويس تسويه آنی اجتناب ناپذير هست.
سعی ما اين هست اين مشکلات رو به حداقل برسونيم.
در مورد درگاه با نام و لوگوی سايت شما هم قابل فعالسازی هست. لطفا داخل تيکتی که درگاه بهتون ارائه شده پيگيری کنيد.

Gamexland
March 20th, 2015, 19:53
مدیر عزیز

سایتهای فروش فـیلترشکن رو به شما گزارش بدم درگاهشون رو میبندید؟

samansystems
March 20th, 2015, 20:13
مدیر عزیز

سایتهای فروش فـیلترشکن رو به شما گزارش بدم درگاهشون رو میبندید؟

تو زرين پال از فروش موارد ممنوعه جلوگيری ميشه.
با اين حال اگر موردی هست اطلاع بديد تا حساب کاربر متخلف توقيف بشه.

- - - Updated - - -

ضمن اينکه اگر از تيکت پيگيری کنيد بهتر هست و حصول نتيجه هم سريعتر هست.

Gamexland
March 20th, 2015, 22:47
تو زرين پال از فروش موارد ممنوعه جلوگيری ميشه.
با اين حال اگر موردی هست اطلاع بديد تا حساب کاربر متخلف توقيف بشه.

- - - Updated - - -

ضمن اينکه اگر از تيکت پيگيری کنيد بهتر هست و حصول نتيجه هم سريعتر هست.

ممنون که قانونی کار میکنید.
لیست را برایتان میفرستم.

samansystems
March 21st, 2015, 21:27
سلام من حساب دارم باهاشون کار میکنم عالیه
حرف نداره

با سلام
باعث افتخار ماست که بتونيم به کاربرانی که فعاليت سالم و بدون مشکل دارن سرويس های مناسب ارائه بديم.

takpar7
March 22nd, 2015, 01:38
این سیستم بدون کارمزد واقعا عالیه
شده تو 5 دقیقه درخواست واریزی انجام شده و پول تو حساب بوده
سریعترین و بهترین سیستم حال حاظر ایران

- - - Updated - - -

اگر مورد اول رو پيگيری کنيد ممنون ميشيم :)
سود بانکی رو که ما نبايد بديم. بانک بايد بده. شما پولتون رو ميتونيد تو حساب جاری نگه داريد.
يا ببريد تو حساب کوتاه مدت و بلند مدت
اتفاقا اگر پول رو ببريد تو حساب بلند مدت بيش از 20% سود سالانه دريافت ميکند (که البته باز هم در ماه حدود 1.5% هست.)

اگر سود بانکی براتون اهميت داره شما ميتونيد بدون کارمزد پول خودتون رو از زرين پال به زرين کارت منتقل کنيد و بعد پول خودتون رو ببريد تو حساب بانک ملت خودتون يا حتی حساب بانک آينده خودتون و در اون صورت سود بانکی رو دريافت کنيد.
خيلی ساده هم ميتونيد کارمزد پرداخت نکنيد و هم سود بانکی رو دريافت کنيد و هم از لحاظ امنيتی خيالتون راحت باشه.

وظيفه زرين پال ارائه درگاه پرداخت هست.
حالا تو اين شرايط تونسته کاری کنه که شما کارمزد هم پرداخت نکنيد.
شما هم ميتونيد انتخاب کنيد و درخواست واريز به حساب بانکی خودتون رو بديد.
يا انتقال به زرين کارت بديد و بعد موجودی کارت رو به هر روشی که مايل باشيد در شبکه شتاب استفاده کنيد ;)

مطمئنا الان زرين پال سريعترين و بهترين روش تسويه حساب رو حتی در مقابل بانک ها به شما ارائه ميده.

کلا تو ایران همینه کسی ارزون بده میگن جنسش قلابیه کسی خوب کار کنه میگن به نفعشه گیرم زرین پال سود هم بگیره از این واریزی ها چیزی از صاحب درگاه کم نمیشه که
درضمن من خودم دو حسا بدارم تو بانک اینده یکی همین زرین کارت یک یهم سود روزشمار بانک اینده
بعد درخواست سریع واریز میشه به زرین کارت از اونجا از داخل خود زرین پال یه موبایل بانک بانک اینده منتقل میکنم به حساب سود!
سود روزشمار بانک اینده هم 23 درصد هستش که خیلی خوبه
زرین پال نمونه ست تو ایران
من ممنونم از زرین پال و آقای امیری و همکاران محترمشون

mrasol
March 22nd, 2015, 01:49
سلام
پس چرا الان داره 2.5% از یکی از سایتای زیر مجموعه ما گرفته میشه؟

samansystems
March 22nd, 2015, 11:52
سلام
پس چرا الان داره 2.5% از یکی از سایتای زیر مجموعه ما گرفته میشه؟

سلام
از زرين کارت استفاده کنيد. هيچ کارمزدی کسر نميشه:

farmanrava
July 4th, 2015, 23:56
با سلام و عرض ادب

میخواستم بدونم هنوز هم این طرح اجرا میشه ؟ میتونیم درگاه بدون کارمزد داشته باشیم ؟
و اینکه امکان ارائه درگاه اختصاصی نیز وجود داره ؟ اگر بله از کدام بانک ها ؟ میخواهیم از درگاه های شما به عنوان درگاه کمکی در کنار درگاه اصلی شرکت استفاده کنیم ...

با تشکر

samansystems
July 5th, 2015, 00:22
با سلام
ان شاء الله تا زمانی که شاپرک کارمزدی برای درگاه های آنلاين اعمال نکنه سرويس های بدون کارمزد و با تسويه آنی ارائه ميشه.

درگاه مستقيم با نام و لوگوی سايتتون قابل ارائه هست ولی مستلزم داشتن تعداد تراکنش خاص (ماهانه حداقل 50 عدد) و فعال بودن هر دو درگاه مستقيم و عادی در کنار هم هست.

starting
July 5th, 2015, 01:45
شما برای غیره زرین کارت چند درصد پورسانت میگیرید؟
یادمه قدیم خود بانک سامان از ما درصد میگرفت یادش نبخیر یه تغییر آی پی هفته طول میکشید.

میدونید چرا اکثرا علیه شما موضع میگیرند؟ عمومی میگم چون هم بسود شماست هم بهتره بگم
چون وقتی شما بودین و هیچکس نبود تسویه به هفته انجام میشد کاربرا خیلی اذیت میشدند بعد که رقبا اومدن شما هم تغییر موضع دادین با اینکه شاید هر کدوم از رقبای الان اول کار هم میبود اونا هم سختگیری و بعضا دور تسویه کردن هم در کارشون قرار میدادن
البته از حق نگذریم قدیم زیرساخت مناسب برای تسویه نبود بجرات میتونم بگم شاید مجبور بودین دونه دونه انتقال میزدین به حسابها با سیستم کارت به کارت یا ارائه سی دی
اما امروزه یک خروجی میگیرید میدید بانک خلاص
عین این عمل رو شرکت پرداخت انجام داد تا ایران مارکت اومد و بعد سیستم های کد دیگه که الان همه پورسانت هم نمیگیرند
متاسفانه یا خوشبختانه روند سیستم بانکی به سمتی میره که دوری نخواهد انجامید که همه راحت بتونن درگاه داشته باشند
بعد یک سوال این سیستم ussd شما رو بخوام استفاده کنم و اثبات کنیم توانائی اوردر گیری بالائی داریم و خواهیم داشت در نهایت چه کدی به ما میدین اختصاصی؟ یا دستتون باز هست در این مورد؟

majid1f
July 5th, 2015, 12:26
شما برای غیره زرین کارت چند درصد پورسانت میگیرید؟
یادمه قدیم خود بانک سامان از ما درصد میگرفت یادش نبخیر یه تغییر آی پی هفته طول میکشید.

میدونید چرا اکثرا علیه شما موضع میگیرند؟ عمومی میگم چون هم بسود شماست هم بهتره بگم
چون وقتی شما بودین و هیچکس نبود تسویه به هفته انجام میشد کاربرا خیلی اذیت میشدند بعد که رقبا اومدن شما هم تغییر موضع دادین با اینکه شاید هر کدوم از رقبای الان اول کار هم میبود اونا هم سختگیری و بعضا دور تسویه کردن هم در کارشون قرار میدادن
البته از حق نگذریم قدیم زیرساخت مناسب برای تسویه نبود بجرات میتونم بگم شاید مجبور بودین دونه دونه انتقال میزدین به حسابها با سیستم کارت به کارت یا ارائه سی دی
اما امروزه یک خروجی میگیرید میدید بانک خلاص
عین این عمل رو شرکت پرداخت انجام داد تا ایران مارکت اومد و بعد سیستم های کد دیگه که الان همه پورسانت هم نمیگیرند
متاسفانه یا خوشبختانه روند سیستم بانکی به سمتی میره که دوری نخواهد انجامید که همه راحت بتونن درگاه داشته باشند
بعد یک سوال این سیستم ussd شما رو بخوام استفاده کنم و اثبات کنیم توانائی اوردر گیری بالائی داریم و خواهیم داشت در نهایت چه کدی به ما میدین اختصاصی؟ یا دستتون باز هست در این مورد؟
از نظر من سیاست درست هم همون بود تسویه حساب نباید انلاین باشه و باید 3 4 روز بعد از تراکنش صورت بگیره. خودتان را جای مشتری بزارید. درگاه واسط هست و به آسونی هر کسب و کار خانگی می تونه درگاه اخذ کنه. شما فرض کنید شخصی درگاه واسط گرفته با تبلیغات یک محصولی را به چندین نفر فروخته و خدمات ارائه نمی ده. وقتی تسویه حساب آنی نباشه فرصت برای پیگیری از طریق درگاه واسط وجود داره.
امروزه شما یک مشکلی در درگاه و خدمات داشته باشید. درگاه واسط سریعا شما را به مراجع قانونی ارجاع می ده.....
این درحالی که پیگیری قانونی به این سادگی ها هم نیست.
درگاه واسط قراره کمک کنه به کسب و کارهای کوچیک و استارتاپی ولی اینجوری کم کم کلاه برداری ها زیاد و اعتماد کاربرها کم می شه.