PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل پشتیبانی ضعیف پارس پک ؟

sarmadi_saeid
September 20th, 2014, 18:48
با سلام خدمت همه
من از پارس پک 1 ماه پیش سرویس خریداری کردم هاست لینوکس
اما هر مشکلی که در سرورشون پیش میاد می ندازن گردن اسکریپت و میگه اسکریپت مشکل داره
مشکل تو آپاچی سرور پیش میاد ایشون میگن مشکل از اسکریپت بهشون هم میگم مشکل چیه یه پیغام از آپاچی ارائه می دن و میگن این پیغام را در گوگل سرچ کنید و مطالعه کنید.
مثلا این :
من بهشون می گم سرور چه مشکلی داره چرا سایت باز نمی شه میگه : غلط املا هم دارن :| مطالعه نوشته شده مظالعه

لطفا پیغام خطای مذکور را در اینترنت جستجو نموده، و در این مورد مظالعه نمایید.

unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE

موفق باشید

اگر کسی باورش نمیشه پ.خ بده عکس کامل بدم

می خواستم بدونم آیا این بود اون پشتیبانی کامل و بدون نقص ؟؟
آیا سایت های بزرگ و معروف باید اینطور پشتیبانی انجام بدن ؟

mehrshad13and11
September 20th, 2014, 19:52
عزیز درست گفتن ایشون این مشکل از اسکریپت هست سورس اسکریپت رو مطالعه کنید.
در ضمن شما که به املا گیر میدید بهتره یه بار خودتون رو بذارید جای اون کسی که داره شبانه روزی به تیکت ها پاسخ میده که ممکنه روزی 30 40 تا تیکت پاسخ بده اونم با وقت خیلی کم اینکه یه ط رو ظ بنویسه کاملا طبیعی هست !!! یکم درک داشته باشیم تو بعضی موارد بد نیست.

iranwhsrver
September 20th, 2014, 19:57
خب شاید یه سری مشکلاتی دارند که باعث این امر شده - آدم ها که یه جایی میرسند دورو اطراف خودشون رو فراموش میکنند..
شاید مشکل از تعداد تیکیت ها و پشتیبانی هاشونه که وقت نمیکنن بهش برسن ..
اما خب اگر انتقال بدید شاید بهتر بشه..
پیروز باشید

irsrev
September 20th, 2014, 23:38
با سلام

شما با حوصله و صبر مساله را پیگیری نمایید. هنگامی که تعداد تیکت ها در روز از 100عدد تجاوز می کنه و یک نفر وظیفه دارد در روز 30 تا 50 تیکت فنی را بررسی و پاسخ بگوید مشکل پیش می آید.

امیدوارم مشکل شما نیز برطرف گردد