PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تعمیر اسکریپت vip با هزینه

behnam1366
September 20th, 2014, 00:41
با سلام خدمت دوستان عزیز

من از یک سایت معروف اسکریپت خریدم الان در حال حاظر هیچکسی پاسخگو نیست کاربرا نه می تونن اکانت خریداری کنن و موقع تمدید کاربر وقتی می خواد تمدید کنه صفحه خرید واسش باز میشه و میزنه نام کاربری قبلا ثبت شده دوستانی که تو کار اسکریپت هستنند می تونند با هزینه این رو واسه من درست کنن؟

ممنون

aligoli
September 20th, 2014, 03:59
با سلام خدمت دوستان عزیز

من از یک سایت معروف اسکریپت خریدم الان در حال حاظر هیچکسی پاسخگو نیست کاربرا نه می تونن اکانت خریداری کنن و موقع تمدید کاربر وقتی می خواد تمدید کنه صفحه خرید واسش باز میشه و میزنه نام کاربری قبلا ثبت شده دوستانی که تو کار اسکریپت هستنند می تونند با هزینه این رو واسه من درست کنن؟

ممنون

جزییات بیشتری قرار دهید.

djmohammad
September 20th, 2014, 04:13
درود

در صورتی که فایل های اسکریپت کد نشده اند با من تماس بگیرید

با احترام

sajed78
September 20th, 2014, 10:17
با سلام خدمت دوستان عزیز

ممنون

# درود

با بنده در ارتباط باشید مشکلتون رو حل کنم

mohsen1aria
September 20th, 2014, 12:03
اسکریپت viprog می باشد ؟

behnam1366
September 20th, 2014, 14:27
اسکریپت viprog می باشد ؟

بله