PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد کار با درآمد

hossein1210
September 19th, 2014, 23:56
سلام
دوستان دوستم یه مقدار پول داره زیاد نیست میخواد با این پول کار کنه و درامد داشته باشه
سایت ها چون دست زیاد شده نمیخواد راستم میگه چونکه همش پاپ آپ هست
حالا دوستان کسی پیشنهادی داره برای این دوستمون بگه که درآمد داشته باشه

arminx
September 20th, 2014, 00:13
بازاره بانک سودش رو بخوره ! نظر بنده هست

احتمالا دوستا سایت های : موزیک . فیلم . سریال . تفریحی رو پیشنهاد بدن ولی خوب این سایت ها اشپاه شده

اگه بتونید ایده جدید داشته باشید یکی انتخاب کنید و برید سراغش ولی اگه فیلم و موزیک باشه باید بالا 500 تومن فقط بزاید برای تبلیغات که بتونید یکم بیایید بالا + هزینه سیو هم هست که باید انجام بدین

نظر بنده اینه که بگردین دنبال یه ایده جدید و نه تکرایی

موفق باشید

hossein1210
September 20th, 2014, 00:18
ولی خوب پولش انقدر نیست که بزاره تو بانک اونم با این سودهاش d:
اره سایت ها اشباه شده بدرد نمیخورن چون خیلی باید هزینه کنی تا بالا بیاد اونوقت که اومد باید از پاپ آپ که سایت رو هم خراب میکنه هزینت رو در بیاری.فیلم هم که باید سرمایت زیاد باشه

moalax
September 20th, 2014, 00:23
با سلام

میزان سرمایه ی ایشون چقدر هست ؟ دقیق بگویید

ایشون تو چه زمینه هایی مهارت دارند ؟

hossein1210
September 20th, 2014, 00:25
سرمایش رو دقیق نگفت ولی فکر کنم یه دو میلیون میخواد هزینه کنه
مهارتش رو نمیدونم ولی تو هر کاری که رفت یه ادمین میگره کار ها رو انجام بده بهش حقوق میده

moalax
September 20th, 2014, 00:34
ایشون می توانند در ابتدا با هزینه ی کم یک مرجع مشاغل ایجاد بکنند . وقتی که تکمیل شد با پانصد هزارتومان در سایت های مختلف تبلیغ کنند ( پیشنهاد من تبلیغات کلیکی ) .

در هز زمینه ای ایشون صبر و تلاش داشته باشند حتما موفق خواهند شد . تجربه ی شخصی من در دنیای مجازی : ((کاری که بشه انجام داد تا مشکلات مردم به هر نحوی حل شود بدون شک از هر نظر منفعت دارد ))

hossein1210
September 20th, 2014, 00:52
خوب مرجع مشاغل بزنه هزینش زیاده؟
فکر کنم راه اندازیش سخت باشه یه خورده

- - - Updated - - -

به یر از این سایت سایت دیگه ای که منبع درآمد داشته باشه نیست؟>

sht-design
September 20th, 2014, 01:21
به نظر بنده اگر میتونه طراحی انجام بده براش بهتر از اینجور سایت ها هست

hossein1210
September 20th, 2014, 07:46
طراحی هم نمیتونه انجام بده:d

netmelli
September 20th, 2014, 10:32
در این کشور عزیز در حال حاضر سرمایه رو هرجا بزاری ، ضرر می کنی
مملکت در رکود کامل به سر میبره
یکم صبر کنید
بعد برای کاری تصمیم بگیرید

mohsen1aria
September 20th, 2014, 11:54
یک ایده سایت کاربردی جدید پیدا کنید هزینه را برای طراحی و تبلیغات سایت خرج کنید و منتظر بازدهی باشید

hossein1210
September 21st, 2014, 14:44
دوستان این دوستمون اگه بره تو کار نمایندگی هاستینگه چقدر باید مخارج رو از جیب بده تا به سود دهی برسه براش؟
اصلا آینده داره براش؟

webmaster2014
September 21st, 2014, 15:03
دوستان این دوستمون اگه بره تو کار نمایندگی هاستینگه چقدر باید مخارج رو از جیب بده تا به سود دهی برسه براش؟
اصلا آینده داره براش؟
سلام
مطمئنا ایشون با این سرمایه کم در کار هاستینگ موفق نخواهند بود.معمولا در کار هاست باید حداقل 6 ماه هزینه کرد که فکر نمی کنم 2 میلیون برای این کار کافی باشه.
پیشنهاد من اینه که ایشون این سرمایه را برای اخد نمایندگی های مرتبط مثل نمایندگی اس ام اس که سالیانه معمولا می دهند بگذارند و قسمت زیادی از مبلغ رو برای تبلیغات هزینه کنند تا جواب بگیرند.به نظر من محصول مهم نیست.مهم این است که تبلیغات کنید و فروشتان بالا باشد تا سرمایه برگردد.
موفق باشید.

hossein1210
September 21st, 2014, 15:08
یعنی نمایندگی اس ام اس بهتره؟

sht-design
September 21st, 2014, 15:29
بستگي داره شما بخواهين چه كار انجام بديد
اگر در كارتون پشتيباني خوبي ارائه بديد مشتري بيشتر خواهد شد
تبليغات هم بي تاثير نيست همچنين سئو سايت
همه موارد دست به دست هم ميدهند تا بازديدكننده بيشتر بشه و با قيمت هاي خوب و امكانات بالا نظرشون جلب بشه
اون وقت هست كه فروشتون بالاتر ميره
اما اين عمل در يك ماه و دو ماه جواب نميدهد حداقل چند ماه بايد مداوم براش وقت بزاريد تا به يك بازدهي خوب برسيد

hossein1210
September 21st, 2014, 15:37
در مورد هاستینگ هم اگه نمایندگی خوبی نمایندگی بگیرن
مثلا بیشتر سایت ها میرن طرف نت افراز مشتری میاد برای نمایندگی ها؟یا مثلا نمایندگی اس ام اس هم همطنور

sht-design
September 21st, 2014, 15:45
در مورد هاستینگ هم اگه نمایندگی خوبی نمایندگی بگیرن
مثلا بیشتر سایت ها میرن طرف نت افراز مشتری میاد برای نمایندگی ها؟یا مثلا نمایندگی اس ام اس هم همطنور
دوست من نگاه كنيد وقتي پشتيبانيتون و جواب دهيتون بهتر از جاهاي ديگه باشه طرف ترغيب ميشه بياد طرفتون
براي اطمينان فعلا ميتونين همكار در فروش بگيريد
اگر خواستيد توضيحات بيشتري بگيريد ميتونين با پ خ بنده در ارتباط باشيد

hossein1210
September 22nd, 2014, 15:47
دوستان به نظرتون بره تو یه سایتی که بازدید بالا داره شریک بشه خوبه؟

p30nama
September 22nd, 2014, 16:04
شریک شدن زیاد خوب نیست

بهتر خودش کار بکنه حالا هرچی باشه فرقی نمیکنه با دومیلیون همخیلی راحت میتونی به درامد بالا برسه حالا چه هاستینگ یا فروش پنل پیامک

من فروش پنل پیامک+تبلیغات زیاد رو پیشنهاد میدم چون خرجش بیشتر سالانه هستش برای یک سال 500-600 هزار تومان یک ریسلر پیامک میخره بعد کلی سود میکنه!

sardarn
September 22nd, 2014, 16:08
سلام

پیشنهاد من نماینده پنل پیامکهست که با 200 تومان می تونه یک نمایندگی خوب بگیره بقیش هم تبلیغات کنه.
اگه بتونه داخل شهر شون با شرکت ها و مراکز دولتی صحبت کنه می تونه پول خوبی بدست بیاره و بهشون پنل بفروشه.

موفق باشید

hossein1210
September 22nd, 2014, 16:16
شریک شدن زیاد خوب نیست

بهتر خودش کار بکنه حالا هرچی باشه فرقی نمیکنه با دومیلیون همخیلی راحت میتونی به درامد بالا برسه حالا چه هاستینگ یا فروش پنل پیامک

من فروش پنل پیامک+تبلیغات زیاد رو پیشنهاد میدم چون خرجش بیشتر سالانه هستش برای یک سال 500-600 هزار تومان یک ریسلر پیامک میخره بعد کلی سود میکنه!
اینطور که گفته دوستم یکم هم باهاش رفیق هست چون سایت رو اورده بالا الان دست تنها هستش
ولی خوب سود زیادی هم نداره برای همین رو دوراهی مونده
یعنی به نظرتون پنل تبلیغاتی پیامک تاثیر داره؟خریدار داره؟>

سلام

پیشنهاد من نماینده پنل پیامکهست که با 200 تومان می تونه یک نمایندگی خوب بگیره بقیش هم تبلیغات کنه.
اگه بتونه داخل شهر شون با شرکت ها و مراکز دولتی صحبت کنه می تونه پول خوبی بدست بیاره و بهشون پنل بفروشه.

موفق باشید
نمایندگی 200 تومنی تعدا پیامکش چطوره؟برای یکسال هست؟
ای میخواد تو اینترنت کار کنه نمیخواد بره بچرخه تو شهر که مشتری بگیره

p30nama
September 22nd, 2014, 16:25
بله مطمئن باشید اگر امکانات پنل فیمت و تعرفه پیامکتون خوب باشه و پشتیبانی انلاین و هم داشته باشید و با تبلیغ میتونید به درامد خوبی برسید

hossein1210
September 22nd, 2014, 16:40
بله مطمئن باشید اگر امکانات پنل فیمت و تعرفه پیامکتون خوب باشه و پشتیبانی انلاین و هم داشته باشید و با تبلیغ میتونید به درامد خوبی برسید
الان پنل نمایندگی پیامک چقدرن؟
تو یه ماه چقدر سود میشه بکنن؟
البته نه ماه های اول
حدودا چند ماه باید از جیب بده و اینکه قیمتشون چقدره؟

sardarn
September 22nd, 2014, 17:15
الان پنل نمایندگی پیامک چقدرن؟
تو یه ماه چقدر سود میشه بکنن؟
البته نه ماه های اول
حدودا چند ماه باید از جیب بده و اینکه قیمتشون چقدره؟

سلام

اینجا افر قیمت نمی شه داد اما با 200 تومان تا تعرفه 67 ریال می تونید پنل بگیرید. هزینه 200 تومان سالانه هست.
لازم نیست تو شهر بگردن داخل اینترنت هم میتونه تبلیغ کنند در ضمن اگه بتونه چند تا شرکت بره صحبت کنه خوب می تونه پول بدست بیاره چون این شرکت ها و مراکز دولتی پول زیادی بابت هر پنل می دهند.

موفق باشید

hossein1210
September 22nd, 2014, 17:28
تبلیغات تاثیری داره؟
چونکه الان شرکت ها از قبل اومدن و بازار رو گرفتن برای این میگم

sardarn
September 22nd, 2014, 20:15
تبلیغات تاثیری داره؟
چونکه الان شرکت ها از قبل اومدن و بازار رو گرفتن برای این میگم

سلام
توی تبلیغات تون باید یک چیز جدید اراه بدید یا مثلا تعرفه پایین بدید یا خط رایگان.
یک چیزی که کاربر رو متقاعد کنه از شما خرید کنه

موفق باشید

hossein1210
September 22nd, 2014, 20:49
دوستان سایت هایی که بازدید دارن و درآمد دارن بخرن در کنارش هم نمایندگی هاست و پیامک بزنن کار میگیره؟
به نظرتون چقدر باید هزینه کرد و چقدر در آمد داره؟