PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در رابطه با ثبت دامین

HappyMetaly
September 19th, 2014, 16:27
با درود خدمت دوستان عزیز

مدتیست که سوالاتی در مورد ثبت دامین دارم و از دوستان و اساتید عزیز خواهشمندم راهنماییم کنن.

۱- اگر دامینی رو با اطلاعات ناصحیح ثبت کنیم،‌ مثلا نام و تلفن غیر واقعی؛ آیا ریسلری که دامین رو ثبت کرده می تونه اون رو از اختیار ما خارج کنه؟
۲- اساسا آیا ریسلرها چنین اقدامی انجام می‌دهند؟ در صورتی که دامین بسیار فعال باشه چی؟
۳- با توجه به غیر واقعی بودن اطلاعات دامین، هویت صاحب دامین چطور محرز می شه؟

با تشکر از همه شما

sajed78
September 19th, 2014, 16:31
درود

اول خدمتون عرض کنم که اگه از ایرنیک باشد دامین یعنی ایرانی باشد به صورت مراجع قضایی بله میتونن از دست رس شما خارج کنن

اگه بین مللی هم باشه اگه تخلفی داشته باشید بله میتونن

این گزینه 3 روز بیشتر توضیح بدید متوجه نشدم

HappyMetaly
September 19th, 2014, 16:34
ممنون از پاسختون
- دامین بین الملی است
- مورد ۳ هم منظورم اینه که آیا در صورتی که ریسلر دامین رو برای خودش برداره، آیا می شه اقدامی کرد از طریق ایمیلی که ثبت شده یا خیر؟

sajed78
September 19th, 2014, 16:42
ممنون از پاسختون
- دامین بین الملی است
- مورد ۳ هم منظورم اینه که آیا در صورتی که ریسلر دامین رو برای خودش برداره، آیا می شه اقدامی کرد از طریق ایمیلی که ثبت شده یا خیر؟

طبق گفته ام اگه مورد سیاسی و خلاصه مشکوک باشه که پلیس هر کشوری میتونه اقدام کنه چ ایران چ امریکا و چه کشور های دیگه ...

اگه ریسلر دامین رو برای خودش برداره فرضا برای مثال بزاریم شما از بنده دامین رو خریداری کردید بنده برداشتم واس خودم شما اگر مدارک و مستندات لازمه رو داشته باشید که در فلان تاریخ فلان مبلغ واریز شده به شماره تراکنش فلان شاید بشه کاری کرده و 50/50 هستش

ولی بنده تا حالا ندیدم کسی دامین رو برای خودش برداره { منظورم شرکت های بزرگ هستش مثل ریسلرکلاب یا ریسلو }

HappyMetaly
September 19th, 2014, 16:46
باز هم ممنون

دلیل ندادن مشخصات صحیح تخلف نیست، بلکه فقط یه نقطه نظر امنیتی بود

منظور از ریسلر هم شرکتهای ایرانی ثبت دامین و نمایندگی ها هستن نه شرکت های اصلی ثبت کننده که شما فرمودین.

lvloh3en
September 20th, 2014, 03:43
باز هم ممنون

دلیل ندادن مشخصات صحیح تخلف نیست، بلکه فقط یه نقطه نظر امنیتی بود

منظور از ریسلر هم شرکتهای ایرانی ثبت دامین و نمایندگی ها هستن نه شرکت های اصلی ثبت کننده که شما فرمودین.

دوست عزیز سایت های بزرگی مثل mihanwebhost.com Or abtinweb.com امکان نداره دامین شمارو برداره !
حتی اگه الکسا دامین شما زیر 100 ایران باشه !

من چندسالی هست با این سایت ها کار میکنم.از همین سایت ها خرید کنید.
کاربرانی که ریسلر دارن و یه تاپیک ایجاد میشه 300 تا آفر میدن ( به اینا اعتماد نکنید ) خیلیهاشون 2 روز دیگه سایتشون نیست.

البطه به دوستان بر نخوره . ( از کاربرانی که شماره ثبت شرکت یا شماره تلفن شرکت یا نماد اعتماد دارن هم میتونید خرید کنید )

موفق باشید

mohsen1aria
September 20th, 2014, 12:41
برای دامین خارجی اطلاعات شما اهمیت خاصی ندارد و تا تخلف خاصی صورت نگیرد دامنه در مالکیت شما خواهد ماند