PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتم 5 روز دون هستش !!!!

p30nama
September 19th, 2014, 13:22
باسلام

من از یک جای که نمیخوام اسمشو بیارم هاست گرفتم 5 روز سایت قطعه(سایتشون و سایتم)

اینم سایتم

autogear.ir

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

HPxf
September 19th, 2014, 13:26
باید با پشتیبانی صحبت کنین اسم هم نمی برید از کجا بدانیم مشکل چیه ؟:-ی
سایت خریدار چک کنین

p30nama
September 19th, 2014, 13:43
از هویز دامین معلومه از کجا خریدم

از سایت http://www.webideh.net

!!!!!!!!!!!!

sitetheme
September 19th, 2014, 13:47
باسلام

من از یک جای که نمیخوام اسمشو بیارم هاست گرفتم 5 روز سایت قطعه(سایتشون و سایتم)

اینم سایتم

autogear.ir

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

این شماره ای هست که داخل اطلاعات whois دامنشون میشه پیدا کرد :00986314444610
ببینید میتونید باهاشون تماس بگیرید فقط خودشون میتونن براتون کاری انجام بدند کار دیگه ای نمیشه کرد!

p30nama
September 19th, 2014, 13:50
این شماره ای هست که داخل اطلاعات whois دامنشون میشه پیدا کرد :00986314444610
ببینید میتونید باهاشون تماس بگیرید فقط خودشون میتونن براتون کاری انجام بدند کار دیگه ای نمیشه کرد!

دوست عزیز از دامینم هویز گرفیتن!!اخه این شماره تلفنمون هستش

خوب کسی شمارشو داره بزاره

خودشون هم هستن تو انجمن بیان جوابگو باشند

omid3963
September 19th, 2014, 13:53
بکاپ دارید؟؟

MagicVps.Com
September 19th, 2014, 13:57
باید با پشتیبانی صحبت کنین اسم هم نمی برید از کجا بدانیم مشکل چیه ؟:-ی
سایت خریدار چک کنین

5 روز سایت قطعه(سایتشون و سایتم)

تنها راهش فقط اسم بردن از جایی هست که تهیه کردن که شاید کسی خبر ی داشته باشه و بهتون بگه

Cpt.Liux
September 19th, 2014, 13:58
سایر اطلاعاتتلفن : 66304515 - 66237086- 66237643- ( 09122940601- 30001223 فقط پیام کوتاه ارسال نمائید )
فکس: 24521068- 021
همراه: 09125389415 - 09122022076 - 09122940601
مدیریت مستقیم: 09122940601
ایمیل سایت: info@webideh.org
ایمیل مدیر: manager@webideh.org
فروش: sales@webideh.org
پشتیبانی: support@webideh.org
هرگونه سوال و یا درخواست شما میتوانید از قسمت پورتال سایت تیکت ارسال کنید.
پشتیبانی یاهومسنجر: akramieh@att.net
hosting_webideh@yahoo.com

p30nama
September 19th, 2014, 14:03
بکاپ دارید؟؟

نه ندارم!!!

sitetheme
September 19th, 2014, 14:03
دوست عزیز از دامینم هویز گرفیتن!!اخه این شماره تلفنمون هستش

خوب کسی شمارشو داره بزاره

خودشون هم هستن تو انجمن بیان جوابگو باشند

راست میگین اشتباه شد در هویز گرفتن عذر خواهم8-|

p30nama
September 19th, 2014, 14:08
تنها راهش فقط اسم بردن از جایی هست که تهیه کردن که شاید کسی خبر ی داشته باشه و بهتون بگه

خوب گفتم سایت وب ایده

- - - Updated - - -

بهشون زنگ زدم گفتن هارد سرور سوخته امروز صبح!

اخه این 4 -5 روز سایتشون هستش دون هستش

گفتن امشب درست میشه

میزبانی کهکشان
September 19th, 2014, 14:14
همیشه یک بک اپ برای خودتون نگه دارید که به مشکل برنخورید.

sht-design
September 19th, 2014, 16:00
خوب گفتم سایت وب ایده

- - - Updated - - -

بهشون زنگ زدم گفتن هارد سرور سوخته امروز صبح!

اخه این 4 -5 روز سایتشون هستش دون هستش

گفتن امشب درست میشه

از اين به بعد سعي كنيد از جايي هاست بگيريد كه هارد Raid داشته باشند تا بعدا به مشكل سوختن هارد و داون شدن دچار نشيد
اما اين كه ميگن امروز هارد سوخته ولي واسه شما 5 روزه داون بوده خودش جاي تامل داره! يا احتمال ميدادن كه شما دير فهميدين خواستن آمار كمتري از قطعيشون بدن يا اينكه روزاي قبل به خاطر نواقص ديگه قطع بوده!
ان شاء الله از امشب كه سايتتون بالا اومد يه بكآپ براي مواقع ضروري نزد خودتون نگه داريد كه مشكلي پيش نياد براتون :)

p30nama
September 20th, 2014, 13:18
ای بابا قول دادن دیشب درست بشه

تا امروز هم درست نشده

چه وضعشه همیشن داون هستش

خوب رسیدگی کنن

مدیر وب ایده هم تو این سایت هستن لطفا جوابگو باشند!!!!!!!!!

LIAN2
September 20th, 2014, 13:39
از اين به بعد سعي كنيد از جايي هاست بگيريد كه هارد Raid داشته باشند تا بعدا به مشكل سوختن هارد و داون شدن دچار نشيد
اما اين كه ميگن امروز هارد سوخته ولي واسه شما 5 روزه داون بوده خودش جاي تامل داره! يا احتمال ميدادن كه شما دير فهميدين خواستن آمار كمتري از قطعيشون بدن يا اينكه روزاي قبل به خاطر نواقص ديگه قطع بوده!
ان شاء الله از امشب كه سايتتون بالا اومد يه بكآپ براي مواقع ضروري نزد خودتون نگه داريد كه مشكلي پيش نياد براتون :)

بازیابی اطلاعات از سروری که حتی Raid شده باشه هم زمانبر هست و در بعضی مواقع (مثال هک و یا ساسپند شدن سرور اصلی) اطلاعات روی هارد دیسک میرور شده هم از بین خواهد رفت.
یکی از مطمئن ترین روش های بکاپ گیری FTP Backup در فضای خارج از سرور یا دیتاسنتر و Dropbox هست.

Irandotnet.ir
September 20th, 2014, 13:43
عزیز بهتره همیشه از جایی سرویس بگیرید که چندین سرور داره نه جایی که کلا یه سرور داره چون خطر از بین رفتن اطلاعات خیلی بالاست همیشه هم سعی کنید توی یه شرکت دیگه یه اکانت اف تی پی تهیه کنید
و از اطلاعاتتون بصورت کامل بک آپ گیری کنید .

p30nama
September 20th, 2014, 13:52
خوب من این رو پیش بینی نکرده بودم و گفتم خودشون بک اپ میگیرن :|

.....

Irandotnet.ir
September 20th, 2014, 14:34
خوب من این رو پیش بینی نکرده بودم و گفتم خودشون بک اپ میگیرن :|

.....

همیشه terms of service (قوانین) رو بخونید یا نوشتن بک آپ نمی گیریم یا نوشتن اگر میگیریم قول نمیدیم وجود داشته باشه یا سالم باشه ! یا نوشتن هزینه داره !
چون حتی اگر هم بگیرن اکثر روی همون هارد یا همون سرور میگیرن که هیچ فایده ای نداره :| داره ولی 7 یا 8 درصد :D

p30nama
September 20th, 2014, 14:38
خوب اینا هاردشون ساتا هستش که حداقلش 2تا 2ترا دارن بازم از رید استفاده نکردند

اگه دوتا 240 اس اس دی بود چیکار میکردن؟؟؟!!!

TN Projects
September 20th, 2014, 14:45
با درود و احترام.
بهتون پیشنهاد میدم همیشه در هاستینگهایی که همیشه همه موارد لازم نظیر بکاپ گیری و نحوه بکاپ گیری رو در تارنماشون (ُسایتشون) ذکر میکنند تهیه کنید که راحت بشه از لحاظ قانونی پیگیری کرد.
بهتون پیشنهاد میدم با خودشون در تماس باشید ممکنه مشکلات .... رو داشته باشند سعی کنید اگر کارتون پیگیری نشد یا اهمیتی داده نشد از راه قانونی حتما پیگیری کنید که مقداری بیشتر بر روی صنعت هاستینگ در ایران نظارت بشه.
موفق باشید

Irandotnet.ir
September 20th, 2014, 15:06
من وب ایده رو نمیشناسم و باهاشون همکاری نداشتم ولی اگر نماد اعتماد داشتن مطمئن باشید یا اطلاعاتتون رو بهتون میدن یا سرویس ها رو درست می کنن یا خسارت میدن بهتون نگران نباشید .

mobinhost.in
September 20th, 2014, 15:45
دوست عزیز جای سوال که چرا 5 روزه هاستم قطع شده در وب هاستینگ تاک نیست
باید تشریف ببرید به سایت فروشنده اونجا تیکیت بدهید
اینکه چرا قطعه هم از اونا جویا شوید

hostorder
September 20th, 2014, 15:49
ما خودمون برای یوزرهاییکه می خواند خودشون هم بک اپ بگیرند در صورت نیاز فضای اضافی به رایگان میدهیم. قطعی سایتتون در باید از سایت پشتیبانی پیگیری کنید

Irandotnet.ir
September 20th, 2014, 15:54
دوستان سایت پشتیانی و ... کلا همش روی یک سرور بوده و پریده :d
ایشون راه دیگه ای نداشتن اومدن اینجا شاید کسی بتونه کمکشون کنه
که البته از کسی کاری بر نمیاد .

mohsen1aria
September 20th, 2014, 16:01
سایر اطلاعات

تلفن : 66304515 - 66237086- 66237643- ( 09122940601- 30001223 فقط پیام کوتاه ارسال نمائید )
فکس: 24521068- 021
همراه: 09125389415 - 09122022076 - 09122940601
مدیریت مستقیم: 09122940601
ایمیل سایت: info@webideh.org
ایمیل مدیر: manager@webideh.org
فروش: sales@webideh.org
پشتیبانی: support@webideh.org
هرگونه سوال و یا درخواست شما میتوانید از قسمت پورتال سایت تیکت ارسال کنید.
پشتیبانی یاهومسنجر: akramieh@att.net
hosting_webideh@yahoo.com

دوستمون که اطلاعات اون شرکت رو قرار دادن باهاشون تماس بگیرید

p30nama
September 21st, 2014, 14:14
باهاشون تماس گرفتم گفتن اطلاعات داره روی سرور جدید کپی میشه

به زودی سایتا بالا نیان

منتظر میمونم بمینم چی میشه

- - - Updated - - -

دوست عزیز جای سوال که چرا 5 روزه هاستم قطع شده در وب هاستینگ تاک نیست
باید تشریف ببرید به سایت فروشنده اونجا تیکیت بدهید
اینکه چرا قطعه هم از اونا جویا شوید

خوب خود سایتشون هم قطعه نمیتونم تیکت بدم

باهاشون تماس گرفتم

- - - Updated - - -

تا امروز هنوز اطلاعاتشو کپی نشده!! :-|

فقط توش موندم نکنه میخوان کل اطلاعات دیتاسنتر رو انتقال بدن :39:

Irandotnet.ir
September 21st, 2014, 15:29
فک کنم کل دیتاسنتر زود تر منتقل بشه !
البته لازم به ذکر بعضی اوقا ادم بد شانسی زیاد میاره !
مثلا همین الان من دارم سرور هامو انتقال میدم سرعت اینترنت شده 1 کیلو برثانیه
نمیتونم وصل شم به سرور ها :(

RoobinaServer
September 21st, 2014, 15:37
خوب خود سایتشون هم قطعه نمیتونم تیکت بدم

باهاشون تماس گرفتم

- - - Updated - - -

تا امروز هنوز اطلاعاتشو کپی نشده!! :-|

فقط توش موندم نکنه میخوان کل اطلاعات دیتاسنتر رو انتقال بدن :39:

بیش از 5 روز دان تایم به جهت انتقال و کپی کردن هارد ؟ :)

خب اینجوری اگر مثلا هر ماه سرور منتقل کنند از 30 روز چند روز آپ هستند ؟ به شما گفتند 99% آبتایم ؟ یا 9% ؟

این سایتی که گفتید بنده نمیشناسم، فقط امیدوارم در خرید هاست از این به بعد دقت کنید.

یا حق

مینا-صیفی
September 21st, 2014, 15:56
بعضی از افراد نمیدونند از کجا خرید کنند بدونه تحقیق و غیره میرند از هرجایی که معلوم نیست کی هست خرید میکنند بیشتر افرادی که این اتفاقات پیش میاد گول ارزانی میخورند دیگه نمیگند هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت . این مشکل هم از نظر من بی تجربگیه اون شخص هست که مدیریت سرور را بلد نیست اگر بود سرور هاستشون بسته نمیشد یا هارد سرور فرمت و غیره درکل مشکل از سرورشون بوده و بی دانشی را میرسونه . و مشخص هم هست انتقال بک اپ فول کامل بنظرم نصفه روز شاید طول بکشه . فکر میکنم اونا داشتن 4روز منت دیتاسنتر رو میکشیدند تا باز کنند سرور دیدن نمیکنند کار غیر قوانین بی دانشی انجام دادند مجبور به سرور جدید و انتقال شدند . این ها نظرات بنده هست من کارم هاستینگ نیست تجربه ی خودم هست .

mhiizadi
September 21st, 2014, 16:02
وب ایده که اینجور نبود .
حتما مشکلی پیش اومده و به زودی درست میشه

Azarin Web
September 21st, 2014, 16:28
مشکل سوختن هارد ، یا انتقال سرور و اطلاعات کار 5 روز نیست. مطمئن باشید یا مشکل دیگری وجود دارد یا توانایی رفع مشکل را ندارند! فقط توجه کنید که اگر انشالله مشکلتان حل شد در اولین فرصت از هاست خود فول بکاپ تهیه کنید.

موفق باشید

hoseynnav
September 22nd, 2014, 15:22
تا امشب سایتا بالا میاد

kool
September 22nd, 2014, 16:06
به نظر کم کم داره زمان کپی طولانی میشه ... البته شاید سرعت هاردها 1 بیت بر ساعت هست پس جای نگرانی نیست :-|
برای همین میگیم همیشه خود کاربران نیز بکاپ از فایل ها و دیتابیس روی pc خودشان داشته باشن که در این مواقع سایتشون به فنا نره و بتونن حداقل تا بالا اومدن سرور قبلی روی هاست دیگه ای سایتشون رو بالا بیارن!

p30nama
September 22nd, 2014, 16:29
بله حرف شما درسته باید یک بک اپ میگرفتم

تا امروز هنوز کپی نشده!!!!!!!!!

دوستان چیکارکنم؟؟

p30nama
September 22nd, 2014, 16:37
زنگ میزنم گوشی رو بر نمیدارن خوب دیگه جواب نداره دیگه!!

یعنی بخواد جواب بده چی میخواد بگه؟؟

امروز 7 روز شد هنوز درستش نکردن اخه چه وضعشه

---------------------

راستی دوستان داشتم تو کامپیوترم دنبال چیزی میگشتم بک اپ دیتابیس سایتم مروبط به 9 روز پیش رو پیدا کردم ! به نظرتون کمکم میکنه یا حتما فول بک اپ باشه؟؟

ULTRAWEB
September 22nd, 2014, 16:42
زنگ میزنم گوشی رو بر نمیدارن خوب دیگه جواب نداره دیگه!!

یعنی بخواد جواب بده چی میخواد بگه؟؟

امروز 7 روز شد هنوز درستش نکردن اخه چه وضعشه

---------------------

راستی دوستان داشتم تو کامپیوترم دنبال چیزی میگشتم بک اپ دیتابیس سایتم مروبط به 9 روز پیش رو پیدا کردم ! به نظرتون کمکم میکنه یا حتما فول بک اپ باشه؟؟

دیتابیس رو که داری ریستور کن خوب همین کافیه.
سیستم مدیریت محتوی هم دوباره نصب کن دیتابیسشو ریستور کن تمومه
فقط اگر سایتت دارای قالب خاصی چیزی بوده اون رو فقط نداری همین

mhiizadi
September 22nd, 2014, 16:48
دیتابیس رو که داری ریستور کن خوب همین کافیه.
سیستم مدیریت محتوی هم دوباره نصب کن دیتابیسشو ریستور کن تمومه
فقط اگر سایتت دارای قالب خاصی چیزی بوده اون رو فقط نداری همین

عکس ها و سایر موراد :D
یک دیتا بیس برای whmcs کافی است اما برای سیستمی مثل وردپرس نه :)

- - - Updated - - -

اما بازم دیتا بیس کمی از درد رو کم میکنه

ULTRAWEB
September 22nd, 2014, 16:49
عکس ها و سایر موراد :D
یک دیتا بیس برای whmcs کافی است اما برای سیستمی مثل وردپرس نه :)

عکس ها رو هم میتونه برره دستی دوباره جایگزین کنه به نظرم هرکار کنه سریعتر از تحویل سرور و هاست قدیمیش میشه
چون اگر قرار بود هاست قبلی برسه دستشون دوباره تا این هفت روز رسیده بود!

p30nama
September 22nd, 2014, 17:35
باتشکر از همه دوستان اره زیاد مطلب ندارم و خیلی روی سئوی قالب و تنظیمات وردپرس کار کردم:|

خوب تا فردا خبری از درست شدن سرویس نشد مجبورم دیگه همینکارو بکنم دیتابیس رو ریستور کنم بقیه رو دستی درست کنم

mehrshad13and11
September 22nd, 2014, 19:37
پلیس نرو برای خودت دردسر درست نکن اون هاستینگ انتخاب خودت بود.
اگه پلیس بری برات پرونده سازی میکنن بعد باید پیگیریش کنی که شاید به ماه بکشه.
به نظرم با همون دیتابیس کارت راه میفته سایر موارد هم دستی اوکی میکنی!

pc-narmak
September 22nd, 2014, 21:48
1 درصد اگر ادم سایتش براش مهم باشه حتی اگر سرور اختصاصی هم داشته باشه بازم بک اپ میگیره تو سیستمش یا جای دیگه نگه داری میکنه :)

akramieh
September 22nd, 2014, 22:30
سلام به همه دوستان و کاربران عزیز
الکی جو سازی نکنید. مشکلی تو هارد سرور پیش اومده بود که متاسفانه هتزنر مارو اذیت کرد تا تغییر بدهند، تازه امشب هارد تعویض شده و شروع به کار نصب و کانفینگ سرور و ریستور بکاپ ها هستیم.
کلیه اطلاعات تماس در سایت بود و همچنین در سایت های زیر مجموعه. متوانستید فقط از کش گوگل یا هویز دامنه استفاده کنید تماس بگیرید
02166304515
02166237643
09122940601
09125389415
amirat89@yahoo.com
از کلیه کاربران معذرت خواهی میکنم، جبران خسارت خواهد شد.
با تشکر
اکرمیه
مدیر وب ایده

- - - Updated - - -

باز شرمنده مطلبی میذارم.
اول تشکر میکنم از دوستانی که تو این تاپیک نظر خودشونو دادن.
دوم، کسانی که ادعای میکنن که گول فلان نخورید و... خودشون تازه به این جمع هاستینگ ها امدن و 99 درصدشون هم نماینده هستند. اطلاعی از مشکلات سرور ندارند. ( مخصوصا هتزنر)
مشکل هارد طبق قولی که به ما میدادن که سریع انجام و تعویض میشود انجام نمیشد.، در ضمن این مشکل از روز 5 شنبه نزدیک 12 ظهر این مشکل برخوردیم. زمان های الکی هم جسارتا ندید.

p30nama
September 22nd, 2014, 22:37
من که امروز 7 روز شده سایتم دون هستش

حالا به هر حال من به قول خودتون قصد جوسازی رو ندارم و نداشتم فقط چون اطلاعات تماس شما رو نداشتم تایپک زدم دوما به خاطر تاخیر زیاد .

سه روز پیش گفتید داره کپی میشه چطوری امشب هارد رو عوض کردن؟ سه روز پیش کجا داشت کپی میشد؟؟؟!!!

- - - Updated - - -

حالا به هرحال ایشالا هرچه زودتر درست بشه

akramieh
September 22nd, 2014, 22:38
دوست عزیز کدوم شنبه!!!!

من که امروز 7 روز شده سایتم دون هستش

حالا به هر حال من به قول خودتون قصد جوسازی رو ندارم و نداشتم فقط چون اطلاعات تماس شما رو نداشتم تایپک زدم دوما به خاطر تاخیر زیاد .

سه روز پیش گفتید داره کپی میشه چطوری امشب هارد رو عوض کردن؟ سه روز پیش کجا داشت کپی میشد؟؟؟!!!

من عرض کردم پنج شنبه نه شنبه- درضمن ما یک اطلاعات بکاپ داشتیم یه خود هارد سرور، اون روز بکاپ ها عرض شد که از هارد دومی کپی میشه ، که اون هارد هم مثله اینکه مشکل داشت.

sht-design
September 22nd, 2014, 22:51
مشكلات سرور وجود داره و خدا نخواد كه هارد سرور داغون بشه
متاسفانه ما دو بار مشكل سوختن هارد رو داشتيم
يكبار بدليل عدم همكاري از هتزنر هارد بكآپ سرور رو جدا كرده بودند و وصل نميكردند
بعد از اون فهميديم كه بكآپ رو چند جا نگه داري كنيم
درسته كه ممكنه پول بيشتر بديم و يكم ضرر كنيم اما حداقل ارزش اين رو داره كه كارمون بعد از مشكل سريع تر راه ميوفته و نارضايتي مشتري رو به همراه نداره
همچنين يه چيز ديگه هم عرض كنم هارد Raid هم خيلي كمك ميكنه براي سرور
ببخشيد كه وسط بحثتون پيام دادم
موفق باشيد

akramieh
September 22nd, 2014, 22:59
2 x 2 TB SATA 6 Gb/s 7200 rpm
HDD (Software-RAID 1)
Enterprise-Klasse
هارد RAID هستند.

kool
September 23rd, 2014, 03:44
بستگی به اسکریپت که استفاده می کردید داره. ولی اکثر مواقع می شه سایت رو بالا آورد. فقط یه سری تصویر شاید از بین بره که اگه مطلب یا محصول زیاد نباشه می تونید دونه دونه آپدیت کنید عکس ها رو.
فایل اسکریپت رو روی هاست آپلود کنید و اگه قالب مجزا داشتین اون رو هم آپلود کنید و پلاگین هم اگه بود اونا رم آپلود و نصب کنید. مشکلی هم پیش امد سوال کنید تا حد توان پاسخ میدهم.

(راستی یه سوال بکنید از ارائه دهنده هاستتان اگه می تونن بکاپ فایل ها و دیتابیس شما رو بهتون بدن ... بگیرین که راحت شه کارتان)

amirfateh
September 23rd, 2014, 11:53
باسلام،
اگر از شرکت و وب سایت هایی که جعلی نیستند خرید کنید حتما به این مشکل برنخواهید خورد
یادم هست چهارشنبه گذشته شما رو موبایل بنده تماس گرفتید و عرض کردم چنین مشترکی نداریم اما برای اطمینان عنوان شد اگر در سیستم ما دارای اکانت هستید لوگین کرده وتیکت بگذارید
تنها یک وب ایده بصورت رسمی وجود دارد آن هم شرکت فناوری اطلاعات سامانه کاوشگر ایده با نام تجاری وب ایده هست.

باتشکر،
فاتح

p30nama
September 23rd, 2014, 16:33
باسلام،
اگر از شرکت و وب سایت هایی که جعلی نیستند خرید کنید حتما به این مشکل برنخواهید خورد
یادم هست چهارشنبه گذشته شما رو موبایل بنده تماس گرفتید و عرض کردم چنین مشترکی نداریم اما برای اطمینان عنوان شد اگر در سیستم ما دارای اکانت هستید لوگین کرده وتیکت بگذارید
تنها یک وب ایده بصورت رسمی وجود دارد آن هم شرکت فناوری اطلاعات سامانه کاوشگر ایده با نام تجاری وب ایده هست.

باتشکر،
فاتح

سلام خدمت شما

اره دقیقا با شما تماس گرفتم گفتین مشکلی نداره بعدا گفتید اسم سایت رو برایم پیامک کنید منم اس ام اس کردم و شما گفتید چنین سایتی روی سرور نیست و گفتین تیکت کنید

من گفتم وقتی سایت webideh.net قطع هست چطوری تیکت کنم بعدش شما نیز ادر سایت خودتون رو برام فرستادید که واسم باز شد فکر کردم سایت دوم شمان و روی یک سرور دیگه هستش پشتیبانی انلاین جواب نداد گفتم

شاید نیستن برای همین اومدم تایپک زدم

من از کلاهبرداری خبر ندارم

عنوان تایپک نیز با نام سایتتون ایندکس نخواهد شد چون اسم سایت رو تو عنوان نام نبردم

فقط مدیران لطف کنن نام اون تایپک رو تغییر و درنهایت حذف کنند

باتشکر

akramieh
September 23rd, 2014, 22:25
باسلام،

باتشکر،
فاتح

سلام دوست عزیز.
من مثل شرکت ها یا اشخاص دیگه نیستم که بیام تاپیک ایجاد کنم راحت هرچی دوست دارم بگم و ...
شمای اعلام میکنید وب ایده هستید، که نیستید فناوری اطلاعات سامانه کاوشگر ایده هستید نه وب ایده ، شما دارید از اسم ما استفاده میکنید.
بنده تقریبا برند "وب ایده" فقط همین نه بیشتر نه کمتر را تقریبا 80 درصد ثبت کردم هم وزارت ارشاد ، هم ثبت شرکت ها و...، از انجایی که خوده بنده هم تو وزارت ارشاد هستم و هم مجمع تشخیص مصلحت نظام، کاملا به همه قوانین اشنا هستم. بنده در نظر داشتم که حتی اقدامی نسبت به اسمی که در سایت های دیگه و سایت خود درج کرده اید ، بکنم، اما بنده معتقد هستم که از اسم کسی استفاده کردن، کسیو به جایی قطعا نخواهد رسوند.
حال این شرکت فناوری اطلاعات سامانه کاوشگر ایده که به اسم " وب ایده دارن کار میکنند، و فعالیت دارند ، فعالیت خودشونو ادامه بدن ولی توهین و اهانت به کسی نکنند. ما باید یک انجمنی و گروهی ایجاد کنیم که باهم و پشت هم باشیم نه اینکه 4 تا مشتری جمع کنیم شرکت یا شخص دیگه رو خراب کنیم.

الان ما با شرکت های فراپیامک، میزبان پیامک، صلابت رایانه سپاهان، ایده پیام ( زیر مجموعه همین وب ایده) و چند شرکت دیگه که سورس اصلی هستند یک انجمنی قصد داریم راه اندازی کنیم، حال به چه کاری و چه دردی میخوره بماند.
لطفا ...
بی خیال موفق باشید

amirfateh
September 24th, 2014, 10:59
سلام دوست عزیز.
من مثل شرکت ها یا اشخاص دیگه نیستم که بیام تاپیک ایجاد کنم راحت هرچی دوست دارم بگم و ...
شمای اعلام میکنید وب ایده هستید، که نیستید فناوری اطلاعات سامانه کاوشگر ایده هستید نه وب ایده ، شما دارید از اسم ما استفاده میکنید.
بنده تقریبا برند "وب ایده" فقط همین نه بیشتر نه کمتر را تقریبا 80 درصد ثبت کردم هم وزارت ارشاد ، هم ثبت شرکت ها و...، از انجایی که خوده بنده هم تو وزارت ارشاد هستم و هم مجمع تشخیص مصلحت نظام، کاملا به همه قوانین اشنا هستم. بنده در نظر داشتم که حتی اقدامی نسبت به اسمی که در سایت های دیگه و سایت خود درج کرده اید ، بکنم، اما بنده معتقد هستم که از اسم کسی استفاده کردن، کسیو به جایی قطعا نخواهد رسوند.
حال این شرکت فناوری اطلاعات سامانه کاوشگر ایده که به اسم " وب ایده دارن کار میکنند، و فعالیت دارند ، فعالیت خودشونو ادامه بدن ولی توهین و اهانت به کسی نکنند. ما باید یک انجمنی و گروهی ایجاد کنیم که باهم و پشت هم باشیم نه اینکه 4 تا مشتری جمع کنیم شرکت یا شخص دیگه رو خراب کنیم.

الان ما با شرکت های فراپیامک، میزبان پیامک، صلابت رایانه سپاهان، ایده پیام ( زیر مجموعه همین وب ایده) و چند شرکت دیگه که سورس اصلی هستند یک انجمنی قصد داریم راه اندازی کنیم، حال به چه کاری و چه دردی میخوره بماند.
لطفا ...
بی خیال موفق باشید
قربان شما در هر مجمع و ارگانی هستید حتما پیگیری بفرمایید، از کلمه تقریبا مشخص هست چقدر کار تون رو قانونی انجام داده اید.
خوشحال خواهم شد تصویر روزنامه رسمی و شماره ثبت تون رو برای بنده ارسال کنید
amfateh2 at gmail.com
این مسئله رو بطور قطع یکبار برای همیشه مرتفع خواهیم کرد.

از مدیر انجمن درخواست می کنم این تاپیک را ببندند.

HPxf
September 24th, 2014, 12:06
با یک هویز ساده می توان فهمید چه کسی سوئ استفاده کرده از اسم دیگری :-ی
تاریخ ثبت دامنه شما 2012 است و 2 سال هست در انجمن فعالیت دارید
و اقای فاتح قبل از شما بوده اند و دامنه ایشون 2011 است :|
شما که در مجمع تشخیص هستید اطلاعات خود را قرار بدید تا بررسی گردد واگر اطلاعات شما درست باشد با شما برخورد گردد

- - - Updated - - -

http://who.is/whois/webideh.net
http://who.is/whois/discoverwebidea.com

akramieh
September 24th, 2014, 13:54
با یک هویز ساده می توان فهمید چه کسی سوئ استفاده کرده از اسم دیگری :-ی
تاریخ ثبت دامنه شما 2012 است و 2 سال هست در انجمن فعالیت دارید
و اقای فاتح قبل از شما بوده اند و دامنه ایشون 2011 است :|
شما که در مجمع تشخیص هستید اطلاعات خود را قرار بدید تا بررسی گردد واگر اطلاعات شما درست باشد با شما برخورد گردد

- - - Updated - - -

Webideh.net Whois Lookup - Who.is - Who.is (http://who.is/whois/webideh.net)
Discoverwebidea.com Whois Lookup - Who.is - Who.is (http://who.is/whois/discoverwebidea.com)

بنده از سال 87 فعالیت هاستینگ و دامنه و طراحی سایت داشتم که اصلا خیلی از دوستان دیگه دنبال ... بودن. ما بودم قبلا به اسم دیگه فعالیت داشتیم که ثبت شده و برند خاص نبود که روزی که اقدام به ثبت شرکت افتادیم 5 اسم داده بودیم که وب ایده ازاد و تایید شد. اسم برند ایشان اصلا وب ایده نیست که شما سنگ این اقا رو به سینه میزنید. بعدشم هرکی زودتر در این انجمن عضو شده یعنی معتبرتر هست؟؟؟
بنده قبلا با یک نام کاربری دیگه خیلی قبل تر از ایشان عضو بودم که با صلاحدید خودم درخواست حذف کاربری را دادم که مثله خیلی ها با چند یوزر برای خودم تبلغ نکنم.
شما اگر تعداد مشتری ، فعالیت و رتبه و بازدید هردورو چک کنید متوجه خواهید شد که کدام قوی تر و کدام سئو استفاده میکند.
درضمن کل دامنه های وب ایده را بنده ثبت کردم کسی که بخواد سئو استفاده کنه یا چیزی نباشه هیچ موقع چنین کاری انجام نمیدهد.
webideh.co
webideh.net
webideh.org
webideh.in
webideh.biz
webideh.asia

بنده امیر اکرمیه فرزند ابراهیم کد ملی 0520172930 دفتر محسن رضایی و همچنین دفتر مشاور وزیر ارشاد نیز هستم. ( حجت الاسلام والمسلمین نیکی ملکی) که دایی بنده هست، تماس بگیرید با مجمع یا ارشاد ببینیم کی میخواد با من برخورد کند.

babak92
September 24th, 2014, 14:13
بنده بابک زنجامی هستم الان اینجا زندانه ولی من نت دارم
همچی هم خوبه

راستی مرد مومن کسی که توی این چیزای که گفتی کار می کنی هستی
بنظرت میاد هاست و پنل پیامک بفروشه

اگه تو اینقدر برو بیایی داشتی می رفتی ور دست فامیلتون طی جاروی می کشیدی شاید یه چیزی گیرت بیاد نیای اینجا خودتو مسخره کنی

sht-design
September 24th, 2014, 14:29
بنده امیر اکرمیه فرزند ابراهیم کد ملی 0520172930 دفتر محسن رضایی و همچنین دفتر مشاور وزیر ارشاد نیز هستم. ( حجت الاسلام والمسلمین نیکی ملکی) که دایی بنده هست، تماس بگیرید با مجمع یا ارشاد ببینیم کی میخواد با من برخورد کند.

ببخشيد دوست عزيز
معني اين جمله شما شبيه تهديد هست بيشتر تا برخورد دوستانه
بنده خودم هم از سال 88 كار هاستينگ انجام ميدادم اما به دليل مشغله هاي دانشگاه و سربازي اصلا وقت اومدن توي اين انجمن رو نداشتم به خاطر همين بعد از اتمام سربازي كه چند ماه پيش باشه اومدم توي انجمن
من كار ندارم كه كدامتون درست ميگيد چون نميتونم تصميم بگيرم نه شما مدارك خودتون رو قرار داديد نه طرف ديگر .
اما اين بحث اصلا خوب نيست كه شما بگيد من پارتي دارم توي وزارت ارشاد !! معني خوبي هم نميده ، رئيس جمهور هم بياد اينجا بايد پايبند قوانين باشه نه اينكه آشناهاي خودش رو به رخ بكشه! ببخشيد البته فضولي ميكنم اما لازم دونستم بگم بهتون .
براي بحث شركت لطف كنيد اگر ميخواهين بحثي انجام بديد همينجا با مدرك بزارين بهتره

و يه سوال ديگه در آخر شما دفتر محسن رضايي هستين يا دفتردارشون ؟ بالاخره اينها كلا دو چيز جدا هستند :دي ( شوخي بود جهت تنوع ،‌لطفا به دل نگيريد ) صرفا جهت اطلاع!!

amirfateh
September 24th, 2014, 14:44
بنده به این بحث ادانه نمی دهم، از مدیر وب هاستینگ تالک تقاضا می کنم این تاپیک رو ببندند
فقط یک کنته جهت اطلاع همکاران گرامی، اسم شرکت با نام و علامت تجاری دو مقوله مجزا هست و می تواند متفاوت باشد.
در پایان بازهم تاکید می شود قطعا پیگیری انجام خواهد شد و این مسئله را نیز حل می کنیم.

باتشکر از همه همکاران
فاتح

HPxf
September 24th, 2014, 14:46
Iranian Official Journal (http://www.gazette.ir/Detail.asp?CurPage=&isParent=0&Level=3&CategoryID=917249436896383&NewsID=936594506653113)