PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Acunetix Web Vulnerability Scanner

مینا-صیفی
September 19th, 2014, 01:02
با سلام کسی هست که این برنامه را Acunetix Web Vulnerability Scanner داشته باشه رو سیستمش و بلد باشه کار کرد این برنامه را اگر هست به یاهو بنده پیام بده یا یاهوش را بده ممنون . ( اگر برنامه نویس وب هم باشه که خیلی خوبه میتونه کمکم کنه ) در نظر داشته باشید من خودم این برنامه را نمیخوام میخوام کسه دیگه واسم تست کنه وگرنه میتونم دانلود کنم.

- - - Updated - - -

کسی نیست داشته باشه یک فنی کار نداریم یعنی تو این انجمن حرفه ای ها که هستند ؟

SixthElement
September 19th, 2014, 02:01
سلام.

این ابزار بسیار پیش پا افتاده ایه برای تست نفوذ اولیه یا pen test.نتایجش خیلی بدرد بخور نیست. Black box هکر استخدام کنید بهتره.

پیروز باشید

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

مینا-صیفی
September 19th, 2014, 02:03
سلام.

این ابزار بسیار پیش پا افتاده ایه برای تست نفوذ اولیه یا pen test.نتایجش خیلی بدرد بخور نیست. Black box هکر استخدام کنید بهتره.

پیروز باشید

این اسمی که گفتید برنامه هستش ؟خلاصه تستری اگه دارید بهم پیام بدید یاهو

moalax
September 19th, 2014, 02:28
باسلام

یکی از ابزارهای های معروف تست نفوذ هست . چه اطلاعاتی میخواهید ؟

SixthElement
September 19th, 2014, 02:34
این اسمی که گفتید برنامه هستش ؟خلاصه تستری اگه دارید بهم پیام بدید یاهو
سلام. پن تست مخفف کلمه peneteration test یا همون تست نفوذه. بلک باکس یا جعبه سیاه هم همون تست امنیتی بدون دیدن سورس کد هستش. معمولاً الان اکثر نرم افزار های اوپن سورس از لحاظ امنیتی از تست های این ابزار ها سلامت رد میشن.

مهمترین اشکال این نرم افزارها اینه که عموماً بدون آبجکت های سشن کار می کنن و در نتیجه اتفاقاتی که پشت لاگین می افته رو نمیتونن تست کنن

shirazshop
September 19th, 2014, 02:46
نرم افزارهای زیادی در زمینه تست نفوذ وجود داره این یکی از بهتریناشه کار کردن باهاش سخت نیست واسه تست سایت در مقابل باگهایی مثل sql injection ,lfi,xss,,rfi
نرم افزارهایی در این زمینه مانند nessus , vega , uniscan, هم عالی عمل میکنن . این نرم افزارها فقط شما را از وجود باگ های خطرناک مطلع میکنه و عملا نمیتونه اونها رو رفع کنه برای رفع باگ نیاز به دانش برنامه نویسی و pentration testing دارید.
تارگت شما چیه تا واستون انالیز کنم

مینا-صیفی
September 19th, 2014, 03:16
باسلام

یکی از ابزارهای های معروف تست نفوذ هست . چه اطلاعاتی میخواهید ؟

سلام. پن تست مخفف کلمه peneteration test یا همون تست نفوذه. بلک باکس یا جعبه سیاه هم همون تست امنیتی بدون دیدن سورس کد هستش. معمولاً الان اکثر نرم افزار های اوپن سورس از لحاظ امنیتی از تست های این ابزار ها سلامت رد میشن.

مهمترین اشکال این نرم افزارها اینه که عموماً بدون آبجکت های سشن کار می کنن و در نتیجه اتفاقاتی که پشت لاگین می افته رو نمیتونن تست کنن

حالا هرچی هست ایدی یاهو بدید یا بهم پیام بدید یا اسکایپ بدید که واسم تست کنید اگر رو سیستم شما این نرم افزاری میگید نصب دارید.

- - - Updated - - -

نرم افزارهای زیادی در زمینه تست نفوذ وجود داره این یکی از بهتریناشه کار کردن باهاش سخت نیست واسه تست سایت در مقابل باگهایی مثل sql injection ,lfi,xss,,rfi
نرم افزارهایی در این زمینه مانند nessus , vega , uniscan, هم عالی عمل میکنن . این نرم افزارها فقط شما را از وجود باگ های خطرناک مطلع میکنه و عملا نمیتونه اونها رو رفع کنه برای رفع باگ نیاز به دانش برنامه نویسی و pentration testing دارید.
تارگت شما چیه تا واستون انالیز کنم

عرض کردم یاهو یا اسکایپ بدید یا پیام بدید بهم . بنده اینجا نمیتونم ....

mahmoodi.1313
September 19th, 2014, 03:36
با بنده در تماس باشید.

مینا-صیفی
September 19th, 2014, 03:41
با بنده در تماس باشید.

والا ما که هرچی در تماس با شما هستیم جواب نمیدید .

secure_host
September 19th, 2014, 11:20
با سلام
هدف از این کار چیست ؟
در صورت نیاز به تست نفوذ پذیری . روال به این صورتی که شما می فرمایید نیست.
تست نفوذ پذیزی ۱ قسمت بسیار کوچک استفاده از این vulnerability Scanner هاست. مراحل بسیار پیچیده ای دارد.
در صورتی که هدف کشف آسیب پذیری و برطرف نمودن آسیب پذیری است . بهتر است تنها به این Vulnerability Scanner ها بسنده نکنید. و درخواست خدمات تست نفوذ پذیری از شرکت های همکار نمایید.
در صورت نیاز به بررسی و عقد قرار داد تست نفود پذیری pm ارسال نمایید.
با تشکر